Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam dziewczynki :) Wpadlam doslownie na chwilke niedawno wrocilismy do domu :) a wiec... 29 listopada o 22:11 przyszedl na swiat moj synus Marcel waga 3860 i 55 cm jest przesliczny :D sam porod trwal 5 godzin :) jak sie troche ogarniemy to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Mamuniu, gratulacje! Super wiadomosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Lisia witam Cię także w naszym gronie ;-) Mamuniu wielkie gratulacje że Marcelek jest już przy Twoim serduszku a nie pod sreduszkiem.... ;-) Ogarnij się kochana, bo wiem jak to jest,trzeba się przyzwyczaić do nowego malutkiego lokatora :-) Wczoraj ostatnie starania,za 2 godz.zrobię teścik owulki,choć wczoraj jeszcze jeden zrobiłam o godz.22.oo i wyszła druga niezbyt mocna kreska,ale mam nadzieję że się to rozkręci jutro moze pojutrze...zeby plemniki przeżyły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu tak myslalam ze wrocisz z maluszkiem juz .... GRATULUJE CI BARDZO SERDECZNIE jak sie udomowicie to daj znac jak bylo ,ale 5godzin to calkiem dobry czas. czekamy na wiesci i moze fotke jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu jak cudownie masz juz swojego synka przy sobie:)) gratuluje z calego serca, jak juz sie ogarniesz to napisz cos wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ogromne gratulacje!!!! Ale musisz byc teraz szczesliwa:):):)!!!!!!! Marcelku witaj na swiecie malutki! Ps . sliczne imie wybralas dla synusia:) Wszystkie Marcelki sa sliczne i madre:):) Ewik no to masz szczescie ze nie lubisz rozu bo ja niestety uwielbiam takie dziewczynkowe ciuszki, no i teraz obkupuje bratanice i coreczki kolezanki:) Niko zaczal mi sie chichrac na glos:) Rany, ale mamy ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelkowa mamo tak nie do konca nie podoba...ale nadmiar to na bank... przesadziste falbanki, rysunki na bluzeczkach barbi ble to jest szok .... tez bym ubierala w jakies rozowe zeczy ale nie do przesady. bo sama lubie i na siebie wlozyc... spineczki tez bardziej delikatne jak jakies kokardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek. GRATULACJE!!! kubolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się tu dzieje :) Mamuniu30 gratuluje synusia, lisia gratuluje córci, ewelinka gratuluje II kreseczek ;) Ale fajne wieści aż chce się dalej próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu30 WIELKIE GRATULACJE :) Fajnie ze masz juz to zasoba :) 5 godzin porodu :D tylko pozazdroscic .. Teraz to malutki Marcelek wypelnia twoj czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny aż miło że tyle zafasolkowanych ;-) Berniu a co tam u Ciebie,jak starania??? U mnie jak pisałam wcześniej koniec z przytulankami...teraz tylko czekam na efekty :-) Dziewczyny mam pytanie : Czy to prawda że lepiej robić dzidziusia kiedy idziemy spać,bo wtedy plemniki mają "lżejszą" drogę do przebycia?????????? bo niby jak "to"robimy w dzień, to większość nasienia z nas wypływa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamuniu - serdeczne gratulacje!! 5 godz to niezly czas:) buziaki dla malenkiego Marcelka, a Ty mam nadzieje, ze szybciutko dojdziesz do siebie:):) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Ewik no to teraz rozumiem, nie lubisz stylu w typie barbi ja tez nie (ble), ale roz to lubie nie powiem np. w polaczeniu z kakaowym (mialam upatrzona sukieneczke w nexcie, myslalam ze ja kupie po skanie, ale kupilam tradycyjnie jeansy i trampki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninco no to raczej logiczne ze wiecej nasienia zostaje gdy sie lezy niz chodzi!!! plemniki maja latwiejsza droge do przebycia!! moze to i bardziej tez dziewczynkowo w dzien,bo z utrudnieniem... choc nie wiem bo ja zakonczylam w poludnie a i tak syn... tak dobrze powiedziane Marcelkowa mamo styl barbi jest kaszaniasty....ochyda po prostu ...a jak jeszcze wozek rozowy i mama dziecka tez na barbi to juz az glowa boli...patrzec sie nie da! a to czesto spotykane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy na początku ciąży maiłyście ochotę na przytulanki bo ja mam dosyć dużą ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu GRATULACJĘ :):):) Niech ta mała dziecina wniesie dużo radości w wasze życie :) Jak będziesz miała czas to skrobnij parę słówek jak ci poszło a jednak ominełaś CC ciesze się razem z tobą Gratuluje nowym za fasolkowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sluz bialy to zazwyczaj byl tak w 8dc bo do 5mam okres to 6mam brunatny lekko 7zoltawy...potem