Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewelinka gratuluje synusia i oczywiście odpowiedniego podejścia do sprawy. Kubolinko czekam na dobre wiesci od ciebie i mocno trzymam kciuki. Aganiok z tego kalendarza wychodzi mi rak czyli jak piszesz jest to znak niby żeński. Zobaczymy. Staram się nie nakręcac ale róznie z tym bywa. Widzę natomiast że mój M się bardzo wkręca na dziewczynkę. Mówię mu aby sie tak nie nastawiał ale to widac jest silniejsze odniego. Boże jak ja bym chciała miec tą córeczkę, to była moja ostatnia szansa. Jednak zdaje sobie sprawę, ze może byc inaczej. Nadzieja zawsze jest. Pozdrawiam was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka - gratuluję serdecznie zdrowego synka🌼 cieszę sie ze masz takie podejscie:) pamietam Twoje staranka doskonale i powiem szczerez ze uwazam ze wszystko zrobiłas jak nalezy. Tak po prostu miało być jak u EWIK...tak było wam przeznaczone ale wazne ze spróbowałyście:) myszka - dostałas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nareszcie coś ruszyło w topiku bo jakaś cisza zastała. Ewelinko GRATULUJE synka :D Eh a mi też dzisiaj lepiej bo w końcu rozkręca się @ na razie to duże plamienie ale za parę godzin będzie na dobre, mam nadzieje że to nie będzie miało wpływu na ten cykl i będzie normalny około 33 dni a nie 47! jak ten :( Teraz zamierzam spokojnie do tego podejść a już na pewno żadnych testów ciążowych przed terminem @ :P Na płeć to ja już nie patrze po prostu chcę drugiego dzidziusia...Tzn. mam jeszcze parę testów i w dniu pozytywu chcemy zakończyć staranka gdyż u mnie nie da sie przewidzieć szybciej owu przez te poplątane cykle to będzie tak pośrodku bo u mnie to by było na od 1-2 doby przed... Fajnie że jeszcze ktoś się stara ni_ka trzymam kciuki i za inne dziewczyny też, przyjdzie i na nas czas... Ewik to Ty już jak w domciu za dwa tygodnie już na pewno będziesz tulić swojego synia :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak super Ewelinko gratuluje synka super... moje corki poczely sie w znaku zodiaku koziorozec a to znak zenski wiec u mnie sie sprawdzilo hahahha a moja kuzynka nadal nie urodzila wiec dzisiaj biora ja na wywolanie ,ciekawe czy dzisisaj urodzi wczoraj bylam u kolezanki ktora ma termin na 21 marca bedzie druga dziewczynka Antosia , jak kja spytalam czy bedzie sie starac o synka to powiedziala ze juz nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ta cała sytuacja w Japoni zaczyna mnie niepokoic. Czy na pewno nic nam nie grozi? Czy nasze fasolki są bezpieczne? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko wielkie gratulacje i cieszę,że miałaś dużo rezerwy na to aby także wziąć pod uwagę synka :-p Moje wielkie gratulacje...chociaż nie powiem,ale wszystko może się zdarzyć...teraz mówią że syn a za jakiś czas powiedzą że jest mała pomyłka i że to córka,heee Masz zdjęcia z usg z widocznym pisiakiem, to jak możesz to proszę wklej :-) Aganiok nie wiem jak ze synkiem...bo nie wiem jaki był to dzień poczęcia....ale teraz wychodzi mi kozierożec -niby znak żeński i córka.ale czas pokaże ;-) Ewik to jednak masz siły za dwóch!!! Ja trochę porobię i już wysiadam :-p Wczoraj czekałam na wieści od Eweliny,ale się nie doczekałam,bo opadłam z sił. Która teraz jest następna ??? Fikusowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka w poniedziałek Kubolinka ma usg połówkowe to pewnie juz pozna płec. Fikusowo też juz chyba niedługo no i nasza aganiok ;) Ale coś nie przybywa nowych staraczek? Czyzby nasze forum pomału zamierało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno mnie nie było ale tak ten czas leci Ewelinko Gratki wielkie za