Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Józka 30 współczuję :( dziewczyny dobrze myślą ten świat jest okrutny tyle zła się dzieje i człowiek zadaje sobie pytanie Czemu? mówią że cierpienie to pocałunek Boga czasami chciało by się żeby przestał nas całować !! Wyobraśmy sobie dziewczynkę 6 letnią która ma raka i umrze za pół roku ile cierpienia Bóg zsyła na jej rodzine a może to po to by tato który nie wierzył w Boga mógł zacząć się modlić o jej zdrowie. A może ta dziewczynka jest szczęsliwa bo dzięki jej chorobie zmieniła się jej rodzina ? Nic nie przewidzimy ,człowiek rodzi się ze świecą a jak wiecie świeca się z czasem wypala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie mogę przestać o tym myśleć.... akurat teraz musiało się to wydarzyć, przed najpiękniejszym etapem życia, strasznie to smutne i niesprawiedliwe. Rok temu zginął mój kolega na miesiąc przed swoim weselem. Pamiętam jak jego narzeczona powiedziała: "będzie tak jak w zaproszeniu, ten sam kościół, ta sama sala" tylko zamiast mszy ślubnej była pogrzebowa, zamiast zabawy stypa. Jakie to było straszne, a o dziewczynie już nie wspomnę.... :( W takich chwilach człowiek zaczyna doceniać to co ma bo tak szybko to można stracić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna ...nastepny szok...i to jeszcze ojciec go zabil....niechcacy ,ale spac przez to juz nie bedzie mogl...strasznie mi przykro..... kubolinko chcialam poczytac ten artykol ale nie da sie w niego wejsc....moze uda ci sie przeslac go jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś 10 dzień cyklu, śluz już się pojawił, tylko z testami jakoś tak dziwie bo blada kreseczka była już w sobotę, wczoraj i dziś też blada. Przypomnę, że staranka były 6,7 i 8 dzień z rana (bałam się czekać do wieczora bo było już tak blada kreska). Orientujecie się czy na monitoring owulacji to tak sobie może każdy iść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie otwiera sie bo nie da sie skopiowac tych ostatnich cyfr. Artykul jest na interii zakładka Polska lokalna - 2gi artykul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakasia, na monitoring chyba moze kazdy isc, tylko trzeba sie zorientowac gdzie go robia u Ciebie. Ale to chyba kazdy ginekolog moze to zrobic jesli tylko ma aparat usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się bo mam w pracy opiekę medyczną w medicover a tam pewnie robią, tylko czy mnie nie wyśmieją jak pójdę powiem " chce mieć córkę, pomóżcie wyliczyć mi dobry dzień" :P A powiedzcie mi ile leżycie z nasieniem w środku, długo?? Ja parę minut i idę się myć, może to niedobrze, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam kakasiu ze kazda moze chciec miec monitoring owulacji.... trzeba zapytac lekarza..... no ja jak sie staralam to spalam z tym cala noc.... a w ten dzien 11dc w poludnie to staralam sie za duzo nie chodzic by jak najwiecej zostalo w sroku i jak najdluzej....ja sie nie myje przy staraniach....po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam artykol ale doslownie pare zdan jest nic wiecej.... a do tego to byl ogromny samochod masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czuje dyskomfort, jak mam tyle nasienia w środku i świadomość że będzie mi to wyciekać. Leżę więc chwilkę i idę się myć no i pewnie wszystko mi wypływa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik 78
a ja nawet o tym nie mysle ...leze i nic mi nie wycieka....w polowie nocy jak mi sie chcialao siku to bylam to pewnie wylecialo ,ale i tak przez pare godzin to dociera tam gdzie ma dotrzec....wiec to co wyplywa po dluzszy czasie to jest bezuzyteczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/61304/Dziecko-pod-kolami tylko jest błąd odnośnie samochodu. To był Żuk. Dzisiaj kolo domu tej rodziny jest pełno samochodów i zamieszania. U na nas wszyscy bardzo to przeżywają. A do tematu z lezakowaniem po, to mam to samo. Najchetniej zaraz po poleciala bym do wanny. Mam tylozgiecie szyjki macicy i musze lezec na brzuchu. Ble. Kubuś 19 X 2004, 3940g/56cm, godz. 19:40 Julka 22 V 2010, Aniołek Kubuś 19 X 2004, 3940g/56cm, godz. 19:40 Julka 22 V 2010, Aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tu sie smutno zrobilo, powiem wam ,ze ja bardzo duzo podrozuje autem i to od 18 lat, zawsze jak wsiadam mysle o tych strasznych wypadkach no ale co mam zrobic do pracy trzeba jechac, Bog nas doswiadcza a przy tym uczy , tak to juz jest..... a tak ogolnie to sie piekna pogoda zrobila , az sie chce zyc kakasia ja tez sie wybieram na monitoring, tez mam karte zdrowotna i mam to w pakiecie , wiec tylko musze sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak to masz w pkiecie? a na jakie karty to jest? czyli Ty za to nie placisz? I czy te karty pokrywaja cale koszty monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik 78
