Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Do zyta czyta....
...eh że ludzie jednak mogą być tacy chamscy. Czemu sie ukrywasz skoro podajesz sie za czarna to pokarz swój nik a nie podajesz sie za WSZYSTKICH...wykorzystujesz słaby punkt...i gorsze chwile, by zadać komus ból, a pewnie tylko czytasz ten topik i nic sie nie udzielasz no może w postaci do gryzaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,ignorujcie takie zaczepki,im właśnie o to chodzi-żeby sprowokować...nie reagujcie a zobaczycie,przestaną się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta czyta tu tez
Prosze nie probuj mi narzucac co wypada myslec a co nie, czego wspolczuc a czego gratulowac bo to mozna uczyc male dziecko co wypada a co nie... nie mozesz mi rózniez zabronic wypowiadania sie szczerze, przeciez nie kaze kazdemu na czarno tu mnie popierac, poprostu wyrazilam swoje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz Eweliny
Nie moge Cie nazwac inaczej niz "skonczona debilka" - widzisz czasem zerkne co moja zona czyta sobie na tym forum... i kiedy widze tak "plytkie" wypowiedzi, wypowiedzi osoby o zapewne bardzo malym ilorazie inteligencji (bo piszac takie slowa musisz byc strasznie malo inteligentna osoba) to zastanawiam sie jak bardzo trzeba wspolczuc Twoim rodzicom takiego dziecka. Nie znasz nas, nie wiesz jak wspanialych chlopcow mamy, ile radosci sprawia nam kazdy dzien z nimi... Po co w ogole wypowiadasz sie, ublizajac innym??? Znajdz sobie jakies zajecie, idz do pracy albo szkoly - od szkoly zacznij.... Nie decyduj sie nigdy na dzieci, bo ich posiadanie w Twoim przypadku jest nieuzasadnione. I nie mysl sobie czasem, ze wyprowadzilas nas z rownowagi - tak bezwartosciowe slowa nie sa w stanie choc w najmniejszym stopniu zacmic naszego szczescia. Tobie zapewne i tak nic nie pomoze, los pewnie potraktowal Cie nie fer, masz zal do calego swiata i wyladowujesz sie tutaj... zgrywasz kozaczke bo nigdy nia nie bylas... a w rzeczywistosci samotna, bez przyjaciol, bezwartosciowa. Wspolczujemy Ci .... na prawde... moze kiedys odnajdziesz takie szczescie jakie my odnalezlismy... zycze Ci tego z calego serca :) PS skoro juz sie wypowiedzialem :) pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy :) i zycze Wam samych radosci z pociech :) I TO BEZ WZGLEDU NA TO JAKIEJ PLCI BEDA ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta czyta tu tez
iku aganiok a jaka była zaczepka w moim poscie, moge wiedziec? Byla to zwykla szczera wypowiedz.. nie wiem w czym masz problem. Rozumiem ze akceptujesz tylko cukrujące posty, z gratulacjami, tylko z dobrymi slowami.. niekoniecznie zawsze szczerymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta czyta tu tez
Męzu Eweliny, dobry wieczór, nie chcialam Was urazic a tym bardziej nie pojechałam jak to napisales. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zyta czyta....
skad ty możesz wiedzieć co kto myśli w danej chwili a już w zupełności co kto robi :D :D :D jesteś jasnowidzem skoro twierdzisz co Ewelinka robi po nocach... he he bo padnę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie jeszcze raz swojego posta dziewczyno!! Co chciałaś osiągnąć wpisująć "wspolczuje ci z calego serca trzeciego syna" Ale w jednym masz rację-to nawet nie wymaga komentarza!!! Nie,nie lubię jak ktoś mi na siłę cukruje ale komantazrze tego typu mogłabyś zostawić dla siebie,nie wnoszą niczego pozytywnego do wątku więc zanim następnym razem "wyrazisz swoje zdanie"-POMYŚL!! No i udało Ci się mnie sprowokować... Podpisuję się pod tym co napisał mąż Ewelinki,mam nadzieję że nie masz i nie będziesz mieć dzieci wogule. Do Ewelinki i jej męża-również pozdrawiam całą waszą już niedługo piąteczkę cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyta czyta tu tez - witaj, przeczytaj uwaznie to co napisalas, pozniej jeszcze raz i jeszcze raz az zrozumiesz jakie pierdoly napisalas. Planujac plec jest 50/50, zawsze jest jakas szansa. Nie moge zrozumiec dlaczego wspolczujesz???? Wiesz jakie to jest piekne byc MAMA ? Kazdy sie cieszy jak uda sie komus miec wymarzona fasolk, i to wtedy plec juz nie ma znaczenia. Mam wrazenie, ze