Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Witam Kobitki:) Zagladam co chwilke do was, ale nie mogłam pisać bo miałam mnóstwo pracy, jeszcze na dodatek przyszedł nowy do pracy, a rano mielismy awarie i nic nie działało, komputery, telefony, nic, czarna dziura:) Ja juz sie pogubiłam z tymi fotkami:) komu wysłałm a komu nie:) Olal wysłałm Ci dzisiaj drugi raz fotki, ale dostałam znowu zwrot, ze masz pełna skrzynke:( Dioda tez bym Ci coś podesłała, ale nie mam Twojego adresu:( Humorek mi sie popsuł, poszłam do kibelka, a tam plamienie:( :( A tak sie cieszyłam, ze ten cholerny duphaston działa buuuuuu, ja juz nie wiem co ja tam mam w środku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nikt nie chce wysłać zdjęć? buuu, dlaczego :-( spać mi się chce okropnie, jak ja wytrzymam jeszcze 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sie chce spać i to okropnie a kawy dziś wypiłam już chyba litr uuuuuuu spać!!!!!!!!!taka jestem przymulona że szok jak dam rade wysiedzieć do 15 to nie wiem ratunkuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Dorotko! Ale głowa do góry, kiedys przyjdzie na nas czas:) Olala ja tez chce twoje zdjątko. Mój mail pod nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle trwa u mnie wysyłanie do Kasi Dorotko, Sylwiu, spróbujcie teraz oczyściłam skrzynkę, powinno dojść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie spać chce ale nie tak bardzo jak zawsze :) kawusie tez juz wypiłam i troche pomogło :) i może dzisiaj jakos wczesniej wyjde z pracy :) tzn koło 16 :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja sobie zrobiłam godzinną drzemkę w pracy:D , wypilam kawusię i już czuję się lepiej. Polecam:D:D:D Dorotka, przecież wiesz, że plamienie moze o niczym nie swiadczyć. Może to tylko takie sobie się pojawiło i zaraz zniknie? Nie martw się, jak się juz pojawi na dobre, to uda się w kolejnym cyklu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, ale problem w tym, ze w kwietniu mina 3 lata odkad mam plamienia:( i nikt nie może trafic o co biega:( a ostatni lekarz powiedział, ze jak duphaston nie pomoże to trzeba bedzie isc na oddział :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu doszło? :) dorotko, ja przy duphastonie też miałam plamienia-2, 3 dni przed okresem i zawsze przychodził:(:(:( w tym m-cu chyba nie będę brać duphastonu, piję ziółka i biorę castagnus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu doszło? :) Dorotko, ja przy duphastonie też miałam plamienia-2, 3 dni przed okresem i zawsze przychodził:(:(:( w tym m-cu chyba nie będę brać duphastonu, piję ziółka i biorę castagnus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala doszło :) fajna laska z Ciebie :) WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE MAJĄ GG PISAĆ NUMERY SZYBCIUTKO :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jesteśmy fajne laski Kasiu :D Polki to jednak najładniejsze dziewczyny :D:D:D Ja nie mam gg, chce się zarejestrować, ale coś nie mogę, będę jeszcze próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina...
Witam wszystkie kobietki.........ja bardzo chcę zostać mamą już od 3 lat. 1.5 roku temu byłam ale w 10 tyg. poroniłam, niestety.Nie wiem może jestem teraz w ciąży ponieważ mam jakieś tam objawy...na @ czekam juz 3 dni tzn miałam dostać 31-01. Tak bardzo chciałabym być w ciąży.......jeśli chodzi o test to nie robiłam bo boje sie rozczarowania wiec jeszcze poczekam kilka dni i zobacze jeśli @ dalej nie bedzie to zrobię...... pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te ciężarne malwina ps. mam strasznego dołka bo juz bym chciała wiedzieć że jestem w ciąży i cieszyć sie tym a tak życie w tej niepewności mnie dobija.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala szkoda że nie masz, ale próbuj :) Hej Malwina :) witaj w naszym gronie :) to chyba najdłuzej z nas wszystkich sie starasz, kurcze współczuje Ci Twoich przeżyć, a moze jednak warto zatestować, przynajmniej bedziesz wiedziała czy to juz czy nie, postaraj się nie dołować, a jak masz gg to się przyłącz do naszych rozmów to od razu Ci się humor poprawi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć malwina, no to zrób sobie tescik. Przynajmniej nie będZiesz się tak denerwowac! Bo jak się okażre ze jesteś, to te wszystkie nerwy wpływają na fasolkę.A to niedobrze. Życzę, żeby Ci się udało !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, Sylwia doszły do Was fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malwina:) trzymam kciuki, żeby sie okazało, ze to jednak fasolka:) Przykro mi, ze z tamta ciążą sie nie udało:( Olala nic nie dostałam, przyszedł list, ale bez załącznika:) spróbuj jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina...
mój numer gg to 6444110 zaraz wejde na niego to możemy porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina...
