Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

mirabelko i ewik macie racje tak wlasnie liczymy ciaze. Od ostatniego dnia miesiaczki. I liczymy pelne dkonczone tygodnie - mowiac "jestem w 5 tc" oznacza to ze mamy 4 pelne plus kilka dni i zawsze zaczynamy tc tego samego dnia tygodnia w ktorym wystapila OM. Trzeba wierzyc dziewczynki hehhe bo marzenia sie spelniaja :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ogladac ale nie wiedzialam o ktorej godzinie byl!! zawsze jest tak ze im wiecej dzieci jednej plci tym mniejsze szanse na przeciwna..... odwirowanie odwirowaniem ,ale zeby moc skorzystac z tej metody to trzeba miec znajomosci chyba jakies bo tak dla widzimisie nie robia tego ... ciekawe jak one to zorganizowaly ze w ogole ktos im to zrobil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w sklepie widzialam rodzine z trzema corkami i jednym synem ...zdecydowanie u nich zenskie plemniki sa gora!! dlaczego tak durnpwato jest ze jedni maja tylko ta plec a drudzy ta druga...bezsens.....i tyle :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny wokol mnie rodza sie sami chlopcy , wszystkie moje ciezarne kolezanki beda mialy synkow , ja sie tak nie bawie:( moje kuzynki tez, cos mi sie wydaje ze jak juz zdecyduje sie na dziecko to zostanie wyczerpany limit chlopcow i bedzie corka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik , moja kolezanka ma trzech synow i teraz ma byc coreczka , tak mowia na usg, zobaczymy... a najlepsze , ze ta kolezanka powiedziala ze jak nie bedzie corki to sprobuje jeszcze raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 to działa w obie strony jeśli ma sie kilka córek i chce syna to też niestety szanse maleją im dłużej powtarza sie płeć tym potem ciężej...Mówili że to zależy od faceta tak ta kobieta co miała 8 synów była w ciąży z córką ale poroniła bo dziecko miało jakieś wady genetyczne po prostu u nich zdolne do zapłodnienia i przetrwania sa tylko męskie plemniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - kiedy masz w planch staranka? Ty masz 35 lat czy tylko taki nik? myszka - ja niestety nie oglądałam wczoraj programu, a szkoda bo takie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik o tym odwirowaniu mówili że w Wielkiej Brytanii jest to zakazane ale nie wiem gdzie one to robiły była tylko mowa że to kosztuje od 10-20 tysięcy dolarów wiec kupe kasy ta co ma bliźniaczki dwie córki to zapłaciła 20 tys a ta co jej sie nie udalo bo jajo zapłodnione zginęło to 10 bo po prostu dostawała hormony na więcej jajeczek i pobrali od niej 8 po czym zapłodnili wszystkie jak popadło plemnikami i z tego wybrali żeński po tygodniu gdy już mogli zbadać płeć a tamta co 20 tys zapłaciła to maszyna odwirowuje tzn żeńskie chyba sie przyciągają a męskie nie bo sa dodatnio lub ujemnie naładowane jakoś tak tylko nie wiem które jak. No i z tyk żeński wstrzykują jajeczka zapłodnione... No szkoda kurde że nie ma jakiejś ludzkiej domowej metody, az mi sie nie chce tyle próbować chyba znowu pójdę na żywioł żeby coś w ogóle było już sama nie wiem raz mówię sobie że mi sie nie śpieszy i mam chęć próbować ale jak czytam jak wszystkie po kolei zaciążaja to troszkę mi żal że ja też bym chciała juz ale znowu mi przechodzi i różnie sie to kończy dwa cykle temu na dziewczynkę a w poprzednim odpuściłam i na chłopca a teraz juz nie wiem jak to będzie może wytrwam i spróbuje sie za bardzo nie przybliżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - poczekaj, spróbuj jeszcze, ja tez niezaciązona... ja mam plan minimum pol roku poróbowac na dziewczynke a jak nie to ide na żywioł, zakładałas sobie cos przed starankami? moze trzeba sie tego trzymac...co najwyzej skracaj o jeden dzien przed owu, albo niech mąz codzinnie plemniczków nie osłabia tylko co drugi dzień...damy rade zobaczysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem że różnie to bywa np. mojego męża mama miała 2 synów trzecia była córka i znowu dwóch synów...Powiem Wam że w moim otoczeniu w poprzednim roku rodzili się sami chłopcy jedna dziewczynka wpadka i w tym znowu same chłopaki wiec może też w końcu zaczną sie rodzić córy jakoś 10 grudnia dowiem sie co będzie miała moja bratowa...kurcze to też u nich wpada...ona chce córę a mój brat rzecz jasna syna...Tak se żartują bo wiadomo przy pierwszym dziecku to chyba każdy podchodzi z luzem nie ważne co..bynajmniej ja tak myślałam chociaż po cichu sobie myślałam że może córka.Ale zawsze chciałam mieć starszego syna i młodsza córe...Ale życie jest wredne i lubi robić pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to prawda jak sie czyta forum to juz chce sie byc w ciazy bo to tak fajnie i wogole ale lepiej choc sie postarac, a wiadomo ze co ma byc to i tak bedzie:) marzenia sie moga urzeczywistnic i nie tracmy wiary ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chwilami ubawiona bo coraz częsciej patrze na pary z dwojka chłopców z usmiechem...bo syn ma tyle tych ubrań, zabawek to juz bym wszystko miała:) taka praktyczna jestem bardzo bom panana znak zodiaku chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu podziwiam ale sie nie dziwie tym dziewczynom ktore do skutku chca probowac az uszczela dziewuszke!!!!! och jakie to skomplikowane ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka od razu mi lepiej już myślałam że zostałam sama tak starania były codziennie dlatego w poprzednim cyklu nic nie wyszło pomimo przytulanek w owu...tak mi się wydaje. Teraz planuje 3 dni przerwy przed ostatnim dniem i cztery dni przed skokiem akcja czyli by było 3 dni przed owu. Chyba że mi się wydłuży cykl to wyjdzie na 5 dni przed skokiem oby sie nie wydłużył bo u mnie 5 dni to za daleko :( Kurcze 18 jadę do polski to sobie kupie chyba ze 100 testów owulacyjnych bo u mnie 35 Euro 6 szt.