Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość święte słowa
kasia nie wiem z natuury jestem zlosliwa i lubie udawadniac innym, że są w bledzie! p.s ostatnie kila stron postów sa naparwde nie moje mozecie wirzyc badz nie ale nie ja pisalam, komus widocznie sprawia to wieksza frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz, pierwsze Twoje posty to pisalas jaka jestes super mama, jak dbasz o swoje cory, jak spedzasz czas u kosmetyczki, itp...ok, prowadzisz super zycie, pewnie masz wspanialego faceta, dom, wszystkie luksusy. Dlatego ja wciaz nie moge uwierzyc w twoja zlosliwosc i nienawisc do innych, przeciez nikt ci tutaj krzywdy nie robi, nikt ci zle nie zyczy. A Ty? Dlaczego nie cieszysz sie swoim szczesciem? ja mieszkam 12 lat poza Pl, jestem szczesliwa i chcialabym aby kazdy mogl byc szczesliwy, nie zycze nikomu nic zlego!!! Zycie wystarczajaco jest okrutne a ludzie podli, zawistni i zlosliwi. Wiec po co chcesz lub starasz sie byc taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama nielama dalajlama
ma 3 lub 2 nie wiem córki i jest wsciekła ze nie ma syna i każdy psycholog by to powiedział ze z tej złosci zazdości pluje na wszystkich i próbuje pokazać ze jest ok a tym swoim zachowaniem udowadnia ze szlag ją trafia ze ktoś moze być szczesliwy mając dzieci tej samej płci, ona nie bardzo jak widać. Poza tym lama pluje jak jest zła, zdenerwowana zagrozona- to takaz zwierzęca jej cecha :D zwierzę nie człowiek tak sie zachowuje :D wredna krowa i najlepiej unikać jej smrodu- i nie odpowiadać, sama odejdzie czując swój smród wśród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama nielama dalajlama
Najpierw pól roku piszecie jak to pragniecie coreczki, jak to cudownie bedzie ją mieć a jak sie okazuje że chlopczyk to juz takie szczesliwe jestescie i piszecie, że najwazniejsze że zdrowy! ty wredny babsztylu, każda matka cieszy się jak urodzi zdrowe dziecko i to obojętnie jakiej płci nawet jak skrycie marzy o córce ( tak jak ty o synu_-tylko się przyznać nie chcesz), każde dziecko rozwijające się w jej brzuchu to cud, to kilka miesięcy miłosci do tego dziecka a ty wmawiasz im obłudę. To ty święta wredna krowo jesteś najwiekszą hipokrytką która pluje zwierzęco na wszystkich tłumiąc to co sama czuje- nigdy byś nie weszła na ten topik jak byś nie myślała o planowaniu płci wredny babiszonie. Szkoda słów na ciebie czytam to od kilku dni i nie mogłam sie powstrzymać zeby ci prawdy nie napisać. Otrząśnij się wredna babo bo śmierdzisz i rozkłądasz się ze swojej złośliwości wredoty chamstwa. Chyba nikt chodzący po ziemi nie chce przebywać z tak wredym babskiem na codzień więc tu anonimowo nadrabiasz sobie braki w stosunach miedzyludzkich. Żałosna stara baba, stara a taka durna. I tyle do ciebie. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
kasia no jestem troche podla masz racje :) ale jedno jest pewne nie mam i nie chce miec syna! nie dlatego, że sa gorsi czy źli!!!! tylko dlatego ze dla mnie dwojka dzieci to jest juz takie max i min! pisalam to i napisze jeszcze raz ! relacje miedzy moimi corkami sa wyjątkowowo silne i wspaniale!!!!! i wiem, że gdybym miała parke nigdy by nie bylo tej wiezi bo widze u znajomych jak to wygląda! Takze czego jak czego ale synow Wam nie zazdorsze jedynie co to bardzo im wsolczuję że są przez Was niechciani i niekochani :( a teraz wrcacajac do jadu i zlosliwosci! poprzedni post to niby kto napisal? ktoras z was! ta która normlanie pisze pod czarnym a teraz tryska jadem to od razu na pomaranczowo! i co to nie jest falszywe? cały czas chceceie mi udowodnic ze to ja ejstem ta czarną owcą a ten post powyzej jest tylko czystym dowodem tego co cały czas wam zarzucacm! czyli że jestescie nieziemsko fałszywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
