Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

ja jestem...i chyba tylko my dwie w tej chwili :) reszta moze urlop wzięla miedzy świetami a sylwestrem i ich nie ma :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
też jestem i siedzę w pracusi :(( i tak do piątku a co robicie w sylwestra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i meg jeszcze jest :) ja w Sylwestra idę na imprezkę do znajomych :) bedzie fajnie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylkow trójke jesteśmy. Ktoś musi pracowac żeby drugi mógł odpoczywać hahaha. Ja z moim kochaniem idziemy do kumpla na prywatke . Robimy zrzute i imprezujemy w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylkow trójke jesteśmy. Ktoś musi pracowac żeby drugi mógł odpoczywać hahaha. Ja z moim kochaniem idziemy do kumpla na prywatke . Robimy zrzute i imprezujemy w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Czesć Dziewczyny:) Ja niestety nie mam wolnego miedzy świetami a sylwestrem:( Po świetach czuję sie ospała i straaaaasznie rozleniwiona, siedze w pracy i gapie sie w komputer i marze o łóżeczku:) Na Sylwka idziemy do znajomych i mam nadzieje, ze bedzie fajnie, ma byc az 14 osób, w tym dwie ciężarówki:) bede siedziała na ich krzesełku:) chociaż w tym miesiacu musze sobie odpuscic starania:( a tak nie chce buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorota :) czyli nie jestesmy same w pracy :) widzę że w tym roku kruluje sylwester u znajomych :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........23.12.........??...................raczej nie testuje Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 33 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Ja jestem cały czas:) tylko sobie czytam i chyba na tym pozostanie. Moje kochanie nadal nie chce dzidzi:(, pewnie w nastepnym roku tez jeszcze nie i jest mi przykro ze nie czuje tego co ja😭. Juz mam dosc zawracania mu głowy dzieckiem i nic nie wspomne na ten temat:(. Jak bedzie tak bedzie, kto wie moze my wogle sie nie pobierzemy, nic nigdy nie wiadomo. bede mało przebywac na forum bo nie bede miała o czym pisac, o zadnych starankach, o tym ze znowu okres, ale bede zagladac bo jestem ciekawa jak u Was sie wszystko potoczy:) My spedzamy sylwka tez u znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Cześć Agusiu, przykro mi z powodu Twojej babci:( Szkoda, ze Twój partner nie czuje tego co Ty, nie wiem jak jest miedzy Wami:( A jestescie zaręczeni? Moze on po prostu jeszcze do tego nie dojrzał, ja kilka lat temu nie myslałam o dziecku, a nagle zapaliła mi sie w głowie jakas lampka, moze z nim bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie jestesmy zareczeni ale mamy plany na wspolne zycie, tylko jakos nie mozemy ich zrealizowac:( a ja juz bym chciała stabilizacji, miec rodzinę i wkurzam sie bo juz mam dosc odprowadzania sie do domu jak nastolatki. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, od czasu do czasy napisze jak tam sprawy u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciesze sie ze powiedziałam co o tym myśle i teraz niech zrobi z tą wiedzą co chce:) Gorące usciski dla Was dziewczynki i zycze wam z całego serca fasoleczek, bo jestescie wspaniałe i w pełni na nie zasługujecie:)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje kochanie za to odwrotnie. Odzywa się w nim instynkt ale ojcowski hahaha to on bardziej mnie naciska na dzidziusia. Zrobiłam badania na poziom prolaktyny, ale wyniki dopiero w piatek niestety. Ale mam za darmo i na miejscu u siebie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie! :-) ja też w pracy! Wigilię niestety smutno wspominam, bo mi nerwy puściły, dostałam jakiegos ataku szału i się strasznie rozpłakałam. A wszystko z powodu didzi, której nie mam :-( a miałam być taka twarda. Ijeszcze okazał się, że kolejna kuzynka jest w ciąży, czyli w ciągu dwóch miesiący dowiedziałam się o ciąży trzech kuzynek i żony kolegi z pracy, podczas gdy ja mimo starań, nie mam mojej fasolki. Jestem taka "miękka" aż wstyd :-o po prostu beznadzieja. Maż rozkazał mi ;-) że mam przestać myśleć o dziecku i podchodzić do tego, że jak nie teraz to później i bez jakiegokolwoek nastawiania się. Spróbuję, ale co mi z tego wyjdzie...nie wiem. Ale tak sobie myślę, włąśnie teraz minęło pół roku odkąd odstawiłam tabletki, więc może teraz mój organizm wróci do normy?! zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella - nie denerwuj sie - spokojnie!! Ja wiem co to jest ja odstawiłam tabletki w lutym i widzisz jeszcze nic. Teraz zrobiłam badanie prolaktyny i zobaczę co z tego wyjdzie. Do piątku będe siedzieć jak na szpilkach i sie denerwować co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella - nie denerwuj sie - spokojnie!! Ja wiem co to jest ja odstawiłam tabletki w lutym i widzisz jeszcze nic. Teraz zrobiłam badanie prolaktyny i zobaczę co z tego wyjdzie. Do piątku będe siedzieć jak na szpilkach i sie denerwować