Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

pati1159 dlatego też napisałam że najlepiej ok 3-4 dni przed się przytulać bo niektórzy faceci mają bardzo silne rzołnierzyki Y, a twój to nawet bardzo silne. A osłabialiście armię wcześniej? Po tym co napisałaś to zaczynam się czuć na przegranej pozycji - jeśli się wogóle udało :-( Tak to jest jak za wcześnie to nic z tego nie ma jak za późno dorodny chłopczyk i bądź tu kobieto mądra :-) Ale i tak najważniejsze by zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!mam pytanko odnosnie mierzenia temperatury..a wiec nie chce marnowac czasu do kolejnych staran, tylko chciałam zacząc tak na poważnie mierzyc temperature...mam termometr elektroniczny, czy taki jest odpowiedni? no i sie zastanawiam czy ta moja pokrzywka ma wplyw na ta moja temperature...bp wstaje po pare razy w nocy i długo nie moge zasnac i napewno nie spie ciagiem 5 h...łykam cały czas kwas foliowy, wapno pije ale to zwłaszcza ze wzgledu na wysypke niz na planowana płeć, ale to sie tez przyda...moze jak sie wylecze to kupie te testy owulacyjne na allegro i zastosuje, zeby miec pewnosc co do owulki...no i jak tam babeczki, coraz bliżej testowania, trzymam kciuki, mam nadzieję, ze ciaza izuchy i jej fluidy pozytywnie wpłynie na wyniki waszych staran... kurcze, a jednak zdarzaja sie przypadki, ze wychodzi chłopak mimo 3 dni prze dowulka...oby w naszym przypadku (te które pragną córci)to sie nie sprawdziło...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze wam izucha gratulacje!!!! super że się udało 3mam kciuki by wszystko było oki i te 9 miesięcy w zdrowiu wam upłynęły:) ja mam 28tydzień ciaży już, od poniedziałku na zwolnieniu siedze w domciu ale jeszcze nie miałam czasu tak naprawdę wypocząć i sie poobijać, wczoraj byłam u gina, no i jest wszystko okej, synio potwierdzony także domyślacie się jak się cieszę:):) kazał mi tylko dużo wody niegazowanej pić, bo jak na 7 miesiac to mam taki malutki brzusio, choć z juniorem wszystko okej i sam gin mówił że czasem tak jest a że ja jestem wysoką osobą to się jakoś rozłożył we mnie i tylko się cieszyć bo po ciąży nie będzie śladu;-) buuziaki dla was 3mam kciuki za resztę wiecie co...czasem sobie tak myślę czy to tak miało być że bedzie chłopak, czy przez moje obserwacje i starania się udało czy po prostu.....i może to najwazniejsze - olaliśmy wszystko zdając się na spontan:)ot i tak mamy teraz pamiątkę upojnego sierpnia;-)hehhehe tak czy inaczej życzę wam wszystkim by się udało:) buuuziaki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
kasiulak wracaj szybko do zdrowia!!!!!!!i do nas tutaj oby długo cię nie trzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
Amulet123 jesli osłaniłas zołnierzyki to mysle ze ci sie uda na dziewczynke bo jesli robiłas to tak jak ja tylko w tym jednym dniu to mysle ze bedzie chłop bo u mnie tak było ja mysle tak do 10 dc i puzniej zero bo nie chce ryzykowac a ty masz tez 28dc a jak ciebie ta owu wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulet12
Witam. Mamo 3 synusiów równiez mam cykle 28 dniowe a owulka u mnie wypada dość późno, w tym cyklu 16dc popołudniu na to wskazywały testy i kłucie w podbrzuszy poprzedzone bólem jak przy @, szyjka macicy była rozpulchniona i nisko i od 17dc zaczęła mi rosnąć temp o jedną kreskę dziennie, a od dwóch dni utrzymuje sie na poziomie 37st. 14dc w nocy było przytulanko a pierwsze 11dc w nocy, więc osłabianie było. Nie chciałam częściej gdyż czytałam gdzieś że zbyt częste współżycie może powodować tzw bezpołodność spowodowaną zbyt mało ilością plemników (organizm faceta powinien mieć przerwe ok 2 dni na regenerację i wyprodukowanie odpowiedniej ilości do zapłodnienia robaczków) :-) Nie wiem czy się udało, ale bardzo tego pragnę, szukam w sobie jakiś objawów ale niestety na to za wcześnie bo nawet jesli by doszło do zapłodnienia to może dopiero jutro, najpóźniej pojutrze zagnieździ sie w macicy i wzrośnie LH. :-)Dlatego czekam do 1 dnia @ (11.02) i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.ja juz kilka razy pisłam ale nie wpisalo na strone i sie wkurzylam.ciekawe czy teraz wpisze.izucha gratuluje.a czy ten duphaston to to samo co luteina?ja bralam w ciazy.to progesteron.a czy to tylko na recepte jest?nowa gratuluje synka.ale wydaje mi sie ze te twoje sierpniowe szalenstwo to bardziej na corke.moze dieta dala swoje?bo czesty sex to na corke raczej.ja dzis pierwszy dzien nowego cyklu zaczynam.pa.mamo 3 synkow.w jakim wieku sa dzieci?jedziemy na tym samym wozku.moi chlopcy maja 7 , 5 i niecale 2. a twoj maz nie ma nic przeciwko kolejnemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synkow.a mieszkacie samí czy z rodzicamí?a jak najstarszy w szkole?moj ok.z nauka.ale moi dwaj starsi sa niesmiali i im trudniej w szkole i w przedszkolu.jezdze z nimi do poradni.wiec po lekarzach i specjalistach.ale jak ma im to pomoc.to co zrobic.moj dzien z dziecmi jest non stop.najmlodszy wstaje o wpol osmej rano a najstarszy zasypia o 22.wiec ja jak ogarne wszystko to jest tak 24.i tak czasem zazdroszcze mamom co maja jedno dwojke dzieci.jak jeden z dzieci jest kilka dni u babci to mam raj w domu.ale nie zaluje.liczna rodzina to rodzina.a dzieci wyrosna nawet sie nie obejze.myslimy o corci.ale bez parcia.chce dzialac 4 dni przed.nawet jakby to mialo byc dlugo.tylko bog wie jak bardzo jej pragne .i moze sie doczekam.w ostatniej ciazy syn bardzo chcial siostre.ma brata.teraz tez marzy o siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synkow.a mieszkacie samí czy z rodzicamí?a jak najstarszy w szkole?moj ok.z nauka.ale moi dwaj starsi sa niesmiali i im trudniej w szkole i w przedszkolu.jezdze z nimi do poradni.wiec po lekarzach i specjalistach.ale jak ma im to pomoc.to co zrobic.moj dzien z dziecmi jest non stop.najmlodszy wstaje o wpol osmej rano a najstarszy zasypia o 22.wiec ja jak ogarne wszystko to jest tak 24.i tak czasem zazdroszcze mamom co maja jedno dwojke dzieci.jak jeden z dzieci jest kilka dni u babci to mam raj w domu.ale nie zaluje.liczna rodzina to rodzina.a dzieci wyrosna nawet sie nie obejze.myslimy o corci.ale bez parcia.chce dzialac 4 dni przed.nawet jakby to mialo byc dlugo.tylko bog wie jak bardzo jej pragne .i moze sie doczekam.w ostatniej ciazy syn bardzo chcial siostre.ma brata.teraz tez marzy o siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
Andziak0307 mieszkamy z tesciami tylko ze mamy osobne pietro czyli 3+2 osobne wejscie i na szczescie :)no wiesz mój ma podejrzenie dyslekcji tagrze duzo cwiczen i czytania i chodze co 2 tygodnie do logopedy bo cieszko mu idzie z sz cz ale juz widac postepy wiesz jak na wczesniaka i urodzonego o masie 1700 to mysle ze nie jest zle i tak sie ciesze ze jest zdrowy a pozostała dwujka nie sprawia problemów mojnajstarszy konczy w pazdzierniku 8 a sredni 6 a najmłodszy 3 latka skonczył 12 stycznia moje chłopaki ida spac koło 19 30 cała trójka nie mam z tym problemu wiesz znam mamy co maja jedno dziecko i ne moga go uspac nawet do 23 tagrze nie jest zle chyba dajemy sobie rade swietnie co nie . Wiesz czasem tez takie mysli mnie nachodza i marze o chwili spokoju wiesz zawsze mazyłam o duzej rodzinie i