Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość izucha 76
Witam dzeiwczatka, nie dziekuje Wam za mile slowa, no tak zeby nie zapeszyc. Kasiulak, masz racje, dzieciatko, kiedykolwiek przyjdzie bedzie kochane, ale poplanowac zawsze sobie mozna. Szczescie Ci zycze. Mamo 2 chlopcow, chodzi o to ze w pierwszej fazie cyklu tak mniej wiecej, temp. jest niska, ok 36 ..... potem w 2 fazie po ow. tak ok 14 dc. rosnie, tak do 37..... i utrzymuje sie do mastepnej @, I dodam ze na dzien, dwa przed @ powinna spasc do ok 36 .... No to tak to wydlaga, Zaraz przed ow. ale nie zawsze bo u mnie tego nie widac, temp. troszke spada o te 2,3kreski, a po ow. rosnie. Amulet, a te plamienia to brozowe, czy takie czerwone, bo jesli brozowe to czasem sie tak zdaza, a przy czerwonych moze byc to spowodowane malenka kista, tak totalnie nie grozna, ktora moze powodowac takie plamienia w czasie cyklu, Ja tez takie mialam. A u mnie, hm.... @ brak, to juz 28 dc. czyli 1 dzien opoznienia. Objawy, piersi raz bola raz nie, raz prawa raz lewa, i ram od wczoraj takie zarebiste rumience na twarzy, dodam ze chora nie jestem, ale to moze z zimna.... choc u nas to zimy juz nie ma. Temp. dalej wysoka 37.2 Jutro ide kupic test, ale jeszcze nie skacze z radosci, wiecie po roku niepowodzen, boje sie za wczesnie cieszyc. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
amulet to super kochana,że ta 2 kreseczka będzie wieczorkiem :) ja myślę,że udało się Wam i ustrzeliliście śliczną dziewuszkę :D:D tego Wam z całego serducha życzę !!! kasiulak napewno teraz tych bąbli będzie coraz mniej kochana 🌻 dziewczynki ja jak narazie nie starałam się o dzidzie,obserwuję swój organizm i zbieram rozumki jak zaplanować córe,ale muszę Wam powiedzieć,że po okresie była przytulanka z mężem - ale mąż twierdzi,że uważał - hmm zobaczymy....a może ja już taką tempke mam ? bo ja dopiero 2 razy ją mierzyłam ;) no właśnie izucha a co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha witaj kochana :) jeszcze Tobie na gratuluję ale mocno,mocno 3mam kciuki za 2 kreseczki na teście ciążowym :) dzięki to pewnie moja temperatura będzie się tak utrzymywać do @ a mam ją dostać za 7 dni - zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki !!! Alle Zimma !!! Pozdrawiam oczywiście wszystkie za jak i przed fasolki :) Ja ten cykl chyba troszkę przespałam bo nie dość że ostatni krótki bo 24 dniowy to jeszcze jak na złe tempka zawachała się o 8 kresek przez żołądkowego wirusa No i pomiary na nic ...:( Dziś jest mój 11dc tempka po jednodniowym skoku ponownie wróciła do normy i nie wiem co myśleć a moż jeszcze owu nie było.? test owu wczoraj negatywny ale przez tego wirusa to nie wiem czy już nie jest po owu ? Jak myślicie ?Jutro moja połóweczka idzie na koronografię . troszkę się martwię i jednocześnie nie chciałabym przespać cyklu? o ile już tego nie zrobiłam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha 76 jestem dobrej mysli i mam ogromna nadzieję że po tak długim straniu los powinien Cie wynagrodzić :-) i powiem szczerze ja bym tyle nie wytrzymała bez testu, podziwiam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do plamień to na bieliźnie tylko troszkę brązowawe a przy potrzebie czerwone ale była to sytuacja jednorazowa i juz zażegnana, tak sobie myslę że może to z powodu nadżerki :-(. Owulka napewno nie bo dziś dopiero na teście pokazała mi sie delikatni druga kreska i dopiero dzis więcej śluzu. wszystko pasuje i owulka powinna przypaść na sobote co by sie zgadzało z 11 dniową fazą lutealną (tak