Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Berniu ja życzę ci z całego serca by ten nowy rok przyniósł ci upragnioną córeczkę. Pozostałym staraczkom również życzę owocnych prób i przede wszystkim zdrowych i spokojnych 9 miesięcy po zafasolkowaniu, bo nie udane próby są niczym w stosunku do straty dzieciątka. Mam nadzieję że z końcem roku również skończyły się wszelkie niepowodzenia i teraz będzie już tylko lepiej i na topiku będą same dobre wiadomości , tego wam dziewczyny i sobie życzę. pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje wkleic jeszcze raz bo nie mozna wejsc z tego linka sorry..... w kazdym razie tam jest taki kalkulator gdzie sie sprawdza ewentualna plec:) Strefa czasowa dla Polski to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Bernia zaciekawiło mnie to co napisałaś odnośnie owulacji- skąd znasz tak dokładny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa mamo, dzięki za dobre checi ale link sie nie otwiera klikajac ani wklejając w innej przegladarce. Coś jest nie tak. Iga owulację po prostu czułam. Silny ból jajnika, temp i sluz sie nakładają więc to mogła być tylko owulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, wiem z własnych obserwacji cyklu, bo mierzę temperaturę, że jak się czeka na owulację, to stres ja odsuwa :) Teraz również jestem w ciązy i powinnam miec owulację w 13 dniu cyklu a miałam w 15. Tym razem mam nadzieję na chłopca, choć te chińskie tablice wskazuja dziewczynke ;) Dlatego myslę, że w sobotę spokojnie możesz jeszcze próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki....ciekawe co z tych naszych planów, obliczen i obserwacji wyjdzie...mam nadzieję,ze przynajmniej 1 z nas będzie tą szczęściarą ;-) przynjamniej 1 ale trzymam kciuki za każda z nas...kazda z nas tak bardzo sie stara i chce tego malenstwa...moja kuzynka była przekonana ze nici z grudniowych staran, bo zbytnio nie przywiazywała uwagi do liczenia tych dni itd....a tu niespodzianka juz 6 tydz ciazy;-)bardzo chciałyśmy razem paradowac z brzuszkami, bo nasze chlopaki sa w równym wieku i bardzo miło wspominam czas jak razem przezywałysmy nasza 1 ciaze...objawy, wielkość brzuszków, potem kopniaki i wypychanie...moze i tym razem sie uda (z małą różnica)...także jedna sprawdzona rada to WYLUZOWAĆ...u mnie jeszcze przytulanki dzis i jutro;-)nie wiem jak u Was ale ja to teraz odbieram jak celowe robienie dzieci, bo wczesniej te nasze przytulanki to były spontaniczne a teraz to celowo w te dni i koniec....jak jest u WAs?jak Wy to odbieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antuanette-widzisz, natura płata figle, najwazniejsze żeby dzidzius był zdrowy a reszta sama sie ułoży...pisz do nas i koniecznie napisz (jak juz bedzie wiadomo) odejrzewana płec dziecka...a moze spełnia sie Twoje marzenia ;-) życze CI tego bardzo mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Kasiulak, ja tez kiedys konczylam trzy dni przed, ale nic z tego nie wyszlo, armia byla chyba za slaba, aby przetrwac do owulki, wiec teraz koncze dwa a nawet dzien przed. No ale jak widac dalej nic. Powodzenia w Twoich staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Fakt, trzeba wuluzowac, ja to juz chyba zrobilam. Najgorzej bylo ze mna przes pierwsze trzy miesiace staran, tyle nadziei i tyle rozczarowan ze hoh. Teraz jakos sie z tym pogodzilam, i prawie po roku powiem Wam, ze trzeba NORMALNIE zyc. Pomagac troche losowi, ale stanowczo trzeba wyluzowac, i podchodzic do pewnych spraw z tzw. jajem. I wszystko bedzie ok. Ja juz czekam od roku, i sobie jeszcze poczekam..... A jak tam Wasi panowie do tych staran podchodza, bo moj to o niczym nie wie ........ haha, i moze kiedys zrobie mu niespodziewanke. Buziaczki, ale mnie tu zawalilo dzis sniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa Mamo! :-) Gratuluję z całego serca dzidziusia pod serduszkiem :-) Czy mogłabyś napisac do mnie maila? Ja i dziewczyny z naszego forum mamy sprawę do Ciebie:-) Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dam znac co się w brzuszku chowa :) Choć to na razie 6 tydzień, więc jeszcze dużo czasu upłynie zanim się dowiem. Ale mam takie przeczucie, że to będzie synek, ta ciąża jest znacznie inna niz moja pierwsza ;) No zobaczymy, trzymajcie kciuki. Staranka były prawie codziennie w dniach płodnych i w owulacje również :) Zobaczymy co zmajstrowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja córka zbójnika czy ja dobrze czytam? Masz 4 synków? Powiedz czy planowałaś tą 4 czy moze tak wyszło. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Anuanetta, ja tez bylam przekonana ze nam corke, u nas w rodzinie to tylko dziewczynki sie rodzily, wiec ja tez bylam pewna ze bedzie to kobitka, a mam chlopa ze hoho ! Zycze Ci przede wszystkim aby bylo zdrowiuskie, a do reszty to niech tak bedzie jak sobie wymarzylas, szczerze Ci tego zycze. Pozdrawiam i uwazaj na siebie, powodzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa mamo, udało mi sie wkleic ten link. Z pierwszym synkiem mi się zgadza a z drugim juz nie ;) Teraz wychodzi mi az do kwietnia chłopiec i co ja biedna mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia...ni etraktuj tych tablic z grobową powagą...kochana, jednym sie sprawdza, innym nie...nie wiem na jakies zasadzie one dzialają i co ma piernik do wiatraka...po prostu staraj sie i myśl cały czas o dzidziusiu, byle zdrowe było, płec nie ma znaczenia...przynajmniej ja tak do tego podchodze...pragne córeczki, ale bede sie cieszyc tym co Bozia da... Wiecie, zanim zaszłam w pierwsza ciaze byłam pewna ze beda bliźniaki (moja mama ma brata bliźniaka, ja też i mój mąż tez)byłam zaskoczona jak zobaczyłam 1 fasolkę...teraz jak byłam w ciaży tez była 1 fasolka...a co teraz bedzie to sama nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu na pocieszenie powiem Ci, ze ja nie wieze w te chinskie tablice jedyna majaca jakiekolwiek naukowe podstawy metoda opiera sie na zasadzie wspolzycia w odpowiednim czasie a i tak jest duzo watpliwosci. Te taablice to tylko zabawa i nie wszystkim sie sprawdzaja:) Mi w grudniu wychodzil chlopak ale sie tym nie przejelam bo mojej bratowej corcia według tych tablic miala byc chlopakiem:). Za to zauwazylam ze tym dziewczynom, ktorym sie nie sprawdzil kalendarz soprawdza sie ten kalkulator zabawne nie?. Mi w tym przeliczniku wychodzi GIRL a w kalendarzu BOY tak wiec szanse wyrownane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu na pocieszenie powiem Ci, ze ja nie wieze w te chinskie tablice jedyna majaca jakiekolwiek naukowe podstawy metoda opiera sie na zasadzie wspolzycia w odpowiednim czasie a i tak jest duzo watpliwosci. Te taablice to tylko zabawa i nie wszystkim sie sprawdzaja:) Mi w grudniu wychodzil chlopak ale sie tym nie przejelam bo mojej bratowej corcia według tych tablic miala byc chlopakiem:). Za to zauwazylam ze tym dziewczynom, ktorym sie nie sprawdzil kalendarz soprawdza sie ten kalkulator zabawne nie?. Mi w tym przeliczniku wychodzi GIRL a w kalendarzu BOY tak wiec szanse wyrownane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu, tak ja mam 4 synków:-) Trzeci i czwarty jak najbardziej planowany oczywiscie z mysla o córeczce...no jak widać tylko chłopcy wybieraja mnie na mamę haha :-) a chiński kalendarz traktuj z duzym przymruzeniem oka, mojej kolezance z forum wychodził chłopiec, a jednak ma upragniona córeczke :-) a mi własnie wychodziła dziewczynka a jest ..Dominis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów świruje...znalazłam kolejne teorie na temat płodzenia dziewczynek: Zmniejsz częstotliwość prób. Częste stosunki zapewniają dopływ świeżych, bardziej żywotnych plemników z chromosomem Y. Dlaczego? Plemniki zawierające chromosom płciowy Y, a zatem decydujące o poczęciu chłopca, są bardziej żywotne i