Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość raczej chlopiec
Z codziennych przytulanek to chlopak wychodzi a u Ciebie zakonczone na dobe przed testem, wiec ja bym tu chlopca obstawiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!dzis znów zapowiada sie cudownie słoneczny dzionek...ja wczoraj zaczełam stosowac testy owulacyjne...bo zauwazyłam u siebie bardzo rozciag;liwy, szklisty śluz...dawno u siebie takiego nie zaobserwowałam...ale test owulacyjny wyszedł jeszcze negatywny...zatestuje jeszcze dzis, jutro...i ile jeszcze trzeba bedzie....staranka tez wczoraj były takze szanse są...ale powiem Wam szczerze, ze podchodze do tego wszystkiego spokojnie i bez histerii....wcześniej, jeszcze przed choroba to była moja pbsesja, zycie od cyklu do cyklu, przeliczanie dni kilka razy dizennie...masakra...a teraz spokój i co ma byc to bedzie...i takiego podejścia rózniez wam życze.. niunia-czyli razem startujemy z ta sama iloscia dni cyklu...mam nadzieje ze sie uda... Madziii22-ja bym ci równiez radziła dalsze starania...na chłopca zachodzi sie tez po owulacji wiec spokojnie mozesz przedlużyc starania...nic sie nie stanie...a owulki napewno nie ominiesz...;-) powodzenia.... reszte napisze później....bo musze synka odprowadzic do przedszkola...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Wreszcie mam sprawny komp :) Madziii22 moje pierwsze dziecko -synek począł się właśnie z codziennych przytulanek aż miną dzień owulacji. Tak, ze spokojnie. Mozesz śmiało iśc na całośc. Powodzenia Teraz muszę poczytac co tam było w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasulak buziaczki, a na którym niu cyklu zakończyliście staranka? I jak długie masz cykle? Mi testy owul. z allegro zupełnie nie pokrywają sie z tymi z apteki a obydwa mam paskowe. Powiem Ci, że twoje podejście do planowanie jest do pozazdroszczenia, spokojnie, bez obsesji czegi i sobie życzę. Całuski dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) ja wczoraj byłam u gina i moja dzidziuchna zdrowiuchna :) ale niestety jeszcze nie wiem co noszę pod serduszkiem ba maluszek miał pępowinę między nóżkami... trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki :) !!! i życzę Wam upragnionych płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i witam nowe staraczki i zycze powodzenia...:-) Natura plata rozne figle...ja starania zakonczylam dzien przed owulka i bedzie dziewczynka :-D A moja kumpela zakonczyla starania 3 dni przed owulka i bedzie miala synka...takze roznie bywa :-p Madziii ja bym jeszcze probowala dzis i jutro jesli bardzo zalezy Ci na synku,ale zawsze jakas szansa jest zawsze ale to sa dziewczynkowe starania :-) Kasiulak bardzo dobre podejscie do sprawy...spokojnie i bez histerii i wlasnie gdy sie obsesyjnie nie mysli nad tym to wtedy niespodziewanie zaciazamy :-) Czego Wam zycze dziewczyny :-) Berniu kiedy dokladnie idziesz na usg??? Mimo to trzymam kciuki ;-) Mamo 2 chlopcow...super ze maluszek jest zdrowy a co ma miedzy nozkami to jeszcze pokaze ;-) U mnie jakos leci, nie moge sie spokojnie wyspac w nocy, bo mala kopie mnie w boki...w sumie tylko na jednym spie,ale ile mozna...do tego kregoslup juz sie daje we znaki,apetyt dopisuje a poza tym jest ok. W weekend trzeba sie wybrac na jakies zakupy bo moje ciuchy staja sie coraz to ciasniejsze :-p Pozdrawiam Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieur
Witam Dziewczyny, Mam pytanie od rana siedze na necie i szukam moze wy mi pomozecie planujemy nasze drugie dziecko moje cykle trwaja 28 dni i przytulanko bylo w 6 dniu cyklu dzisiaj jest dzien 8 i mam sluz plodny a ok 14 dc bedzie jajeczkowanie czy jest jakas szansa na ciaze i czy plemniki sa w stanie przezyc tak dlugo??? Z gory dziekuje za odpowiedz przyszlym mama zycze zdrowka a planujacym powodzenia!!! Mamy juz synka i planujemy coreczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny kalendarzyk
