Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Lolietta
Agatko to ty już masz dzidzię? Nie mogę znależć tej wypowiedzi wcześniej..Napisz czy to chłopiec ile ma latek i jak długo się staraliście? To plemniczki musiały przeżyć 5 dni jak staranka w 10 dniu zakończone a 15 owu? A mierzysz temperaturę? Ja to jakoś nie mogę sie zebrać na te pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne wiesci Agatko!!! tak sie ciesze.....huuuura.......dobra passa trwa.... agatka chyba ma dwoch chlopcow!!!! ale tez glowy nie daje ,musialybysmy ciagle o tym mowic-tyle nas ze ciezko zapamietac!!! sama nam powie. kochana teraz na bank bedzie dobrze....zobaczysz,ale nie mow oczywiscie.szczegolnie ja dzieciom nie mowilam az do serduszka,a to tyllko 2tyg!!! owu w polowie cyklu wiec skonczysz 6tydzien i bedzie zarodeczek okolo 4mm i piekne serduszko....ja tez mialam 15dc owu i wlasnie tak moj zarodeczek wygladal. lolietko to mierzenie nie jest takie zle a bardzo rozjasnia sytuacje-wiesz co sie dzieje w organizmie....naprawde.....to nie meczy wcale.a jeszcze jak sie przyzwyczaisz to bez termometru zyc ci bedzie trudno.caluski dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko gratuluje :) Gdyby nie te stosunki przerywane po planowaniu to mogłabyś mieć 100% pewność że zrobiłaś wszystko aby dać szanse plemniczkom X . Mimo wszystko sa duze szanse na dziewczynke i tego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Dzięki Ewciu zmobilizuję się i będę mierzyć. Mój mąż przyznał mi się wczoraj, że on też bardzo pragnie córki, ale tak bardzo sie boi, że wolałby zeby to wszystki odbyło się tak poza nami np wpadka i jest. Mamy juz 2 urwisów, problemów z ich zdrowiem było wiele, po za tym poród pierwszego 3 dni, a potem miesiąc w szpitalu bo był chory. Bardzo to przezyliśmy ja miałam depresję, i taki okropny lęk, dopiero po kilku latach się z tym uporałam. Teraz nasz młodszy synek często był w szpitalu w ciągu tego roku, ma często ostre zapalenie krtani i w nocy tak silne duszności ,że nieraz leciał nam juz przez ręce. Wszędzie jeżdzimy z inchalatoerm, sterydami na wypadek dusznosci. Dlatego trudno się tak zdecydować nam na 3. Oj przepraszam, że w smutny ton uderzyłam. Cieszę się waszymi dobrymi nowinkami, to przecież takie cudowne mieć w brzuszku fasolkę, a sama narazie sie obserwuję i jak sie odwazymy to rozpoczniemy staranka.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata cudowna wiadomośc gratuluję Ci serdecznie szczęsciara z Ciebie zazdroszczę ale wiadomo pozytywnie ;) życzę Ci i dzidzi dużo zdrówka no i żeby wszystko było ok! i nie myśl o tym jak bylo przedtem teraz skup się na tym co teraz !! Pozdrawiam Gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec cykl mam zawsze 28 dniowy i owulacja przypadała zawse na 14dc (13dc dwie kreski na tescie owulacyjnym z allegro), pozatym zawsze kłujący jajnik. Ale w tym mc mi sie przesunęło i owulację miałam w nocy z 15 na 16dc, czułam to po jajnikach, ale co ciekawe testy owulacyjne pokazały ze jej nie mam a robiłam 13,14 i 15dc(tylko 15 rano), wiec dziwne to, miałam grype i dlatego może ta owulka mi sie przesunęła. Starałam sie już 10dc w tamtym roku i nic z tego nie było, kiedyś 12 dc i wtedy właśnie testy pokazały że jestem w ciąży a potem okressss. Teraz coś przeczuwałam bo zawsze mam co 28 dni, tylko raz mi sie spóżnił ajk zaszłam z synkiem w ciąże 5 lat temu i w ubiegłym roku jak samoistnie poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Agata!!!! Sezon pozytywnych wiadomosci juz sie zaczal a TY ciagniesz go dalej, mam nadzieje ze ta pozytywna passa przyniesie rozniez szczescie pozostalym dziewczynkom. Jeszcze raz gratuluje i ciesze sie bardzo!