(jak ich używałam to ciągle wychodziła mi kontrolna mocna krecha a testowa słaba i tak cały czas,wiec te 6 na nic sie nie przydały) i będę teraz działać bez nich...będę patrzeć na śluz i takie tam poza testami...Martwi mnie to że kolejne moje staranka będą dopiero w lutym bo mój M wraca około 10 stycznia akurat parę dni przed moimi płodnymi a ja wracam dopiero na początku lutego i płodne będą pod koniec lutego...Ale najważniejsze że nie jestem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pl tez jest to zabronione to odwirowanie...tylko jesli sa wady genetyczne danej plci to wybieraja plec przeciwna! a szkoda.... moja kolezanka miala invitro i tez pytala czy mozna zrobic inwitro i wybierajac plec...niestety ale nie. to znaczy na milion procent po znajomosciach to sobie robia ,bo kto bedzie wiedzial....tak jak z aborcja...ale oficjalnie nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - no ja bede nadal działać na dziewczynke jeszcze minimum 5 cykli... trzeba sie uzbroic w cierpliwość... a testy owu na allegro zamawiam po 1zł za sztukę bo wczesniej w aptece kupowałam to masakra cenowa i jeszcze mi sie trafiły o czułości 40 a dziewczyny to z 20 -25 korzystają...wiec zamówiła, na dniach dotrą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ka z Francji chyba że chodzi Ci w Polsce . Mam 23 lata wiem jestem jeszcze młoda.Ale jak na swój wiek mam już bardzo poukładane życie, skoro i tak prowadzam syna do przedszkola do pracy na razie nie idę to chciała bym chociaż dla niego rodzeństwa...Syn idzie do przedszkola a ja siedzę w domu...wszystkie koleżanki które teraz porodziły wybijają mi z głowy mówią po co masz już duże dziecko nie musisz przy nim robić i chcesz kolejne...ale do mnie jakoś to nie przemawia jedna co teraz urodziła ma 29 lat pierwsze jej dziecko i mówi że ostatnie bo jej sie śpieszy do roboty jej syn ma 3 miesiące i chce go oddawać do żłobka żeby iść pracować ja bym nie dała tak małego dziecka do żłobka mój jak miał 3 lata poszedł dopiero do przedszkola...zwłaszcza że tu pracuje sie od 7:30 rano do 17:30 wiec cały dzień dziecko u obcych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - mysle, że kazdy jest inny i musi robić jak uważa... bardzo młoda jesteś...uda sie szybciutko, zobaczysz:) lepiej sie potródzic bo potem sukces lepiej smakuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ni_ka dlatego będziemy próbować dalej no chyba że mi się coś przesunie nie z mojej winy i samo wyjdzie na chłopca... :P No właśnie na allegro jest tyle tego które wybrać te zwykłe paskowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam się 6 września:) myszko - ja brałam zwykłe paskowe od tego sprzedawcy: http://mojaowulacja.pl/instrukcja.htm nie moge tutaj podac do aukcji skrótu bo mam all zabolowane, najwyzej z domku Ci podam jak nie znajdziesz...polecała je dziewczyna z innego forum i duzo ma pozytywnych komentarzy. ja zamówiłam 20 owu +5 ciązowych za 32 zł z wysyłką juz mamuniu - masz rację trzeba sie uzbroic w cierpliwośc i działac co miesiąc zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odp. odnosnie oblicznia tygodni ciazy . Tak myslalam ze liczy sie od @ bo pamietam z poprzednich ciaz, tylko nie bylam pewna jak jest tu w Szkocji . Dzieki Mirabelko super mi to opisalas :) Co do tak duzego rozrzutu to ja owulke mialam dopiero 20dc wiec dlatego na kalkulatorach ciazy pokazuje mi taka rozbieznosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ka , niestety mam skonczone 35 lat:)) i duze dwie corki 17 i 11 lat ale chcialabym synka , ael moj facet nie bardzo u mnie tez plucha straszna wyjsc sie nie chce , moze sie cos zmieni na lepsze oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Zeby nie było ze zapomniałam , pamietam pamietam o forum :) Tylko ze przyleciala moja mamuska i chwilami jest bardziej absorbujaca niz dzieciatko chwilami nie mam czasu na dupie usiasc . Niedlugo mamuska wraca takze bede miala czas ponadrabiac wszystko na forum i bede pisac i pisac i pisac :) W skrócie mlody jest bardzo spokojny spi po 4 h , duzo je i najchetniej bym go zjadla jak patrzy tymi swoimi ślipkami :) :) :) Zostawiam tylko fotke Marcela , troszke slaba ta fota bo wiecznie prawie spi ,niedlugo dodam cos nowego :) i uciekam niedlugo sie odezwe :) http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1201.snc4/155338_129764587084074_100001515992660_201729_3672156_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×