dzieci to ty chyba nie masz, ja zycze ci z calego serca abys miala to moze wtedy zrozumiesz. Zastanawiam sie dlaczego to napisalas? W moim odczuciu jest to chamskie!!!!!!! Nie wiem, moze Cie urazilam ale inteligencja to ty nie blyszczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie do zyta czyta babo czy ty sie urwałas z choinki jak mozna wspołczuc zdrowego pieknego bobasa my tu wszystkie piszemy szczerze bo piszemy o spawach tak intymnych o porady ze jaki byłby sens kłamac jesli Bog da mi 3 chłopca to bede dziekowac z całego seca ze jest zdrowy teaz moj młodszy synek ma 4 miesiace i cały czas ma usmiechnieta buzie i nigdy w zyciu nie zamieniłabym go na milion dziewczynek tak samo jak i tego starszego i wiem ze u Eweliny bedzie tak samo ui bardzo mi sie podoba podejscie twojego m Ewelina bo moj ma takie samo zdanie. Poprosu majster jak sie patrzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu uk jak najbardziej możesz działac ;) Witaj majóweczko. Ty również masz szanse na synusia. Możesz próbowac tak jak kasia czy gonia. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziekuje ..Ale ja narazie sie nie staram..Moze w przyszlosci..Ale lubie wasz topik,bo sporo inteligentnych osob tutaj pisze..A tak wogole,to mam putanko.Jak u was z Chinskim kalendarzem plci? U mnie w dwoch przypadkach sie sprawdzilo i mam dwie waginki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chiński kalendarz bym nie wierzyła ;) U mnie raz się sprawdził a raz nie czyli nadal mam 50/50% szans ;) Mimo wszystko gdy się zdecydujesz na dzidzie to zapraszamy. Dziewczynki, które znają już płec dziecka to uzupełnijcie naszą statystyczną tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia-ja mam narazie 13 miesiczna rozrabiare,ktora nie spi po nocach :) Wiec musi sie poukladac..ALe jak sie zdecyduje,to wpadne napewno po dobre synkowo-planowe rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko zazdroszcze ci tej rozrabiary ale i rozumiem twoja decyzję. A czy pamietasz, jeśli w ogóle obserwowałaś swoje cykle w którym dniu były staranka z twoimi dziewczynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) takiej wypowiedzi nie można pozostawić bez komentarza. Każdego jak widać poruszyła. Uważam ze tak może się wypowiadać ktoś, kto nie ma dzieci i nie ma pojęcia co to jest miłość rodzicielska. Każda z nas ma jakieś marzenia, plany co do płci ale najważniejsze jest dla nas to żeby dziecko było zdrowe i szczęśliwe i niezależnie od płci każde dziecko jest dla rodziców ogromnym szczęściem i będziemy je kochać tak samo. Ja mam starsza siostrę i jak rodzice się starali o drugie to w owulkę na chłopca,bo bardzo chcieli mieć chłopca i co ...wyszły kitki!!! I kochają mnie tak jak siostrę i nie ważne że nie trafili w płeć. Moja ciocia ma 4 synów i tak wspaniałych chłopaków, tak dobrze wychowanych można jej pogratulować. A dziewczyny to sie ogladają za nimi jak nie wiem co :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Chciałam jeszcze do was wczoraj napisać ale rozłanczał mi się net i nic nie mogłam wysłać....:-( Co do Zyty to ma zryty łeb i tyle!!!Nie warto to w ogóle komentować a każdy odpis do niej to jak zachęta...Omijajmy ją nawet jak napisze że każda z nas nie kocha swoje dzieci! Bez komentarza...widocznie ciotę wczoraj dostała albo facet ją zostawił,heheee Wracając do tematu.... Na początku kupowałam takie z bużką,ale było ich mało żeby robić np.rano i wieczorem...więc zaczęłam kupować po 20szt testów owulki + chyba 5szt. testów ciążowych z ebaya -takie tanie płatkowe i zawsze pokazywały jak zbliżała się owulka 2 grube krechy!!!Jednak ostatnim razem była bledsza niż kontrolna,więc zgłupiałam...Nie wiem które lepsze,czy te droższe czy te tańsze :-o Dzisiaj nabiegałam się po ogrodzie z synkiem za piłką...bo jakoś od rana przywitało nas słoneczko ;-) Teraz to mam za swoje,bo pachwiny mnie bolą...niby ruch to zdrowie ;-) Aganiok ja tego nie brałam,ale chyba lepiej jest odstawiać powoli tzn.zmniejszać dawkę,ale lepiej niech się wypowiedzą dziewczyny co to brały. Ewelinko chyba coś w tym jest ,bo mój sąsiad ma 3 synów a teraz urodziła się im córka,he .Szkoda że tak