powtarzam jeszcze raz weslzam na ten topik przypadkowo, był najwyzej na liscie w tamatach na stronie główej! Nie planuje wiecej dzieci! Dla mnie 2 to liczna idelana i nie chce jej zminiac to raz a dwa pomaranczówko! Jestem pewna że ejstes jednak ze stalych formułowiczek tylko nie stac Cie na to aby sie do tego przyznac i tak jak pisze na czarno liżesz dupy a na pomaranczowo tryskasz jadem! Halo! kto tutaj jest wredny i falszywy? pytam kto? i jeszcze jedno! jakby kazde dziecko bylo cudem to nie planowalabys plci tylko cieszylabys sie z tego co Bóg daje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama nielama dalajlama
trochę podłą? jesteś podłą megahipokrytką. Zostaw te kobiety w spokoju, nie jestem żadną z nich tylko obserwatorem twojej arcychamskiej dyskusji pełnej chamstwa wredoty i ludzkiej podłosci. Pewnie zadna z tych matek nie napisałaby ci tych słów prawdy bo są za delikatne. Skończ tą farsę i pokaz swojej podłosci bo jeśli nie jest ci już wstyd to za chwilę będzie ci coraz bardziej wstyd przed samą sobą, zajmij sie dziećmi a nie utyskiwaniem na inne matki pseudo matko i pseudo kobieto, bo nie wierzę że matka i kobieta może traktować tak inne kobiety chodzacy chamie wredny do potęgi setnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama nielama dalajlama
pomarańczówko? a kto tu się odezwał? zielona , fioletowa czy może czarna? Czarny smród to ty masz w srodku zgnilizna i czarne zło nic więcej, nikt tak nie traktuje innych kobiet gdy choć odrobinę ma w sobie ciepła i dobroci. Twoje córki też będą wrednymi jędzami bo mają taką wredną jędzę za przykład i wredne złośliwe podłe geny Zdajesz sobie z tego sprawę? Pokaż im kiedyś jak dorosną jak traktujesz inne matki. Wredna jędzo. Ku pamieci zapamietaj te słowa i zacznij od dzisiaj zmianę wtedy twoje córki mają szansę na to ze nie staną się wrednymi chamskimi jędzami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama nielama dalajlama
przykład twojego zakłamania 20:57 [zgłoś do usunięcia] swiete slowa do mojej poprzedniczki akurat mam dwie coreczki ale gdybym miala dwoch synow tak samo bym ich kochala bo dla mnie akurat plec nie ma najmniejszego znaczenia a dziś przed chwilą: ale jedno jest pewne nie mam i nie chce miec syna! najpierw wmawia ze płeć nie ma znaczenia a potem ze nie chce mieć syna to jak to jest z tobą? albo jest ci to obojętne albo nie chcesz? zakłamanie na zakłamaniu. Mam nadzieję ze poszła i już nie powróci truć innym życie. A gdy powróci to obiecuję ze nie dam jej spokoju i pokażę co jest warta w środku ta pseudo mamusia jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa napisalas ze jestes podla, ale dlaczego? Napisalam ci, ze my tobie w niczym nie przeszkadzamy i to ze nie chcesz miec wiecej dzieci to twoj wybor. Dlatego daj juz spokoj i pozwol nam spelniac plany. Jesli kogos stac na wiecej niz jedno dziecko to super i trzeba takiej rodzinie tylko zazdroscic a nie na nich sie mscic i wyzywac od rodziny patologicznej. Napisz mi jeszcze w czym tkwi twoj problem, dlaczego tak podle piszesz i krytykujesz. Jesli chcesz z nami pisac to pisz normalnie i sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i specjalnie na dyskusje z tobą zaczerniłam nik, zebyś czuła się bardziej komfortowo słuchając prawdy o sobie: a gdyby to drugie dziecko urodzone zamiast córki było synem- to nie chciałabyć go? , było by biednym niekochanym synem, bo nie chcesz mieć parki, bo parki się tak nie dogadują jak 2 córki. Widzisz swoją hipokryzję i fałsz? zacznij od siebie a potem patrz na innych- to szansa ze nie tylko twoje córki nie będą takie okropne