ciesze sie ze bóg mi dał tak wspaniała rodzine a co do mojego M to jakies pół roku temu nie było mowy o czwartym dziecku ale teraz ...... cos sie zmieniło najwieksza radosc dał nam nasz 3 syn to nasza przytulanka bo reszta to juz zabardzo wyrosnieta a zreszta jak to chłopcy a moim najwiekszym marzeniem jest miec własny duzy dom i ta córcie jesli bozia da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj najstarszy w grudniu skonczyl 7 wiec w wieku twojego.sredni w styczniu 5 wiec tez tak podobnie.logopede tez odwiedzam od 4 lat.ciezki porod juz niklo tetno.i mysle ze te problemy z zasnieciem i mowa od tego.pozostala dwojka zasypia sama.a z tym koszmar.nie chce zasnac.od malego.no moj najmniejszy celowany na corke to tez nasz slodziak.pisalam kiedys jak bylo ciezko.nowotwor mamy itp.a on byl bezproblemowym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synusiów a powiedz czy twój 3 latek mówi niewyraźnie? Bo ja mam 3,5 latka i on dużo mówi ale nieraz go nie rozumię a obcy ludzie jeszcze bardziej mają z tym problemy. Troche się martwie ale u logopedy jeszcze nie byłam. Czasem też zjada poczatki wyrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Witajcie dziewczynki. Bardzo bym chciała "wkręcić" się w Wasze wspaniałe grono. Piszę dopiero dziś lecz już od pewnego czasu czytam Wasze posty i razem z Wami cieszę się lub smucę. Mam 30 lat i jestem mamą wspaniałego 5 letniego synusia. Podjęliśmy z mężem decyzję że już czas na drugie dzieciątko. Naszym marzeniem jest córeczka (tak dla równowagi, sukienek i upragniona siostrzyczka dla synia :) ) Starania o dzidzię chcemy rozpocząć po @ kwietniowym. Nie nakręcam się na pierwszy raz i już, ale chcę się do tych starań przygotować. Radziłyście na dziewczynkę brać jakieś preparaty :), możecie jeszcze raz konkretnie podpowiedzieć mi co? Jutro wjadę do apteki i kupię kwas foliowy, łykam już też witaminki. Trochę sie martwię bo do niedawna miałam regularne cykle co 28 dni a ostatnio zwariowały mi i są co 26-27 dni. Na szczęście owulacja przebiega u mnie z dość mocnym bólem brzuszka (sprawdzone u gina) i zaczęłam juz obserwację. Nie bardzo mnie tylko bawi obserwacja śluzu bo u mnie po prostu albo go jest dużo albo prawie wcale i to mnie irytuje. Macie może dziewczynki jakieś konkretne wskazówki w tym temacie? Poradźcie proszę. Pozdrawiam wszystkie mocniachno. Trzymajcie sie ciepło w te zimne dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaczelismy sie starac z mezem o dziecko wlasnie z testami owulacyjnymi,bo celowalismy na chlopaka ale chyba popelnilam maly blad. Pierwszy test wyszedl 31 stycznia drugi 1 o 11 z grubszymi kreskami. Sex byl z 31 na 1 o 2 w nocy.Temperatura natomiast skoczyla dopiero w 3 i dzis i zastanawiam sie czy istnieja w ogole jakies szanse na chlopaka. Mamy juz corke ( wychodzi 3 dni przed owulacja) tym razem przed byla wstrzemiezliowsc i tylko raz tej nocy. Moje cykle przecietne z ostatnich 10 to 25 12 grudnia byl jeden 26, a tak to 24 badz 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Xenkas 78 wstrzeliłaś się prawdopodobnie podobnie jak ja czyli nie całe dwie doby przed z czego ja raz osłabiałam żołnierzyki i celowałam na dziewczynkę :-) kubolinka należy pić wapno i jeść przetwory mleczne. Jeśli chodzi o śluz jeśli go nie ma na zewnątrz trzeba sprawdzić przy szyjce tam na pewno jest, bo ja również tak mam :-) Dziewczyny nie zapominajcie by starając się o dziewuszkę przytulanie było w pozycji klasycznej i że to nazwę po imieniu nie należy mieć "orgazmu" bo to sprzyja szybkiemu przedostaniu się robaczków blisko jajeczka i stwarza im lepsze warunki d przeżycia, a po co im pomagać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
