Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej dziewczyny, nie zagladalam kilka dni bo u mnie cisza. dzis 17dc, troche pobolewa brzuszek jak na okres, ale tylko momentami, wczoraj (16dc) caly dzien bolal mnie lewy jajnik i to strasznie, ale wydaje mi sie ze juz bylam po owulce, bo cykle mam zwykle 25 dni, i dodam ze sluzu juz tez nie mialam. DStaran nie bylo. zatrzymalismy sie na 13dc na probe ( choc wiem, ze nic pewnie z tego nie bedzie, bo jakos do tej pory sie nie udawalo, wiec juz nie wierze w cuda :] ). Dalej lykam witaminki i swiece moczem, oprocz tego to szykuje sie juz na swieta. Domek przystrojony, prezety kupione, czeka mnie jeszcze gotowanie tych wszystkich potraw, co jakos mnie nie cieszy, bo nie lubie gotowac, ale coz... jak mus to mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia - wysłam do ciebie maila więc jak możesz to napisz mi namiary na to forum. Przydatnych informacji nigdy dość :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguia dzięki :) Przy czasie musze rozgryć rejestrację do tego forum bo tak na pierwszy rzut oka nie wiem jak to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jejku dnia i nocy nie wystarcz aby poczytac. Dobra lektura na te zimowe, deszczowe i bardzo wietrzne popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mialam nie pisac o tym, ale napisze, od 3 dni bardzo boli mnie lewy jajnik. Dzis mam 18dc a owulacja chyba byla 12-13dc, czy ktos cos moze na to poradzic? boli az w pachwinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ally, kilka dni po owulacji i jesli doszlo dom zaplodnienia to moze ktos tam sie zagniezdza? Nie wiem, ja lekarzem nie jestem ale tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally mnie też raz tak bolało aż do samej @. Araguaia to ja też Cię proszę o namiar na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamimi, na zielonym pasku w prawym górnym rogu (na prawo od "Pomoc") jest "Zarejestruj się" :) kasia uk i mamuśkamimi, nie ma za co, czytajcie i dołączajcie :) ally84, często dziewczyny pisały, że w ciąży jeszcze przed pozytywnym testem miały bóle jajników :) Lucynka, napisz do mnie na araguaia@o2.pl to podam Ci linka, nie chcę tutaj z "pomarańczowych" powodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ze napisalyscie swoje opinie. staram sie nie nakrecac, ale boje sie czy nie jest to cos zlego. mnie nigdy po owulacji nie bolal tak jajnik jak teraz. Raz jest mocniej, raz lzej ale czuje go caly czas. wczoraj to tak mocno przez pol dnia ze chodzic nie moglam. W normalnych cyklach brzuch zaczynal bolec na 3 dni przed okresem, albo wcale. nigdy jajniki i nie tak szybko. No zobaczymy co to bedzie, oby nie jakies chorobsko bo ja na tym puncie jestem przewrazliwiona i strasznie sie boje, tym bardziej ze mieszkam w kraju gdzie nie ma normalnego ginekologa jak w polsce. Ps. lucynko, Ciebie tak zawsze boli przed miesiaczka czy ja cos zle zrozumialam twojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz doczytalam, sorry Lucynko - napisalas ze raz tez Cie tak bolalo, ok, bo jakos zakodowalam ze zawsze i zastanowilo mnie to, czy to jest normalne :) Sorki za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny, z drugiej strony ( nie to ze sie nakrecam ) ale nawet jesli, cos sie zagniezdza, to skad bol jajnika? skoro zarodek zagniezdza sie w endometrium ktore znajduje sie w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally, to dlatego, że ból może promieniować poprzez nerwy w inne miejsca. Zdarza się np. że owulacja jest z lewego jajnika a boli prawy albo oba jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally
moim zdaniem zatrybiło u Ciebie w końcu;) super! ja w pierwszej ciąży dosłownie czułam jakby wędrówkę czegoś w jajnikach;) trwało to jakiś tydzień o ile dobrze pamiętam więc w Twojej sytuacji wręcz ośmieliłabym się już teraz pogratulować Ci:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, no tak sobie mysle o tym co piszecie i oczywiscie bym sie cieszyla na maxa, ale nie chce sobie robic nadzieji. zastanawia mnie tylko to, czy takie bole moga sie pojawiac tak szybko? jakies 4 dni po owulacji? i trzymaja caly czas, dzis na zmiane raz lewy jajnik raz prawy ( bardziej czuje tow pachwinach ) juz nie boli tak mocno, ale sobie tak jakby promieniuje, jakby tam bilo serce - to takie prownanie, nie wiem jak inaczej to uczucie opisac. Nie za szybko na "objawy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally
nie za szybko;) u mnie było tak jak opisujesz i byłam w ciąży;) a mały facecik, prawie 3,5 - letni dziś, śmiga po chacie jak torpeda;) ile jeszcze zostało dni do terminu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie zawsze laski pisza ze to nie mozliwe zeby "cos" czuc tak szybko, boje sie zeby to jakies chorobsko nie bylo, dzis czuje wszystko lzej, ale czuje i lekkie pobolewania w macicy jak na okres ( ale na to tez za wczesnie! ). Dzis jest 19dc, a cykle po 25-26dni, wiec zostalo z 6 dni do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally
jak niemożliwe jak u mnie to "niemożliwe" ma już prawie 3,5 roku więc możliwe jak najbardziej;):D niemniej dodam jeszcze, że w kolejnych dwóch ciążach nic takiego nie odczuwałam, ale u Ciebie to też będzie pierwsza ciąża przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, jakos mi sie wierzyc nie chce, po tylu mcach ( ponad rok ) wszystkich urojonych objawow, ten mnie jakos nie satysfakcjonuje i nie przekonuje. zobaczymy za kilka dni. Dziwi mnie tylko to, ze wlasnie od pierwszego dnia z bolami (16dc) mialam strasznie gesty bialy klejacy sluz, az do wczoraj, teraz juz go brak - tak jak przed okresem zawsze, wiec... Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally
aluś, ja Tobie kibicuję już naprawdedługo i wierzę, że tym razem to jednak ciąża, bo już swoje się naczekałaś;) mocno trzymam kciuki i czekam na Twój wpis, że są wreszcie 2 krechy;) a już niewiele zostało do terminu @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ally...
Hej.Pisalam tu kiedys,ale czesto Was podczytuje i kibicuje kochane :-) Tez tak mialam jak Ty...w prawdzie ciagniecie w lewym jajniku i bicie (jakby serca)...a teraz moja myszka ma prawie roczek :-D Jesli nigdy nie mialas czegos takiego i wydaje Ci sie to dziwne i po raz pierwszy cos takiego to faktycznie mozna Ci pogratulowac i trzymac kciuki aby fasolka pieknie sie zakorzenila ;-) Trzymam kciuki za pozostale dziewczyny i pozdrawiam te dawne staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wiecie co? Mam zdrowe silne dziecko i to jest najwaznijsze ..:) Tylko tak pisze ,bo wczoraj bylam na USG . Dziekuje za wszystkie info o tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Do i Do :) hehe :) To prawda, nie czulam nigdy czegos takiego, jest to o tyle dziwne, ze wrecz czasem gilgaczace "bicie" raz w jednym raz w drugim jajniku, te mocne bole juz ustaly, teraz czuje takze troche jak na okres ( ale slabiej ). Prawda jest tez to ze juz dlugo czekam na te 2 kreski, ale jak bede musiala jeszcze poczekac, to swiat sie nie zawali. Narazie przede mna jakies kolejne 5 dni do testu :D Chyba zaszaleje w tym cyklu i zatestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam z czystej ciekawosci, czy warto te testy kupywac? jesli nie chcesz pisac, ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bylo u Was ze sluzem jeszcze przed testowaniem? U mnie zanika, jak zazwyczaj przed okresem. Kurcze, zaczynam sobie wkrecac rozne glupoty do glowy, chyba musze uciec na kilka dni z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem to 13/14 tydzien a oni tutaj maja drugie USG na plec w 20 tc , bo teraz tylko pomiary za wczesnie..Jak sie dowiem oczywiscie napisze.Testu nie polecam kupic,bo to ze sie sprawdzaja to zbieg okolicznosci jedynie :] Szkoda kasy lepiej przeznaczyc ja na USG :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka a jakie bylo tętno dziecka? NA dziewczynke powyżej 140 a na chłopczyka poniżej 140 przynajmniej u mnie się sprawdzilo i jak czytalam to wiele dziewczyn pisze, że tak było ale oczywiście są wyjątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×