Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

jestem Silve, ale czekam już tak po cichu na 16. I muszę wylecieć z pracy jak wariatka bo mam wiele rzeczy do pozałatwiania, a strasznie mało czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko dobrze będzie,zobaczysz :) Wiem,iż mimo tego,że zajmuje Cię praca,denerwujesz się-a to niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, natychmiast masz przestać się zadręczać:D Pamietaj, że w kazdym przypadku nerwy są nie wskazane, no i ta prolaktyna wtedy wzrasta... Zobaczysz, na pewno będzie ok. I jutro teścik proszę zrobić i się wszystkim zameldować:D ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, z rana zdam raporcik napewno, staram sie nie stresować ale mi słabo idzie :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znowu ja, chyba siedze tu sama...tak sobie siedzialam i liczylam i powiem Wam że u mnie cylke są mniej wiecej 26, 28 dni... jak sobie na bajbusie policzylam to wyszlo że @ powinnam dostać miedzy 12-14 lutego ale jak wziełam kalendarz i liczylam na piechote to wyszlo że 26 dc to 13 lutego a 28 dc to 15 wiec moze wcale jeszcz nie jest po czasie, moze jutro przyjdzie :( oby nie oby nie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to, nikogo tu nie ma? No tak, wszystkie sobie pewnie już baraszakują w łóżeczkach, tylko ja jakoś nie:( Zaraz wskakuję do wanny przez te czopki. Mam już dosć moczenia się i pewnie po kuracji nie bedę mogła myśleć nawet o kąpielach w wannie.Ale muszę wytrzymać jeszcze tydzień. Pewnie będę musiała popełnić samobójstwo jak zobaczę rachunek za wodę:) Kasia, jak tam @ czekam cały czas na informacje:) Soul, coś Cię dzisiaj nie było. Mam nadzieję, że wszystko wporządku i ta Twoja nieobecność spowodowana jest brakiem czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny cześć Mia26 dzisiaj wcześniej zajrzałam , ale na moment bo mam jeszcze te 40 sprawdzianów do sprawdzenia i klasówkę do ułożenia na jutro brrrrrrr zjem przy was kolacyjkę będzie smaczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczęta po długiej nieobecności! Pisałam w sobotę dlaczego mnie nie będzie ale widac panienki nie doczytały:) Wyjeżdżałam do Mamci i dopiero niedawno wróciłam. Przeczytałam wszystkie posty i czym prędzej odpisuję:) Dziekuję Wszystkim za słowa pocieszenia. @ daje sie nieźle we znaki i umila mi każdy dzień tak,że nie sposób zapomnieć,że przybyła. Estello Tobie wyrazy wpółczucia z uwagi na tragedię w Rodzinie i z powodu @. Co do pieska to chyba narazie podziekuję. Przepraszam,że zawróciłam Ci głowę, ale chyba nie jestem gotowa...a nie chę wziąć pieska po to aby go za chwilę komuś oddawać. Muszę wszystko przemysleć. Anuż uda mi się zajść w ciążę na wiosnę i wtedy będę miała radości co nie miara i \"KOGOŚ\" kto wypełni całe moje życie!!! . Buziaczki dla Wszystkich1 Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslałby kto że ze mnie taka optymistka;) ) Zaprawdę godna podziwu postawa:) Bierzcie przykład z koleżanki:) :) Dobrej nocki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, ja pamiętam że jechałaś do mamci, ale myślałam, że dzisiaj już będziesz:D La Bambas, no to pewnie czeka Cię praca do bladego rana. Napisz, jak tam Twoje staranka i w jakiej \"fazie\" jesteś:D Dobrej nocki Kochane, pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) :) Jak mineły Wam Walentynki? U mnie z romantycznego wieczorku zrobił sie wieczorek fochów, bo nie zarezerwowalismy sobie stolika i nigdzie nie było miejsca, a ja sie nastawiałm na jakąs kolacyjkę i walentynkowy nastrój prysł:P Estella strasznie mi przykro, ze cos takiego dotkneło Twoja Rodzinę:( i rozczarowałam sie, ze Tobie też się nie udało w tym miesiącu:( Soul przykro mi z powodu @:( Myszka głowa do góry, zobaczysz jak sie będziecie z meżem przytulać:) Witam wszytskie nowe forumowiczki:) :) A dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduje co następuje, zero @ i jedna kreska...i co mam myśleć heh Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO JEDNA KRESKA?! co to ma znaczyć ;-) miały być dwie!!! u mnie @ tez coś wariuje. W sumie jeszcze na całego nie przyszła. Jakieś brązowe upławy mam :-( i jajnik mnie boli. Kurcze, żeby to nie był żaden torbiel :-( Jestem przewrażliwiona na punkcie torbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella no własnie nie wiem o co chodzi, teraz to jestem zdezorientowana i na co mi było czekanie wczorajsze A jak Wam się Walentynki udały bo u mnie milutko było :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też było milutko...i upiłam się szampanem ;-) szkoda, że nie mogło być przytulanka. Ja już chcę dostać normalną @, a nie czekać i czekać i twdy nie będę wiedziała jak to wszystko liczyć :-( Kasia, trzymam kciuki żeby jutro na teście była już druga kreseczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA TABELA II NICK.... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....14.02....... 27............13.03.....................5 m-c…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02...................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03.......................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję .....................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.02......29-31.........14.03 ....................5 miesięcy Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01........................ Mia26.......23.01.......29.............20.02.......................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... Jagoda1977......30.01......27-30.......po 03.03..............7 miesięcy Emika...........09.02........28-29...............8-9.03..........7 miesięcy Dorota27........08.02........26-28......nie testuję..........5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Kasi