ja tam sie tego nie brzydze.....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo u mnie jest tak, że firma sponsoruje nam opiekę medyczną. Mam kartę i mam za darmo opiekę podstawową oraz wizyty u wszystkich specjalistów między innymi ginekologa, USG i prowadzenie ciąży i to wszystko jest za darmo. A pakiety są różne, to zależy na jaki firma się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak, ja mam caly pakiet , rozszerzony wiec tam mam wszystko , badania , usg, prowadzenie ciazy, wszystkich specjalistow , korzystam z tego i jestem zadowolona, zapytaj jaki masz pakiet i co w zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja jestem kurde pomaranczowa...czemu to sie tak zmienilo??? szukalam wypowiedzi jak sie to zmienia i znalazlam wypowiedz kakasi do gosi- ,,Goniu to chyba Ty się pytałaś jak się zaczernić, a więc klikach moje konto - preferencje - a następnie na "Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj." i wpisujesz nick i zabezpieczasz hasłem,, napewno mam to wszystko wypelniac skoro juz posiadam swoj profil....od nowa mam pisac o sobie i to cos zmieni?? czy zle zrozumialam.....???? prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zrobilam weszlam tam tylko by zobaczyc co mam zrobic...i sie zmienilo!!! to wystarczylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wpisywalas swoj nick ze spacja w roczniku, dlatego bylas na pomaranczowo, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik też tak myślę, było na pomarańczowo bo napsałaś nick ze spacją i pewnie wtedy nie musiałaś przed wysłanie wpisywać hasła, tak?? Na czarno nick zawsze zabezpieczony jest hasłem :) Dziewczyny ja już sama nie wiem co u mnie z tą owulacją, cosik się chyba popiep..... w sobotę i niedziele (8,9 dzień cyklu) robiłam po 2 testy i wychodziła druga blada kreska a dziś zrobiłam znowu dwa i nawet śladu po drugiej kresce nie ma, czy to znaczy że owulacja już była?? Śluz dopiero dziś się pojawił... co o tym mam myśleć?? Ewik kochana Ty specjalistka w tym jesteś, pomóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak robilam jak mowicie ... że ze spacja napisalam to na bank...juz wiem o co chodzi!! twoja owulka zwariowala mowisz.....jesli mowisz ze sluz dzis sie pojawil ten plodny tak?? to moze byc tak ze organizm znow bedzie podchodzil do owulacji....niekiedy tak jest ze testy juz jakby wychodza a potem sie to jakby cofa ...tez tak mialam kiedys.... teraz znow moze podchodzic do owulacji ze skutkiem odpowiednim...a tempka jaka???mierzysz??? bo ona tez duzo dopowiada...jak nie bylo skoku to owulacji na bank nie bylo!!! z reszta po owulacji czyli tez po skoku sluz zmienia sie na gorszej jakosci ...lepki i nie przejrzysty!!skoku szukamy zawsze po szczycie sluzu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też mam problem z tą owulką a mianowicie przedwczoraj miałam tempke 36,6 wczoraj 36,4 a dzisiaj 36,6 a wcześnie 36,4 lub 36,5 czy owulacjia sie zbliza dodam ze śluz na zewnątrz: sucho a w środku przejrzysty i lepki nie rozciągliwy i nie jest go za dużo. Co jest POMOCY to mój 17dc a owulka ma być 21 ,22 dc czy jeszcze moge nie miec śluzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2814
Właśnie zrobił mi sie śluz ciągnący na około 4 cm więc czy to już owulacja czy przed bo dzisiaj miały być staranka i nie wiem czy je kontynuować czy już zakończyć a poprzednie były przedwczoraj...czy ktoś tu dzisiaj będzie ??? Chyba wszystkie się starają bo coś pustki tutaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irla
hej dziewczynki,no nie wiem czy tak można zaplanować sobie pleć.Ja przy cyklu 29 dniowym,regularnym,planowałam dziewczynkę,staraliśmy się od 7 do 12 dnia.I w 24 tygodniu ciąży okazało się że chłopczyk.Prawdę mówiąc mam jeszcze nadzieje, że jednak się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irla, a mozesz napisac jak planowalas? TZn czy bralas jakies suplememnty stosowalas diete czy tylko patrzylas na owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×