Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość sprawiedliwy głos Boga
jezus normalnie nie moge was czytac wtretne glupie cipy jak mozna tak pisac o swoich synkach? normalnie w głowie sie nie miesci! podłe szmaty! takie suki jak wy w ogoel nie powinny miec dzieci, biedni ci wasi synowie!!! jak mozna pisac że kochacie ich ponad wsyztsko a za chwile piszac o coreczce temu zaprzeczac! podłe swinie jestescie i tyle, zycze wam wszystkiego najgorszego! suki suki i jeszcze raz suki! jak mozna tak dzielic dzieci na lepsze i gorsze, wymarzone i niechciane !!! zycze Wam wszytskim ktore tak piszą aby was spotkała w zyciu taka tragedia która wam uswiadomi jak bardzo bluźnicie w tych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
jabym miala mozliwosc to naplilabym Wam wszytskim do pyska! Takim ludziom jak wy powinni odbierac tych synków! normalnie nie moge uwierzyc ze matki moga wypisywac takie rzeczy! wy nie jestescie ludzmi jestescie szmatami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
te posty powyzej były do rozczarowanej i mamay 2 chlopaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu super te karuzelki ale zwróć uwagę czy są na baterie czy na ładowarkę. Ja mam taką karuzelę z fisher price na baterie, włączyłam ją małemu zaledwie parę razy i baterie się wyczerpały :( ( kupiliśmy nowe baterie, które też w niedługim czasie się wyczerpały - a dodam, że nie były tanie takie grube okrągłe 6 szt ok 20zł.) Stwierdziłam ,że baterie mnie będą więcej kosztować niż ta karuzela i siedzi nieużywana. Gall przy staraniach na chłopca pamiętaj by wzmacniać nasienie, pilnuj męża by sobie nie dogadzał:p ( pisała o tym wcześniej Ally ) i tylko jeden strzał w momencie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rozczarowana 36 i Noemi 24 dziewczyny ja też ciagle mam nadzieje że lekarz się pomylił i tym żyje, jest we mnie mała nadzieja że to jednak córunia .Czasem mysle że jestem nienormalna ale to nie tak to moje marzenia, i czy jestem zła kobietą że marze wiem jedno że jak bedzie syn to kochac i tak będę, ale widząc na ulicy małe księżniczki serce sćiskać będzie. I strasznie się boje że to nigdy nie przejdzie boje się tego! najgorsza jest zazdrość gdy słyszę a ta urodzila córeczkę myśle wtedy Boże co za szczęsciara. Dlatego rozumie Was moje drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka a bywają karuzele na ładowarki? Jakoś się nie spotkałam albo nie doczytałam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie rozpaczajcie z powodu waszych synków. Ja mam 3 i jestem szczęsliwa, że są zdrowe i ładne chłopaczki. Tez w pierwszej chwili gdy mi nie wyszło byłam rozczarowana ale to tylko przez chwilę. To tak -jak puszcza się totolotka i nic się nie trafia też jest rozczarowanie, że wydało się kasę i nic. Cieszcie się dzidziusiami bo te chwile szybko uciekają :) Próbowac zaplanowac płec mozna ale jak nie wyjdzie to trudno. Trzeba się z tym pogodzic i cieszyc się że w ogóle ma się dzieci bo wiele par wokół mnie nie ma dzieci a bardzo by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bez przesady macie super dzieci a inne kobiety nie maja wcale , mozna miec marzenia ale zeby az tak ,ze jak napisala ktoras ze chodzi ciagleniezadowolona , moze nie powinnas miec drugiego dziecka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo do mamy 2 chlopakow, dziewczyno to nie chlopaki ale chlopcy i wez przyklad ze starszych dziewczyn, kochaj i ciesz sie ze ich masz , Berniu racja ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie wkurzylam tym postem no kurcze jak nie chcesz przyjac dziecka takim jakie jest to lepiej abys nie mil;a wcale dzieci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Fajnie że jest taki topik gdzie możemy