Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość passiflora
no ten brzuch troche mnie już bolał przed badaniem a po badaniu jeszcze bardziej :(. no ale rzeczywiście to może po badaniu się nasiliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
czy mogłabyś sprawdzić dla mnie szanse na córkę w listopadzie? cykle mam około 28 dniowe, a @ zaczęła się wczoraj 8 lutego 1978 godzina 13.50, czas zimowy z góry bardzo dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi u Ciebie wychodzi od 25 go sierpnia od godz. 9:48 do 24 września do godz. 0:32 dziewczynka, od 24 wrzesień do 23 października do godz.18:44 chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
bardzo, bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
ja chyba powinnam jak najbardziej z przymróżeniem oka, bo przy pierwszym dziecku (synku) według wszelkich tablic, obliczeń, metodą Jonasa, dosłownie wszędzie wychodziło, że będzie CÓRKA, a jednak jest syn;) może pisane jest mi być tylko mamą chłopców?;) a Tobie, mamoDamiana co wychodzi teraz? będziesz mieć córeczkę wedug tych wyliczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Ja już po wizycie u lekarza! Dzidzi ma 4 cm, przezierność karku prawidłowa, także wszystko ok! Mięśniak na szczęście też się nie powiększył, mam tylko silną anemię. Dzisiaj zaczął mi się 12 tydz i już dzisiaj lekarz mi powiedział, że wszystko wskazuje na drugiego chłopca, bo ten dzyndzelek jest dość spory,także ja już zupełnie straciłam szansę na dziewczynkę.Termin na 20 maj. Może to i dobrze, że tak wcześnie się dowiedziałam to nie będę się już zastanawiać, rozmyślać i mieć nadziei, cieszę się, że dzidziuś zdrowy i wszystko przebiega prawidłowo, ale trochę żal jakiś w sercu ściska, że nigdy nie nałożę sukieneczki ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iW KOCHANA NIE MARTW SIĘ pAN BÓG DAJE NAM TO CO UWAŻA ZA LEPSZE DLA NAS TAK PEWNIE MIAŁO BYĆ , A MOŻE TO JESZCZE NIC PEWNEGO:) nAJWAŻNIEJSZE ŻE DZIDZIA JEST ZDROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Ja też tak się staram sobie to tłumaczyć, że widocznie był mi sądzony drugi synek. Najważniejsze właśnie, że zdrowy i że Pawełek będzie miał rodzeństwo. A propo Mamo Damiana my też się będziemy przeprowadzać, teraz mieszkamy w kawalerce, a w marcu mamy odbiór trzypokojowego mieszkania, obecnie jest w trakcie budowy. Bardzo się cieszymy, bo na nowe mieszkanie już z dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjana
Do mamyDamiana bardzo proszę Cię o sprawdzenie mi szans na córeczkę a moja data urodzenia 10.12.1974. godz.15. no i oczywiście czas zimowy :)pozdrawiam i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Damiana dziekuje. :) IW jakbys mogła to przypomnij jak wygladały twoje staranka. 12 tydz to bardzo wcześnie, Ja o synku dowiedziałam się w połowie 5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicjana u ciebie od 17 sierp. do 16 wrzesień dziewczynka , od 16 wrzesień do 15 paż. chłopiec od 15 październik do 13 list. dziewczynka Andziak od 10 września do 9 pażdziernik dziewczynka od 9 paż. do 8 list. chłopiec od 8 list do 7 grudzień dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkowo natrafiłam na taką stronę o kosmobiologii że na podstawie daty ur i godziny można zaplanować płeć dziecka na poszczególne lata. Pobrałam taką zakładkę i wpisuję dane i mi oblicza . Jeśli masz już jakieś dzieciątko podaj miesiąc i rok poczęcia to sprawdzę czy się płeć zgadza u mnie wychodzi pierwszy chłopak tak jak mam , a teraz dziewczynka, ale ja się nie nakręcam bo przecież szanse są 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak. ur 22: 30 dziewczynka, dziewczynka chłopak jeśli masz trzech synków to sama widzisz, że ta metoda jest nie pewna:) i nie można na niej polegać:) Także dziewczyny pamiętajcie że wszystko zależy od Pana Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
A czy mogłabyś sprawdzić czy według tej metody mój syn też powinien być płci męskiej? bo tak jak wspominałam wcześniej według wszelkich tablic czy wyliczeń wszędzie wychodziło, że ma być dziewczynką;) ciekawa jestem czy ta metoda, którą Ty obliczasz powie coś odwrotnego, bo jeśli tak to chyba rzeczywiście jest nadzieja;) Tylko nie wiem jakie dane podać? wystarczy dzień owulacji? bo wiem dokładnie kiedy była: 13 listopada 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg tablic chinskich dziewczynka chlopak chlopak , a teraz juz nie wiem czy owul. byla czy nie.testy nadal dodatnie od 8 dc dzis 12 bol byl 9 dnia wieczorem najlepszy sluz 10 11 dnia a dzis jest bardziej sucho ale juz nie serowaty.musialabym sobie wykres zrobic.do bani te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak wychodzi tak samo Do dziewczyny muszę znać twoją datę urodz. i godzinę Dziewczyny ja tam w to nie wierzę, wydaje mi się ,że szukamy i dopatrujemy się wszystkiego co tylko by mogło wskazywac na wymarzoną płeć, niepotrzebnie się tak w to angażujemy przecież i tak będzie co będzie teraz już nic nie zmienimy, nie mamy czarodziejskiej różdżki którą wyczarujemy sobie nasze córeczki czy synków. Myślę że ważne jest aby teraz jak najlepiej się przyczynic do zdrowia naszych maleństw, dobrze się odżywiać i troszczyć się o siebie , a nie wiecznie z kalendarzami latać i wyliczać. Ja to już widziałam ,że schizuję ale mój mąż mnie na ziemie sprowadza jak tylko takie głupoty wyprawiam. Ma rację co się stało to się nie odstanie mam cierpliwie czekac i dbać o siebie i martwić się jedynie o to czy będzie zdrowe a nie czy chłopak czy dziewczynka, w końcu to nie towar który można wybrać po dokładnym obejrzeniu. Te dzieciaczki przyjdą na świat za naszą sprawą więc naszym obowiązkiem jest je kochać, kochać i jeszcze raz kochać i dbać o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie Panie :) I mam takie pytanko: Czy jak sie kochałam bezzabespieczenia 8dc przy cyklach 28 dniowych a okres miałam niecałe 4 dni... i dodam jescze ze następnego dnia pojawił sie śluz... czy istnieje możliwość zapłodnienia i czy to mogłaby być wtedy dziewczynka ?? Słyszałam ze jak dojdzie do stosunku przed owulacja to może być dziewczynka a jeśli w trakcie owulacji to chłopczyk...czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mogłyśmy to zrobiłyśmy, zwiększyłyśmy tylko prawdopodobieństwo , przynajmniej będziemy mogły powiedzieć że chociaż się starałyśmy:) Dziewczyny przecież nasze fasolki są takie kochane:) Cieszmy się ciążą tak jak czekałyśmy na pierwsze dziecko :) Bądźmy cierpliwe i przede wszystkim pokładajmy nadzieję w Tym u Góry, a myślę ,że nam to sowicie wynagrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie możesz zajść w ciążę jeśli plemniczki przeżyją, no i są zwiększone szanse na dziewczynkę, lecz nie zawsze teoria idzie wparze z praktyką, aczkolwiek wielu z dziewcząt się to udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×