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata , Ty mialas o tyle lepiej ze masz regularne cykle plus ten bol owulacyjnt. Ja nie dosc ze mam nieregularna okres to jeszcze pobolewa mnie brzuch ale na kilka juz dni przed:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a napisz i proszę jak ostatni okres miałam 28 sierpnia , to jak to sie liczy w którym mogłabym być tygodniu. Tak zgadza sie że ja miałam dobrze bo zawsze czułam kilka godzin jak bardzo ale to bardzo kłuje mnie jakjnik i to 14 dc i wiedziałam ze to owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Agata gratulacje!!!!!! super nowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko! liczysz od pierwszego dnia okresu czyli jestes w 4tyg +1lub 2dni! kazdy tydzien oni licza ze konczy sie z pierwszym dniem nastepnego tyg!! czyli jestes dzis dokladnie w 4tyg i jednym dniu!! owulka byla 15 wiec spokojnie z koncem 6tyg mozesz isc do gina! bnie wczesniej!!! lolietka to faktycznie mialas problemow z dziecmi....ale z trzecim tak byc nie musi...do tego jak bedzie innej plci to tym bardziej!! moze chlopcy slabsi tylko beda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
A ja mam takie pytanko....otóż 24.09 skończyła mi się @..i wczoraj pojawił się już płodny śluz....przejrzysty i rozciągliwy...bolą mnie krzyże i jajnik....i przyznam ze trochę się w tym pogubiłam ...cykle mam regularne i owulka zawsze była ok.14/15 dc...a teraz sama nie wiem...nie mam testów owulacyjnych pod ręką....kurcze czy możliwe jest aby już nastąpiła owulacja??? tak wcześnie???? szukałam wcześniejszych wypowiedzi ...bo coś mi się przypomina że była o tym mowa, ale nie mogłam ich znaleźć...jeśli ktoś może mi coś na ten temat napisać ...będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka czyli dzis masz ktory dzien cyklu-8 ??? pisalysmy napewno o tym ze bol jajnikow wcale nie oznacza odbywanej owulacji ....one moga bolec dlugo wczesniej przed!!to moze byc spowodowane rosnacym pecherzykiem..... jesli owulke mialas z regoly 14dc to te bole nie mowia ze ona sie odbywa teraz!! znow nie pamietam czy tempke mierzysz??? skad wiesz ze akurat 14dc masz owulacje??? robilas testy wczesniej??? szkoda ze teraz nie masz ich ...ja do starania bez nich bym nawet nie podeszla ,bo na oko to chlop w szpitalu zmarl -hehe. mozna sobie gdybac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Ewik dziękuje za zainteresowanie i odpowiedz dziś mam 9 dzień cyklu... cykle mam od lat regularne co 28 dni i przeważnie miałam tak owulke 14/15 czasem 16 dc...bo robiłam testy owulacyjne, ale mi sie skończyły nie pomyslałąm żeby kupić na zapas .. ( a po za tym zawsze przed owulką bolą mnie jajniki i podbrzusze) tak myślałam ze to nie oznacza że ona jest...tylko tak mnie zastanawia ten płodny śluz ..bo nie pojawiał sie nigdy tak wcześnie, a dziś chciałam kupić testy..a tu u nas w aptece brak ...maja być dopiero jutro :( porażka... temperaturę mierzę ...dziś rano miałam 36,5 , wczoraj tak samo.. umówiłam się już na wizytę bo mam jakieś złe przeczucia ze coś się dzieje...do tego mam torbiel na jajniku...a poza tym przed miesiączką miałam plamienia a dopiero później czystą krew..a dodam ze nigdy tak nie miałam...i dziś strasznie bolą mnie krzyże i lewy jajnik, a ból jest dość mocny.......nie wiem już sama może za bardzo schizuję ale strasznie się martwię...bo przy moich synkach nie miałam problemów z zajściem tak jak teraz..zwłaszcza że pod koniec czerwca w 9 tc przestało bić serduszko mojej kruszynce i miałam zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