szczerze pogadać o naszych uczuciach. I widac kobitki, że nie jesteśmy same, że wiele mysli podobnie i odczuwa podobnie. To jednak podnosi troche na duchu. Ja osobiście nie mam takich zmarwień, ale mam inne. Bo jak się okaże że jednak wyjedze nam trzecia dziewuszka to mój mąż na pewno bedzie bardzo zawiedziony i tego boję się najbardziej. Jak byłam z drugą córcią w ciaży to wogóle nie wierzył w te moje obliczenia żeby była znów dziewczynka, myślał, że za pierwszym razem to był przypadek a teraz to na pewno chłopak bedzie. Po usg połówkowym wiedziła, że był trochę rozczarowany że znów córa a ja strasznie się cieszyłam. Wiem pomyślicie że egoistka jestem, ale on twierdził zanim postaraliśmy się o druga ciąże że dla niego to bez znaczenia bo w to planowanie nie wierzy. Ale jak córa się pojawiła na świecie to widze jak za nią przepada, jeden jej uśmiech czy całus a on cały w skowronkach. Zresztą przy pierwszej tak samo. Jak wraca z pracy to obie rzucają wszystko i do tatusia na apa się gramola i nie chcą zejść. No ale teraz to już ciągle mówi,że skoro zaplanowałam sobie dwie księżniczki to teraz on chce rycerza i już ! :) A jak nie wyjdzie tym razem, boje się tego bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja miałam z Fisher price ale nie taką odjazdową tylko bardziej zwykłą i byłam bardzo zadowolona. Generalnie ja polecam zabawki z tej firmy, moim zdaniem najbardziej solidne choć niezbyt tanie. No ale można używane kupić, są tak solidne że trudno je zniszczyć i bardzo długo wyglądają jak nowe. Wiecie co mnie zupełnie nie oburzają wasze wypowiedzi dot. rozczarowania płcią dziecka. Uważam że te wypowiedzi są szczere, a ja bardzo cenię szerośc i brak hipokryzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozczarowanej i mamy 2 chlo
jezus normalnie nie moge was czytac wtretne glupie cipy jak mozna tak pisac o swoich synkach? normalnie w głowie sie nie miesci! podłe szmaty! takie suki jak wy w ogoel nie powinny miec dzieci, biedni ci wasi synowie!!! jak mozna pisac że kochacie ich ponad wsyztsko a za chwile piszac o coreczce temu zaprzeczac! podłe swinie jestescie i tyle, zycze wam wszystkiego najgorszego! suki suki i jeszcze raz suki! jak mozna tak dzielic dzieci na lepsze i gorsze, wymarzone i niechciane !!! zycze Wam wszytskim ktore tak piszą aby was spotkała w zyciu taka tragedia która wam uswiadomi jak bardzo bluźnicie w tych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyżyby jakieś pomarńczka nam tu zaśmiecały topik ? Ja na szczęście nic nie widze :) I wy pewnie też :) I niech tak zostanie :) Kurcze dziś miały być te paski ph a nada ich nie ma buuuu ahhh nie moge się doczekać staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwy głos boga- mój Bóg nie używa takiego słownictwa, jakie zaprezentowałaś w swojej wypowiedzi. Jak już chcesz skrytykować czyjeś wypowiedzi to przynajmnej dokładnie je przeczytaj. I ze zrozumieniem. No chyba, że przerasta to Twoje możliwości intelektualne. Napisałam, że moje uczucie rozczarowania jest głęboko skrywane. wiem o nim tylko ja. I żaden z moich synków nigdy się o nim nie dowie. a ja codzień robię wszystko by być najlepszą mamą na świecie. A ty (mała litera zamierzona) prezentujesz typowy dla Polaków sposób dyskusji: jak ktoś się ze mną nie zgadza to najlepiej go zbluzgać. Jesteś prymitywem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. Tu mieszkam, pracuje i płacę podatki, choć nie jest łatwo, każdy kto ma małe dzieci to wie. Uważam natomiast, że sztuka wymiany poglądów jest u nas w powijakach. Wystarczy włączyć TV żeby się o tym przekonać. Albo poczytać to forum a dokładnie pomaranczowe wpisy, ktore nie tak dawno prawie je "rozwaliły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz tego wpisu tak bardzo do siebie , ja tez mam marzenie synka ale moje corki tego absolutnie nie czuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
