Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość minutka 78
Cześć...mam takie pytanie otóż od kilku dni mam bóle podbrzusza i krzyże tez mnie bolą, piersi nie bolą choć są trochę powiększone.........no i od kilku dni mam taki mleczny śluz a raczej taki lekko brązowawy, dziś powinnam dostać @..jeszcze jej nie mam,(cykle zawsze miałam regularne ..rano mierzyłam temperaturę i było 36,7, a dzień wcześniej 37.0..nie wiem co o tym myśleć....boje się że coś mi się rozregulowało..lub coś jest nie tak jak powinno :) czy tak może sie zdarzyć przed @ nigdy tak mi sie nie działo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
miała być :( :( minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
fikusowo - chłopak nie był planowany, był "wpadką' po zapomnieniu tabletki, a w sprawie dziewczynki - owszem staraliśmy się pomóc losowi, ale też nie bardzo, jedyne co to "próbowaliśmy" parę dni przed datą domniemanej owulacji, a potem koniec, ale ponieważ miałam bardzo nieregularne cykle i byłam za leniwa, żeby mierzyć temperaturę to to nadal była loteria... tak uważam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
fikusowo - liczylam lata skonczone, nie wiem co w przypadku gdy poczecie nastapilo w miesiacu poczecia... nie mialam takiego przypadku, mysle, ze wtedy zalezy czy poczecie odbylo sie przed czy po urodzinach no i pewnie prawdopodobienstwo wtedy spada:) jesli chodzi o te skroty to zobacz: http://www.ingender.com/cs/forums/t/5784.aspx - objasnienie co poszczegolne oznaczaja, mama nadzieje, ze to pomoze:) kijevna - bardzo gratuluje coreczki:) (i zazdroszcze:D) jesli sex byl przed owu to tylko potwierdza teorie minutka - a moze to ciaza?:) jesli chodzi o ten sluz to ja tez tak czasami przed @ miewam, jesli sie pojawia to wiem, ze za max 2 dni przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
kaddy - zapomniana tabletka też, bo okienko czasowe było bardzo wąskie, zresztą wtedy cykle miałam bardzo regularne i to był dzień owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dziś starałam przypomnieć jak to było z poczęciem mojej córki.Minęło dużo czasu, 12 lat,w dodatku to była wpadka i to taka wpadka beznadziejna,najgłupsza z najgłupszych.Co prawda teraz nie żałuję ale wtedy nie byłam zadowolona.Miałam 22 lata i nie było dziecka w planach.Byliśmy młodzi i niedoświadczeni,znaliśmy się krotko a wiadomo na początku znajomości człowiek nie może się sobą nasycić :-D tak wiec kochaliśmy się często,co 2-3dni a czasem nawet częściej-mieliśmy do tego warunki.Pamiętam ze wtedy cykle miałam bardzo regularne 28dniowe,owu 14dc wiec wychodzi mi ze wpadka była gdzieś w 10-11dc bo wiedziałam ze miałam już wtedy dni płodne i nie można "do środka".ale za to nie wiedziałam ze nie można współżyć 2 razy pod rząd bo plemniki zostają po pierwszym wytrysku u faceta w środku i podczas drugiego stosunku mogą zapłodnić i tak tez się stało u mnie.Oba stosunki były "na zewnątrz" a jednak zaszłam w ciążę.Długo sie głowiłam jak to się stało i w kocu wydedukowałam ze to musiało być tak.Właściwie to mogę powiedzieć ze trochę wina męża bo pytałam go przed drugim stosunkiem, a on powiedział ze spokojnie nic się nie stanie,był starszy myślałam ze mądrzejszy:-(Patrząc na to znowu się zgadza nasza teoria.Bylo częste osłabianie plemników i kilka dni przed owu.Dlatego dziewczyny nie poddawajcie,musi się uda nasze planowanie.Co do Kaddy to fakt,wszystko przemawia za chłopcem u ciebie ale nigdy nie wiadomo.to ze raz poczęłaś tak chłopca nie znaczy ze teraz tak musi być.Masz 50% szans jakby na to nie patrzył:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fikusowo:przeczytałam to co pisze dziewczyna po angielsku o tym jak poczęła córkę i uważam ze to już chyba przegięcie...Nie rozumiem tak do końca wszystkiego,ale wystarczająco żeby stwierdzić ze BEZ PRZESADY!!No bo co ma piernik do wiatraka,trzymanie pod łóżkiem drewnianej łyżki i różowych ciuszków raczej nie doprowadzi do poczęcia córki:-DFakt ze jej się udało ale to chyba przez dietę albo przez przypadek bo jasno napisała ze mieli 2 tygodniowa abstynencje od seksu i kochali się tylko raz i od razu zaszła w ciążę.Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.Dieta to tak jak u nas mówicie,dużo magnezu i wapnia a mało sodu i potasu.Aha pisze ze przed stosunkiem mąż wziął gorący prysznic a zwłaszcza zwracał uwagę aby jego "klejnoty" się wymoczyły w tej gorącej wodzie co jak wiadomo osłabia plemniki.Pozycja klasyczna na misjonarza i nasienie złożone płytko-tak mi się wydaje.Dziewczyna leżała z zamkniętymi nogami przez 30 minut po stosunku.Nie pamietam co tam jeszcze pisała,może jutro jeszcze zerknę bo teraz lecę już do wyrka,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadyy - dzięki za ten skrót , wydaje mi sie powinno mi to pomoc rozszyfrowac to co ta dziewczyna napisala. Ja tez szukalam jakies slownika na tej stronie ale nie moglam jakos znalezc, moze zle szykalam :P Mamarazytrzy, rzeczywiscie ta dziewczyna lekko przeginala z tym planowaniem, bo stosowala tak duzo "wspomagaczy" planowania ze szok. Niektorych rzeczy nie rozumiem, czesc nie wiem czy dobrze rozumiem. Ale podobnie jak Tobie wydaje mi sie ze mieli 14dniowa abstynencje , pozniej jeden strzal i bach ... ciaza z dziewczynka:) Wiec na pewno nie bylo oslabiania plemnikow, przez czeste przytulanie:/ Jedynie maz bral gorace kapiele, no i miala diete przez 6 tyg. Oni tam tez uzywali jakichs "douche" wiec jesli rozumiem z kontekstu to jakichs irygacji itd itp chyba z cytryny????;//// Do konca nie jestem pewna.... Z ta wpadka, to u Ciebie rzeczywiscie moglo byc oslabienie plemnikow. Teraz to mozesz sie tylko cieszyc, bo wiem ze na poczatku moglas nie tryskac zbyt duza radoscia. Jedna nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ...hehehe!!!! Poza tym, jak juz ktos pisal - skoro raz udalo Wam sie splodzic coreczke, to kolejny raz tez nie powinno byc problmeu - musicie tylko troszke sie przylozyc:) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki niedzielnie :)))))))) Ps. Kijevna gratuluje ze nosisz dziewczynke, tak bez planowania :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poczytuję was codziennie, u mnie to czekanie na :) który ma być w ten pt.....wiec zobaczymy staranie 8 i 10dc a owulacja 15, może jakies minimalna szansa jest ale watpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Kaddy dzięki za odpowiedz...niestety to nie ciąża..dziś przyszła @ :( ....pozdrawiam ...i po @ następne staranka :) mam nadzieje ze udane..tego też życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was!! nie bylo mnie w wekend bo wciaz gosci mielismy!! gonia pytalas strone dalej czy tempka po owu spada ...po owu idzie do gory a spada przed okresem! chyba ze jest ciaza to tylko nieznacznie!a potem wraca na wyzyny! a co u ciebie ??dzis poniedzialek!przylazla??czy nie? fikusowo z tych ciekawostek co napisalas to prawda ze opiete majtki u faceta,spodnie i siedzaca praca sprawiaja ze ma zenskie plemniczki bardziej zywotne,bo meskie chlodu i powietrza potrzebuja! mamarazytrzy ta obraczka to przed ciaza najlepiej bo w ciazy gdzies czytalam ze nie wychodzi!!! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
a to wszystkie teraz polujecie na dziewczynę? O RAJU! powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobry ten link tylko trzeba go skopiować i wkleić w wyszukiwarce, wówczas zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki. Czy jest możliwe aby plemniki przeżyły wymrażanie nadżerki? Moze to głupie pytanie ale zaczynam się zastanawiać. Mam dzisiaj 26dc i i @ brak. Zawsze mam okres co 23,24 dni a teraz nic. Przytulanki były w 7dc wieczorem i 8dc rano. Krio miałam 9dc rano i do tej pory zero zbliżeń z wiadomych względów. Jak myślicie czy ja już świruje. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu wydaje mi sie to calkiem mozliwe:/ wiec kto wie..... Nie jestem specjalistka, wiec lepiej skocz po test do apteki:) A czujesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Berniu..może się udało....trzymam kciuki i informuj na bieżąco..