Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość anca80
witam witam:) ja samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anca80
rija 111 jak tam@??? przylazla czy nie??? mam nadzieje ze nie:)test rob bo wszystkie jestesmy ciekawe co wyjdzie:) trzymam kciuki :)pozdrawiam ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten piękny walentynkowy poranek! Soul bardzo mi przykro 🌻 Wierzę,że niebawem się uda i będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kasiu ciekawa jestem czy skusiłaś się na zrobienie ciasta? Witajcie nowe kobietki-Rija,Anca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki. Tegoroczny Walenty coś zachmurzony i zasnieżony:( Ledwo ściągnęłam się z łóżka...:O Rija, zrobiłaś test?:) cześć Anca:D Widzę, że też jestes ciekawa co u Riji:) Kasia, jak tam u Ciebie? Liczę na dobrą wiadomość!!! Myszka, podaj mi markę perfum, bo nie mogę zamówić przecież jak nie znam. I jak tam weekend? Udany? Silve, czekam na info od Myszy, to i o Twoje będę pytała:) Cześć Estella, a wkońcu @ do ciebie przyszła ? Soul, coś ciebie nie było widać kompletnie w ten weekend. A co u reszty dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak ja lubię Walentynki :) :): ):) :) :) :) MIałam isc rano do apteki ale jeszcze sie wstrzymałam, nie wiem czemu tak sie stresuje, od piatku nic, wczoraj troche mnie brzusio pobolewał ale @ nie przyszedł w nocy tak jak powinien. Soul szkoda, przykro mi że dostałaś @ :( a miałam nadzieje że zmienisz tabelę :( Mam nadzieje że Estella nie masz @ nadal :) anca80 no to chyba przyszła mamusia jestes :) kurcze w 3 dniu i słaba krecha, to ja jeszcze jakby co poczekam cobym miala pewnosc, ech ależ ja sie denerwuje :( Jak weekend Emika?? fotek nie dostałam żadnych :( Rija 111 witamy w Naszym gronie :) Mia ja nie wiem nic jeszcze, narazie nic sie nie dzieje w moim brzusiu malwa30 jak dawno Cie nie bylo :) fajnie że się odezwałaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) dni, ale nie wiem jak z dzidzią bedzie bo jeszcz Dawno sie nie odzywałam, ale zabiegana byłam, a dzisiaj juz sie przenosze na górę, strasznie sie ciesze:D:D:D Malwina ja mam to samo co Ty i biorę bromocorn od grudnia, cykle mi sie skrociły o 4 dni, ale nie wiem jak z dzidzią bedzie bo jeszcze sie nie staram, ale planuję. Mam je brac do czerwca i zobaczymy co to bedzie. Soul bardzo mi przykro z powodu wstretnej@, trzymałam kciuki i myslałam ze to już.... Witam nowe kobitki:) Miłego dzionka, ja lece do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:):) Wyjazd na narty w sobote był super udany to było to czego mi było trzeba a w niedziele mieliśmy z mężusiem walentynki czyli obiado-kolacyjka w knajpeczce mmmróża a kartkę mogłam przeczytać dopiero dzis:) Ale dzis mam super doła w łaściwie od wczoraj wieczora jak mąż pojechał :(:( to jest coś strasznego to wieczne przestawianie sie jak wraca i jak wyjeżdża zawsze płacze, nawet jak sie przytulamy to jak pomysle że wyjedzie za chwile to już płacze, mówie wam wieczny płaczek ze mnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakże, wierna przyjaciółka @ :-o już mnie odwiedziła Kasia, trzymam za Ciebie kciuki!!! Ale grypa panuje, u mnie w pracy wymiotło połowę zespołu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakże, wierna przyjaciółka @ :-o już mnie odwiedziła Kasia, trzymam za Ciebie kciuki!!! Ale grypa panuje, u mnie w pracy wymiotło połowę zespołu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella przykro mi bardzo :( myślałam że bedziemy razem testować, czyli zostałam sama....pewnie jeszcze z jeden dzień Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella mi również przykro :( ...ale głowa do góry,proszę o uśmiech-uda sie-wierzę i tego życzę 🌻 Kasiu za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki !!!- Kasiu pokusiłaś sie na zrobienie ciasta? Myszko nie smuć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, to niedobrze, że @ sie pojawiła. Przykro mi że Ci się nie udało:( Kasia, Ty zostałaś nam w oparach nadziei:) Myszka, nie smuć się wyjazdem męża. Na pewno czas szybko zleci i zanim sie obejrzysz,to będziecie już razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za pocieszenie ale raczej nic mi nie pomaga:( Przykro mi Soul i Estella że znów sie nie udało:(naprawde b.mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi chyba już przestaje być przykro, że nie mam dzidzi, Wmawiam to sobie, bo już mam dość tego wypatrywania. Tak łatwo mozna stracić życie, w ciągu zaledwie sekundy, że powołanie człowieka do życia nie może być prostą sprawą. Tak zmajstrowany jest ten świat - spłodzić trudno, unicestwić bardzo prosto :-( Ja wierzę, że wkrótce będę miała dziecko. A dlaczego nie? - miesiączki regularne jak w zegarku, żadnych dolegliowści ginekologicznych...więc musi się udać. Od dziś mój kochany mężuś zadeklarował chęć picia ziółek :-) Kasia, trzymam bardzo mocno kciuki, abyś na nowe mieszkanko dostała ten wymarzony i najcudowniejszy prezent, jakim jest stworzenie nowego życia :-) Soul, i co? namyśliłaś się, czy chcesz szczeniaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Estella :) :) Twoje przemyślenia są całkiem sensowne i takie głębokie :) człowiek tak rzadko się zastanawia nad tym. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rija 111
