Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

a biorac pod uwage proby roznych dziewczyn to wiele teori wojcika mozna w buty wlozyc!!! szczegolnie zywotnosc plemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ja wiem są odchylenia ale według mówię naukowych źródeł to piszą że 72 godziny sa zdolne do zapłodnienia ale dla pewności 6 dni przed skokiem się nie kochać bo zdarzają się wyjątki, nie przeczę powiedziałam tylko swoje zdanie ze ja bym tego 11 dc się starała ze 9 dc to raczej za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba nie ma żadnej teorii no może jedna toto że chodzi o jakość śluzu stąd też dziewczynki po owu bo ta szybkość to też dla mnie marna bo czemu 6 dni przed i chłopcy są. Dlatego wiele kobiet myśli że ma chłopca z owu a mogło się poprzesuwać i jest dziewczynka bo do owu doszło parę godzin wcześniej. Nie wiem ale moja mama mówi że mnie zmajstrowali właśnie po owu :D A najlepsza teoria to chyba żadna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wiesz boję się przesówac do przodu bo mój 3 synuś z 13 dc był nie chcę przedobrzyc wiesz to dziwne że Ewce się nie udało wpisałam sobie w wyszukwarce kto zaszedł w 11 dc w ciaże i tam wszystkie dziewczyny w 11 dc miały dziewczynki mojej koleżance dwa razy się sprawdziło że po okresie dziewczynki a innej tez 3 razy dziewczynki ma z przed owu myslę ze ta teoria działa a tu na prawde nie było dużo dziewczyn którym sie nie udało większośc sie sprawdzało nawet bez tej diety i witamin wychodziły przed owu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem kochana ze to twoje zdanie -spoko. tylko ze my na zrodla informacji to nie mamy co patrzec ,tylko na doswiadczenia nas i bliskich...bo bardziej prawdziwe sa nasze teorie jak ksiazkowe...ewidentnie widac ze to co tam pisza to nie idzie w parze z praktyka. u mnie teraz jest chlopak z 4dni przed owulka to tez spokojnie zrobilabym z 6-7dni mamusiu2synusiow a nie myslalas o ten metodzie drugiej??? choc ja bym sie bala chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o właśnie jak to jest z tą drugą stosunek powinien byc 12 godzin po owu tak czy jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze biore osoby z 28dni pod uwage a ich tam bylo dosc sporo pisalam czasem o tym. ostatnio jedna dziewczyna 5dni przed miala staranka i syn. inna tez 5 tez i syn....+dieta justine pamietacie ...jak daleko od owu bylo i syn. jest mase takich ludzi....niestety. a mamot3 synusiow piszesz ze jakas jedna ma trzy corki z przed owu ....chciala az tyle corek?zadnego chlopca? to raz a dwa to moze byc tak ze jak dobrze im wychodza corki to kiedy by sie nie starala to wyjdzie corka,tak jak u nas mamy 3synow .... wiec dobre mamy te plemniki i juz,a ona zenskie stad 3corki. najlepiej udanych strzalow szukac u tych par ktore maja juz synow. ja o nieudanych mowie tylko takich gdzie juz sa chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myszko 12h po owulacji z tym ze musisz trafic by bylo po 12 h wiec monitorink raczej tu jest potrzebny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja się trochę boje tej metody 0+12 Kolezanka co ma 2 dziewczynek ma przed 2 chłopców a ta co ma 3 to wpadki miała ale zaraz po okresie Ewcia mój M tak jakoś sam sie zdecydował owszem 2 lata temu to absolutnie by sie juz nie zgodził aleteraz sam widzi jak oni szybko dorastaja i jak fajnie miec w domu jeszcze takie małe dzieciątko bo starszyzna to zabardzo juz sie nie chce przytulac no a nasz najmłodszy to taki przylepek jeszcze posiedzi i po przytula się choc za 2 lata to będzie mozna o tym tylko pomazyc :) I tak jak piszesz plemniki maja dddddddługą zdolnośc przeżycia większą niz 72 godziny to zależw własnie od śluzu Dlatego nie chce się przyblirzac wole nawet czekac rok byle by się wstrzelic co innegpo jak by to miało byc 1 lub 2 dziecko to było by mi obojetne ale teraz to mogę czekac mam juz wspaniałych 3 urwisów Ewcia tak jak u ciebie to z 3 było pierwsze podejście w 13 dc i odrazu sie udało ty zakończyłas 11 