Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

a u mnie dziś34 dzień 37.2 w niedzielę robię test zobaczymy! a najlepsze jest to że jeśli jestem w ciąży to będę mieć ten sam termin co urodziła córeczkę 26 miesięcy temu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jesli nie przyjdzie do piatku @ to tez zrobie test czyli jeszcze tydzien czekania . Mam nadzieje ze nie przyjdzie, poki co to jestem zawirusowana i moja rodzinka rowniez :( lekarka dzisiaj probowala mi antybiotyk wcisnac, lecz rozum wzial gore i odmowilam . No i lecze sie jak to w uk paracetamolem do ktorego rowniez do konca nie mam przekonania :( Co do oslabiania plemniczkow to juz wczesniej pisalam ze gdy staralismy sie o 2 dziecko to proby byly codziennie a czasami nawet kilka razy dziennie i mam synka , polozna mi tym razem zyczyla szybkich plemnikow jak powiedzialam o corce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! A wiecie że najczęściej jak się jednej udaje to zaraz potem jest dużo dobrych wieści :) Ja czekam na nie z niecierpliwością i jak tylko mogę mocno trzymam kciuki :) Widziałam pytania o moje staranka ale odpowiem na nie po południu bo teraz muszę trochę sobotnio ogarnąć dom. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko - połozna Ci zyczyła szybkich plemników na córke? to ja juz nic nie rozumiem:O:O:O Ja tez testuje za tydzień:) poki co brzuszek pobolewa i mam biały grudkowaty sluz ale nadejscia @ nic nie wskazuje bo ja tuż przed mam 2 dni plamienia tak jak juz wam wczesniej pisałam, poza tym mnie brzuch nigdy tak długo nie boli przed...no zobaczymy:) jest nas troche do testowanka bedzie raźniej sie cieszyc lub powitac nowy cykl staranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was... moze tej poloznej chodzilo tylko o to by zenskie byly szybsze i to one zaplodnily jajo a nie meskie... milego wekendu ciekawe jak mamunia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka - pociesze Cię. Mnie naiwaniał brzuch dużo wcześniej przed terminem, i byłam pewna że nic z tego. To samo z biustem.Co do śluzu to tez pozytywny objaw, bo normalnie przed @ są raczej dni suche. Tylko nie wiem dlaczego jest grudkowaty? A szyjka? Przed samum okresem powinna być rozpulchniona. Jeśli jest twarda to nie powinna przyjść @. W ciąży rozpulchnia się dopiero w 5/6 tydzień. Trzymam kciuki za powodzenie operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate83- kiedy miałaś ostatnią @ i jakie masz długie cykle? ewelinka 29 dłużą się te dni wyczekiwania, prawda? Będę czekała z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Witam dziewczynki :-) Kubolinko, serdeczne gratulacje!!! Ale fajna wiadomosc :-) Za pozostale trzymam mocno kciuki! U mnie nic nowego. Staranka zaczniemy za miesiac lub dwa, juz bez celowania w plec. Co bedzie to bedzie :-) Dam znac oczywiscie, jak zafasolkuje ;-) Buziaki i milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUBOLINKO gratuluje!!! ale fajnie ze nareszcie ktorej s sie udalo, bo z tych co wczesniej zaszly w ciaze to z nami jest Ewik i kadyy - jesli ktoras pominelam to przepraszam. Widze tez ze Kate 83 tez bedzie mogla zobaczyc na tescie 2 kreseczki ...hehehe... czekamu na wiesci :):) Ja mam do Was takie pytanko - wczoraj bylo pzytulanko jakos o 2 w nocy - byli znajomi troche przybalowalismy. I zaraz po leciala mi krew, nie wiem ile jej bylo i co to moze oznaczac - jk myslicie, miala z Was ktoras tak kiedys?? To jest moj 21/22 dc. Owu juz byla kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Kubolinko jak znajdziesz chwilke to plisska napisz jak wygladaly Twoje staranka ...hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni-ka ja rowniez mysle ze polozna miala na mysli zeby sie poprostu poszczescilo ale jak mowilam ze bede sie starala na dziewczynke naszym sposobem to wlasnie taki byl jej komentarz :) Dzieki kubolinko, dluza sie sreasznie :( u mnie poki co objawow nie ma zadnych ale za to apetyt mi dopisuje :) wiec moze cos z tych staranek wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się :) Było nas więcej Fikusowo ;) kate83 trzymam kciuki aby ci się udało i czekamy na wieści. A ja czekam aż przyjdą mi testy owulacyjne bo zamówiłam na allegro. Myślałam, że dzisiaj przyjdą ale nie ma ich jeszcze. Tak ze działam na oko, zobaczymy. Dzis jest u mnie 9 lub10dc bo przez te ostatnie moje plamienia juz nie wiem jak to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;-) Trochę mnie nie było bo mąż zrobił mi swietną niespodziankę i zabrał nas na wspaniałą wycieczkę z noclegiem w fajnym hotelu-zamku... Było fantastycznie,ale musielismy zabrać Nikusia ze sobą,ale i tak padł jak zabity po wycieczkowaniu,heee Kubolinko z całego serducha Ci gratuluję i zazdroszczę że zafasolkowałaś kochana!!!!! Po prostu SUPER!!! może zarazisz mnie i następne kolezanki,hee ;-) Napisz jeszcze po krótce jak wyglądały Twoje starania :-) Myszko ja będę działać tak jak Ty...ale z niewielkim odstępem od owulki...