Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
że też kobiety tak muszą co miesiąc cierpieć. :-( a znowu jak chcą pocierpiec raz na 9 miesięcy,a dobrze ;-) to mają z tym kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No właśnie Estella jutro będziesz mogła spokojnie bez bólu świętować a ja sie tego obawiam że mnie dopadnie właśnie idealnie w święta:( ale ja już chce iść z tej pracy juz nie moge wysiedzieć w dodatku wszyscy wokół jakieś wigilie a ja samiuteńka siedze buu:( łyso mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie jeszcze?? Mialam isc rano na to badanie krwii ale nie poszlam... nie wiem czemu, szczerze mowiac to trocjhe zaspalam! Jak patrze na ten test z dwoma kreseczkami to nie wiem czy sie smiac czy plakac :0 Jutro zatestuje chyba znowu a w poniedzialek zrobie badania i pojde do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trzeba było iść na badania, miałabyś pewność przed świętami co i jak, a tak bedziesz się zastanawiała Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kasiu... Ale trudno... moze jeszcze odwiedze dzis moja gin jak bedzie a jak nie to w poniedzialek... to tylko 3 dni, a dzidzia jak jest to bedzie czy zrobie badanie dzis czy w poniedzialek :) oswoilam sie juz z ta mysla i czuje ze chyba jest fasolka... jak wrocilam rano z zakupow i sie trosze poschylalam przy sprzataniu to mi sie zrobilo slabo i zaczal mnie brzusio bolec :( Ale musze sprzatac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie kobitki....słucham radia i mam cudowny swiateczny nastroj:)Juz posprzatałam i tylko czekam na Mikołaja. Hmmm,cos pobolewa mnie brzuch i piersi,tak jak na okres,ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................22.12 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion...........26 estella...............Edyta..................Skorpion...........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec.............24 mysza29............Bożena.................Lew.................29 Dorota27............Dorota.................Byk................27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ..............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta............23 malwa30...........Monika....................Panna..............30 paula23.............Paulina.....................Waga.............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran..............24,5 34 tydzień.........Kamila....................Strzelec............19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion.............26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........04.12.......28.......................22.12 asienka...........02.12.......28-29...................29.12 Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion...........26 estella...............Edyta..................Skorpion...........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec.............24 mysza29............Bożena.................Lew.................29 Dorota27............Dorota.................Byk................27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ..............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta............23 malwa30...........Monika....................Panna..............30 paula23.............Paulina.....................Waga.............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran..............24,5 34 tydzień.........Kamila....................Strzelec............19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion.............26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wlasnie caly czas o tym mysle... ale nie wiem!! Serce mi podpowiada co innego !! Zobaczymy jak to wszystko bedzie! Wlasnie dzwonilam do labolatorium tam gdzie mialam isc na badanie i powiedzieli mi ze takoch badan nie wykonuja :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jeżeli jest jakieś miejsce gdzie wykonują u was Beta HCG to możesz iść nawet teraz bo to nie koniecznie trzeba rano i naczczo! Ja robiłam ok godz 18:00 więc jeżeli chcesz to możesz jeszcze dzisiaj zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi wlasnie sie zastanawiam gdzie by tu pojsc gdzie moga cos takiego robic... przyszla mi na mysl jedna przychodnia ale musze wczesniej tam zadzwonic... A jak nie to zadzwonie jeszcze za chwile do mojej gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki:-) Dawno mnie nie było ...ale czas taki specjalny i tak szybciutko ucieka....:-) Jednak w związku z nadchodzącymi wielkimi krokami Świętami chcialam Wam wszystkim złozyc najserdeczniejsze i najszczersze życzenia, cudownych i niezapomnianych Świąt Bożonarodzeniowych otulonych puchową śniegową kołderką , spędzonych w rodzinnym