trzeciego muszkietera i wspaniałe podejście do tematu :) U mnie bez zmian kończymy na 10 dc no cóz co ma być to będzie choćbym miała czekać całąwieczność ale w tym miesiącu coś czuję że owulkę będę miała wcześniej bo dziś mój 14 dc i mega ból po prawej stronie i śluz zaczyna się zmieniać w przeźroczysty i rozciągliwy zobaczymy staranka były 10dc standartowo lajcik na całego cieszymy się sobą i to myślę jest najważniejsze Zakupiłam książkę o planowaniu płuci dziecka no jest lepiej napisana niż Wójcika wyjaśnia dużo więcej a jest jeszcze jedno co wam chce napisać Pamiętacie że często wracaliśmy do tej mało popularnej metody 0+12 no w tej ksiązce ta metoda jest inaczej interpretowana bo to nie chodzi 12 godzin po owulacji się przytulać tylko 12 dni po niej ja cały czas myslałam że o godziny chodzi No myszko moze wyprubujemy tą metode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnka ja dopiero teraz rozumiem ewik i to ze mowi sie jej ze moze to jednak pomylka i urodzi dziewczynke.. Ja rowniez w pomylke nie wiearze i nawet sie na nia nie chce nakrecac bo po co robic sobie nadzieje skoro jej juz nie ma.. Zdjec niestety nie doastalam ( mam tylko buzke i tolw ale bez pisorka bo w tym miescu akurat jest uciete zdjecie :) ) To badanie trwalo bardzo szybko a sprzet jak juz pisalam wczesniej jest bardzo wysokiej klasy :) Zaczela badac od glowki a potem zjezdzala delikatnie coraz to nizej wiec zapytalam czy jest mozliwosc poznac plec a ona ze wszystko w swoim czasie. Po jakichs 2 min uslyszalam It's a Boy :) Powiedziala to z WIELKIM przekonaniem... Moj M tez juz w domu przed badaniem powiedzial ze chyba za bardzo sie nakreca na core, ale gdy juz sie sie dowiedzielismy to obydwoje wybuchnelismy smiechem ze to chlopak :) Powiem wam ze naprawde nie czuje rozczarowania bo chyba gdzies podswiadomie czulam ze to jednak chlopiec bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów To jak to jest z tą metodą 12 dnia fazy lutealnej przytulanki czy jak ? Bo ja już zgłupiałam....:P Może faktycznie ja wypróbuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko-ja również gratuluję:):):):) I może będzie tak jak u mnie?-kto wie? A jeśli nie?-to być mamą synów to wielka DUMA! Przypomnij ile Twoi chłopcy mają lat? Aganiok, Ninka-zleci-zanim sie obejrzycie:) Zobaczcie Ewik już na finiszu-a tak niedawno była na początku:) kaddy- jak samopoczucie? Mi z kolei bardzo brzuch sie stawia-pomimo leków.Przejdę kawałek i tyle tego dobrego. Czasem mnie tak w kroczu boli jakby ktoś mi gwoździem wiercił. I do tego mam jakies zasłabnięcia. No mówię Wam-full serwis:) Pocieszam sie,ze już niedługo. Po 36 tygodniu niech sie dzieje co chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak piszesz że widziałaś pisiaka i babka powiedziała to z wielkim przekonaniem to chyba tak jest...hmm Wiem,ze jeśli już się nastawiłaś do tego synka pozytywnie to jednak jest jakiś malutki niesmak,co? Jednak bardzo liczyłaś na córcię,oczywiście uwzględniając synka... Będziesz chciała jeszcze próbować na córkę??? Bo u mnie to nie ma szans...nawet teraz mój M.powiedział że jeśli będzie to synek to i tak będzie to nasze drugie i ostatnie dziecko... Ewelinka,a dałabym sobie łeb uciąć że po tych twoich zdjęciach z usg (co wkleiłaś) to jednak na dziewczynkę wygląda,nawet Ewik tak obstawiała :-o...i tam żadnego pisiaka nie widziałam a nawet nic nie odstawało..chyba że za pępowiną schował...Dziś pozbyłabym się łba,heheee ;-) Pisałaś że V.Beckham też jednak urodzi synka,bo wiem że była w ciąży i wszyscy obstawiali córkę????? Mamo 3 synusiów...a to ciekawe,myślałam że tu chodzi o te 12h po owulce,a tu taka niespodzianka,hehehee :-p Dzięki Berniu, to teraz zobaczymy jak tam Kubolinka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synusiów - nie rozumiem interpretacji etj metody... 