Dziewczyny ktore staracie sie o dzidzusia wybranej plci, macie tu fajny kalendarzyk: http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&review_date=2011-01-09&josMP=28&josML=6 Madziii22 ja mam 2 synkow wlasnie z takich staranek jakie opisalas. I pamietajcie ze nie zawsze sie udaje zaplanowac plec szanse sa 50 \ 50 a to nie wiele. Trzeba podchodzic do tego z dystansem. Moja kumpela wlasnie sie dowiedziala ze bezdie 3 syn a oddalila sie o 4 dni od pozytywnego testu owu. Stosowala te wszystkie diety oslabianie itp i nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki mogą nas zaskoczyć i dłuugo przeżyć, lepiej powoli sie przybliżać nawet o pół dnia jak komuś bardzo zależy na córeczce, ale to i tak nic nie gwarantuje. Grunt to mieć dystans do tego i najwyżej próbować traktując te próby jako zabawę. Mój gin powiedział, że jak by były takie metody to on też by miał parkę, a nie ma :) Ale póki co bawmy się, w końcu to sama przyjemność ;) Tak więć mam nowy sposób na dziewczynkę, usłyszałam od koleżanki z zagranicy- wypić lampkę czerwonego wina przed przytulankiem. Niby i ma to sens bo wino w końcu kwaśne. Dziś to mój 15 dzień cyklu i pewnie dziś też będą staranka, test wczoraj negatywny ale od wczoraj dużo płodnego śluzu, w zeszłym mc test był już powytywne, ale nie było śluzu, więc zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieur
Dzieki za odpowiedzi!!! My mamy nadzieje ze sie nam uda z coreczka a jak nie to nasz synus bedzie mial braciszka najwazniejsze ze bedzie zdrowe :) A jak nie uda sie w tym miesiacu to w przyszlym przesuniemy nasze przytulanki o jeden dzien , w pierwszej ciazy udalo sie 3 dni przed owulacja i bylam pewna ze bedzie dziewuszka a tu piekny 4,5 kilogramowy synus!!! Calusy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy lolitka za buziaki.... a wiem ze nasza kibicka urodzila corcie wczoraj :-)))) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej,Ewcia,to przekaż jej GRATULACJE!!! Już tuli swoją księżniczkę :) Poczekamy aż dojdą troszkę do siebie,wrócą do domku i zdadzą relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj ze starań nic nie wyszło ale za to dzisiaj rano tak. Czyli 23 godziny po teście pozytywnym. To może akurat plemniki trafią na moment uwolnienia jajeczka. Jak myślicie czy męskie plemniki mogą się przebić przez plemniki żeńskie z poniedziałkowego starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ode mnie tez przekaz Kibickiej wielgasne gratulacje, buziole i pozrofki...:-D Ale jej fajnie ,juz corcie ma przy sobie...Pewnie jak dojdzie do siebie to opisze nam porod :-p Madziii w pewnym sensie masz szanse na chlopca,ale jesli te przytulanki mialas czesto czyli wczoraj,przedwczoraj itd to czasami plemniki zenskie mogly juz tam czekac na jajo (tak bylo u mojej kuzynki) :-) Ale jak piszesz ze ostatnie przytulasy mialas w poniedzialek a nastepne dzis (po owulce) to sa jakies szanse,ale pytanie jak zywotne sa plemniki twojego meza?!hmm W wysmienitych warunkach plemnik potrafi przezyc 7 dni....a jak to jest u Twojego meza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiliśmy badań. Ale nie wydaję mi się żeby były takie silne. Mój M pracuje jako kierowca a po za tym lubi sobie piwko wypić a wiadomo że to też je osłabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kibicko-35 kochana gratuluje ci serdecznie córeczki :) Jak to fajnie ,że mozesz już tulic maleńką. Ściskam mocno. A pamiętam jak dopiero starałaś się o dzidzię i już masz ją w ramionach. Wspaniale, GRATULUJE 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko-gratuluję, cudownie ,że masz już swoją perełkę przy sobie. Jak dojdziesz do siebie to skrobnij nam kilka słów... całuski OjOj!!!!ale cudnie. Kochana Ewiczku cudnie, że forum Cię zbliżyło z Kibicką, nie wiem czy znałyście się wcześniej? Cieszę się , że mogę uczestniczyć w planowaniu a potem być świakiem narodzin dzidzi. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Znowu test wyszedł mi pozytywny. Testowa nawet ciemniejsza od kontrolnej. Czyli 15 dc a wcześniejszy 13 dc. Nie wiem co o tym myśleć. Może to być 2 jajeczko? Dodam że to mój pierwszy cykl po 2 miesięcznym braniu tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii22 no czaserm mogłoby byc to 2 jajeczko ale nie sadze bo takie rzeczy zdazaja się bardzo rzadko. A inne objawy owulacji obserwujesz? Śluz i najwazniejsze kłucie jajnika? Miałaś którys z tych objawów? Jesli owulka wystapiła wczoraj to dzis test jak najbardziej moze byc jeszcze pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie jajeczko może zostać
