Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kibicko,swojego tutaj nie podam ale założyłam specjalnie do tego celu na interii więc możesz pisać :) dawidoli@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko z ciekawosci...
dziewczyny mam 3 synów ,nie planowałam plci, jestem przeszczesliwa mając synów i nic mi do szczescia nie brakuje. Nie mam parcia na dziewczynke ale rozumiem osoby które by chciały miec córke. Dziewczyny powiem tyle, nie za wszelka cenę. Wszyscy jestesmy tu po cos i nasi synowie też. Cieszmy sie ich zdrowiem. Pozdrawiam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melmixco
nie wierze że miłosc do czwartego syna jest tak samo wielka jak milosc do córki mając już 3 synów! może milosc to za duze słowo bo wiadomo że to nasze dziecko wiec sie go kocha bo to siła wyzsza ale napewno matka ktora doczekała sie w koncu upragnionej corki jest bardziej szczsliwa, spelniona, czuje sie wyjatkowa! matka, która pragneła corki a urodzi trzeciego czy czwartego syna napewno nie bedzie do konca spełniona, pokocha to dziecko ale napewno nie tak mocno jak w przypadku upragnionej córeczki! nie oszukujmy sie!!! po co piszecie że jest inaczej skoro wszytskie wiemy jaka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśśkaa
Macie racje dziewczyny, u mnie byla podobna sytuacja ja mam 2 synow kolezanka ma trojke i razem starałysmy sie o córeczki :) Mnie sie udalo a kolezane nie, ja mam coreczke a kolezanka czwartego syna i od czasu jak sie dowiedziałaysmy o płci naszych dzieci kolezanka sie odemnie odsuneła, widze że zazdrość nie pozwala jej sie dalej ze mną przyjaznić. Jak poszłysmy na zakypu to widziałam, że ona ma łzy w oczach jak ja wkładam do kosztyka rozowe fatalaszki a ona kupuje siedemdziesiąte spodnie z autami :( ja jej cały czas powtarzam że przeciez to nasze dzieci i mamy ich kochac bez względu na płec ale widze że ona nie moze dac sobie z tym rady :( dlatego nie wierzez że radośc z czwartego syna jest taka samo wielka jak z córeczki. Ja czuje sie jak w niebie, moja córeczka Nadia ma przyjsc na świat dopeiro za 3 miesiace a już mam dla niej cala wyprawke :) jak wpadam w dział z różowymi ciuszkami to nie moge sie powstrzymac :) i żeby nie bylo, że nie kocham moich dwóch synów bo kocham ich bardzo ale teraz czuje sie już 100 % spełnioną mamą trojki dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kryśki
ale chyba rozumiesz tę koleżankę? w końcu obie planowałyście dziewczynki więc jak Ty czułabyś się, gdyby to jej się udało począć córkę, a Tobie kolejnego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwóch synków i czuję się w 100% spełniona. A kto powiedział, że do spełnienia potrzebna jest córka? a jeśli ktoś nie chce mieć dzieci, tzn, że jest niespełniony? Ja nie planuję już więcej dzieci, mam dwóch super smyków i jestem szczęśliwa. A gdybym miała mieć do wyboru dwóch chłopczyków czy dwie dziewczynki to wybrałabym chłopców. Niewiem, może dlatego, że ich już mam i niewyobrażam sobie, żeby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy niech wybiera jak chce
ja wybrałabym 2 dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karroolliinnaa
ja zawsze marzylam o dwoch córakch a mam trzech synów, kocham ich bardzo ale chyba do konca zycia bede miała taki niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
Na poczatku sie przedstawie : jestem mamusia 3 synkow :-D kocham ich nad zycie. W tym miesiacy staralismy sie wcelowac przed owulacja - moze jakies szansa sa. Otoz sex byl w srode wieczorem,a w piatek wieczorem wyszedl pierwszy raz test owulacyjny pozytywny - wiec jak plemniki mojego M sa wytrzymale,to ok - wychodzi ze kochalismy sie 3 doby przed owulacja. Za tadz. robie test ciazowy i moze sie udalo zajsc w ciaze - jak tak to bede szczesliwa,a moze i udalo sie wcelowac w dziewczynke :-D Pozdrawiam serdecznie i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nksgosia
Na poczatku sie przedstawie : jestem mamusia 3 synkow kocham ich nad zycie. boże jakie wy jestescie obłudne i fałszywe! skoro ich kochasz nad zycie to czemu nie chcesz czwartego syna, czemu starsz sie zby to była córka a nie syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
chcemy 4 dziecko,a ze stralismy sie zwiekszyc szanse na dziewczynke,to nic strasznego. najlepiej sie wtracaj sie i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