Estella ja jutro chyba nie będę robiła testu, bo to za szybko i chyba nie ma sensu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewszyny! Mam nadzieję,że dzisiejszy dzień nie będzie taki smutasowy jak wczorajszy :) Dorotko czy pamiętasz o przepisie dla mnie (na bułeczki)? Soul czyżbyś u mamy porządnie naładowała akumulatory - mam wrażenie,że tryska z Ciebie energia-tak trzymaj! Kasiu u mnie kciuki nadal mocno zaciśnięte 🌻 U mnie walentynki były fajniutkie :) Dostałam od meżusia kwiatki a jemu kupiłam wedlowskie serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA TABELA II NICK.... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....14.02....... 27............13.03.....................5 m-c…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02...................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03.......................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję .....................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.02......29-31.........14.03 ....................5 miesięcy Paula23......14.02....28-29........ja już nie daję rady.................11 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01........................ Mia26.......23.01.......29.............20.02.......................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... Jagoda1977......30.01......27-30.......po 03.03..............7 miesięcy Emika...........09.02........28-29...............8-9.03..........7 miesięcy Dorota27........08.02........26-28......nie testuję..........5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Silve - pamietam, ale nie moge go nigdzie znaleźć:( i bułeczek nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Dziś znowu obudziłam się za wczesnie i nie mogłam spać. Chyba za dużo mysle o wszystkim. Kasiu czekamy na dobre wieści i wierzymy,że pokażą sie 2 kreski a nie jedna. U mnie Walentynki minęły nijak. Obydwoje w biegu, potem podróż, na wieczór tradycyjnie u mnie ból głowy itd. Dziś do pracy. Po paru dfniach wolnego jest to zawsze trudne;) Bolą mnie plecy (częsciowo przez @, częściowo w ogóle mam problemy z kręgosłupem). Może wybiorę się na solarium wygrzać stare kości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja juz nie daję rady. mam straszną chandrę. wczoraj dostałam @ i załamałam sie dokumentnie. od dnia wczorajszego jestem nie do życia, jestem nerwowa, wszystkich wyzywam i ryczę. ja juz nie daję rady dłużej tak sie męczyć.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko jak kiedys odnajdziesz to mi wyślij na maila :) Paula zwróciłam uwage na to,co napisałaś w tabelce-bardzo mi przykro. Nie wiem tak naprawdę jak to jest starać się o dzidziusia kilka miesięcy bez rezultatu (mam dopiero zamiar zacząć staranka)-mogę tylko powiedzieć żebyś się nie poddawała. Będzie dobrze-zobaczysz. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko jak kiedys odnajdziesz to mi wyślij na maila :) Paula zwróciłam uwage na to,co napisałaś w tabelce-bardzo mi przykro. Nie wiem tak naprawdę jak to jest starać się o dzidziusia kilka miesięcy bez rezultatu (mam dopiero zamiar zacząć staranka)-mogę tylko powiedzieć żebyś się nie poddawała. Będzie dobrze-zobaczysz. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula , witam wśród walentynkowych \"małpowieczek\" :-( i co zrobić? nie załamuj się, będzie dobrze, musi być. Ja mam silne postanowienie, wmawiać sobie, że nie chcę teraz dziecka, bo np najpierw muszę wymienić okna w pokoju dla niego przeznaczonym. A że wszystkie pieniądze pochłonął jak na razie samochód, więc troszkę czasu minie zanim dokonam tej wymiany. ooo, takie moje postanowienie! Paula, a przypomnij robiłąś jakieś badania? Ja w marcu wybiorę się do gin, zrobię jeszcze raz badania krwi i moczu, prolaktynę, progesteron i jeszcze co tam jest. Nawet z czystej ciekwości. A może n USG się zapiszę, tak mniej więcej po terminie owulacji, żeby wiedzieć czy pęcherzyk pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wiem jak trudno pocieszyć w takiej chwili, ale nie załamuj sie jeszcze, zobaczysz jeszcze przyjdzie na ciebie fasolkowa kolej:) A powiedz - byłas juz u lekarza, mówiłaś mu o swoich starankach i braku efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza byłam pod koniec listopada, na usg wszytko wporządku, lekarz mi powiedział że nie mam sie czym przejmować, ale łatwo się mówi jak jeszcze trochę i będzie rok staranek i bez efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×