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic sie nie zmieni to faktycznie jutro kupie i zobaczymy. Wydaje mi się to mało prawdopodobne ale może faktycznie. Ciekawe co na to nasza specjalistka ewik, hmm, nie chce mi sie w to wierzyć. Ile czasu potrzebuje plemniki aby pokonac trase do macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo ja nigdy nie miałam żadnych odczuć co do moich ciąż, teraz raczej tez nie chociaż wczoraj rano chwile pobolewał mnie brzuch i myślałam, że to na okres. trzeba czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu pytasz co ja na to??? wiec mysle ze jak najbardziej jest to mozliwe...plemniki wbrew pozora potrafia naprawde przetrwac i 7dni!!! jak sa zdrowe i maja dobre warunki...przy twoich krotkich cyklach to 8dc to juz zapewne sluzik sie pokazuje bankowo...jak ty go nie obserwujesz to przy szyjce jest wlasnie ten potrzebny do przetrwania plemnikom!! wiedzialam u wielu dziewczyn ze plemniczki przetrwaly nawet i 7dni!! a po wymrazance moglo nawet dojsc do szybszej owulacji,jak rowniez i do pozniejszej i okres ci sie po prostu spozni!! mierzylas tempke czy testy robilas....wiesz kiedy byla owu mniej wiecej!! bo jesli nie to w sumie kazda ewentualnosc jest mozliwa!! czyli: plemniki dlugo przetrwaly,albo nie musialy bo owulka sie przyspieszyla lub tez sie opoznila i przylezie@. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekac Berniu nie musisz zrob test- po spodziewanej@bedzie autentyczny...albo tez zmierz tempke np o 5czy 6 ranko! wysoka kolo 37 bedzie mozna podejrzewac juz ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ewik za twoje zdanie :) Niestety albo stety @ przyszła. No i dobrze bo to wszystko byłoby za szybko. Ja owulacje miałam w 12 lub 13dc bo czułam ból jajników. Temp też mierze i raczej się pokrywa z odczuciami i śluzem. testy owulacyjne teraz sobie odpusciłam bo nie starałam się o dzidzie z wiadomych względów. Nie wiem czy w tym cyklu zacząć już staranka.W sobote bedzie dopiero 3 tyg. od wymrazania nadżerki i bedzie to mój 5dc. Sama nie wiem, mam dość już tego czekania- od czerwca nic nie działam. Koło 10 pażdziernika ide na kontrole czy wszystko jest ok po tym zabiegu i zobacze co lekarz powie. Jednak mam mieszane uczucia bo wtedy po tej wizycie bedzie juz za późno na staranka i znów trzeba bedzie czekac do następnego cyklu. Sama już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Ewka witam , juz myslalam ze sie nie odezwiesz:) dzis poniedzialek a okresu nie ma i nawet nic nie czuje , nie boli mnie brzuch, ani piersi tem 37.03 ale my stosujemy przerywany wiec nie sadze ze to ciaza , po odstawieniu tab. mam tak czase raz cykl 28 dni raz 32 ale dziwne bo bolesci owulacyjne byly dokladnie 14 dc nie wiem co jest grane , pewnie jutro bedzie @ a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
o no wlasnie :) nie wiem jak zyje , o to wczoraj mialam dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie usmiechnelam ze napisalas poniedzialek!! Gosiu u mnie oki -jutro mam usg...prosze o male kciuki...troszke mam pietra!!! jak to przed usg!! dzis troche pochodzilam po miescie i zakupach no i padlam jak wrocilam!!glowa bolala az nedobrze mi bylo-pospalam pol godz... to dopiero poczatek 13tc a ja juz nie daje rady tak chodzic!!! mecze sie szybko...krew jest pompowana szybciej i pewnie dlatego...jak sie siedzi spokojnie to nawet czuc jak serce duzo szybciej bije jak zwykle!!! no ale co sie dziwic!! tak ma byc!! a ja nie znikam ...spoko spoko ...tylko w wekendy jak mam meza w domku to zadko siedze na kompie...w tygodniu czesciej zagladam,bo nie pracuje a dzieci do szkoly ida na 9-15!!wiec wiecej czasu mam! Berniu tez mysle ze dobrze za przyszla@....ale kiedy masz zaczac staranka nie wiem...zapewne tez bylabym niecierpliwa jak ty! moze na necie poczytaj co o tym pisza i na ryzyk fizyk probuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja mysle ze ta Twoja temp jest dosc wysoska, a skoro nie dostałas @ to mozliwe ....ze jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik, bedziemy trzymac kciuki - moze uda sie podpatrzec co tam Ci siedzi w brzuszku :) Moze jakis dobry specjalista Ci sie trafi, szukaj tego "nuba" :P Dodam tylko ze jutro mam urodziny, wiec napewno wszystko bedzie ok :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×