mialo byc nie wtracaj sie - milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSA !!!!! łYSA
a ja tam rozumiem te dziewczyny ktore tutaj piszą! Tez uwazam że miec syna to porazka a miec ich trzech to już w ogole katastrofa! synowie są jak dla mnie straszni, piłka autka, wieczne bijatyki awantury bleeeee! córcia to spełnienie marzen :) jestem mega szczesliwą matką coreczki i mam nadzieje że jak sie zdecyduje na drugie dziecko to też bede miec córeczke bo synowie są okropni współczuje wsyztskim mamą które mają samych synow i nie dziwie sie Wam że szukacie pomocy na takich forach! Absolutnie Was popierram uwazam, że jesli tylko mozna w chocby minimany sposob wpłynąc na to żeby urodizc córeczke to trzeba sie starać! dlatego popieram wszytskie dziewczyny które dzieki temu forum udało sie zaplanowac sliczne różowiutkie malutkie dziewczynki :) nie dziwie się Wam, że macie juz dosc synów :) sama mam córeczke i wiem ile to szczescia i radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nksgosia
słonko skoro piszesz na tym forum zapewne oczekujesz odpowiedzi i takową Ci udziliłam :) a jeseli nie jest po Twojej mysli to po prostu tutaj nie pisz :) życze Ci czwartego syna hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie lapie sie za glowe jak Was (co poniektore) czytam...Czy wy naprawde jestescie matkami??? Jak w ogole mozna wybrzydzac dzieckiem...bo jest chlopcem czy dziewczynka... Lysa- wiem dlaczego negujesz chlopcow....bo masz corke...i zielonego pojecia nie masz ile radosci daje synek...zreszta dla mnie to bez roznicy bo nigdy nie miala, parcia na konkterna plec...w planowaniu plci tez nie widze nic zlego..uwazam ze szczesciu zawsze mozna pomoc...ale to co ty wypisujesz....wiesz...ble to mi sie na ciebie zrobilo...wspolczuje twojemu dziecku jak ty takie poglady masz i dysryminujesz plec odmienna.... pamietaj jednak ze zycie weryfikuje nasze zachowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swiete słowa
Ty pindo odwal sie od tych dziewczyn! Oskarazasz je, obrazasz bo sama masz dwie corki wiec nie wiesz co to znaczy miec 3 synów! One szukaja tutaj pomocy, chcą! pragną! córeczki i za wszelką cenę chcą zrobic wszytsko aby móc ją urodzić! Nie jestes w ich sytucji dlatego odwal sie od nich! Ja wiem jaka to jest tragedia miec samaych synów i rozumiem je całkowicie! Takie zrozpaczone kobiety jak one szukają pomocy wszedzie aby tylko zwiekszyc szanse na urodzenie corci o której marzyły od lat! dlatego spie.....aj i odwal sie od nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MezatKa82
piszesz że nie widzisz nic złego w planowaniu płci bo szczesciu mozna pomoc! widzisz co piszesz? dla mnie to co napisalas jest jednoznaczne jesli bede miec córke bede szczeliwa, jesli syna to nie! proste jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada moja droga ze mam syna i corke...:)))) a zatem mozesz pocalowac mnie w dupe.....Ty marzysz o synu ale nigdy nie bedziesz go miala... A co planowania...nie grzechem jest marzyc....sa kobiety ktore marza o corce a sa takie co marza by miec synka...nie idze w tym nic niewlasciwego...prawda jest ze marzenia to jedno a zycie to drugie i zawsze jest tak jabysmy chcieli...ale jesli w jakikolwiek sposob mozna zblizyc sie marzen poprzez planowanie plci dziecka..nie widze w tym nic zlego!!!!! zycze ci wszytskiego dobrego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam dodac ze ja juz nie planuje wiecej dzieci..w tej dziedzinie zycia jestem spelniona jako matka i jako kobieta:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MezatKa82
ja syna miec nie chce, nigdy nie chciałam zawsze chciałam tylko corki dlatego boje sie że przy koljnej ciazy mogłby mi sie przytrafic. to moje osobiste odczucie i nie mozecie mnie za to potepiać! tak jak tutaj te dziewczyny nie chce miec syna i ciesze sie że go nie mam! ciesze sie że masz 2 dzieci i nie chcesz miec wiecej, widzisz tutaj dziewczyny z forum mają po 3-4 synów i robia kolejne dzieci żeby zwiekszyc szanse na dziewczynke. Zyja w stadach jak zwierzetęta tylko dlatego żeby zwiekszyc mozliwość urodzenia córki :( żal mi tych dzieci bo dla mnie to nie jest normalne. Przeeciż posiadanie 4-5 dzieci to juz patologia a one tutaj rozmanazaja sie na potegę jak króliki byleby miec upragnioną córke :( straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MezatKa82