gronie u boku zielonej ,pachnącej choinki obsypanej prezentami , w domku przepełnionym zapachem świątecznego ciasta:-) Wszystkim tym które nosza pod serduszkiem dzidziunie zyczę samych zdrowych i duzych bobasków , a tym które się starają , by już wkrótce zobaczyły upragnione 2 kreseczki :-) Kasia i 29 tyg Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoń i załatwiaj no i daj nam znać jakby co :) no i głowa do góry, jakoś musi się ułożyć :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń tylko że gin nic jeszcze nie jest w stanie stwierdzić i zleci Ci włąsnie to badanie!Ja poszłam tydzień po tym jak nie dostałam okresu i lekarz wysłał mnie na to badanie bo powiedfział że test i brak okresu nie daje 100 % pewności! ]Wkurzyłam się wtedy na niego ale na drugi dzie odebrałam wyniki i byłam pewna! Jeżeli będziesz chciała wyniki jeszcze dzisiaj to wtedy trzeba dopłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja sie licze z tym ze zaplace! A nawet chce zapalcic zeby szybko wiedziec! Jak tylko bede cos wiedziala to dam wam znac a teraz juz lece bo moze uda mi sie cos zalatwic :) Pozdrawiam was bardzo goraco! Wszystkim zycze wesolych, spokojnych swiat!!!! pojawie sie wieczorkiem na chwile jak mi czas pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w prywatnym laboratorium to za 45 zł były wyniki na drugi dzień a za 65 zł po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w prywatnym laboratorium to za 45 zł były wyniki na drugi dzień a za 65 zł po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ludzie 2 tygodnie mnie nie bylo, a wy natworzylyscie ponad 50 stron!!! Ledwo zywa wrocilam ze szpitala, puscili mnie na swieta, jeszcze bez Kubusia (cieplo mu w brzuchu), chociaz zaczelam rodzic ale mi wszystko zatryzmali. Raczej nie bede juz siedziec przed komputerem, wiec zycze wam wszystkim WESOLYCH SPOKOJNYCH SWIAT i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!(owocnego w fasolki oczywiscie:) ) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona Wesołych Swiąt,uważaj na siebie, odpoczywaj! Już niedługo będziesz miała swojego Kubusia przy sobie ale Ci fajnie!;-) Zmykam dziewczyny jaszcze raz wszystkiego naj naj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona Wesołych Swiąt,uważaj na siebie, odpoczywaj! Już niedługo będziesz miała swojego Kubusia przy sobie ale Ci fajnie!;-) Zmykam dziewczyny jaszcze raz wszystkiego naj naj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Impersona wróciła :) jaka miła niespodzianka :) jak Ty się w ogole czujesz?? No tak, teraz to leżeć musisz na mur, beton :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kasiu- wlasnie nie musze juz lezec...poprostu mam tyle przygotowan ze nie mam czasu na komputer:) Czuje sie dobrze...w piatek ten 2 tyg temu dostalam malego krwotoku i pojechalam do szpitala a pan doktor mnie bada i mowi ,,matko, przeciez pani rodzi!!!\". ale dali mi kroplowki i 2 tygodnie lezalam...w dodatku zarazilam sie bakteriami z ich wody pod prysznicem!!! I dostalam infekcji...ale juz ok. KUba juz wielki i czas na niego...niecierpliwe czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to tyle roboty?? nie musisz odpoczywac?? nie mow mi że sprzątasz :> oszczędzaj sie, na Kubusia może i czas ale Ty musisz się oszczędzać Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
No udało mi się skonczyc co miałam do zrobienia, teraz juz spokojnie czekam na 16:) Kochane Dziewczynki chcę wam wszytskim życzyć spokojnych, zdrowych i pogodnych Swiąt, owocnych przytulanek w swiatecznym czasie, super niespodzianek od Mikołaja a tym , które jeszcze nie testowały zobaczenia dwóch wielkich kresek:) Dorota:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kasiu, nie sprzatam...stesknilam sie za moim Miskiem...pozatym jeszcze musze zrobic z nim ostatnie zakupki dla Kuby...buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, rozumiem :) no to w takim razie udanych zakupów i ciepłych i spokojnych świat :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Dziewczyny, życzę Wam wszystkim cudownych świąt, szmpańskiej zabawy i zupełnego braku myślenia zajdę czy nie zajdę, oby to było zaskoczenie, na ten jeden miesiąc postarajmy się wszystkie o tym zapomnieć, może zaskoczy nas niespodzianka:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dawno sie nie odzywałam, ale chcę Wam życztć wesołych świąt i szczęśliwych chwil, no i aby spełniły sie wasze najwieksze marzenia:) Ja nie bede miała wesołych świąt w tym roku:( Kasia, Estella bardzo mi przykro z powodu @:( Sylwia nie wiem czy mam Ci gratulować, w tej sytuacji zgodzę sie z resztą kobitek, ale najwazniejsze abys Ty była szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×