długo i wiele razy trzeba próbować...Rozmawiałam z moim M. o Tobie i w sumie powiedział że powinniśmy też tak wzorowo podejść do sprawy jak Wy...przecież to nie żadna tragedia,wręcz szczęście na które nie którzy dali by sobie żyły podciąć ;-) A co do Viktorii B. to na pewno sypnęła kasą aby jej te męskie plemniki odwirowali,bo nie wierzę że cudowała z testami, tempkami i śluzami jak my i tyle.... Kasiu jednak nasze ciało wiele mówi,ale trzeba je prawidłowo odczytywać...a nie każda to potrafi....mnie jak zaczął boleć-kłuć jajnik to właśnie tego dnia była owulka...jeśli został ci jeszcze jeden teścik to spróbuj...:-p Witam Majóweczkę09 i mam nadzieję że kiedyś dołączy ;-) Co do chińskich kalendarzy to mój synek miał być dziewczynką ;-) Miagi ot następna teoria się jakoś sprawdza,że w owulkę trafia się i córka,he Wiele razy o tym słyszałam ale widać jakoś się sprawdza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś sceptycznie podchodzę do tego tematu dziewczynek z owulki. Myślę, ze to jest mozliwe tylko wtedy gdy mężczyzna ma same plemniki X. Moi 2 synowie tez są z dnia owulki. Zobaczymy co teraz mi się udało ;) Jeśli będzie chłopczyk to będę uwazac że mój M ma same plemniki Y bo to jest nie możliwe aby u tego samego mężczyzny plemniki Y były aktywne w dniu owulki jak i kilka dni przed. A może jest jakaś dziewczyna, której udało się utrafic córkę z dnia owulacji a synka kilka dni przed? Chodzi mi o jedną osobę, która ma 2 dzieci poczętych właśnie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia-cykle 28 dni starania 13-15-17 dzien...Bynajmiej w przypadku drugiej cory...W sumie tak poprostu wyszlo ,mial byc syn...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko nie wiem kiedy masz owulację. Jeśli w 14dc to ten strzał z 13dc mógł zaowocowac dziewczynką ;) Równie dobrze miałaś szanse też na chłopca ale mozliwe cze plemniczki X z 13dc już były przy jajeczku w dniu owulacji i stąd ta dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia ja mam pierwszego synka z dnia owulacji a drugiego cztery dni przed owulacja moj m był pewien ze to coka bo nie mozliwe zeby takie zywotne były plemniczki a jednak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko jak jak szybko udało ci się zajśc w ciąże? Ile się starałaś o 2 dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dziewczyny moje zdanie co do planowania jest takie ze probowac trzeba ale jak widzicie nie zawsze sie to udaje ... Ja powiem tyle my poprostu bardzo chcielismy miec jeszcze jedno dziecko bo moj najstarszy syn ma juz 13 lat i maly by towazystwa nie mial :) . Owszem probowalimy na dziewczynke ale gdybym wiedziala juz wtedy ze to chlopiec bedzie to i tak bym sie zdecydowala na ciaze, bo tak jak pisalam pragnelismy miec poprostu jeszczejedno dziecko :) Chyba mnie jakies chorobsko bierze bo dzisiaj sie obudzilam w nocy cala mokra, jakby ktos mnie wiadrem wody polal :( I czuje jakies takie oslabienie dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest chorować w ciąży...Ewelino lepiej się oszczędzaj i może wypoć choróbsko w łóżeczku...zdrowiej :-) Dziś po południu idę z małym na bilans 2-latka...;-) Ewelina a Ty dokładnie w którym tygodniu byłaś na połówkowym usg,bo ja jakoś mam usg jak będę w 20tc i 6dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dokladnie w 19 tyg i 3 dni :) Ciekawe kiedy ja dostane list na bilans, poki co nic mi o tym nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Cos nam Ewik zamilkla... czyzby to juz?:D Albo czasu nie ma bo rodzinka sie zjechala:) Ewelina - moim zdaniem zrobilas wszystko jak najbardziej dziewczynkowo, wiec skoro bedzie chlopczyk to tak wlasnie mialo byc:) I powiem Ci, ze ja tez jak sie nad tym zastanawialam to wiedzialam, ze oczywiscie, bardzo chce dziewczynke ale chce tez drugie dziecko wiec jesli bedze chlopczykiem to bedzie, a nie na zasadzie, ze jesli ma nie byc dziewczynka to kolejnego dziecka juz nie chce. Mozliwosc posiadania zdrowego dziecka to ogromny dar, wiec komentarzy typu zyta szkoda nawet komentowac, niech powie to kobietom, ktore w ogole dzieci miec nie moga, lub ich dzieci rodza sie bardzo chore... Kibicko - dzieki za zainteresowanie:) jutro wybieram sie do ortopedy, ciekawa jestem co mi powie... wczoraj mialam wizyte u gin i z malutka wszystko ok, ale to spojenie trzeba skonsultowac, zobaczymy. Jak wiecej leze to i mniej boli, ale wiadomo, ze trudno tak lezec ciagle, tym bardziej, ze jeszcze troche pracuje choc w zmniejszonym wymiarze. A jak u Ciebie? Tak sobie wlasnie pomyslalam,, ze po Ewik nastepna w kolejce do rozpakowania jestes Ty, a potem ja:) dziewczyny jesli chodzi o chcinskie kalendarze, to z synkiem mi sie sprawdzilo, ale juz kilkakrotnie pisalam, ze tym razem nie, bo moja mala powinna byc 100% chlopczykiem no a ponoc jest dziewczynka, i caly czas na usg to sie potwierdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko i kaddy uzupełnijcie naszą tabelkę ;) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Lolitka................25...........5.................... .......dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Kakasia..............26............2..................... ......dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........2..........07.02.11 .....chłopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.............................. Wzetka...........34.............................. Ewik78............32.............................dziewczy nka/ chłopiec Ewinka_...........33............................dziewczyn ka/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn ka/chłopiec Fikusowo..........26............................... Kubolinka..........31............................... Ninka ..............27..............8.............dziewczynka/ Kate83.............27..............5.............chłopiec SZCZĘŚLIWE Bernia.............34..............10............dziewczy nka/ MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30................................dziewcz ynka/chłopiec HopeU.............?...........04.02.2011...............ch łopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu z piewszym synkiem zaszłam w ciaze w pierwszym miesiacu staran ale wtedy nie planowalismy poprostu chcielismy miec dzidziusia a w druga ciaze zaszłam w 2 miesiacu. Zaczelismy sie starac w styczniu 4 dni pzed owulka miesiac na dziewczynke (bo u mnie akurat tablice sie sprawdziły jak i całej mojej rodzinie) no i @sie spozniła zrobiłam nawet test bardzo wczesnego wykrywania i wyszła stasznie słaba ledwo widoczna keska ale po tygodniu jednak dostałam @ i to bardzo obfitą byc moze cos tam było ale poszło nie tak no i wtedy w lutym szalelismy do 8 dnia ale nie z mysla o ciazy bo to był miesiac na chłopca wiec potem zaczelismy sie zabezpieczac pamietam bardzo dobrze ze to była sobota poznym wieczroem a owulke miałam w srode nawet nie przyszłoby mi do głowy ze bede w ciazy ale dzien przed okresem zrobiłam test bo chyba intuicja mi tak kazala. Moja pierwsza mysl tak jak i przy 1 ciazy była taka ze to pewno chłopiec i sie potwierdziło ale wszystkie inne znaki na ziemi i na niebie mowiły inaczej. Sama nie mogłam uwierzyc w to ze tak szybko nam sie udało i bez zadnych problemow ale teraz stwierdzam ze najwazniejsze jest to zeby sie nie nakrecac i zeby kazdy seks nie był z mysla o ciazy bo psychika bardzo wpływa na to i bardzo czesto bywa tak ze kobiety poprostu same sie blokuja jesli wiecie o co mi chodzi. Ja teraz nie wyobrazam sobie mojej szczesliwej rodzinki bez mojego młodszego syneczka i napewno bym tego nie chciała zmienic bo wierze w przeznaczenie i wiem ze Bog wie co robi :) wiec babeczki starajace sie nogi do gory ups przepraszam chciałam powiedziec głowa wyluzowac sie i w czasie pzytulanka myslcie o przyjemnosci a nie o plemniczkach biegnacych do mety!!! a ciaza przyjdzie szybciej niz myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje zaczac starania tak za 1,5 roku jak chłopcy beda miec około 4 i 6 lat postaam sie uwzglednic te wszystkie dziewczynkowe rzeczy ale najwazniejsze bedzie ze jak moi chłopcy beda starsi to my znowu bedziemy mieli takiego małego bobaska do przytulenia ktory bedzie z nami troche dłuzej jak oni juz dorosna i beda miec swoje sprawy obojetnie czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×