12 dni po owu to ja mam zwykle pierwszy dzień @.... nigdy w ciażę bym tym sposobem nie zaszła:P cos jest chyba nie tak... jak to jest wyjasnione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka-35 Moi maja 13 lat i 2,5 roku :) MOj M nie przekresla kolejnej ciazy, wiec moze kiedys nam sie jeszcze poszczesci :) Ninka Pisiaka nie widzialam ale wierze babce na slowo bo ona robi usg na co dzien, wiec pomylke wykluczam. Moze i male rozczarowanie jest ale naprawde male :) Jesli chodzi o V.Beckham to mialam namysli ze oni juz maja 3 synow :) A teraz wlasnie czakja na corke, lecz nie wierze ze nie mieli selekcji plemnikow tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle że Victoria tym razem nie poszła na żywioł tylko medycyna jej pomogła.... tym bardziej ze juz od dawna byla plotka że oni sie córki spodziewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!! Ewelinko-ja również gratuluję !!!! Dziewczyny u m,nie 14dc, wczoraj czulam juz jajnik, test owul. pokazal druga kreske lecz to nie byla jeszcze taka o ktorej marze, no ale mam nadzieje ze dzis bedzie dobry wynik i ...:) oby sie udalo, choc z moim szczesciem to musze chyba jeszcze poczekac. Ja juz sie nie nakrecam na chlopca, bo moja cora chce juz siostre. Czlowiek sie stara, probuje i co ...i wychodzi na to ze ciezko komukolwiek dogodzic. Dziewczyny co do Victorii B. to ja tez mysle ze tam pomogli lekarze, no ale jak ich stac to super!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to jest faza po owulacyjna czyli jak wiesz że miałas owulkę a widać to pośluzie i skoku tempki to doliczasz12 dni i tego 12 dnia po owu do dzieła co innego jest przed owu W tej książce jest dokładnie wyjasnione że na córeczkę trzeba się daleko trzymać od owu jeśli ma się już w domu więcej dzieci tej samej płuci i po woli przybliżać się do owu obserwując zmieniający się sluz i tempkę na tym się opierać no testy owulacyjne to ona tak za bardzo nie poleca przy planowaniu córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk Trzymam kciuki za pomyslne staranka :) Ja tez tak uwarzam ze jak ma sie kase to mozna ingerowac w wyborze plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni ka ona w książce pisała że to zalezy od długosci fazy poowulacyjnej ze czasem zdaza się że jajo zyje dłuzej niz te 24 godziny no podobnie jak plemniki niby żyją od 2 do 5 dni a zdaza się ze zyja dłuzej to wszystko zalezy od jakości Ona pisze że przed jak i po owu jest bardziej prawdopodobne zaplanowanie córeczki bo po owu śluz staje sie gesty i mało rozciągliwy i bardziej kwasny ale nie mówi ze dzień czy dwa po owu tylko dłuzej im dalej po owulce tym większe szanse na córkę to takie tam co wyczytałam z tej książki są tam liczne wykresy i ona bardziej na tym się opierała Szczerze to ja tylko obserwuje śluz i czasem tempke mierze więcej niczym innym sie nie stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów ja mam faze lutealna 13-14 dni czyli dzień przed @ mam się starać ? Czy to w ogóle jest możliwe przecież nie ma już jajeczka wtedy? Może tam jest pomyłka i ma być te 12 godzin po owu? Juz sama nie wiem. Moja koleżanka twierdzi ze zaszła dwa dni przed @ a ja ją wyśmiałam że to niemożliwe ale tak jej rzekomo potwierdził gin dziwne to tylko że ona urodziła chłopca wiec jeśli to prawda to ta metoda też daje 50/50 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelinko Siusiaki Góra jak to wczesniej pisałam chociaz ja tez ogladajac twoje zdjecia to dałabym sobie reke