witam, widze sie sie forum rozkrecilo z dzieciaczkami , gratulacje AgataB. dziewczyny ten moj @ jakis dziwnie mocny jak przestalam brac tab. to takie mam krwotoki ze juz nie wiem co tym wszystkim myslec , kiedys nie byly takie mocne , ale juz wczesniej bylam u gina i powiedzial , ze wszystko ok, Ewka mam pytanie czy w czasie @ tez mam mierzyc tem? pozdrawiam wszystkie panie , owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka to ze sluz pojawila sie wczesie nie oznacza ze owulacja bedzie szybciej...i tu znow na wlasnym przykladzie sie przekonalam!!! ktoregos cyklu-obserwacyjnym w 8dc pojawil sie juz mega plodny sluz...zdziwilam sie bo z regoly mam go duzo pozniej!! robilam namietnie testy ale byly negatywne,a do tego cykl mi sie przedluzyl do 34dni-owulka byla gdzies 20dc a skok 21!! test pozytywny dopiero w 19dc !niezle wszystko sie przeciagnelo.a sluz plodny byl i byl.... a do lekarza mozesz isc sie skontrolowac... takie nagle obumarcie plodu to nie wiem czy od nie prawidlowo pracujacych chormonow-tyle sie dobrze rozwijalo a tu nagle przestalo...powiedzieli jaka przyczyna mogla byc??? bardzo mi przykro..... gosia nie w czasie @ nie musisz mierzyc...mozesz od 5dc zaczac....choc ja czasami mierzylam nawet w @. ale jak masz duzo to nie mierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
ok to zaczne mierzyc:) a tak ogolnie jak sie czujesz ?pogoda nie sprzyja dobremu nastrojowi:) oby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Ewik no cóż ....po zabiegu byłam do kontroli i było wszystko w porządku, lekarka powiedziała ze w badaniu histopatologicznym nic nie wyszło..ale z tego co mówiła rzadko wychodzi w tak wczesnej ciąży, poziom hormonów był w porządku, powiedziała ze możliwe ze mogła być to np. wada genetyczna..jakaś nieprawidłowość w rozwoju... :( może ten mój cykl jest w tym miesiacu jakiś inny...jutro zatestuje i zobacze...bardzo ci dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
dziewczyny jak zrobic sie czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane !!! mam takie pytanko wczoraj robilam test owulacyjny i wyszły 2 mocno czerwone krechy tylko tempka nie spadła cały czas w górze nigdy tak nie miałam:( trochę się martwię :( pozatym w sobotę miało byc staranie no ale nic z tego nie wyszlo :( mam nikłe szanse w tym miesiącu na dzidzie bo dziś owulka 18 dzień cyklu a ostatnie staranie 13 no prawie 14 bo nad ranem ;) chyba nikłe szanse żeby plemniczki przezyły 5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 no nie mam pojecia jak zrobić żebyś była czarna może któraś z dziewczyn będą wiedzieć ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja tez nie wiem jak sie robi na carno...dziwne sa tu zasady ....duzo nie wiem co jak sie robi!! Jozka ...no jak plemniczki nie maja szans ....maja i to ogromne!! patrz na Agatke ...tez bylo 5dni przed,chyba ze ten przerywany u niej cos przeszkodzil!! ale i 7maja szanse-naprawde. jesli plemniki silne i zdrowe plus sluz to moga zyc i zyc tam.....kciuki trzymam. jesli chodzi o tempke ze jest wysoko jakos,to narazie sie tym nie przejmuj wazne by by skok i potem tempka byla wyzej o 2stopnie od najwyzszej z 6 najnizszych...tylko to jest wazne i taki warunek dobrze by byl spelniony..... w ogole co znaczy wysoka tempka??? czyli ile mialas w pierwszej fazie cyklu teraz a ile kiedys bylo?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
