Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Do łysej! (czyli do swiete słowa) Sama jesteś porażką, wolałabym mieć dziesięciu synków niż taką pindę jak ty. Współczuję twojej matce, że taką idiotkę urodziła, pewnie starała się o ciebie z całych sił...i tu taka porażka, z dziewczynki w różowej sukience wyrosła taka beznadzieja. I ta twoja córeczka pewnie będzie taka sama jak ty, na razie masz szczęście i radość jak piszesz, ale czas szybko zleci i zanim się obejrzysz twoja córka może być taką chłopaciarą , że w bijatykach i awanturach przebije niejednego chłopaka. A w kość ci tak może dać, że popamiętasz i jeszcze będziesz żałować, że nie masz synka. Co do ilości posiadanych dzieci to moja babcia miała 6 . Sąsiadka jej miała tylko jednego syna i zawsze się dziwiła i gadała jej jak można mieć tyle dzieci. I wiecie co się stało? Jej syn jedynak się powiesił... Los bywa przewrotny, także zastanówcie się i uważajcie pomarańczówki co piszecie. To jest każdego indywidualna sprawa kto ile chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 30 trochę dziewczyn jest już u nas na tym zamkniętym forum...Może jednak dołączysz do nas :) Co do mam tu piszących...lekceważcie tą pomarańczową...Przecież widać,że w większości pisze to ta sama osoba...osoba która ma problem ze sobą...i na pewno się nudzi :P Dopóki będziecie zwracać na nią uwagę...to będzie tu pisała i mieszała...Wiem z własnego doświadczenia forumowego,że jedyną skuteczną walką jest nie zauważanie jej wpisów...a szybko się jej znudzi rozmowa samej ze sobą...To od Was dziewczynki zależy czy ten temat będzie się kręcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Witam sie z wami po wspanialym i bardzo cieplutkim urlopiku. Mialam nadzieje ze poczytam troszke wiecej co tam u Was no ale tutaj nic sie nie zmienia. Dalej sa osoby, ktore tylko "zasmiecaja" to forum. aganiok11 wielkie gratulacje z okazji narodzin coreczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie porobilo..masakra.same idiotyczne wypowiedzi na poziomie szkoly podstawowej,a kiedys bylo tu tak fajnie.najlepiej ignorowac takie wariatki to sie znudza.u mnie 27dc,czekam czy przyjdzie @ chociaz mysle ze moge byc w ciazy, Biust mi urosl,zrobil sie pelny i bolesny no ale moze tylko sobie wmawiam,moze to na @.jak nie dostane to w czw-pt robie test.pozdrawiam wszystkie normalne i starajace sie tu kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nksgosia
Hej mamarazytrzy trzymam kciuki za ciebie - ja mysle testowac w sobote :-D Oby do nas oby @ nie przyszla milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!! Aganiok ledwo co czytałam o twoich staraniach a tu już niunia przy tobie ( ale ten czas leci ). Gratulacje!!!!!! Dziewczyny mam problem, wczoraj 18dc i dostałam krwawienia, pojechałam do szpitala, zbadali mnie, stwierdzili, że wszystko jest w porządku. Lekarka kazała zrobić test ciążowy i zapisać się na wizyte do swojego ginekologa. Test oczywiście zrobiłam dzis rano ( negatywny ) a krwawienie takie jak okres. Powiedzcie co to może być???????????????? Czy to możliwe by okres pojawił się w 18 dc np. przez stres????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskusss
berniu urodziłas już takgo syna ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskusss
czy może zdarzył sie cud i bedzie planowana upragniona przez Ciebie coreczka? cudna rożowiutka malutka niunia :) czy jednak koejny chłop :( zoonk :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfhdhdhfhfg!!!!
fiskus czyli siwete slowa spadaj do dziupli i ucz sie niemieckiego moze znajdziesz w koncu tą uoragnioną koleżankę do rozmowy a nie tutaj przeszkadzasz. Spadaj zawistna KROWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskussss
akurat nie jestem żadną swiete słowa prosze mnie nie obrazac i nie porownywac do jakiejs krowy z niemiec! tamta niech spada sie pasc na drzewo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakkkk
Fiskus, swięte slowa- pusty uposledzony na umysle troll :D z innych for juz sie nabijają ze takiego debila mamy , co to prubuje trollowac a pojęcia o temacie nie ma yahhahah inne trolle sa "entelegentne" przynajmniej a TO TO yahhah popierdółka jakaś nie Troll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wy jesteście???????????????????????????????????? Mamusie, brzuchatki i planujące wracać mi tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pozwólmy by jakieś wariatki rozwaliły nam nasz topik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Lucynko, jak te Twoje krwawienie? wyjasnilo sie cos? To taki normalny okres dostalas czy plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ally 84
lucynka sie zakrwawiła na śmierc ;) bidula nasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!! No i same osądźcie dziewczyny czy te pomarańczowe wpisy pisze ktoś normalny czy chory psychicznie. Przez taką osobę uciekacie, rezygnujecie????????????????????? dajcie spokój to trzeba ignorować!!!!!!!! Przecież nikt o zdrowym rozumie by nie pisał w taki sposób. Ally super, że chociaż ty jesteś. A to moje krwawienie trwa już 4 dzień ( wygląda to na okres taki obfity ) poczekam do jutra , jak się nie będzie zmniejszać to pojadę z powrotem na izbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooannna
Lucynka a mnie tam sie wydaje, że ona wcale nie taka glupia tylko sie z Was nabija i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum istnieje już tyle lat( same policzcie ile tu dziewczyn planowało płeć ) i nagle teraz zaczęło to komuś przeszkadzać?????????????????????? Nagle znalazła się " święta " i będzie się nabijać z nas?????????????? czemu ????? bo jej się nie udało zaplanować czy po prostu to chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucykno, te Twoje krwawienie to naprawde dziwna sprawa. 18dc, na pewno dobrze wszystko zapisalas i policzylas? Moze warto sie do ginka przejsc? Ja nigdy nie mialam takiej sytuacji, wiec nie wiem jak pomoc. Trzymam kciuki za to zeby wszystko skonczylo sie dobrze :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Lucynko nie czekaj tylko pedz do lekarza, nie bedziesz sie denerwowala a lekarz wie co robic i napewno cos poradzi. 3mam kciuki aby bylo ok. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja miałam kilka razy tak jak lucynka z tym że ja mam krótkie cykle i kiedys mi sie tak okres przyspieszył. Szczególnie jak zaczęłam jesc wiesiołek. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci był czy faktycznie on tak na mnie działał. Ile razy zaczynałam jeśc wiesiołek zaraz okres mi się przesówał właśnie tak zaraz po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!! Odnośnie mojego krwawienia to pojechałam wczoraj znów na izbę do szpitala. Dowiedziałam się , że mam macice tyło zgiętą , endometrium 5 milimetrów , szyjka zamknięta, jajniki ok - czyli ogólnie wszystko w porządku. No to pytam czemu to krwawienie ???? Lekarka stwierdziła, że albo jakieś zaburzenia hormonalne lub owulacja była bardzo szybko po okresie ( to czemu nie jestem w ciąży skoro się staraliśmy ) lub cykl bezowulacyjny. Powiedziała też ,że czasem się zdarza że właśnie w połowie cyklu można dostać takiego krwawienia jak okres tak jak ty Berniu. Dostałam cyklonaminę i dziś mam tylko plamienie. W poniedziałek idę do mojego gina ciekawe co ona powie. Dziękuję dziewczynki ,że napisałyście buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki , Lucynko masz racje z tymi uwagami na temat tego topikiu , dziewczyny piszemy i na wzajem sie wspieramy ... jesli chodzi o takie krwawienie to moze byc to jakis problem z hormonami chociaz niekoniecznie , moja kolezanka tez tak miala i gin nie mogl jej poradzic na to..... dziewczyny Ewik, Kasia uk co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja właśnie liczę na to ,że gin da mi jakieś hormony i wszystko wróci do normy - oby. Super , że ty też wróciłaś!!!!!!!!!!!! No właśnie dziewczyny co z wami??????????????????????? Ponawiam apel - wracać mi tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamuśki, brzuchatki i planujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja właśnie liczę na to ,że gin da mi jakieś hormony i wszystko wróci do normy - oby. Super , że ty też wróciłaś!!!!!!!!!!!! No właśnie dziewczyny co z wami??????????????????????? Ponawiam apel - wracać mi tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamuśki, brzuchatki i planujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko, sorry ze sie wtrace, ale skoro dopiero mialas krwawienie i bylas u lekarza jeszcze krwawiac ( tak rozumiem z Twojego postu ) to troszke mnie dziwi endometrium 5mm. Zapytaj o to ginka czy jest ok. Endometrium to jest wlasnie ten nasz srodeczek w macicy gdzie zagniezdza sie zarodek i podczas miesiaczki zluszcza sie i to jest tak zwane nasze krwawienie miesiaczkowe, w dniu miesiaczki lub tez zaraz po powinno byc bardzo malutkie (5mm wydaje mi sie za duze) i ono rosnie wraz z pecherzykami az do owulacji. W czasie okoloowulacyjnym powinno miec od 8-12mm, niektorzy uznaja nawet ze 6mm wystarczy do zagniezdzenia zarodka. Jesli zarodek sie zagniezdzi endometrium zaczyna sie szybko powiekszac ( to wlasnie czasami uznaja na bardzo wczesnym etapie mowiac - macica jest powiekszona ). Moze jestem w bledzie, ale lepiej zapytaj o to ginka dokladnie, czy aby na pewno 5mm po miesiaczce jest ok? Czy aby na pewno macica sie dobrze oczyszcza podczas krwawienia miesiaczkowego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz lekarza na zapytanie ile powinno miec endometrium w normalnym cyklu: W trakcie miesiączki złuszcza się ono, osiągając 1-3 mm. Następnie wartość ta stopniowo rośnie, pod wpływem estrogenów wydzielanych przez dojrzewający pęcherzyk jajnikowy. Przed miesiączką grubość endometrium wynosi prawidłowo ok 8- 10 mm (do 15mm). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Ally. Zapytam lekarza. A według tej giny ze szpitala endometrium było ok ( ale wiesz jacy są ci lekarze ) Dziś krwawienia już nie ma a do lekarza idę dopiero za tydzień w piątek ( muszę tyle czekać na wizytę prywatną - koszmar. ) Pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to dlugo musisz czekac, naprawde. Tak czy inaczej, zapytaj jakie masz endo podczas wizyty (czy nie jest za male czy nie za duze) i czy w porzadku bylo to 5mm podczas krwawienia. Ja lekarzem nie jestem, ale z tego co sie uczylam to 5mm podczas krwawienia to troszke duzo, ale oczywiscie moze byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! mam nadzieje ze u was wszystko ok, choc malo cos piszecie. Ja po wczasach probuje powrocic do normalnego trybu zycia, choc to jest bardzo ciezkie. U mnie dzis 23dc, przytulanka byly czesto ale ja juz sama nie mam pojecia w jakie dni cyklu. Pozostaje mi czekac do @. Tak wiec jeszcze 4-5 dni i ... Nie mam zadnych objawow, kawa i papieros nadal smakuja tak wiec chyba sie pojawi. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×