uciac ze to dziewczynka ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku!!!gratuluje ci z całego serca:) Ja pewnie tez bede miała kiedys 3 chłopca haha Aganiok jesli chodzi o ten kalendaz ksiezycowy to mi sie spawdził ale tak wogole to ja czytalam ze dla kazdej kobiety taki kalendarz jest indywidualny w zaleznosci od dokładnej daty i godz jej urodzenia to jest własnie ta metoda dr eugena jonasa, ktory udowodnił ze kobieta procz cyklu menstruacyjnego ma jeszcze drugi ksiezycowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M pochwalil sie dzis wiesciami o synku w pracy :) Wyobrazcie soibie ze wiekszosc szkotow ma 3 dzieci tej samej plci, dopiero 4 rodzilo sie innej :) moze cos w tym jest :) Moja matka tez miala 3 cory a 4 dopiero byl syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzis 14dc. Zrobilam test ow. i kreska testowa tez nie jest taka jak kontrolna, jajnik mnie kloje i to solidnie, tak wiec juz sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk a w zaszlym miesiacu mialas takie same testy ??? Jesli tak to kreska byla mocniejsza ??? U mnie na testach jak mialam owulke ta kreska testowa tez nie byla taka jak kontrolna tylko troszke slabsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina w poprzednich cyklach uzywalam testow z buzka, tym razem uzywam plytkowych i wedlug moich objawow to wszystko wskazuje na dzis. Sluz jest, tem rano skoczyla z 36.5 na 36.9 i ten jajnik lewy to jest masakra. a jutro zrobie jeszcze jeden test, znalazlam jakis ze starych zapasow. Chyba dzis sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle się dziisaj czuję,taka obolała i jest mi niedobrze... Boję się skutków ubocznych odstawienia duphastonu (jesli takowe wogule występują?) Dziewczynki,nie pamiętam która z was też go brała na początku ciąży ale prosze niech mi napisze jak przestała go brać? Czy miała zmniejszaną dawkę np do jednej tabletki dziennie czy odstawiła z dnia na dzień? Jakby tego było mało..znowu mam oprychę na brodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk mialam z testami i odczuciami to samo co ty i mialam monitorowany cykl wiec dobrze wiedzialam kiedy owu. I sroda rano test negatywny i bole podbrzusz, wieczorem test negatywny i okropny bol lewego jajnika i sluz plodny - wg mnie owu a testy negatywne. Czwartek rano brak sluzu plodnego, test pozytywny o godz 10.00 o 13 monitoring i bylo juz po owu !!!!, tak, że najlepiej liczyc na wlasne odczucia, obserwacja śluzu i tempki Ewelinko wielkie gratulacje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta czyta tu tez
Ewelinko wspolczuje ci z calego serca trzeciego syna... :( wiem ze ten wasz wybuch smiechu na usg byl smiechem rozpaczy, porazki.. bo co innego pozostalo w takim momencie jak sie nie usmiac? plakac, przy lekarzu? Nie odpisuj, nie mów ze tak nie bylo.. nie ma sensu kazda z nas to wie...ratujemy Cie gratulacjami trzeciego syna ale tak naprawde co to za gratulacje, ze sie nie udala wymarzona corka? zdrowego podejscia do tematu? przeciez nie napiszesz ile w poduszke wyplaklas.. ale na czarno Ci tego nie napiszemy.. Pozdrawiam Cieplutko, ale chcialm szczerze napisac jak to wyglada z drugiej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zyta czyta....
zyta czyta... a czy jeśli się ma trzecie dziecko tej samej płci to juz trzeba współczuć a nie gratulować? Halo o co ci chodzi? A może Ona sie cieszy a ty Jej zazdrościsz... Ktoś kto tak pisze chyba nie ma w ogóle dzieci...Można by komuś współczuć jak by w ogóle nie mógł mieć dziecka albo miał chore, a nie wtedy kiedy dzidzia jest zdrowa...bo to chyba grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×