miałam przez ostatnie trzy cykle), więc 11.02 powinnam dostać @ przy 28 dniowych cyklach a dziś mam 15dc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Nowa 35 A jak dlugie masz zazwyczaj cykle, mi to sie nie wydaje zeby ow. juz byla, w 11 dc. to chyba troszke za wczesnie, ja bym sie starala juz dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Mamo 2 chlopcow, a jak dlugo masz zamiar czekac ? A co do tego uwazania Twojego meza to hm .... masz racje zobaczysz co z tego wyjdzie, czasami to przez takie uwazanie najszybciej w ciaze sie zachodzi. Fajnie by bylo, Ty tu z tymi obserwacjami, temperaturkami i dietka, a tu bum...., maz uwazal i slicznego dzidziusia Ci sprawil, i moze na dodatek corunie !!!! Zycze Ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Wiecie co, ale mi sie te godziny i ostatnie dni ciagna i ciagna w nieskonczonosc ..... ale tak jak sobie powiedzialam, test dopiero w sobote robie no chyba ze @ mnie uprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Kasiulak, a jak tam ta Twoja pokrzywka nieszczesna, ja to bym ja pozodna dawka lekow zaatakowala, zeby tak na dobre w ch...re poszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha wyobrażam to sobie jak ci się ciągnie....naprawde z całego serducha życzę abyś w końcu doczekała się tych upragnionych 2 kreseczek !!!!!!!! wiesz podziwiam Cię ja to bym już nie wytrzymała :) wiesz ja to cały czas tak ufam mężowi ;) nigdy jeszcze nie używałam tabletek antykoncepcyjnych ani innych zabezpieczeń - tylko liczę na męża refleks ;) z ciążą chciałabym poczekać jeszcze tak z 4,5 msc. mój 2 synuś ma dopiero (albo aż ;) ) 20 miesięcy i chciałabym aby jeszcze troszke był najmłodszym członkiem w naszej rodzince :) a druga rzecz to to że chciałabym dzieciątko urodzić tak na wiosnę lub później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Mamo 2 chlopcow No to masz sporo czesu aby dokladnie poobserwowac organizm. Zalecam Ci juz od przyszlego cyklu pomiary temp. od pierwszego dnia miesiaczki. Czesami te pomiary bardzo pomagaja. Do tego jesli troszke wierzysz w te cudowne diety wapniowe na dzewczynki to tez masz czas, warto juz zaczynac je stosowac. I do tego testy ow. przy regularnych comiesiecznych testach powinnas dokladnie zoorietowac sie kiedy masz ow. I potem po tych 5 m-cach mozesz zastosowac sie do tych testow, Czyli na dziewczynke staramy sie na 3-5 dni przed ow. I troszke szczescia no i dziewczynka jak malowana!!!!! Co do testo ow. to ja kiedys robilam takie co kreski na nich wychodza jak ma sie miec ow. tylko ze mi to te kreski takie przedziwne wychodzily, nie takie jak byly w opisie przedstawione. Wiec zainwestowalam w testy, na ktorych takie buzki sie pojawiaja, i sprawa byla prosta. Powodzenia w obserwacjach Ci zycze, a za te piec miesiacy spelnienia marzen i sliczniusiej coruni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Widze ze mi moje posty pozjadalo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
a jednak sie odnalazly, a juz mialam wszystko na nowo pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Hej dziewczatka, wiecie co ale mnie wypiersiowalo ! ja to zawsze takie dwie wisienki mialam, a tu teraz, moze tak o melonach to jeszcze nie ma mowy, ale takie dorodne jabluszka !!!!! az sie napatrzyc nie moge i bola przeokropnie, to ja jutro po ten test do apteki skocze Milej nocy Wam zycze, i udanych staran dla tych z Was ktore wlasnie dzis sie staraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha wow....no,no super wiadomość :D dopinguję Tobie kochana !!!! a jutro od rana testuj :) zmykam lulu,dobrej nocki Wam życzę 👄 papa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten biały poranek. Izucha z niecierpliwością czekam na wyniki, ale twoje ciało mówi samo za siebie :-) Mamo życze cierpliwości w tych obserwacjach, bo ja przy tych obserwacjach głupieję ... Wczoraj wieczorkiem koło 17.50 test z bardzo małą kreseczką (ledwo widoczną), a o 18.30 już tylko jedna, wynika z tego że ta poranna była już taka jak miała być, czyli wynika że chyba dziś owulka a nie jutro. Poza tym temperatura w normie 36,5, i piersi sa bardziej czułe, nawet w pachwinach mnie lekko pobolewa i z tym naoliwieniem tez sie sprawdza. Teraz czekam czy mnie zakłuje w podbrzuszu, bo jak nie to ja już nic nie wiem. A czy ten skok temperatury ma być po jajeczkowaniu czyli po tych 24godz jego życia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka34
Hej dziewczyny. Kasiulak zyczę powrotu do zdrowia. Izucha 3 mam baaardzo mocno kciuki! Dla wszystkich starajacych się obecnie dużo szczęścia! A gdzie nam ciężaróweczki pouciekały? Marcelkowa mamo, nowa26, clarissa? Co u Was i dzieciątek w brzuszku? Nie odzywalam się długo, bo mi zdrówko zaszwankowało. Wszystko naraz mi się zwaliło. W zeszłą sobotę po połud. dostałam @ przed terminem, w nocy zwariował mi ząb, który nic wcześniej nie sygnalizował i jeszcze te kłopoty pęcherzowe.... masakra. Generalnie cały tydz. biegam od lekarza do lekarza. Podsumowanie: ząb do wyrwania ( auuuu... boje się bo mi nigdy nie wyrywali), ale jak się skończy@. Zrobiłam furę badań i dziś mam wyniki, zobaczymy co dalej. A jeszcze mi się mama rozchorowała i lekarze podejrzewają b. poważna chorobę :( Staranka musimy sobie odpuścić chyba w tym m-cu. Muszę się wyleczyć i jeszcze mój M wyjeżdza w okolicach dni płodnych. Beznadzieja na całego. Mam nadzieję,że jakoś się ułoży jednak pozytywnie. Bez zdrowia to życie jest do d...py. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! ps. Andziak gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Dzień dobry :) izucha co tam u Ciebie,testowałaś już ??? rybka34 ojej,tyle kłopotów na naraz :( życzę dużo zdróweczka dla Ciebie i mamusi 🌻 amulet wiesz kochana,ja to się chyba z tym nigdy niepołapię :O kurcze a jak z tą temperaturą to ja też nic nie wiem :( moja temp. dziś w 22 dc wynosi 37.2 a więc to chyba dość wysoka jest ? czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Czesc dziewczetka, testuje jutro rano, dzies zaopatrze sie w test, jak czas mi na to pozwoli, bo mam troszke zamieszania w pracy. Pozdrowienia dla Was, tez 3mam kciuki dla tych ktore sie staraja, aby w koncy te starania przyniosly wymarzone ofekty. U mnie dalej @ brak, temp.wysoka itd... czyli jestem dobrej mysli. Buziaczki, dam Wam jutro rano znac jak juz zrobie ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
rybka, wiesz jak to jest po serii zlych wydarzen, zawsze nastepuje seria dobrych, glowa do gory, Wierze i zycze Ci z calego serca, aby z Twoja mama wszystko sie pomyslnie wyjasnilo, zeby zabek nie bolal, i trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny długo mnie nie było bo mam awarie kompa. Słuchajcie w tym cyklu mam takiego stresa jak nigdy dotąd. Sama nie wiem co się dzieje. Boję się, że przedobrzyłam. U mnie dziś 14dc. Powiedzcie proszę kiedy miałam owulacje: 1-7dc @ 8dc temp 36.2 wilgotno 9dc temp 36.1 śluz rozciągliwy test negatywny 10dc temp 36.6 rozciągliwy test negatywny 11dc temp 36.4 przeżroczysty test pozytywny 12dc temp 36.4 śluz dziwny nie mogłam zaobserwować ale rano było dużo i trochę zmętniały test negatywny 13dc temp 36.4 nie wiem jaki śluz test negatywny 14dc temp 36.5 śluz lepki rozciągliwy Przytulanko miałam w 7dc, 8\9dc i 10\11dc i boje się, że przedobrzyłam bo pierwszy raz wykres nie pokrywa mi się z testem. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wskoczyła mi kreseczka przytulanko miało być ostatnie z 10 na 11 dc dokładnie o 3 rano. Jeśli w 12 dc była owulka to nici z córeczki. Matko, pierwszy raz czekam na okres ale w sensie abym go dostała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu a w jakich godz robiłaś testy chodzi o dni 10,11,12dc bo to ma ogromne znaczenie. Myślę że owulka była między 12dc a 13dc bądź w któryś z tych dni. Poczekaj jeszcze do jutra i zobacz czy skok temp się utrzymuje bo ja miałam teraz tak że w jeden dzień skoczyła o 1 stopień a dziś znów w normie, ale dziś dopiero spodziewam się owulki. Co do testów to też zależy od godz w które je robiłaś bo ja miałam wczoraj tak że rano ok 9 miałam dwie kreski, wieczorkiem koło 17.50 druga bardzo delikatna a pół godz później brak drugiej kreski więc domyślam się że 24 godz miną dziś koło 17. Test wykazuje tylko przez 12godz kiedy ma być owulka czyli od 24-36godz przed. Dobrze że zrobiłam rano bo bym znów myślała że jej nie mam, a dzień wcześniej test był negatywny. Mamo 2 chłopców czy trzymasz się zasad mierzenia temp? czyli rano zaraz po przebudzeniu zanim jeszcze wstaniesz z łóżka ( bądź po co najmniej 3 godz śnie) codziennie o tej samej porze? bo ja jak mierzyłam temp w ciągu dnia to tez miałam powyżej 37stopni, a rano znów 36,5 izucha 76 wyczekuje wraz z pozostałymi dziewczynami na wynik i trzymam kciuki rybka34 wracaj szybko do zdrówka i do staranek, mamusi również życzę dużo zdrówka Pozdrawiam Was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie robię testy tak ok 18. 10dc robiłam o 18 i był negatywny 11dc robiłam dwa razy rano nie wiem o której ale go nie licze bo mocz mógł być jeszcze zagęszczony i test wyszedł pozytywny i wieczorem o 18 też pozytywny 12 dc test już zrobiłam o godz 15 bo nie mogłam wytrzymć i wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu jeśli test 11 rano był pozytywny to ten wieczorny był końcówką z tych 12 godz czyli 12dc wieczorkiem powinna być owulka przez 24 godz czyli do 13dc wieczorem a 14dc skok temp. (bo skok występuje po owulce a nie w trakcie) jesli jutro temp będzie wysoka to masz odp. a co do testu rano i moczu to nie ma znaczenia ważne byś nie piła bardzo dużo przed zrobieniem, choć uważam że jak wyjdzie to znaczy że owulka tuż, tuż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu i rzeczywiście żołnierzyki męskie mogły przeżyć bo minęło mniej niż 24 godz, ale to tylko moje spekulacje i nigdy nic nie wiadomo, może była tam jakaś silna kobitka :-). Tak naprawdę to wszystko zależy od tych małych robaczków bo z tego co wiem jeśli często się przytula i nie robi przerw 48godz na regenerację to może być problem z zajściem bo robaczki są zbyt słabe i jest ich zbyt mało - to tak troszkę na pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie jeszcze zastanawiam, a jak narazie nigdzie nie znalazłam czy jeśli komórka jajowa zostanie zapłodniona po np 6godz od rozpoczecia owulacji to czy wtedy zaczyna wędrówkę do miejsca docelowego i już wtedy wzrasta temperatura (czyli zaraz po zapłodnieniu). Bo by wtedy wynikało że juz nastepnego dnia temperatura by wzrosła a nie dopiero po 24godz. Zbyt dużo skomplikowanej wiedzy naraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×