hej berniu wieszu dzieci z mową to róznie bywa moi najstarsi mieli 2 latka i juz duzo mówili a najmłodzy ma 3 skonczone i mówi mama tata baba dziadzia nia tak i tyle logopeda powiedziała ze niema sie czym martwic ze jesli mówi podstawowe rzeczy to trzeba czekac gdzies do 5 lat bo dopiero od tego wieku mozna cos stwierdzic . Andziak ile miałas jak urodziłas pierwsze ja miałam 20 i tez mam niemiłe wspomniena ale 3 miałam 25 i mysle ze najlepiej sie rodzło 20 minut i po wszystkim wiesz ja do połowy łudziłam sie ze bedzie córka a puznie juz nie bo widziałam po sobie ze wyglad idento jak przy chłopakach wiecgdy urodziłam to nie byłam zaskoczona mysle ze mozna troche pomóz natuze ale niema co sie nastawiac na dana płec najpiekniejsze dla mnie było to ze wogule moge miec dzieci czuc ruchy w brzuszku kopanie i tak naprawde za tymi chwilami czasami tesknie . u nas dzisiaj przepiekna pogoda słoneczko i nieco mrozik -10 a jak u was dziewczynki Kasiulek a co u ciebie przeszło ci to uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
witaj Xenkas 78 u ciebie było na dziewczyne 3 dnii przed owu a osłabialiscie zołnierzyki bo jesli tak to moze teraz ci sie uda na chłopca ja tak miałam jeden raz 3 dni przed Amulet mozesz mi powiedziec jak sie sprawdza szyjke bo nie wiemjak pierwszy raz to słsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amulet123 wlasnie zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa bo tego 1 szyjka zamknela sie ok 21 a temperatura skoczyla dopiero 3lutego o dwie kreski dzis do 37 az o 3. Czy mozliwa jest owulacja po 12h liczac ze pierwszy test byl pozytywny. Z drugiej storny tego pierwszego mialam okropne bole brzucha lewego jajnika, ktore zaczely pod wieczor ustepowac. Co prawda zachowalismy wstrzemiezliwosc 6 dni plus pozycja od tylu z orgazmem jak to mowia, ale chyba za malo co mama 3 synkow 3 dni przed trafila sie nam za pierwszym razem moja corka z wapdki zreszta. To byl tez jedyny i pierwszy raz w tamtym cyklu. no to zaczynam tracic nadzieje, ze sie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
andziak a ty jak długie masz cykle ja znzlazłam taka tabele dni płodnych dla 28 dc 1 - 0 9 - 2,5 17 - 4,9 25 - 0 2 - o 10 - 5,5 18 - 1,9 26 - 0 3 - 0 11 - 10,5 19 - 0,5 27 - 0 4 - 0 12 - 14,6 20 - 0,1 28 - 0 5 - 0 13 - 16,9 21 - 0 6 - 0 14 - 17,3 22 - 0 7 - 0,1 15 - 14,3 23 - 0 8 - 0,7 16 - 9,1 24 - 0 moze dziewczyną co maja 28 cykl to sie przyda niestety dla innych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenkas 78 co do tego czy owulka może wystąpić po 12 godz od pozytywnego testu to nie mam pojęcia (praktycznie na każdym piszą od 24godz-36), ale jeśli objawy mówiły co innego czyli ból w jajniku, zamknięcie szyjki to raczej tym sie sugeruj, dlatego gdyż z testami rówżnie bywa a one pokazują tylko wzrost chormonu, ja miałam tak że po owulce wychodziły mi dwie kreski i wtedy to już zdurniałam (testy płytkowe) a w testach paskowych nic. Wczoraj z głupoty zrobiłam test (płytkowy) i wyszła tylko jedna kreska. Więc robie je ale nie sugeruja się tylko ich wynikiem. Wolę kontrolować siebie i objawy. A przytulanie jest na zasadzie przytulanie. Aaa, nic jeszcze straconego bo całkiem niedawno jedna z dziewczyn napisała że trafiał 3 dni przed i ma chłopczyka. Wszystko zależy jak mocne robaczki ma twój mąż, ale ważne że pozostałe zalecenia spełniłaś i ułatwiłaś robaczkom drogę. Więc myślę że szansa na chłopaka jest i to duża.J eśli by jednak nie udało się zafasolkować to następnym