Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość izucha 76
bezczalna, a tak na przyszlosc, to poczytaj, pomysl !!!!! i dopiero cos napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Mamoo 2 chlopcow, tak to juz jest, ze po gromadce chlopaczkow, corunia na swiat przychodzi, ja tez znam takie przypadki. Jak juz nam sie nic nie udaje zaplanowac, to trzeba na los postawic i odrobine szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
izucha 76 oczywiście musisz jeszcze coś dodać prawda? Przeprosiłam autorkę więc nie sraj żarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
poza tym podobno jesteś w ciąży i po co ci te nerwy??? Przypominam ci, że w ciąży dozwolone jest 4h przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sama nie wiem czy miałam tą owulke wczoraj bo miałam w pewnym momencie ból przeszywający jakby jajnik, a po tym wszystko co mnie bolało przeszło czyli podbrzusze, plecy i do dziś spokój, czy dopiero dziś patrząc na testy. Temp dziś rano 36,6 wcześniej 36,5 ale w poprzednich równiez raz sie zdarzyło 36,5. Myslę że jutro rano sie rozstrzygnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
a ja kochane mam dziewczynkę i chłopca, tak nam się udało szczęśliwie i samo wyszło:-) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny starające się o dzidzie i te w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Bezczelna, te twoje wypowiedzi to so tego s.... warte. Wcale ze nie denerwuje, daleko mi do tego, a co do 4h przed komp. to g... ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Amulecik, u mnie to tez nic nie widac bylo po tej temp. dopiero po testach ow. doszlam do tego kiedy mam ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszane z poplątanym. Dajmy sobie spokój dziewczyny z tym naskakiwaniem na siebie, ale na przyszłość trzeba być bardziej ostrożnym w tym co sie mówi i pisze. A jesli chodzi o mnie to ja naprawdę nie mam do nikogo żalu. Ważniejsze że szczęśliwa aura panuje na forum, bo nigdy nie wiadomo może ja będe następna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
izucha 76 i już się zdenerwowałaś..zamiast tu siedzieć z nosem w monitorze lepiej idź na spacer się dotlenić chociaż z tego dziecko jakiś pożytek będzie miało. a i tobie dobrze to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
Proponuje usunąć kłócące się osoby!!! Ja też chcę spokojnie poczytać bo właśnie staramy się o dzidzię i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezszczelnaaa daj sobie już spokój bo chyba tak naprawdę to trafiłaś na złe forum i nikt cię nie upowaznił do zwracania nam uwag, nie zauważyłaś że jesteś traktowana jak intruz? a te twoje uwagi sa nie na mijscu? zachowaj troszke godności i nie pisz więcej chyba że zapragniesz zaplanować płeć swojego dziecka wtedy zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
arabeska, a jak dlugo sie starasz? Napisz cos blizej o sobie i o Twoich staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
Mam już dwoje dzieci dziewczynkę i chłopca, ale to już spore dzieciaki i chcieliśmy z mężem trzecie, niestety od 8 miesięcy nic. Boję się, że to może przez spiralę hormonalną, którą miałam 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
tak w ogóle to mi obojętne właściwie jaka płeć, tak tu weszłam poczytać może coś mi doradzicie, mój lekarz każe mi próbować jeszcze 4 miesiące potem ma zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabeska myslę że dobrze by było przekonac sie kiedy masz owulacje i w ten dzień sie przytulać, wczesniej sie powstrzymać bo tak jak pisałam wczesniej czeste współźycie osłabia armie i powoduja że kolejne razy sa jakby bezpłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