uwolnione, ale tylko do 24 h po pierwszym, nigdy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nic nie czuję. 13 dc gdy pierwszy test wyszedł pozytywny to strasznie bolały mnie jajniki a najbardziej prawy i czułam się cały czas "mokra". A śluz miałam mleczny. A dzisiaj wogóle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicko - serdeczne gratulacje🌼 czekamy na wieści:) madzik22 - czasem jest tak ze poziom hormony wzrasta ale jajeczko nie zostaje wyrzucone od razu tylko z opóźnieniem, przypuszczam ze owu u ciebie jeszcze nie było takze działaj. W ogole gwarancje prawidłowej owulacji daje tylko monitoring usg u lekarza testy owu pomagaja ale 100% pewności nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollietta-jeszcze staran nie zakonczyliśmy...starania były 8-my, 10-ty dzien cyklu a dzis 12-ty dzien cyklu wiec tez spróbujemy..tym bardziej, ze mam dzis wizyte u ginekologa wiec monitoring tez pokaze co i jak z ta moja owulka....bo 10-tego miałam idealnie płodny śluz, rozciągliwy, szklisty a test owulacyjny ujemny...dzis zrobie...zobaczymy co wyjdzie...mysle, ze ostatnie starania 10-go gdy śluz był mega płodny żołnierzyki moga wytrzymac pare dni...bo w koncu maja chyba sprzyjające warunki...ale przy moich cyklach średnio 28-29 dni moze jeszcze dzis poptawimy (w 12dc) jak sądzisz? Madziii22-działaj i nie martw sie...bedzie dobrze...życzę owocnych staranek ;-) Dzis miałam nockę zarwaną...synek zwracal od 2 w nocy do prawie 6-tej...tak średnio co godzine...wiem po czym...po winogronach...prosiłam zeby nei jadł na wieczór...ale on miał taka ochote na nie...no i zaszkodziło, niestety...takze dzis siedzimy w domku...bo bidulek sie umęczył...ale juz jest spoko... a co do staran....czy Wy tez macie czasami jakies napady wątpliwości...bo mnie cos takiego dopada i potrafi wybudzic nawet w środku nocy...staram sie nie myslec źle....ale nieraz to jest silniejsze.. a co u Was babeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak mozesz jeszcze dziś spróbowac bo jesli owulka bedzie 14 lub 15 dc to te plemniki z 10 dc moga nie wytrzymac tyle, ale to róznie bywa. Zrób jeszcze test wieczorem przed starankami bo moze okazac się ze lepiej spasowac. Ja tak miałam i się udało zajśc w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, fajnie, że masz wizytę dziś u gina to dowiesz się co i jak, myśle, że to Ci dużo wyjaśni. Jak już pisała wcześniej to z tymi testami róznie bywa, przynajmniej u mnie. Dwóch różnych firm testy, nie pokrywały się ze sobą. Ale jak we wcześniejszych cyklach, to co pokazywały Ci testy pokrywało się z twoimi odczuciami-śluz itp. to można im zaufać. Berni trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj- napisz jak po usg, Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi,ciężko tą owulację wykryć dokładnie, musimy się wspierać intuicją i liczyć na szczęście. Pewnie owulka się zbliża u Ciebie, jak się ma regularne cykle to trochę matematycznie można do tego podejść ,a Ty masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Madziii dzialaj jeszcze...a z reszta tego nigdy nie za duzo,bo jednak starasz sie o synka,tak? A sluz plodny czasami nie widac ale mamy tego duzo w srodku...Mysle ze u Ciebie owulka nastapila w ten dzien lub dzien po kiedy bolaly Cie jajniki...:-p Kasiulak ja bym jeszcze probowala,bo czasami plemniki moga popadac i znow trzeba czekac do nastepnego cyklu a szkoda :-p Nie mysl tak intensywnie o tym, bo jakas blokada moze spowodowac ze nie cykl sie poprzestawia! Berniu daj znac jak tam po usg....pewnie juz swietujesz swoja mala coreczke,co??? Ja to nie moglam dojsc do siebie przez caly dzien jak sie dowiedzialam ze bede miala corke i usmiechalam sie do siebie...moj M.mial ze mnie polewke,bo mialam mine jakbym wygrala w totka,heee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×