co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estella :) nie ma się co stresować, szkoda Twoich nerwów, przyjdzie i na nas kolej, pamietaj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja też "zebrałam" za to że chchiałabym już , i natychmiast dzidzię , mój mąż stwierdził że jeśli będe tak się przejomwać i co miesiąc przeżywać tak wielkie rozczarowanie to on ogłosi "post" aż zajmę się czym innym :)) więc w tym miesiącu nawet nie krzyczałam że juz natychmiast do starań ale na spokojnie , jak będzie to bedzie ;) ale porobiło mi się coś z główką bo nie chcę nigdzie iść na sylwka , zamierzam siedzieć w ciplutkim łóżeczku i coś pooglądać ew. spotkać się z rodziną do pauli 23 a może pójdź na usg jak możesz takie badanie byłoby wiarygodne przy występujących objawach bo póżniej to nic może nie wykazać agusiu przykro , ale może to jeszcze nie "ten ", a może ogarnął go strach przed tak "dużą" odpowiedzialnością , moj mąż też miał obawy czy nie jest za stary /35 lat /:)) i czy da radę wychować jeszcze jedno dziecko , skoro temu jednemu aż tyle uwagi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dlatego postanowiłam, że w Nowym Roku zupełnie zmienię podejście. Przede wszystkim mniej stresów i nerwów, bo mnie te nerwy wykończą. Kupię sobie nawet jakieś ziołowe środki uspakajające. Ten rok był dla mnie naprawdę trudny, prawie cały spędzony bez męża, remont, któy cieszył, ale na pewno nie mniej stresował. Problemy rodzinne, kłopoty z pracą męża ehhh. W dodatku w tym roku nie byłam na urlopie, nigdzie nie wyjeżdżałam. Stresy związane ze starankami...jeszcze by sie tego zebrało... W Nowy Ro, uparłam się :-) , wejdę z uśmiechem na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
o jak ja bym się polożyła do łóżeczka , tak mi się ziewa ,niby byłam wyspana a teraz , koszmar i co gorsza zaczyna mnie boleć biuścik , znów bedę musiała przykleić sobie kartkę NIE DOTYKAĆ , kiedyś to bolał mnie 2-3 dni i przed samą @ ta teraz koszmar :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
czesc dzwieczyny,bylam na tym usg,powiedzial ze nic nie widac,kazal mi zrobic przed chwila test i nic nie wszlo,robilam test z taki bobaskiem na opakowaniu,ale na 2-óch wczesniejszych(pre-test)byly dwie kreski,wiec juz sama nie wiem,dzownilam do niego i powedzial ze jutro mam zorbic znowu test z porannego moczu i zadzownic,oze jak ja sie stresuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać bym poszła, oj spać. Taka się czuje zmęczona po tych świętach, przejedzona i w ogole :) cj to poczekaj do jutra, może coś pokaze, bo moze to jeszcze za wczesnie jest Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
cj cierpliwie zaczekaj , może mocz był bardzo rozcieńczony i dlatego test nie wyszedł , większość kobitek twierdzi że pre test najwcześniej wykazuje ciążę więc 2 testy nie mogą się mylić , będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cześć dziewczyny! Na jutro umówiłam się do mojego gin, ponieważ mija już roczek od naszych staranek, to postanowiłam, że teraz najwyższy czas wspomóc naturę, i tak byłam cierpliwa. Ciekawe co mi powie. Chciałabym jakiś zastrzyk lub tabletki, które wywołają dodatkowe jajeczkowanie, nie mam nic przeciw bliźniakom, uważan, że za długo już nam nie idzie, ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cześć dziewczyny! Na jutro umówiłam się do mojego gin, ponieważ mija już roczek od naszych staranek, to postanowiłam, że teraz najwyższy czas wspomóc naturę, i tak byłam cierpliwa. Ciekawe co mi powie. Chciałabym jakiś zastrzyk lub tabletki, które wywołają dodatkowe jajeczkowanie, nie mam nic przeciw bliźniakom, uważan, że za długo już nam nie idzie, ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cześć dziewczyny! Na jutro umówiłam się do mojego gin, ponieważ mija już roczek od naszych staranek, to postanowiłam, że teraz najwyższy czas wspomóc naturę, i tak byłam cierpliwa. Ciekawe co mi powie. Chciałabym jakiś zastrzyk lub tabletki, które wywołają dodatkowe jajeczkowanie, nie mam nic przeciw bliźniakom, uważan, że za długo już nam nie idzie, ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
no ale dziś kafeteria nawala, sorki za mnogosć moich bredzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwa :) ciekawe co Ci lekarz powie, mam nadzieje że powie że w obecnych czasach to normalne że tyle to trwa :) Kafeteria chodzi strasznie dzisiaj buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Pozdrawiam:) Czuje sie jakos okresowo:)Chyba niedlugo naniose korekte w tabeli.... Ja moge spac,bo mam urlopik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej Kasiu, a ja nie ukrywam, mam nadzieję, że jednak coś da konkretnego, mi naprawdę rok wystarczy, chcę mieć w życiu dwoje dzieci, przynajmniej, a nie jedno, kiedy mam mieć to drugie? Ja chyba naprawdę już przestałam wierzyć, że się uda. Ciekawe ile badań mnie czeka przed jakimś konkretnym działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×