Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

dziewczyny bylam u kosmetyczki i tak sie nademna pastwila, ze juz mam dosc , kurcze nigdy nie mialam takiego bolu przy oczyszczaniu:) a wygladam ......jak biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! No właśnie też bym chciała już być w ciąży...Chociaż w tym cyklu tak mi nie zależy wmawiam sobie że przecież mi to nie ucieknie kiedyś będę w tej ciąży a teraz zabawa Sylwestrowa i Święta wiec może i lepiej. Powiem Wam że trochę mi przeszło i będę do tego podchodzić na pewno nie pierwszorzędnie owszem będziemy się starać.Ale śmiać mi się chce jak wchodzę w wykresy innych dziewczyn które tak chcą być w ciąży że w cyklu 28 dniowym w 18 dniach się kochali :D przecież plemniki żyją dłużej niż 24 po tak osłabionych plemnikach nie dziwie się że w ogóle nie mogą zaciążyć :) U mnie wygląda to teraz tak: Dzisiaj mj 15dc mam nadzieje że z 33 dniowego przytulanki były:5,8,10,13, i planuje 16 dnia ostatni raz bo skok by był gdzieś 19dc tylko że już mam śluz płodny i nie wiem czy znowu mi sie cykl nie skróci czy to możliwe żeby po magnezie i kwasie foliowym cykl sie skracał o 2 dni ? Ewik jak myślisz? Tempka dzisiaj 36,4 nie wiem już sama czy dzisiaj zakończyć czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wypowiedzi sa ponizej pasa!!! my tu tylko o rozczarowaniu piszemy a inne calkiem grzesza i potrzebuja nawet nie tylko kopa!!! ,,Ja nie cierpię chłopców,nie wiem dlaczego ale tak jest.Wolałabym umrzeć niż mieć syna...,, albo ,,ja tak bardzo pragne coreczki ze jak bedzie chlopak to bede bardzo zawidziona i wiem ze nie bede go kochac tak jak coreczke,wiem to okropne ale tak czuje,, znajac zycie to takie beda mialy corki!!! a nie powinny miec wcale dzieci!!! a tak pozatym ni_ko to nie zawsze kop w dupe pomaga.... bo sprawia wieksza przykrosc ... lepiej uslyszec wsparcie i dobre slowo a nie dostawac kopa ,bo ten kop niczego nie zmieni...tylko tyle ze nie szczerze bedzie sie rozmawialo!!! to moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Myszko - ja nie sadze, zeby magnez czy folik mial jakikolwiek wplyw na skracanie sie cyklu... Fikusowo - ja tam Ciebie dobrze rozumiem... ale pomysl sobie tak, zrobilas co moglas, planowalas, staralas sie na dziewczynke wiec po pierwsze, masz na nia spore szanse a po drugie nie mozesz miec do siebie wyrzutow, gdyby jednak sie nie udalo... u mnie doszly jeszcze do tego wyrzuty sumienia, ze nie mierzylam temp., ze nie zrobilam wszystkiego jak w zaleceniach, do tego owu byla wczesniej czego juz nawet przewidziec nie moglam... (tzn. gdybym to sprawdzala testami czy temp. to pewnie i daloby sie przewidziec). I pomysl sobie, ze po jednym dziecku danej plci masz 50/50 na inna plec (ktore to prawdopodobienstwo ponoc spada jesli jest 2 dzieci tej samej plci, i jeszcze bardziej gdy wiecej jak tu dziewczyny podawaly) no a Ty do tego staralas sie na dziewczynke wiec jeszcze to prawdopodobienstwo zwiekszylas, wiec naprawde szanse na dziewczynke sa bardzo duze! Choc oczywiscie kazda ewentualnosc trzeba jednak wziac pod uwage... ale masz na to jeszcze duuuuzo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie wydaje mi sie by sie skrocil cykl po magnezie... ale jesli skonczysz na 16dniu a skok bylby 19to by oznaczac moglo ze owulka byla np.18 czyli tylko dwa dni przed bys dzialala!!! tak chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kady chyba nawet ja sie wszystko zrobi jak trzeba to sie szuka przyczyny i bledu czasami...choc wiadomo w czym problem w plemnikach! ty juz wiesz ze bedzie synek??chyba nie jeszcze.... patrzac na nas to masz takie same szanse jak z pred owulacji!!! wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz sie dopatrzyłam że namieszałam tzn jak by misie znowu skrócił to by wyszło 18 dc skok ale jak będzie ten 33 dniowy to przytulanka 16 dc a skok 20 by był czyli 3-4 dni przed...Mam nadzieje ze mi sie nie skróci no cóż ostatni mój cykl na chybił trafił...następny starankowy będzie z testami owu... Bo jest jeszcze jedna opcja wtedy co mi sie cykl skrócił mieliśmy grilla i trochę winka popiłam czy alkohol skraca cykl czy też raczej nie...bo jutro też robimy grilla i nie wiem czy pic czy nie tzn. ja mówię o niewielkich ilościach 3,4 lampki...Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - ale ja nie komentowałam tamtych wypowiedzi z forum które cytujesz, nawet na nie nie wchodziłam, bo nie bede czytac czyjsc obelg, szkoda mi na nie swojego czasu...chodzi mi o dyskusje na poziome pewnym, na jakim tutaj na tym forum większośc osób sie wypowiada (pomijam pomarańczówki)... na takie strony topików w oggóle niew wchodze i nie rozumiem po co ktos nowy watek zakłada bo rezultat nie trudno przewidzieć. Oczywiscie pisze rózniez o swoim zdaniu a kazdy ma prawo do innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chodzi mi o to zeby kogos denerwowac tym co pisze, ale skoro niektore moje slowa maja byc zle odebrane to wole juz wogole nie pisac. zeby nie bylo problemow, a co czuje i mysle zostawie tak do konca dla siebie hehe Gosia jak Twe slowa sie sprawdza to nie wiem jak bym miala Ci dziekowac hehehehe chyba musze je gdzie zapisac i wrocic jak bedzie taka mozliwosc:) a co do tych wpisow na tamtej stronie to ja wiem jedno - "papier " przyjmie wszystko, dziewczyny pisza co popadnie, ale madre rzeczy przynajmniej niektorych dziewczyn to napewno nie sa. Mysle ze zadna Matka nie powinna traktowac tak swych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
ni -ka - to ja ta pomaranczowka:P:) Myszko - a gdzie Ty mieszkasz, ze grilla sobie urzadzacie???? fajnie:) Ewiku - no byc moze bede cos wiedziec w przyszlym tygodniu... na poprzedniej wizycie bylo jeszcze za wczesnie, ale sex byl w bardzo podobnym czasie co z moim synkiem wiec... ja mimo wszystko mysle, ze sex przed owu prawdopodobienstwo zwieksza, mam kilka przykladow w otoczeniu, ze metoda zadzialala... no ale wszystkie zdajemy sobie sprawe, ze zwiekszenie prawdopodobienstwa to nie gwarancja wiec sa tez i 'nie udane' planowania (mam na mysli tylko plec oczywiscie, absolutnie nie dziecko!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tak pozatym ni_ko to nie zawsze kop w d**e pomaga.... bo sprawia wieksza przykrosc ... lepiej uslyszec wsparcie i dobre slowo a nie dostawac kopa ,bo ten kop niczego nie zmieni...tylko tyle ze nie szczerze bedzie sie rozmawialo!!! to moje zdanie!!! " EWIK w 100% sie z Toba zgadzam, wyjelas mi to z ust!! Zreszta ja zawsze nalezalam do tych osob ktore motywowala"5" a nie "1" jesli rozumiecie o co chodzi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAddy dzieki za wsparcie hehe Ja nadal uwazam ze masz takie same szanse ze mozesz miec core jak my, wiec okaze sie wszystko po usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja siostra zrobila dzis test ciazowy i znowu wyszedl negatywny :( Co prawda @ powinna miec ok 12-14 wiec moze za szybko (chociaz mi sie nie wydaje)- test tez kupila jakis najtanszy za 1 wiec moze poprostu zle wyszedl .. Jak myslicie ?? A ja tez mam strasznego lenia i nic mi sie nie chce :( pewnie to ta pogoda. My na swieta zostajemy w Szkocji mamy 2 psy wiec jestesmy uwiazani :( Do Pl planujemy na poczatku kwietnia jechac i wtedy pojdziemy na polowkowe w 4d. Ewik wiem ze ty tez mialas w planach teraz 4d w pl zrobic , nie wiem z jakiej jestes miejcowosci ale u nas w Gdansku to sa dosc dlugie terminy na 4d i trzeba sie duzo wczesniej zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy ja mieszkam we Francji nie jest az tak ciepło