dc i tez odrazu zaciazyłaś nasze plemniki chyba potrzebują wiekszej odległosci od owu bo mamy Mega silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do naszych plemniczkow to chyba racja maja mega moc....hehe moj mezus niby mowi ze jeszcze dwa miejsca w aucie mamy ,by mnie pocieszyc ...ale zapomnial chyba w domu pokoi policzyc hehe bo mamy trzy sypialnie tylko. i living. ty kochana nie mieszkasz w pl no nie ...sorki ze znow nie wiem gdzie,ale za duzo nas tu. jak dowiedzialas sie na usg ze to synek jak sie z tym mialas?? szczeze.... potrzebowalas troche czasu?? bo ja te starania wzielam jak ostatnia szanse ktora sie zaprzepascila i ze juz nigdy nie sprobuje i nawet nie wiem jak probowac?? nawet gdyby ...chyba ze mega daleko od owu,bo 4dni to lipa u mnie. apropo chlopcow to wiesz moi sa mega fajne - i nawet ten starszy jeszcze do mnie sie lubi potulkac...ma 11lat. i mam straszna pomoc w nim we wszystkim ..on lepszy jak corka w tym,tylko ze ma pindolka hehe a dzidzi sie doczekac nie moze ...mowi ze bedzie pomagal.... napewno bedzie bo on uwielbia dzieci male strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3 synusiów. Zgadzam się z Tobą, że najlepiej poprzestać maksymalnie na 11dc, skoro z 13 dc masz chłopaka Ja też znam przypadki wpadek zaraz (ale to zaraz) po okresie, gdzie urodziły się same córy a normalnie wcześniej nigdy nie było z tego ciąży. Chociaż mam też koleżankę, która ma chłopca z 8 dc, o której pisałam, tylko że ona w tym cyklu nie robiła testów i chociaż ma regularne cykle, może miała akurat przesuniętą owulację. Ja zwróciłam jeszcze uwagę na jedną rzecz u mnie. Mianowicie o naszego synka staraliśmy się od 12 dc do 17 dc, to było bez planowania i żadnych obserwacji ale wtedy cykle miałam regularne 27,5 dnia i owu pewnie ok. 13 dc / 14 dc. To co pamiętam, to że miałam obfity śluz. Teraz jak staraliśmy się o córkę, generalnie tego śluzu prawie nie miałam, tzn. w niektórych cyklach udało mi się zaobserwować, ale to były maksymlanie 2-3 dni a w cyklu, a w cyklu, w którym zaciążyliśmy w ogóle nie udało mi się zaobserwować. Nawet brałam wiesiołek, bo podobno miał zwiększać ilość śluzu (tak ktoś napisał na tym forum), ale mi to nic nie dało. Więc może jakość śluzu ma znaczenie, że niektóre dziewczyny mają chłopaków ze starań przed owu, kiedy inne mają córki, ale to już takie moje przemyślenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobic by tego sluzu nie bylo??? jak on sam sie produkuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomocy to nie jedna córka koleżanek nie ma co się rownac z moimi chłopakami ten najstarszy to nawet przy drugim mi pomagał choc miał zaledwie 2 lata i do dziś jes bardo opiekuńczy co do braci :) Ja mieszkam w PL trudno to wszystko spamiętac Wiesz mi lekarz nie chciał powiedziec jaką płec będe miała dlatego przypuszczałam że będzie chłopiec noi przy porodzie się wszystko wyjaśniło może miałam troszke małe rozczarowanie no ale gdy ujrzałam tą małą istotke to wszystko mi mineło a teraz jestem z siebie dumna że wogóle próbowałam zaplanowac dziecko bo wiem teraz na czym stoje i że im dalej od owu tym lepiej a może kiedyś mi sie uda Lisia no własnie to jest najwarzniejsza chyba metoda obserwacja śluzu innej obcji mnie się wydaje niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moj tak samo bardzo pomagal przy bracie ...w szoku bylam ,przez to czulam ze w ogole dziecka nie mam ,bo on zabawil zajol i nawet byl przy nim gdy usypial a ja mialam wolne...drugi strasznie szybko mi urosl.... pewnie lekarz dlatego ci nie chcial powiedziec co widzi....bys sie nie smucila ,a po porodzie to juz duzo latwiej zaakceptowac jest gdy widzi sie dziecko!! kocha sie bez wzgledu na wszystko...w ciazy to ciezej jest sie pogodzic z sytuacja..... ty pewnie sie domyslalas troche ze to syn?? co?? czy myslalas ze moze corcia jednak? a inaczej sie czulas w ciazy?? w sumie ja z kazdym inaczej...to nie ma regoly na to. samopoczucie o plci nie mowi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trzech