GONIA JA PISAŁAŚ ZAROWNO DO MAMY 3 SYNKÓW JAK I "tego" zera czyli rozczarowanej i tak sobie mysle że Bóg ją juz skarał wlasnie tym że jest nieszczesliwa, niepełniona! to jest fantastyczne, że cierpisz patrąc na małe dziewczynki tak własnie Bog cie kara!!! zadna normalna kobieta (matka) majaca zdrowych synów nie czuje takiego rozczarowania tylko zwykłe szamty jak "ty" tak mają i bardzo dobrze! piekne to jest że cierpisz i czujesz sie niespelniona i jestem 100 procentowo przekonana że nigdy nie bedziesz miec córeczki,, wspołczuje tylko twoim synkom że mają szmate za matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, czytam to forum już od dawna. Pamiętam Twoje rozterki czy zdecydować się na trzecie dziecko. Miałam nadzieje, że jednak zaryzykujesz, takie maluszki- niezaleznie od płci- są naprawdę kochane. Człowiek nabiera potrzebnego dystansu, uświadamiając sobie co tak naprawdę jest najwazniejsze- właśnie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
a i jeszcze jedno takim szmatom jak ty zyczy sie zawsze wsyztskogo najgorszego, nawet własnych szynów oszukujesz i piszesz ze ukrywalsz w soboe tego że ich nie chcialas ze marzyłas o dziewczynkach. normalnie strzeliłabym cie w pysk jakbym cie znala, jak mozna tak gardzic wlasnymi synami! koszmar !!! jJESZCZE RAZ TO POWTORZE ty i mama 2 chlopcow to szmaty do potegi !!! bernia ma 3 synow ale zobaczcie z jaką miłoscią o nich pisze, a wy szmaty jedne? macie synów i piszecie o nich z pogardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
co za cipsko przed chwilą pisała szmara tak a teraz tak ;) maluszki są kochane tylko jak w rózowym kocyku to cie zazdrosc zrzera a jak w niebieskiem to czujesz wspołczucie! czytaj szmato co ty w ogole piszesz a najlepiej idz sie powies bo takie zera jak ty zawsze będą nieszczesliwe bedac takim wrednym człowiekiem nie mozna byc szczesliwym pamietaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy głos Boga
hehhe wiem że cie to boli bo ktoś w koncu powiedział ci kilka slów prawdy i nie mozesz sobie dac z tym rady! dziwie sie twojemu mezowi że chce zyc z takim zerem jak ty :( normlanie nadal nie moge uwiezyc żę kobieta która ma dwoch zdrowych synow potrafi pisac takie rzeczy :( nienaidze takich ludzie, gardze nimi i stad ten moj wybuch! przepraszam wszytskie mamay ktore maja "zdrowe"podejscie do tcyh spraw takie jak gonia czy berni :( ja poprostu uwazam że dziecko to cud nad cudami i powinnysmy kochac je za to kim sa a nie za to kim chcialybysmy żeby byli dlatego takie matki jak rozczarowana czy mama 2 chlopakow uwazam za dno, zero, a nawet mniej niż zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowana moj facet nie chce trzeciego dziecka i tu jest pies pogrzebany , nie rozumie tego ze ja bardzo pragne .....to jest problem , wiem ,z e male dziecialki sa slodkie ja wszystko wiem ale nie mam juz sily mu tego tlumaczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, trochę szkoda. Ale rzeczywiście to poważna decyzja i tu trzeba zgody obu stron. Przydałaby się "wpadka", jak u majóweczki o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozczarowanej
nie wstyd ci posługiwac takim nickiem? rozczarowana bo ma synów nie corki :( z szacunku (bo juz nawet nie pisze milosci) do swoich synow go zmien co oni c takiego zrobili ? nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozczarowanej
jak mozna tak gardzic wlasnymi synami :( pisalaś że ukrywasz w sobie te pogarde do nich bo nie chcesz zeby oni to odczuli ale oni pewnie i tak wiedzą ze matka ich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×