Anca ja robilam tescik w piatek-jedna kreska. mimo wszystko dzis moj 31 dc a malpy nadal nie ma :) i chyba wcale sie na nia nie zbiera.Zaczelam trzymac za siebie kciuki.... Jak @ nie bedzie do 17.02 to tescik powtorze i oczywiscie sie odezwe. DZIEKUJE Wam wszystkim za zainteresowanie- jest mi znacznie raźniej :) Kurcze cały czas mnie boli lewy jajnik, albo i nie jajnik. w każdym razie cos mnie pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam dzisiaj wolne i mogę sobie poczytać Was i popisać. U mnie w sumie nic nowego - akurat teraz ma \"te\" dni i właściwie powinnam starać sie o dzieciaczka - ale... no właśnie... nie mam ochoty na przytulanie. To jest troche bez sensu, bo przecież teraz powinnam szaleć -a ja nic. Chyba ta pogoda na mnie wpływa :-( Poza tym w pracy jest ciagle coś do zrobienie, nie mam nawet czasu na wyjście do toalety i na zjedzenie czegoś. Ale ja dzisiaj marudzę .... Soul i Estella - a ja już się cieszyłam ,że może Wy następne w kolejce do zmiany tabelki .... Byłyby wtedy małe Skorpionki jak Wy :-) Teraz mocno trzymam kciuki za Kasię i nie chce słyszec nic innego jak dwie kreseczki. Pozdrowienia dla reszty Kobietek - teraz lecę załatwiać sprawy urzędowe- bleeee. Ja wrócę to chciałabym zobaczyć Wasze usmiechnięte mordki :-D. W końcu dzisiaj taki sympatyczny dzień ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje przemyślenia nie wzięły się z nikąd :-( wczoraj wieczorkiem rozmawiałm z mężusiem o dziecince (już wiedziałam, że @ przydzie) i łezka mi poleciała. Nie zdążyłam się nawet rozpłakać na dobre, jak zadzwonił telefon .W sobotę w wypadku samochodowym zginęła przyszła bratowa mojego męża ( w tym roku mieli się pobrać), osieracając dwie córki. Mówię Wam tragedia - i tak sobie pomyślałam , jakim ziarenkiem jest mój ból, że tym razem nie udało mi się zajść w ciążę, w porównaniu z bólem brata mojego męża, tych dziewczynek i rodziców zmarłej. Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam że coś się wydarzyło, zawsze wtedy cżłowieka nachodzą przemyślenia tego typu, ze własciwie tak łatwo stracić życie, przykre to bardzo, współczuje Wam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziękuję i przepraszam, że takie smutne rzeczy piszę...wczoraj mnie ogarnęło okropne przerazenie. Mój mąż ma tylko jednego brata. A w listopadzie zmarła moja teściowa, teraz narzeczone męża brata i pomyślałam, że teraz moja kolej :-( że to może jakieś fatum. Okropne myśli, które mnie wręcz sparaliżowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella żadne fatum,, nawet tak nie myśl, tego sie po prostu nie da wytłumaczyć, trzeba swojezycie cenić i nie narzekać jak to mają w zwyczaju Polacy. Wam obojgu juz za duzo złego sie w ostatnim czasie przytrafiło, takze teraz czas na dobre rzeczy, mówie Ci :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02.....................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02...................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03.......................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję .....................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.02......29-31.........14.03 ....................5 miesięcy Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01........................ Mia26.......23.01.......29.............20.02.......................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... Jagoda1977......30.01......27-30.......po 03.03..............7 miesięcy Emika...........09.02........28-29...............8-9.03..........7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24........8.11......URODZIŁA .......ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Gosia25......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek...Olsztyn..........17września ..........?...........?...........?. thefly ............?..............?...............?..............?..........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick.................Imię.................Zodiak...........wiek......nr GG soul78..............Kasia...............Skorpion........26(rocznikowo 27 estella.............Edyta..............Skorpion.........29...2662371 tu Kasia...........Kasia................Strzelec..........24......6680371 mysza29...........Bożena.............Lew..............29... Dorota27...........Dorota.............Byk..............27,5 paulakp.............Paulina.............Ryby ............26,5 malwa30...........Monika...............Panna............30 paula23............Paulina..............Waga............23...8100564 sylwia19...........Sylwia...............waga..............19 Domi24............Dominika............baran............24,5 38 tydzień.........Kamila..............Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...........bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika.............Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka.............Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra............Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka..................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena...............Wodnik ...........jeszcze 28. dana25............Danka.................Baran..............25 monia-81.........Monika.................Panna..............24 Mia26.............Asia....................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia..................Waga................25....2834288 Tweety*.........Agnieszka.............Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia...................Baran................27 Silve25..........Sylwia...................Waga...............25...6793354 Emika............Ewa...................Bliźnięta...........26....4301791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
TABELA II NICK.... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....14.02....... 27............13.03.....................5 m-c…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02...................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03.......................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję .....................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.02......29-31.........14.03 ....................5 miesięcy Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01........................ Mia26.......23.01.......29.............20.02.......................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02...................... Jagoda1977......30.01......27-30.......po 03.03..............7 miesięcy Emika...........09.02........28-29...............8-9.03..........7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! Niedobrze się tu dzieje. Co jest? Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cos mi sie wydaję,że dziś jest jakiś smutasowy dzień! A gdzie pocieszycielka Mia? Mia,ratuj! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia pewnie wróciła do pracy, ja tez troche pracuje wiec moze nie bede tyle myśleć. Kurcze ja tak bardzo chciałabym zmienić tabelkę Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×