mam pytanko dlaczego moje pseudo jest na kolor pomaranczowy a wasze na czarny?? jak mam sie zarejestrować tu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwina:) Na stronie głównej forum jest hasło: Internautko zarezerwuj swój nick Internautko, więc tam musisz wejść i juz będziesz wiedziała co zrobić:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Cie dodałam do listy kontaktów na gg :) rejestrujesz sie na stronie głownej kafeterii forum Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina...
ok zaraz sie zarejestruje.......niestety teraz musze znikać.....odezwie sie później papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estello wysyłam do Ciebie, ale u mnie to strasznie długo trwa, nie wiem czemu, Ty też mi swoje przyślij :D Dorotko, bedę próbować do skutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz w domku jestem, a tu nikogo nie ma :) zaraz uciekam obiadek robić i zmykam pojeździć po sklepach :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! To ja była Anuska! Normalnie ktos mi rabnal nicka! Nigdy nie mialam czasu sie zalogowac, a tu dzis chce cos napisac i niespodzianka! Wiec juz sie to nie powtorzy! Estella wroze Ci bankructwo z powodu pojemnosci samochodu! Poznalam to na wlasnej skorze, choc my mamy disel\'a. A kupic jest latwo- trudniej sprzedac. Dlaczego zadna nie odpowiedzial na moje wczorajsze pytanka? Zmieniam swoj nick w tabelce TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! To ja była Anuska! Normalnie ktos mi rabnal nicka! Nigdy nie mialam czasu sie zalogowac, a tu dzis chce cos napisac i niespodzianka! Wiec juz sie to nie powtorzy! Estella wroze Ci bankructwo z powodu pojemnosci samochodu! Poznalam to na wlasnej skorze, choc my mamy disel\'a. A kupic jest latwo- trudniej sprzedac. Dlaczego zadna nie odpowiedzial na moje wczorajsze pytanka? Zmieniam swoj nick w tabelce TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mia, ja niestety wstaje ranutko do pracy i w ciagu dnia zarabiam pieniazki :) Tylko wieczorem mam chwilke. poki Maz mnie nie wykosi ze stanowiska. A w ciagu dnia Tesciowa grzeje stoleczek przy kompie. Wiesz, powiedziala mi, ze cyt. jakies Mia 26 przesyla wiadomosc, ale nie otwieralam\" :) usmioalam sie. mam w gg ustawiona siebie, choc jestem w pracy, podczas gdy Mam szalej na kompie. Ktora ma taka kochana tesciowa!!!??? Moja jest suprer. Mysza, ja wstaje wczesniej, bo o 6.00 W tym zabieganiu nie wiem kiedy powinna @ byc i w ogole zapomnialam kiedy mam plodne dni. Do marca moge zpomniec jak sie nazywam. Ale w marcu wzexmiemy w stosownym czasi z Mezem tydzien urlopku i tak jak planowalam bedziemy starac sie o dzidzie. Kupie duzo dobrego jedzenia i zaszyci w 4 wlasnych scianach (klucze dostaniemy za 2 tyg) oddamy sie rozkoszom. Tak, tak bedzie. Wiecie co. ostatno zastanawialam sie nad sensem wyrazenia \"starac sie o dziecko\" Spotkalyscie sie z tym na pewno. Ciagle pytania: Kiedy bedziecie sie starac?...etc. Czy nie myslicie, ze to co nas spotyka od losu i to stawanie na glowie, lekarze, mikstury, porady...to jest staranie sie?? Nie mowi sie o tym inaczej jak starania. Tak jak np. o prace, o cos trudnego do osiagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mia, ja niestety wstaje ranutko do pracy i w ciagu dnia zarabiam pieniazki :) Tylko wieczorem mam chwilke. poki Maz mnie nie wykosi ze stanowiska. A w ciagu dnia Tesciowa grzeje stoleczek przy kompie. Wiesz, powiedziala mi, ze cyt. jakies Mia 26 przesyla wiadomosc, ale nie otwieralam\" :) usmioalam sie. mam w gg ustawiona siebie, choc jestem w pracy, podczas gdy Mam szalej na kompie. Ktora ma taka kochana tesciowa!!!??? Moja jest suprer. Mysza, ja wstaje wczesniej, bo o 6.00 W tym zabieganiu nie wiem kiedy powinna @ byc i w ogole zapomnialam kiedy mam plodne dni. Do marca moge zpomniec jak sie nazywam. Ale w marcu wzexmiemy w stosownym czasi z Mezem tydzien urlopku i tak jak planowalam bedziemy starac sie o dzidzie. Kupie duzo dobrego jedzenia i zaszyci w 4 wlasnych scianach (klucze dostaniemy za 2 tyg) oddamy sie rozkoszom. Tak, tak bedzie. Wiecie co. ostatno zastanawialam sie nad sensem wyrazenia \"starac sie o dziecko\" Spotkalyscie sie z tym na pewno. Ciagle pytania: Kiedy bedziecie sie starac?...etc. Czy nie myslicie, ze to co nas spotyka od losu i to stawanie na glowie, lekarze, mikstury, porady...to jest staranie sie?? Nie mowi sie o tym inaczej jak starania. Tak jak np. o prace, o cos trudnego do osiagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×