hej dziewczyny:) Malo pisze ostatnio ale powiem szczerze, ze mdlosci mnie zabijaja...sa doslownie caly dzien, nawet lezac w lozku je odczuwam, po prostu masakra:(. Juz sama nie wiem, moze ta luteina pogarsza sprawe, jest to mozliwe? Choc przeciez jest dopochwowa, chyba, ze jeszcze stres sie dolacza bo ostatnio w pracy stresujaco, no i do tego denerwuje sie przed usg w sobote, bo powinno juz serduszko byc (bylam w zeszlym tyg, byl pecherzyk i pole plodowe), wiec stres czy wszystko bedzie ok... (a poprzednim razem ciaza zatrzymala sie na takim wczesnym etapie). Poczytama o sposobach na mdlosci ale w moim przypadku nic nie skutkuje wrrrrr AgataB - gratuluje bardzo! I zazdroszcze typowych staran na dziewczynke:) Ja tez bardzo chcialam ale wszystko na chlopaczka zrobilam, myslalam, ze nic z tego nie bedzie a tu prosze;) Termi wychodzilby nam podobny, bo na maj:) U mnie teraz 5tydz 6dzien:) Jozka - to trzymam kciuki, zeby tym razem sie udalo!!:) Ewik - a Ty mialas nudnosci? Przeszlo juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Ewik zrobiłam dziś test owulacyjny i dwie kreski z tym ze ta jedna jest niewiele jaśniejsza od drugiej....test jeszcze wieczorem powtórzę bo przeważnie tak koło 22.00 robiłam te testy i jak będzie taki sam wynik to już chyba za blisko na dziewczynkę ...jak myślisz?? kurcze ale mi się poprzestawiało tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
a i temperatura rano 36,6, i dalej ból jajnika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
minutka a ktory masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
dziś jest mój 10 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kady mialam mdlosci ale nie az takie....nie wymiotowalam ale mnie mulilo szczegolnie gdy glodna bylam....kolo 8tyg rwalo mnie pare razy ale bez wymiotow i to bylo raczej rano...wieczorem tez czasami nawet rwalo...ale raczej bardziej tak tylko mulilo!!przeszlo mi to wszystko kolo 10 -11tyg teraz tylko wciaz glodna jestem,piersi bola i sutki bardzo sie zmienily no i tez bola!!!!! jak masz mdlosci to napewno fasolka dobrze sie rozwija-dlatego daje tak popalic.....100% ze po wizycie bedziesz usmiechnieta od ucha do ucha!!! Minutka no to wyglada ze owulka sie pospieszy-dlatego nigdy nie mozna powiedziec ze u mnie zawsze w cyklu jest tak czy tak....bo trzeba byc czujnym....akurat u ciebie wczesniejsze pojawienie sie sluzu swiadczylo o szybszej owulce ,ale jak widac po moim cyklu wcale nie mozna sie nim sugerowac...dlatego testy trzeba robic bo bez nich ciezko cokolwiek ocenic,ona naprawde bardzo pomagaja-wieczorem skup sie i nie pij by test byl wiarygodny -daj znac jak wyjdzie i jaka tempka bedzie jutro.powoli powinien byc skok.... jak mowisz ze jest teraz jedna kreska jasniejsza ,szczegolnie ta testowa to jeszcze nie do konca pozytyw,ale na corke juz odpada.....bron cie panie Boze!!hehe przypomnij kiedy byly przytulanka wczesniej-moze jest szansa na ciaze i core.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
10 dc to wczesnie jakos ta owu, ja zaczynam ponowne pomiary tem. przygotuje sie na synka ale nie wiem czy moj malzon sie zdecyduje , szczerze watpie ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×