juz bialy choc 5to juz lekkie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik a ja nie powiem bo wózek różowy mi się podoba tzn on jest jasno-różowo beżowy. Ale przesadne koronki mi się nie podobają przecież róż to jak każdy inny kolor tak jak niebieski czy zielony. Mi się podobają różowe akcenty tak jak ten wózek beżowy z różowymi wstawkami cały róż był by ble, tak jak i cały niebieski. Co do ubrań też mi się nie podoba jak dziecko jest ubrane w jeden kolor może np. niebieska bluzeczka i czarne spodnie tak jak różowa bluzka i ciemne spodnie czy spódniczka... Ten to ohyda :http://allegro.pl/chicco-2011-wozek-trio-enjoy-fun-fotelik-synthesis-i1342655142.html ale ten bym nawet kiupiła: http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-living-fotelik-auto-fix-fast-i1342655119.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 7dc. Trochę złamie zasady i starania będą rzadziej ale 4 dni przed skokiem a 2-3 przed owu. Wydaje mi się ze w tamtym cyklu za często się staraliśmy bo żeby w owu się starać przed i po i żeby nic nie było...Więc teraz będzie złoty strzał mam nadzieje że udany wiem że to nie dziewczynkowo ale te wszystkie zasady same wiecie jak jest :D to nie będzie jeden strzał w tym cyklu tylko chodzi mi tak z 3,4 dni przerwy od ostatniego czyli w sumie to tak na pół będzie. Zauważyłam że w tym czwartym dniu mam ból jajnika dlatego wybrałam ten dzień no i owulka by mi wypadała dzień może dwa przed skokiem...no zobaczymy zrobię jak mi organizm podpowie chyba że mnie zrobi w balona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ale tez pamietaj dlaczego nie wyszlo ....bo nie mialo wyjsc teraz...i juz!! a nie ze za slabe plemniki ...to nie to zecydowanie! ten pierwszy wozek to odpada dla mnie calkiem caly rozowy.... ten drugi to jeszcze choc szalu nie ma... tez lubie wstawki rozu czy kwiatuszki .....ale nie lubie przesady z rozem...a ten pierszy wozek pomimo ze brudny roz to zbyt duzo go tam. no i jakos niebieski kolor gdy jest go zbyt duzo to uwazam ze inaczej wyglada jak rozowy caly.... roz jest zdecydowanie bardziej krzykliwy moze to dlatego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mówisz żeby nie rezygnować z częstych przytulanek ? Tak? Spróbuje zresztą niema co za bardzo planować bo i tak wyjdzie samo...Martwi mnie tylko to że to moja ostatnia szansa a kolejna będzie dopiero w połowie lutego (cholerne długie cykle) Bo jedziemy do polski dni płodne mam jeszcze teraz do 19 grudnia i później wyjeżdżamy ale mój Wraca 8 stycznia a kolejne płodne będę mieć właśnie od 14 do około 20 stycznia i dupa,bo go nie będzie a wracam dopiero w lutym wiec dopiero na luty się załapie. Cholera tak bym chciała żeby teraz się udało i nie chce nic popsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob ta przerwe o ktorej mowisz by zwiekszyc szanse na ciaze... a jak ma wyjsc to wyjdzie.... a jak nie to nie wyjdzie a przynajmniej bedziesz wiedziala ze plemniczki ciut przetrzymalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to tak jak u mnie tylko że mnie śluz zaczyna się pojawiać 9 dc ty miałas co 28 29 dni @ owu u mnieprzypada z 15 na 16 dc u mnie czekam na @ wiesz stwranka miałam 11 dc raz bo trochę z M porządzilismy i tak jakoś wyszło Myśle że pewnie przyjdzie jakiś objawów ciążowych to nie mam a następnym razem będe kończyć na 9 dc może kiedyś wkońcu mi się uda zaciążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3synusiów Według mnie to 11dc w Twoim przypadku to dobrze a nawet możesz posunąć się o jeden dzień do przodu jak nic nie będzie wychodziło bo plemniki są zdolne do zapłodnienia przez 72 godziny. Skoro u Ciebie owu wypada 15,16 dc to 4, 5 dni a jak byś się przesunęła na 9 dc to już w ogóle 6,7 dni tyle to chyba żadne plemniki nie żyją ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiow no ja mam cykle 29-30 zazwyczaj a nawet 31. owu tez tak mi przypada jak u ciebie 15-16dc... 11dc to raczej bezpieczny czas ...choc i ja zakonczylam na 11dc a 14dc mialam pozytywny test owu. a ty kochana robisz testy?? by lepiej okreslic owulacje?? fajnie ci ze probujecie jeszcze .... jak namowilas meza?? myszko z ta zdolnoscia do zaplodnienia to nawet nie mow tak ze 72h zbyt duzo przypadkow jest innych ,bo nawet i po 5,6dobach sie udaje i do tego synowie sa wiec 72 to jakis mit. potrafia zyc i do 7dni. wiec u mamy trzech synow to lepiej trzymac sie zdaleka od owulki. z reszta mamo3synusiow czy ktorys synek czasem nie byl z przed owulacji??? z ktorega dnia jesli tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×