żeby siedzieć na dworze chociaż przed wczoraj chodziliśmy na krótki rękawek a dzisiaj na przykład jest 2,3 stopnie tu po prostu nie ma zimy śniegu i dużego mrozu jak oglądałaś wiadomości to przed wczoraj spadło 3 cm śniegu w Paryżu rekord od 20 lat i miasto sparaliżowane bo nie mieli ani jednego pługu jednak ja mieszkam w małych górach niedaleko od granicy z Hiszpanii poza tymi okropnymi zimnymi wiatrami to jest ok nawet te mrozy 20 stopniowe w Polsce mi sie wydaja cieplejsze od tych wiatrów a zaledwie 250 km ode mnie są Pireneje wiec tam jest śniegu od cholery i ciut ciut nawet 2 metry bywa :). A my grilla rozpalamy na podwórku a siedzimy w domku oczywiście jak nie pada deszcz...Już sie boje wyjazdu do polski a to już za tydzień tyle napadało tego śniegu ze masakra a my mamy jeszcze letnie oponki :( mam nadzieje ze będzie ocieplenie...Pewnie jak wrócę to wszystkie pozostałe starające będą już w ciąży poza mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka ja nie mowie ze ty czytalas te stronki nawet nie mialam tego na mysli.... tak o je przytoczylam ze sa bardziej skrajne wypowiedzi ktore moga szokowac a te nasze to nic z tamtymi!!! A pisze o tym kopie do ciebie bo tak napisalas ze uwazasz ze taki przyslowiowy kop w dupe dobrze robie i stawia na nogi!! wiec odpowiedzialam ze to nie prawda!!! tylko wsparcie i zrozumienie....bo i tak mysli nie wykopie sie z glowy a tylko sprawi przykrosc i czlowiek czuje sie niezrozumiany!!! ewelinko ja na 4d nie planowalam isc...nawet wcale nie wiem czy pojde!! chcialam dla dzieci by mogli zobaczyc brata na usg -moze byc zwykle!!! ja jestem z wrocka wiec tu duzo prywatnych gabinetow z usg!! i tez zalezalo mi na plytce by miec pamiatke!!! napewno plci potwierdzac nie ide bo jak dla mnie jest jasne co bedzie! i glowy nie bede juz zasmiecac o pomylce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak jestem w Pl to chodze do prywatnej kliniki Invicta maja super sprzet i nagrywaja na plytke a zapisy do nich sa strasznie dlugie choc do tanich nie naleza . Ja wiem ze juz nie chcesz sobie w glowie mieszac ale warto 4 d zrobic bo jest to fajna pamiatka dla calej rodzinki a przede wszystkim dla dziecka ktore kiedys sobie obejzy filmik jak wygladal w brzusiu mamusi :) A przy naszych dochadach to nie jest duzy wydatek . Im pozniej sie idzie tym ladniej plod wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja mam pytanie może ktoś wie. Ile dni mniej więcej przed owulacja jest śluz przejrzysty wodnisty, nie rozciągliwy...bo tak się zastanawiam czy jutro nie będzie za późno szyjka zamknięta średnio miękka jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i Wszyscy uciekli :( a ja nie wiem co zrobić czy dzisiaj zakończyć staranka czy dopiero jutro ? Chyba poczekam do jutra mam nadzieje ze nie będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - jestem na chwilke, sluzu rozciagliwego powinnas miec ok 3-5 dni ale ciazko powiedziec ile przed owu, ja mam ok 3 dni tak mniej więcej potem owulacja i jeszcze jeden dzień w miare mokro a potem juz susza. Poobserwowac bys musiała.... a testów nie robisz? temperaturki nie mierzysz? jak sie boisz zeby nie przeholowac to moze zakończ dzien wczesniej niz później. No nie wiem jak Ci pomóc generalnie bo ustalenie owulki jest bradzo trudne, mozna tylko próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ni_ka ma racje...ustalenie owulki nie jest takie latwe,ale to juz wiesz... gdyby bylo wiadomo ile przed owulka pojawia sie sluz to bysmy nie siedzialy tu i nie glowily sie ,bo byloby wiadomo!!! zaczyna sie sluz to rowno za np.5dni owulacja...a tu dupa nie ma tak latwo ,wiec ciezko jest powiedziec kiedy masz zakonczyc!!! jesli skok bedzie jak piszesz 19dc to ksiazkowo moze byc 18dc owulka!! ale nie musi