razem staraj się gdy boli w dole brzucha i przewidujesz owulkę :-) Mamo 3 synusiów wejdź na neta wpisz szyjka macicy i wrzuć grafikę tam pojawi się jak wygląda, tak najlepiej zacząć by wiedzieć z czym sie ma do czynienia. W pierwszych dniach cyklu jest bardzo wysoko więc musisz dość głęboko włożyć palce by jej dotknąć, im bliżej owulki tym łatwiej, jest w formie takiej bulwy więc łatwo poznasz. Na środku ma otworek którego nie czuć jak jesteś duzo przed owulką, a w trakcie owulki napewno wyczujesz, ona się wtedy otwiera. W dotyku w początkowych dniach cyklu jest twarda jak czubek nosa, a przed owulką i w trakcie rozpulchniona a w dotyku jak usta. Przed owulką jest tam mnustwo śluzu który należy obserwować i daje różne odczucia, jak mokro to przed owulką a jak naoliwienie to owulka bądź zaraz przed. Śluz zaczyna pojawiać sie ok 6 dni przed więc na to też zwróć uwagę i licz dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tabelkami tez różnie bywa, bo one daja nam dane dla kobiet które maja nietylko idealne cykle 28 dni ale i faze lutealną 14 dniową, a to nie zawsze sie pokrywa bo ja mam 11 dniowa a z tego co wiem to ty mamo 3 synusiów masz 12 dniową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka kochane. A ja dylemat i już o nim piszę .Pomóżcie mi : 18.01.2010- 1dc - @ 19.01.2010- 2dc - @ 20.01.2010- 3dc - @ 21.01.2010- 4dc - @ 22.01.2010- 5dc -tylko delikatne plamienie 23.01.2010- 6dc - zupełnie czysto 24.01.2010- 7dc - ❤️ planowanie temp. 36,9 wilgotno 25.01.2010- 8dc - temp. 36,6 b. wilgotno śluz rozciągliwy test negat 26.01.2010- 9dc - temp. 36,3 wilgotno jeszcze rozciągliwy na 8-10cm test negat - dorwał mnie wirus żałądkowy temperatura wieczorem i mdłości 27.01.2010- 10dc - temp. 37,1 pozytywny test owu temp wysoka chyba na wirusa śluz mętny i gęsty ale mało 28.01.2010- 11dc - ❤️-rano temp. 36,7 pozytywny test owu 29.01.2010- 12dc - temp. 36,5 pozytywny test owu 30.01.2010- 13dc - temp. 36,7 wybitnie silny ból brzucha - 31.01.2010- 14dc - temp. 36,6 01.02.2010- 15dc - temp. 36,6 02.02.2010- 16dc - temp. 36,6 03.02.2010- 17dc - ❤️ noc temp. 36,6 ból brzucha taki tepy wyczuwalny od 17 godz 04.02.2010- 18dc - temp. 37,0 brak bólu oto mój cały cykl do dnia dzisiejszego . wg mnie owu miałam z 9 dc na 10 dc przytulanki 7dc wieczorkiem . Ale dziś znowu znaczny skok. I tak się zastanawiam ten cykl był 24 dniowy kiedy mogła byc owu ? pięć testów wykorzystane i 2 negatywne i 3 pozytywne i to nawet kreska testowa była w pierwszych dniach równa tej drugiej a na trzecim teście była mocniejsza. Znów jeśli by coś dały przytulanki 7dc to czytała że od6 do 9 dni po owu też może nastąpić skok ze względu na zagnieżdżenie się zarodka w macicy . :) a może ten tępy ból podbrzusza wczoraj to ciąża . Oj nie wiem . Póki co poczekam sobie jeszcze na @ lub jaj brak ale napiszcie co myślicie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co poczekam sobie jeszcze na @ lub jej brak ale napiszcie co myślicie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 35 tka bardzo ciekawy cykl, nie napisałaś jak długie masz cykle. Sądzę że ten skok temp 10dc był spowodowany wirusem i te testy tez zawiodły gdyż tak logicznie mysląc i ufając tym co pisali instrukcję to test powinien pokazywać dwie kreski tylko przez 12 godz.. W kolejnych dniach spadek temp a po owulce wzrasta i utrzymuje, a przed samym okresem spada (brak spadku przed okresem może być pierwszym objawem ciąży:-) )Moge się bardzo mylić ale ten 17dc mi najbardziej pasuje , niz pozostałe, a przy tym wirusie mogło ci sie wszystko poprzesuwać. Jak długie masz cykle