Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

mamarazytrzy jak tam, testowalas??? Poczytalam kilka stron do tylu i katastrofa, zadna od dluzszego czasu nie chwali sie dwoma kreseczkami. Dziewczyny mam nadzieje ze ktoras przerwie to fatum nad tym forum, a pozniej to juz bedziemy mialy same wpisy "Udalo sie" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia Ty palisz pomimo że
starasz się o dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a wszystko w miare ok, jakos leci. Nie pamietam kiedy mialam okres ( bo nie zapisalam ) i nie wiem ktory mam dc. Postanowilam odpoczac od tematu i moja dobra znajoma pilnuje mojego kalendarzyka :) to znaczy - powiedzialam jej kiedy mialam okres i ma nic sie nie odzywac i mi nie mowic na ten temat, zeby mnie nie kusilo liczyc i sprawdzac :) Ustalilysmy ( zazwyczaj mam cykle 26-27dni ) ze jak nie dam jej znac do 29dc ze dostalam okres, to ma mi powiedziec ze sie spoznia. Mysle ze znalazlam metode cud, bo nie zawracam sobie wcale tym glowy i sex tez stal sie przyjemniejszy i bez mysli :) Jesli na luzaka nic z tego nie wyjdzie przez najblizsze kilka mcy, pojde na badania krwi. Taka strategia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się zaczyna, znów pomarańczowa święta tym razem Kasi się czepia. To się w głowie nie mieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To paranoja jakaś. A u mnie całkiem się wszystko poprzestawiało, dziś zaczyna mnie pobolewać jajnik w 7 dc to co ja będę mieć owulację jutro?!!!!! Staranka odpuszczam puki się wszystko nie unormuje. Ally i Kasia trzymam za was kciuki . A reszta dziewczyn nadal milczy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia Ty palisz pomimo że
nie no, faktycznie, trzeba być bardzo czepialskim i nieżyczliwym by dziwić się, że kobieta, która ŚWIADOMIE PLANUJE dziecko - pali papierosy:O dla mnie to całkowicie nienormalne i chore dlatego szczerze dziwię się, że ktoś tak postępuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale to ona pali a nie Ty i to ona planuje dziecko a nie Ty, wiec co Cie to obchodzi? Swoich znajomych i rodzine tez tak krytylujesz na kazdym kroku i zwracasz wszystkim na wszystko uwage? Juz sie nie dziwie ze calymi dniami na kafe siedzisz, bo w domu to chyba nikt z Toba nie chce rozmawiac i z Toba przebywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka 30
Zgadzam się z tobą Ally. Pomarańczowa świętoszka stwierdziła , że karzdy pretekst dobry by się przyczepić. Oj wczoraj redsa wypiłam to pewnie mnie na stosie spali czarownica ha, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kochana zrobilas spacje pomiedzy Lucynka a 30 :) stad wyszedl pomaranczowy nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałsz fałsz fałsz
lucynko wiesz czemu Cie na pomaranczowo zrobiło? bo wczesniej posta pisalas pod pomaranczowym nickiem i tyle :P jestescie obłudne wstretne i falszywe pod pomaranczowymi nickami piszecie sobie prawde i to co Was gryzie a pod czarnymi liżecie dupska kochana... buhahahhahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co slychac? Kasia, jak tam u Ciebie sytuacja? Lucynka? Jak sie ma Bernia i inne? co tu taka cisza? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally sama widzisz jaka atmosfera tu panuje, pomarańcza czepia się każdego słowa to dziewczyny wolą milczeć. Psychiczna przyczepiła się jak rzep tego forum i pluje nienawiścią do wszystkich. Pewnie taką terapię sobie wymyśliła biedaczka, obwinia nas za swoje niepowodzenia ???? o zgrozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, ja to mam gleboko gdzies :) Moja Mama zawsze mowila ze nie zawsze trzeba wszystkich lubiec czy kochac, ale szacunek nalezy sie kazdemu, jaki by nie byl, wiec ja pomimo tego ze mi sie conieco nie podoba na tym topiku, nikomu nie ublizam i nie rzucam w twarz blotem co pozwala mi normalnie funkcjonowac, patrzec sie na siebie w lustrze i byc dumna z tego jaka jestem osoba, co w przeciwienstwie do mnie wiem ze wiele osob ( w tym nasza pomaranczowa kolezanka ) nie moze powiedziec o sobie. To mnie napawa duma i