jak ty ale ze tobie będzie lepiej gdy rano spojrzysz na swoje paskudne odbicie w lustrze. Mam nadzieję ze dotarło bo jak nie to dostaniesz następną porcje prawdy o sobie i tak do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna jest ta dyskusja, gdyz mam wrazenie swieta, ze ty masz jeden temat i na inne nie potrafisz odpowiedziec. ponawiam swoje pytanie... dlaczego nie potrafisz cieszyc sie swoim szczesciem??? Czyzbys nie byla szczesliwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam nadzieję ze moja osoba nie zniechęciła stałe bywalczynie do dyskusji które prowadzily wcześniej. A moze jestem tu tylko po to żeby utrzeć nosa tej pseudoszczęsliwej mamuśce. Nie przejmujcie się mną zbytnio i gadajcie sobie dalej ja zajmę się nieświętą jędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Gosia dzieki za sleneczko :) Wczoraj caly dzien padalo a dzis poranek zimny ( mam teraz 12 stopni) ale wychodzi sloneczko. Super Humorek od rana super, tak wiec mam nadzieje ze wieczor bedzie owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) A 'ta' dalej swe zale tutaj wylewa...zgrozo...Boze widzisz a nie grzmisz!!! Wczoraj minal moj termin porodu,a ja nadal sie kulam ;-) Sama sie dziwie jak to szybko zlecialo :-p a dopiero co sie cieszylam ze zafasolkowalam w koncu :-) Jakos nic sie nie dzieje,choc wczoraj wyszla mi taki galaretkowaty sluz...moze i czop,ale nie bardzo byl z nitkami krwi (jak pisza na necie),wiec nie wiem :-( Z synkiem nic podobnego nie mialam,dopiero w szpitalu mnie przekuli,a czopa nie widzialam,wiec nie mam doswiadczenia :-( Bole brzucha mam,a wieczorami lekkie skurcze i najgorsze bole rwy kulszowej,ze do lazienki trudno sie doczolgac :-o Przeczekam ten weekend i sie zglosze ...moze skieruja mnie na wymuszenie ;-) Pozdrawiam i z pewnoscia dam znac jak cos ciotkom forumowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka trzymamy kciuki za szybki poród ;) Trzymaj się kochana i czekamy na wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama dalajlama
Ninka cudownie! Zatem czekamy na wiesci a mozesz jeszcze przypomniec czy spotkalo cie to niesłychane szczescie i powijesz na świat upragnioną cudowną coreczke? czy może spotaka Cie to straszliwe nieszczescie i urodzisz syna :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Byłam dzisiaj u gina. Mój maluszek waży już ok. 2,5 kg i dłuugie nózki ;) Jest o całe 2 tygodnie wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weqbo
ojej Bernia jednak synek :( a tak bardzo liczyłam na to, że jednak jeszcze zdarzy sie cud ! :( przykro mi bardzo że sie nie udało i po raz kolejny Cie to spotyka! Jestem z Tobą myslami! Nie załamuj sie! Bedzie dobrze! Jakoś zaakceptuszech koljego syna :( Musisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thfghfhfgh
halo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie pourlopowo! chcialam poczytac co u was ale nie ma o czym! strata czau! witaj mamuniu30...ale fajnie ze zagladnelas!! ja wciaz pisalam do ciebie bys sie odezwala .... zagladam tu ale ostatnio nie ma po co... co nie napiszesz to zgnoja cie. pozdrawiam was dziewuszki. gosiu dzialaj jak mezus chetny ale nie na oko. pytasz czy przy cyklach 30 dniowych to tak kolo 15dc owulka... celowanie kolo 15dc to nie zbyt dobrze...musisz byc pewna kiedy jest owulka... caluski i powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowaA
Tak kasiu ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja zagladam ale nie piszę. Myślę, że większośc dziewczyn tak robi. Pozdrawiam przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte słowa
bernia nie dziwie Ci sie że masz depresje :( tez bym miala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×