synkow tez tak milam w zeszlym miesiacu , ze poszlismy na calosc i w 11dc byly przytulanki , owu byla chyba 14dc i plemniczki nie przezyly :(nic z tego nie wyszlo ale to byl pojedynczy strzal a u ciebie tez pojedynczy wyskok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie tez taki wyskok ale nic nie wyszlo , jak zachodzilam w ciaze z dziewczynkami to byly tez pojedyncze stzaly i byla ciaza a teraz nici, ale ty mamo trzech synkow chcesz jeszcze probowac na coreczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tak też tak myśle ze lepiej jak mi nie powiedział ale w głębi duszy wiedziałam że to synus 3 bedzie i byłam na to przygotowana i tak jak piszesz lepiej czasem nie wiedziec :) Miałam inne zachcianki bardziej mnie ciagło na słodkie i na mleczne rzeczy no i to tym tez nie idzie Nie martw się przejdzie ci z tym musisz sie oswoic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy chcesz zaczac, bo u mnie moj m nie za bardzo chce, a ty pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat ze martwisz sie o wiek??co?? mysle ze z trojka to juz zbytnio sie nie popracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu synusiow a wymiotowalas?? bo ja tylko z pierwszym z drugim super sie czulam a z tym mdlilo mnie czesto.... tylko slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mam 28 lat a nie myśle bawic jeszcze po 35 roku małego dziecka jeśli ma byc to teraz zanim jeszcze calkiem nie zapomniałam ile to trzeba poswięcenia bo im starsze dzieci tym mniej siechce:) Na razie nie pracuje właśnie skonczyłam wychowawcze i jak narazie jestem nadal na bezpłatnym No a jak narazie to nie mam szans isc do pracy bo nie mam z kim dzieci zostawic bo teściowa stwierdziła ze nie będzie siedziec z dzieciakami bo nie ma do tego cierpliwosci a pozatym jest zdanaia że kazdy musi się poswięcić chcąc wychowac dzieci bo ona tez musiała I sama pracuje teraz:) No i wsumie się ciesze bo nie wchodzimy sobie w drogę :) No ja też przy pierwszym wymiotowałam do 6 miesiaca był to koszmar Z drugim już miałam czopki na wymioty no a z trzecim to była sama przyjemnosć chodzenia wciaży żadnych objawów ciązowych super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzisz mlodziutka jestes i juz masz trojeczke...ty 3 mialas w tym wieku co ja 2-go! a teraz mam 32 lata to mnie wlasnie zastanie starosc.... a w jakim wieku sa twoje chlopaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3synusiow ja mialam 21 jak urodzilam tylko ze u mnie sa wieksze przerwy pomiedzy dziecmi. pierwszy ma 11 a drugi 6 lat. czyli drugiego urodzilam majac 26lat. myslalam ze twoj najmlodszy ma 2 ale jak ma 4 to nie w tym samym wieku ty mialas trzeciego co ja drugiego ...bo mialas go szybciej,a u ciebie co dwa lata byly dzieciaczki....a u mnie co 5,6. ale to tak chyba dla wygodzy ...bo nie wymaga taki 5ciolatek juz tak uwagi jak dwu latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu3synusiów- młode dziewcze z Ciebie, mozesz miec jeszcze spokojnie jedno czy dwojke dzieci. ja pierwsze dziecko urodziłam w wielku 27 lat a teraz mając prawie 31 dopiero mysle o drugim;) Mi sie bardzo podoba mój wiek bo terz dopiero czuje sie bardzo kobieco. No i nie chciałabym miec tego rozumu co miałam 10 lat temu:P ewik, mamusiu - podziwiam was za takie duże rodziny i że myślicie o kolejnych dzieciach! naprawde to godne dużego szacunku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Mam znów problem.... pomożecie?? Mianowicie: staranka skończone 11 dc 16dc - śluż jak białko, ból piersi i jajnika 17dc - skok temperatury i lekki plamienie No i właśnie dziwi mnie to plamienie... Nigdy takiego nie miałam, nie wiem czy to to plamienie okołoowulacyjne czy może to być zagnieżdżanie? Jak myślicie? Jakoś można je odróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów jestem od ciebie o rok starsza i naprawdę zazdroszczę, że masz taka fajną liczną rodzinkę - chętnie widziała bym się w Twojej sytuacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×