bo moze byc od 3dni przed skokiem do 3dni po skoku!! i dalej nic nie wiemy!! moze opieraj sie na testach troszke i na obserwacjach z poprzednich dni!!! w ktorym dniu cyklu zanika ci sluz?? bo tak jak ni_ka pisze-jest zazwyczaj owulka i plus moze z jeden dzien sluziku czy tylko samego odczucia mokro i sluz powinien byc lepki!! czyli najlepiej owulki szukac zaraz przy zanikaniu sluzu a jak jeszcze do tego tempka pasuje czyli skok po owulacji to juz calkiem git! piszesz ze szyjka zamknieta??? to moze daleko masz do owulki...a moze jutro zacznie sie otwierac??? trzymaj sie planu ktory sobie wyznaczylas kochana... dzis moze niech bedzie przytulanko a jutro jeszcze sie zobaczy...bo jak dzis nic nie bedzie a jutro okaze sie jednak zbyt pozno to dopiero nic z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny. Macie racje będę się trzymać planu i jutro koniec staranek. Tzn. Ja wiem że owulke mam dzień przed skokiem bo tak jak mówicie robi się od razu sucho i w ogóle ale boje się żeby mi sie bardziej cykl nie skrócił...W poprzednich cyklach to różnie było z tym śluzem u mnie raz był nawet 5,6 dni przed owu płodny a raz tylko w owu bardziej płodny a tak nijaki, a tempka u mnie 36,4 wiec jutro tylko ze ostatnie przytulanka przed wczoraj a dzisiaj dam sobie spokój i jutro zadziałam żeby plemniki miały siłę potem do tej owulki dolecieć :) Z reszta z racji tej szyjki tzn przy wejściu jest miękko i wilgotno ale szyjka jest zamknięta i nie jest zbyt wysoko wiec chyba jeszcze czas...jeszcze raz dzięki dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie,bo zadna nie wspomniala o mnie...a szkoda :-( Nie pisalam ponad tydzien bo nie mam netu,bo przez te sniegi cos poszlo na lini qrde...Poczytalam was a sporo tego bylo ze hoho. Jeszcze pare dni i bede testowac i mam nadzieje ze zobacze fair kreski na tescie ciazowym,a jak sie znowu nie udalo,to po okresie zaczynam od nowa... Spijcie dobrze kochane i kolorowych snow.Do jutra,pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko kochana no ja bysmy cie nie pamietaly.... duzo dziewczyn ostatnio wywialo.... i malo pisza.... fajnie ze masz juz net.... mnie tez wywieje bo jak w srode pojade to netu nie bede miala ,chyba ze dorwe u kogos i zagladne do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dziewczyny jesli wybieracie sie do Polski to wszystko zawiane , tragedia jakas ,a ja jade na swieta w gory Boze jak my tam dojedziemy..... Ewik juz teraz w te srode wyjezdzasz do Polski? Pewnie Ninko ze cie pamietamy:))) Ktora teraz na dniach testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ja też tylko do piątku w sobotę z rana wyjazd i wrócę pod koniec stycznia dopiero :) ale czasem będę Was czytać jak mi sie uda...Dobrze że poczekałam bo dzisiaj szyjka jest wyżej i prawie otwarta miękka i śluz jak białko wiec wieczorkiem akcja ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza.... jak makiem zasiał :) Czyżby już zamieszanie przedświąteczne? Pozdrawiam dziewczyny cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam...Milutko ze niektore pamietaja o mnie jeszcze,ehh.Kurcze przez te opady sniegu,to normalnie zawialo nas jak cholera w uk,a od wczoraj prawie zero sniegu...net juz mam ale to i tak nie jest to bo wolno chodzi jak slimak. bede testowala za pare dni,ale cos dzisiaj pobolewaja mnie jajniki a to u mnie nie wrozy nic dobrego... No szkoda ze ewik juz od srody cie nie ma,w sumie ja tez wyjezdzam do pl w niedziele za tydzien i tez bede zadko zagladala,bo moj m.sie wscieknie ze zamiast delektowac sie rodzinna atmosfera to siedze na necie,ale sie postaram cos skrobnac.Mysle ze juz wkrotce sie wyjasni czy zaciazylam,a wtedy dam znac...Lece zobaczyc cos z moim m.obejrzec.dobranoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×