i ile trwa twoja faza lutealna? Mierz cały czas temp aż do przewidywanej @ jesli bedzie cały czas 37 to prawdopodobnie jestes w ciąży bo te serduch tego 17 jest takie różowe :-). pamiętaj że to tylko moja opinia i mogę sie mylić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amulet. Dzięki mi tez tak bardziej pasuje ten 17dc ale skąd te pozytywne testy ? i badałam śluz i szyjkę . Szyjka w teście pozytywnym była nisko i rozchylona wybitnie - nie pisałam bo wszystkie te zapiski wygryźmolić to czasu trzeba . A seducho 17 dc to jest takie różowe bo planowania nie było . Tylko sie kochaliśmy :) planowanie było tylko raz 7dc . cykle zazwyczaj mam 25-26 dniowe faza lutealna natomiast wynosiła zawsze 14 dni a raz mi się zdarzyło 13 dni. Więc mam naprawdę ciekawy cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
dzieki Amulet zaraz szukam cos na ten temat ale tak po czesci juz rozumiem a co do wykresu to tez własnie tego nie rozumiałam bo u mnie owulka 16 a nie 14 dc dzieki Xenka to ja coraz bardziej zaczynam myslec ze na dziewczynke to poprostu wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Witam ! :) Jestem nowa na tym forum mam 2 synów w wieku 11 i 5,5 lat :) obecnie obserwuje swój cykl i w lutym zamierzam starac sie o dzidzie , bede starala sie ustrzelic dziewczynkę , oczywiscie jesli bedzie chlopczyk bedzie rowniez moim oczkiem w glowie jak pozostala 2 :) Skoro mozna w jakis sposób zaplanowac płec , mysle ze warto chocby sprobowac :) Cykle mam srednio 28, 27 dni, regularne, dodam ze moi chlopcy byli nie zaplanowani co do plci , tylko na zasadzie aby bylo dziecko . Staranka byly praktycznie od 6 do 17 dnia . Mam do was mamusie pare pytan bo mimo tego iz przeczytalam juz wiele informacji o planowaniu płci jak i ksiazke dr. Wojcika mysle ze dalej jestem zielona . Mianowicie ostani cykl : 12 styczen ( wtorek ) godzina 14 - 1 dzien okresu. 23 i 24 test owulacyjny pozytywny 23 wsytapil sluz " bialko jaja kurzego" nastepnie w niedziele 24 o kolo godz 13 bol podbrzusza podejrzewam ze tego dnia byla owulacja . wczesniejsze cykle byly identyczne jedynie godziny sie roznily. Moje pytanie brzmi : 1> w ktorym dniu przy takich cyklach starac sie na dziewczynke ? 2> jak liczyc dni od 1 dnia miesiaczki skoro okres dostalam o godz 14 owulacja jest w 12 dniu czy 13 ? 3> powinno sie oslabiac plemniczki czy nie ? poniewaz juz rozne teorie slyszlam .Ze plemniki meskie sa produkowane na pocztku a pozniej dopiero zenskie. 4> czy faktycznie wysoka temperatura zabija meskie plemniki ? poniewaz na ktoryms z forum wyczytalam ze plemniki meskie na odwrot nie lubia zimna dlatego kobieta przed stosunkiem powinna wziasc zimny prysznic . Przepraszam ze tak chaotycznie wszystko opisalam ale mysle ze przekaz jest w miare zrozumialy pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
mysle ze z ta wysoka temperatura to róznie jest bo mój M pracuje przy odlewie metalu i mamy samych chłopaków ja bym proponowała tobie do 8 lub 9dc jesli owulacje masz 13 i wiecej sie nie przyblizac bo im dalej od owu tym lepiej trafic na dziewczynke sama mam chłopca z 13dc a owulke 15 16 dc gdybym to wczesniej wiedziała to bym sie starała do 10 dc tez czytałam ksiazke k wujcika i mysle ze dobrze jest co 2 dni serducho tak lekarze zalecaja a nasi meszczyzni musza miec dobry sperimogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykle 23-24 dniowe i owulacje miewam w 11-12-13dc A jesli chodzi o testy to kiedyś też miałam przez dwa dni pozytywny czyli wychodzi na to że nie koniecznie 12 godz pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×