radoscia ze jestem o krok wyzej :) Jesli jej to odpowiada i czerpie z tego radosc - droga wolna, ja sie przejmowac nie bede, bo sumienie mam czyste i zyje w zgodzie z nim, a ze ktos ma ochote pobluzgac i "porzucac miesem" a pozniej nie ma z kim porozmawiac bo sobie narobi wrogow, nie moze juz wtrzymac w jednym pokoju samej ze soba to juz jej problem :) Pozdrawiam Cie serdecznie Lucynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Ja jestem, jestem tylko nie piszę bo i nie mam na razie o czym ;) W przyszłym tygodniu idę do gina to się dowiem jaki duzy jest już mój maluszek no i porozmawiam na temat porodu. Trzymam kciuki za staraczki i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally masz rację tylko szkoda ,że przez taka wariatkę większość dziewczyn nawet tu nie zagląda. Bernia super , że jesteś. Popatrz jak ten czas leci już za niedługo i ty się rozpakujesz. Planujesz cesarkę czy naturalnie rodzić? Ja idę jutro do gina i ciekawe co się dowiem. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, bo to trzeba wrzucic na luz i wogole generalnie sie nie przejmowac. To tylko forum :) dzis jest, jutro go moze nie byc :P Szkoda sie przejmowac takimi pierdolami :) Trzymam kciuki na wizycie, daj znac jak bedziesz po. Bernia, dobrze ze u Ciebie dobrze, na kiedy masz termin porodu? Ja Wam powiem ze odkad nie wiem ktory dc to jakos dziwnie sie czuje z tym, jakies takie obawy ze w kazdej chwili mnie zaleje i i tak o tym mysle i tak :P wiec nie wiem czy znalazlam zloty srodek na "odpoczywanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , pamietacie jak kiedys dawno temu pisalam, ze moja siostra zaszla w ciaze w 5 dniu cyklu i bedzie miala chlopczyka?..., siostra wcale na ns. USG nie potwierdzala plci, bo bylo jej to obojetne-i wczoraj urodzila zdrowa dziewczynke. Takze to metoda jak najdalej od owolacji sie potwierdzila!!! pozdr. wszystkie i trzymam kciuki za ciebie Berniu bo to juz tuz-tuz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pechowa loteria - ile jeszcze razy pod innymi nikami bedziesz pisac jaka to Bernia jest nieszczesliwa? Daruj juz sobie bo to i tak nic nie zmieni. Bernia kocha swoje dzieci i jesli Ty nie pojmujesz kwesti i podejscia do planowania plci dziecka to lepiej sie nie wypowiadaj. Od juz dluzszego czasu nie masz nic konkretnego do powiedzenia w tym temacie, wiec nie wiem po co sie wogole produkujesz? To ze kopiujesz to co napisala Bernia nie zmieni niczego - ani naszego podejscia do niej, ani swojego zycia, ani jej zycia, jej mysli, naszych mysli, planow i marzen... Strata czasu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki , fajnie ze jestescie , Berniu pozdrawiam serdezcnie , Ewiczku co u Ciebie? mam pytanie dziewczyny , czy sluz plodny to taki wodnisty i bardzo go duzo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, tak, sluz wodnisty, przezroczysty, sliski zalicza sie takze do plodnego. Nie zawsze musi byc ciagnacy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ally bo wiesz mam strasznie duzo tego sluzu i bola mnie jajniki normalnie szok .....14 dc tem 37 stopniczy to juz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,troche nie pisalam bo mialam maly problem z kompem i bylam bez neta przez kilka dni.Dzieki ze sie o mnie pytacie,no wiec niestety przyszla wstretna @,zgodnie z terminem.Nie rozumiem tylko czemu trwala tylko 3 dni skoro zawsze mam 5/6 dni.Ten cykl mam spisany na straty bo akurat miedzy 6 a 11 dc kiedy mielismy sie starac,mojego meza wywialo w sprawach sluzbowych.Fajnie ze jeszcze tu zagladacie chociaz te pomaranczowe wpisy sa zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, nie jestem w stanie Ci powiedziec czy to owu, ale na pewno baaardzo dobry czas na "strzelanie" :) Ja chyba w nastepnym cyklu zrezygnuje z mojej metody cud, bo wkurza mnie to juz wszystko, od 2 dni pobolewa mnie brzuch jak na okres, piersi tez, sluzu jakos duzo (ale chyba taki nroamlny - nie plodny) i siedze tak w robocie ze strachem w oczach czy mnie nie zaleje w kazdej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×