żeby mieć dziewczynkową szansę a jeśli się nie uda i będzie chłopięca szansa to tez będę przeszczęśliwa.... :-) U mnie 17dc,tempka powoli idzie do góry,śluz z białego zabarwia się nitkami przeżroczystego a testy nadal nie wykrywają nadchodzącej owulki (niby ma być 2 lub 3 grudnia)...przytulaki co 2 dni,no i myślę że się zatrzymam tego 30-go.... Chyba że jeszcze spróbować tego 1-go grudnia,co?Jak myślicie??? p.s Jak wszystkim się powiedzie to w tym cyklu będzie sporo zafasolkowanych ;-) Super, to się zarażajmy!!!!! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam...Widzę że jestem pierwsza w ten zaśnieżony niedzielny ranek,hee. Wiecie ile u nas śniegu napadało,a i jeszcze pada!!!! Widzę że nikt mi na wczorajszego posta nic nie napisał... :-( Pozdrawiam Was i miłej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Kubolinko - serdeczne gratulacje!!! :) na kiedy termin dokladnie Ci wychodzi? No i jak wygladaly Twoje staranka? (chyba, ze przeoczylam bo pisalas...:)) Mamuniu - trzymama mocno mocno kciuki za Was!! byc moze juz jest po wszystkim i maluszek jest juz na swiecie:):) czekamy na wiesci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szkocja rowniez zasypana :) i sparalizowana :) Dziewczyny czy objawem ciazy moze byc bol brzucha ??? Mnie od wczoraj brzusio pobolewa, a nigdy mnie nie boli przed okresem wiec sie zastanawiam ... Miala ktoras taki objaw w ciazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko łapię twojego wiruska ;-) Napisz proszę jak wyglądały Twoje starania,ok????? Ewelino a z jakiego miasta w szkocji jesteś???Brzuch też może być objawem ciąży ale nie musi... Kto mi odp.na moje pytanie....Ewik gdzie jesteś i inne dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodę Was nieco - ale piszę. Moje cykle byly bardzo nieregularne, be żadnych zasad. Od 23 do 28 dni. Staraliśmy się o dzidzię od czerwca i nareszcie się udało. Owulację miałam 12-13dc, a staranka od 10 do 15 prawie codziennie. Stwierdziłam że skoro nie mogę z jakiegoś powodu zajść w ciążę to nie mam na nią szans omijając owulację. 24 dc śluz był podbarwiony smużkami krwi więc chyba wtedy było zagnieżdżanie. Mażę o córeczce ale jak widać nie specjalnie stosowałam się naszej metody. Zobaczymy. Zawsze mam przecież 50% szans :) A, mam duże tyłozgięcie szyjki macicy- po seksiku leżałam ok pół godziny na brzuchu. Czytałam że któras też ma tylozgięcie tylko sorry ale nie pamiętam juz która. A termin (za całe wieki) na 30 lipca. Pozdrawiam. I oczywiście dalej zarażam. A może wrócimy do listy staraczków i zaciążonych bo już sama ledwo łapię która co- bo mamy sporo nowych dziewczyn (super!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 29. Pisalam juz wcześniej mnie tez przed terminem @, i kilka dni po bolał całkiem mocno. za radą pani gin. brałam no-spę i czekałam co dalej. Także możliwe że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko łapię twojego wiruska ;-) Napisz proszę jak wyglądały Twoje starania,ok????? Ewelino a z jakiego miasta w szkocji jesteś???Brzuch też może być objawem ciąży ale nie musi... Kto mi odp.na moje pytanie....Ewik gdzie jesteś i inne dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki widzę że post wysłał mi się dwa razy...ehh Kubolinko trzymam kciuki za ciążę i naprawdę Ci zazdroszczę że już zafasolkowałaś...Zobaczymy czy Ci się udało na dziewczynkowe... Lipcóweczka -super czas!!! U mnie nadal starania i zastanawiam sie w jakim dniu zakończyć, bo mam mieć owulkę 2 lub 3 grudnia...jestem już całkiem skołowana,bo niewiem kiedy zakonczyć przed owulką,żebym nie przedobrzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki widzę że post wysłał mi się dwa razy...ehh Kubolinko trzymam kciuki za ciążę i naprawdę Ci zazdroszczę że już zafasolkowałaś...Zobaczymy czy Ci się udało na dziewczynkowe... Lipcóweczka -super czas!!! U mnie nadal starania i zastanawiam sie w jakim dniu zakończyć, bo mam mieć owulkę 2 lub 3 grudnia...jestem już całkiem skołowana,bo niewiem kiedy zakonczyć przed owulką,żebym nie przedobrzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam teścik rano i dwie grube krechy a swoją drogą powiedziałam mężowi a on przecież jak masz już tyle dni wysoką temperaturę to wiadome. Po śniadaniu mówię chodź pokażę ci test a on już widziałem ;) A jak pisałam tam wcześniej termin pewno na 1 sierpnia by mi wypadał identycznie jak w poprzedniej ciąży ciekawe że tak trafiliśmy prawda? życzę powodzenia. Do kubolinki cykle regularne 27 28 dni no wyjątek 30 bo byłam chora w owulację. A teraz w 13 dniu36.5 i staranka wieczorem a w 14 dniu 36.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam teścik rano i dwie grube krechy a swoją drogą powiedziałam mężowi a on przecież jak masz już tyle dni wysoką temperaturę to wiadome. Po śniadaniu mówię chodź pokażę ci test a on już widziałem ;) A jak pisałam tam wcześniej termin pewno na 1 sierpnia by mi wypadał identycznie jak w poprzedniej ciąży ciekawe że tak trafiliśmy prawda? życzę powodzenia. Do kubolinki cykle regularne 27 28 dni no wyjątek 30 bo byłam chora w owulację. A teraz w 13 dniu36.5 i staranka wieczorem a w 14 dniu 36.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×