próbowałam tego i nic niestety, wcześniej nie mieliśmy tego problemu a teraz nie wiem już co mam robić. Mój mąż jest trochę podłamany sytuacją- nawet bardziej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Arabeska, ja to spirali nie mialam, i nie moge Ci opdowiedziec czy ma to jakies znaczenie, ale co do opini lekarza to ma racje, wiem ze ciezko sie czeka, ale w koncu sie udaje. Ja podobnie jak ty tez czekalam, Dokladnie rok, wiele czytalam w internecie i bezplodnosci itd. nabilam sobie tak solidnie tym glowe, i wiesz co nie warto. Moje ostatnie wyniki badan tez wyszlu wg mnie nie za ciekawo, tak wyczytalam w internecie. Wiesz od 2 m-cy biore duphaston - na recepte, pomaga w wytworzeniu jakis tam cialek, krotko, pomaga zajsc w ciaze, I tak mi sie wydaje ze po pierwszej kuracji to wlasnie ten duphaston zadzialal. Dzis robilam test i wyszedl poz. Wg mnie powinnas robic pomiary temp. od pierwszego dnia cyklu. Zobaszysz wtedy czy Twoje cykle sa ok. 1 faza temp. jest niska a w 2 fazie rosnie i sie utrzymuje do nastepnej miesiaczki. Moze pomoga Ci tez testy ow. tak zeby okreslic kiedy masz ow. I wtedy juz bedzie jasne kiedy sie starac. Polecam Ci tez troszke wyluzowac w staraniach, ja tak wlasnie zrobilam i sie udalo. No to szczescia Ci zycze. Imoze powinnas tez zrobic badania hormonalne FSH, Prolaktyne i LH i chyba estradiol. Wiem ze przy jakichkolwiek problemach z zajsciem w ciaze, robi sie te badania i mierzy temp. Pozdrawiam serdecznie i powodzienia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sters jest również wielkim wrogiem płodności mamy przykład u izuchy która starała sie rok a gdy sie wyluzowała diw ekreseczki wyszły ale rozumiem ten stres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
I sie nie wolno podlamywac, z wlasnego doswiadczenia Ci powiem ze najprawdopodobniej wszystko u Ciebie jest ok. chodzi o tem stres. Polecam ta temp. testy ow. i wyluzowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabessskAAA
dzięki za rady, chyba pójdę za nimi ale nie wiem czy mój M to wytrzyma. I tak już jest załamany, że kochamy się tylko wtedy kiedy można a nie kiedy mamy ochotę...ciężko ciężko na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha BARDZO, BARDZO CI GRATULUJE dwóch kreseczek :) A u mnie dziś 15dc i temp taka jak wczoraj 36.5 śluz drugi dzień jest mętny,lepki i rozciągliwy. Mam nadzieje, ze mimo tego płaskiego wykresu owulke miałam 12 lub 13dc. Zobaczymy. Już trochę wyluzowałam. Co będzie to będzie. Wolałabym jednak abym dostała @ a w następnym cyklu była pewna swojej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne gratulacje dla Izuchy, anszej nowej mamuśki:) oj jakie to piękne i jaka szczęśliwa musisz być:) u mnie dziś 22 dc, temp. dziś 37, piersi bolą i brzuch boli dziwnie, jak nigdy bo to trochę wcześnie jak na ból okresowy (cykle średnio 29-30 dni), i wydzielina dziwna taka biaława. Pożyjemy zobaczymy:) ja wierzę ze w tym cyklu się uda to nasza 3 próba, trzymajcie mocno kciuki dzieczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!odzywam sie po dłuższej przerwie a tu takie nowinki....ja wyjechałam w czwartek do rodzinki i dzis wrócilam, dlatego milczałam... Izucha-wspaniała wiadomość, ciesze sie razem z Toba...wielkie gratulacje...teraz dbaj o siebie i dzidziusia...wiedzialam, ze Ci sie uda...teraz ty trzymaj kciuki za nasze starania...oby kolejne m-ce przynosiły tak wspaniałe nowinki jak Twoja.... no a teraz poczytam sobie zaległe wpisy...acha, 2 dni mialam w miare łagodne objawy wysypki, az do czwartku, znów sie nasiliło/...normalnie zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha-twoje cykle trwały 26-27 dni to w którym dniu cyklu ostatni raz celowaliście, a w którym dniu cyklu wypadała ci owulka...kurcze, do lata mam czas żeby zagłebić sie w swojej płodnosci....bardzo bym ci eprosiła o pomoc...dietę juz moge stosować, temperature bede mierzyć po @, w sumie to juz moge, ale czy koniecznie "tam" bo przy moim synku to raczej niemozliwe, przeciez nie bed etego robic przy nim, on ma prawie 3 latka i jest juz wystarczająco kumaty...wtedy moze okażde sie kiedy mam t a owulke i co spowodowało niepowodzenia w staraniach...kochana , wystarczająco długo naczekałas sie na te 2 kreseczki, życze Ci pomyślnej i bezproblemowej ciaży i ślicznego, zdrowego dzidziusia....czyli termin wypadnie koniec września, początek października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka wszystkie planujące i już zafasolkowane.... Ukłon Izucha dla Ciebie. Zdróweczka i cudownie spokojnych 9 miesięcy . I oczywiście upragnionej płci fasolinki :) U mnie postaremu dziś mój 13 dc testy robiłam od 8 dc wieczorkiem o 20 i wyobraźcie sobie że dwa pierwsze testy negatywne Czyli 8 i 9 dc a 10 11 12dc pozytywne i już się zastanawiałam jak to ? Mój M miał w piątek zabieg koronografii i stres spowodował że ta owu się poprzesuwała... Dziś mój 13 dc i wybitnie bół brzucha na dole o godz 17 więc napewno jutro będzie skok..... My w tym cyklu nie bardzo mogliśmy planować przytulanki nie były często a i stres przed zabiegie ogromny dziś testu już nie zrobię bo nie mam - zaopatrzyła się tylko w pięć sztuk. Mój M chciał przed piątkiem jeszcze raz.....ale ja się bałam przez testy że przedobrzę i nie było nic a gdyby było to byśmy się pewnie dobrze wstrzelili....Moje kochane M już w domeczku . Teraz musi wydobrzeć i czekamy do następnego cyklu..... I tak dalej.... Tak sobie myślę że skoro Ten na Górze dał jeszcze czas to zrobię sobie parę wyników z krwi....Żeby nie mieć złudzeń jak będzie dwie kreseczki. Bo ja dziewczynki nie patrzę na żadne chińskie kalendarze . W zasadzie to ja już czasu za bardzo nie mam... mając 36 skończone :( ufffff Ale bardzo pragniemy jeszcze mieć dzidziusia. Oszalałam ....Pomimo moich lat... Ale nie zanudzam . Pozdrawiam wszystkie .... Izucha jeszcze raz wszystkiego to co najlepsze dla Ciebie i dla Twojej Fasolki. Napewno będzie zdrowa dziewczyneczka. Znów dobre wieści na Tym forum. Pa kochane miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa 35 ja za 2 miesiące skończę 34 lata więc nie jesteś sama ;) mnie tez już czas goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Bernia - podtrzymujesz mnie na duchu ;) Hej wszystkim w niedzielny poranek ;) Oj super troszkę w domku posiedzieć. Nie ma jak to weckendy. U mnie dziś 14dc i nadal skoku temp nie było ? testów brak więc nie robię. Śluz jakiś dziwny troszkę mleczny ale rozciągliwy i nie ma go dużo. Temperatura utrzymuje się na jednym poziomie od tego 8dc . I nie wiedzieć co jest. Z pewnością się okażę może małe przytulanki w 7dc dały efekt albo owu nie miałam jeszcze ! Pozdrawiam wszystkie życzę dwóch kreseczek . Bernia my prawie na jednym wózku jedziemy . Dobrze jest tu z wami być. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
hej dziewczyny chce sie do was dołaczyc jestem mama 3 łobuzów ale bardzo kochanych nie wyobrażam sobe zeby kturegos nie było ale do pełni szczęscia brakuje mi córeczki pisałam juz na podobnym topiku zaczełam pic magnez z wapniem i pic codziennie kakao a staranka zaczne dopiero od czerwca może wkoncu sie uda jestem dobrej mysli bo jak sie wam udało to mnie moze tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×