była tutaj nawet taka jedna debilka, matka trojki czy czworki synow juz nie pamietam dokałdnie bo sie juz pogubilam tyle tu maja tcyh synow i wyobraz sobie że kobieta po 3 czy 4 cesarkach i ona znow chce byc w ciązy bo może akurat trafi sie dziewczynka, wyobrazasz to sobie? zwierzęta nie ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MezatKa82
a potem jak sie oakzuje że 4-5 syn to piszą, że najwazneijsze że zdrowe ! o zgrozo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
nie mnozymy sie zeby miec za wszelka cene corke - prosze nas nie obrazac przy 3 ciazy mrzylam zeby moze tym razem coreczka,ale jak na USG ukazal sie siusiak,to i tak bylo wszystko jedno co - wazne,ze zdrowy i kaocham go i nigdy bym go nie wymienila na dziewczynke 4 dziecko poprostu chcemy i to nie jest patologia - najpierw dowiedz sie co to znaczy moj M parcuje i dobrze nam sie zyje,a dzieci to tylko radosc a ze jak juz chcemy 4 i moze uda sie dziewczynka,to czemu nie sprobowac czytalam to forum i kiedys bylo tak milo,a teraz to jakos te wypowiedzi nie sa ok mysle,ze tutaj powinny pisac tylko te co sie straja o dziecie i wspieraja sie w planowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MezatKa82
nie wiem jak mozna byc szczesliwych majac 4-5 dzieci, co a tego zycia macie? caly dzien trzeba biagac kolo dzieci! no chyba że ma sie babcie kktora dzieci wychowuje bo jenda osoba nie ejst w stanie byc szczeliwa maja 4-5 dzieci! no chyba ze jest biedną kura domową dla ktorej liczy sie tylko dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
mozne i to bardzo i powiem,ze babcie mieszkaja 1000km od nas i nikt mi (nam) nie pomaga najwidoczniej te co pisza,ze to takie przeklenstwo miec tyle dzieci,to moze i dla was 1 jest juz za duzo napewno 1 lub 2 dzieci + 2 babcie do pomocy,bo nie daje sobie rady - ja daje sobie swietnie rade z 3 i jest mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki rada dla nowych starajacych nie odpisujcie pomaranczowym, to jest jeden i ten sam uposledzony umyslowo troll poslugujacy sie 10 czy 100 pomaranczowymi nikami ,naprawde nie ma sensu debilowi odpisywac a tymbardziej sie w jakis sposób stresowac :) Olac wesz :))) moze kiedys do jej pustego lba cos dojdzie i sie przeniesie truc d.... innym . Szkoda ze wiekszosc dziewczyn ucieklo z tego topiku a nowe pozostaly w pewnym sensie same sobie . Mimo wszytsko witam nowe starajace :) Wprawdzie dostalam zaproszenie od jednej z zaprzyjaznionych mamus na inne zamkniete forum natomiast mysle caly czas o dziewczynach ktore tu zostaly i ktore sa nowe badz nie udzielaly sie zbyt czesto , a mysle ze warto by bylo skopiowac wiekszosc informacji z tego topiku i zalozyc inne forum . W chwili wolnego czasu moge sie tym zajac bo naprawde bardzo szkoda zeby przez jednego debila wszytsko przepadlo . pozdrawiam dziewczynki ! ps. Ewcia u mnie wszystko ok dzieciaki zdrowe , tylko czasu ogolnie ostanio troche malo . Urzadzam na nowo chalupe i nie wiem w co rece wlozyc :D ale ogolnie wszystko pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozna byc szczesliwych majac 4-5 dzieci, co a tego zycia macie? caly dzien trzeba biagac kolo dzieci! no chyba że ma sie babcie kktora dzieci wychowuje bo jenda osoba nie ejst w stanie byc szczeliwa maja 4-5 dzieci! no chyba ze jest biedną kura domową dla ktorej liczy sie tylko dziecko!" Nigdy tego nie zrozumiesz bo jestes wyrachowana i zimna....nie wzielas jednak pod uwage ze niektore kobiety maja tyle dzieci bo chca i JE NA TO STAC!!!!!!!no ale co Ty mozesz o tym wiedziec....ja mam syna i corke a mysle jeszcze o jednym szkrabiku:))) zaloze sie ze zaraz napiszesz ze marze o corce hahahhahahhah W ogole nie rozumiem co ci do tego kto ile chce dzieci....zajmij sie czyms i idz sobie z tego topiku!!!!!! Musisz byc bardzo zakompelksiona osoba...i wiesz nawet zal mi ciebie....mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz miala syna...:))) a wiem ze cie skreca tak bys chciala:))))))i nie zaprzeczaj bo wiem swoje , to taki sposob obrony i asekuracji mowienie ze sie nie chce danej plci:)))))) trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×