szybciej poruszają się w narządach rodnych kobiety. Po kilku dniach tracą jednak wigor i są słabsze. A wtedy w wielkim wyścigu do komórki jajowej przewagę zaczynają zdobywać plemniki z chromosomem X. Według niektórych badaczy, młode małżeństwa częściej mają męskie potomstwo, gdyż częściej uprawiają seks, podobnie jak małżonkowie po dłuższym rozstaniu. Teraz juz sama nie wiem...to jest odwrotnościa tego co wczesniej słysząłam o osłabianiu plemników... CO o tym myslicie...nie wiem czy dziś znów meczyc meża, czy postawic na jutrzejszy, bardzo ważny i ostatni dzień starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Kasiulak, wyluzuj kobitko, od tych wszystkich blablabla, dziewczynka czy chlopiec, dostaniesz nudnoscia i tyle z tego bedzie. Z luzem do tego podchodz, inaczej sie nie da. Ja tez kiedys tak szalalam, teraz sie uspokoilam i lepiej sie zyje, te tablice to glupota, a to czy lepiej wiecej takatak, cz mniej, to wiesz jak to jest co za wiele to .... dziewczynka - staraj sie przed owulka, chlopiec w czasie i po. I tyle. To jest jedyne naukowe wytlumaczenie planowania plci. Reszta to blablabla. Choc milo ta reszte sie stosuje .... Co ma byc to bedzie, a na pewno bedzie piekne, madre, urocze i bez zabkow, jak juz bedzie .... no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.w tym kalendarzu najpierw sie wpisuje date urodzin a potem zaplodnienia tak?ronja a mozesz podac co to za forum na ktorym jestes?mamy podobna sytuacje.ja mam trzech synow.ja dzis mialam dziwny sen.zaczelam po nim rozmyslac.snilo mi sie ze poszlam na usg a tam byl taki duzy monitor,a na nim plywajacy maluszek sliczny.a pomiedzy nozkami wiecie co... i jak sobie przypomne w tym snie reakcje to zastanawiam sie czy nie przystopowac.bo nie wiem czy na ten czas jestem gotowa na 4 synka.jak w tym míesiacu nici to chyba na kilka miesiecy dam spokoj.nawet zrobilam test ciazowy,negatywny.ale dzis byl 10 dzien po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Kasiulak, tak miedzy nami, to postaw na jutrzejszy dzien, daj odetchnac mezowi, podobno czeste takatak, oslabiaja armie i nici z tego - potwierdzone naukowo, tez wyczytalam. Dzis spanko, a jutro sie postaraj. Czuje w kosciach slonko, ze jutro moze to byc dziewczyneczka .Latwo sie daje rady, moj 10 dien tez sie zbliza, zobaczymy jak ja zaszaleje haha, chodzi mi o swirowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Nie będę brała tych tablic na powaznie. U mnie dziś 4 dzień po owulacji. Zobaczymy co z tego bedzie bo ostatnie przytulanko było trochę spontaniczne i lekko na gazie w tego sylwestra. W sumie myślałam, że nic w tym dniu nie będzie ale męza tak wzięło hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Andziak0307 widze ze bardzo pragniesz corci. Ja tez. Polecam Ci to co sobie - spoglodaj w te tablice chinskie, jak jestes na diecie wapniowej - tez dobrze, kontynlowac, przytulaj sie przed owulka, i czekaj na dziewczynke. Jesli Ci sie uda powiesz sobie - warto bylo, a jesli bedzie to czwarty chlopczyk, to stwierdzisz ze te tablice te diety i cala reszta to ......... i zaczniesz myslec o zalozeniu klubu pilkarsiego dla tych Twoich chlopaczkow. I bedzie super . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Bernia, na gazie to jeszcze lepiej, wtedy sie nie mysli wtedy sie ROBI !!! Moja kolezanka po gazowych urodzinkach poczela blizniaki chlopca i dziwczynke. Wiec czasem moze warto pogazowac, lub po prostu sie kochac i zapomniec o przyszlych dzieciach. - to tak na marginesie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
i jeszcze mi sie przypomnialo, podobno czym kobitka jest stasza tym wieksza szansa na dziewczynke, chodzi tu o srodowisko zasadowe ktore wytwarza sie z wiekiem w pochwie, tez podobno uzasadnione naukowo. Wiec moje drogie panie ja mam szanse ... haha, tylko zebym nie czekala az do menopauzy ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×