Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Berniu no ja bym na twoim miejscu nie przybliżała się śluz dziś masz już inny i testy jeśli zależy ci na dziewczynce to ja bym spasowała ja tak jak ty też zakończyłam w 11 dc bo śluz już się zmieniał i owulka będzie szybciej Czekam na efekty bo chyba ten cykl będzie krótki kaddy gratuluję :) aganiok no tak już jest że rodzinka zawsze tak reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że niektóre ostro nawet codziennie wymiotują,bo u mnie to był tylko jednorazowy wyskok z tymi truskawkami..a tak tylko mdłości... Do mnie także dzwonili i namawiali żeby się szczepić...Matka mojej kumpeli jest lekarzem i szczerze mówiąc ona odradza się swojej córce zaszczepiać,więc moja kumpela nawet o tym nie myśli i mi także to odradza ;-) Nie wiem, ale ja nie jestem za szczepieniem i się nie zaszczepię! Bernia to jeśli wyszedł ci już pozytywny wynik testów,to owulka nastąpi w ciągu 24-36h.Pomyśl sama nad tym,żebyś nie przedobrzyła...a z drugiej strony jak będziesz znowu za daleko owulki to nici z tego wyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU - scan byl w szpitalu w Alexandrii, nie byl prywatny. Prywatnie pojdziemy tylko na 4D. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, naprawde mi sie poszczescilo. Ustalone mam juz wszystkie wizyty az do konca ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. I spasowałam. Kurcze załuje, ze nie powtórzyłam staran tego 11dc wieczorem bo byłyby wieksze szanse a tak nie wiem. Ostatnie przytulanki były 11dc z rana, dzis jest 13dc czyli juz 2 doby. Zobacze co jutro pokarze tempka. Jak nie skoczy to d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
czesc dziewczyny!!! U mnie dzis 9dc, tak wiec test uszykowany na godz 16. Jestem totalnie zaszokowana, 9dc a ja juz mam sluz. Nigdy tak nie mialam a to jest pierwszy cykl z wiesiolkiem ( dzieki Wam, bo to Wy mi podpowiedzialyscie) i sa jakies tam efekty. Super, bardzo sie ciesze a teraz to juz nic tylko dzialac, choc nawet sie zastanawiam a moze by tak sprobowac co drugi dzien??? No ale zostane przy testach i po pozytywnym zaczne dzialac, jesli sie nie uda to wtedy bede probowac co drugi dzien. Dzieki dziewczyny, jestescie wspaniale, duze buziaki. Odezwe sie pozniej. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie bedzie tak źle bo cały czas czuje jajniki. Możliwe, ze to owulacja. Byłyby szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie napisałam przed chwila smsa do jakiejś wróżki która znalazłam na portalu interia i ona mi napisała że zajde w ciąże pod koniec marca i ze bedzie dziewczynka. Za chwile napisała że pojawiła sie jeszcze jedna karta dotycząca drugiego dziecka ale już nie odpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu a w jaki sposób zapytał
aś wróżkę o ewentualna ciążę i płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj czeka mnie z godz.pójście do kata i na sciąganie krwi,brrr. Mam nadzieję że wytrzymam ;-) Bernia może i ta owulka się przyśpieszy i będziesz miała szansę zajść :-) A co do wróżki to ciekawe czy Ci się spełni to co napisała... Kasiu dobrze że jesteś zadowolona z wiesiołka,ja raczej nie musiałam brać,bo śluzu miałam aż nadmiar... Napiszę pózniej,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Kibicka - mocno Ci zycze zdrowiutkiej jak rydz dziewczynki!! koniecznie daj znac po wizycie:) ja mam termin na 23-25maja (2 terminy:D) a Ty? pozdrawiam Was cieplo dziewczyny:) Berniu - jeszcze mi tak do glowy przyszlo, zazywasz moze wit.e? Tylko w naturalnej postaci, alfa tokoferol czy jakos tak... ponoc zwiaksza plodnosc i zapobiega poronieniom, gdzies to czytalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu -moze wcale nie bedzie tak zle, zawsze sa szanse ze sie uda , glowa do gory u mnie tez staranka byly na 2 doby przed pozytywnym testem owulacyjnym i sie udalo :) Moim zdaniem to wcale nie jest daleko .. A robisz nadal testy zeby wiedziec kiedy bedzie koniec owulki ??? Bo rozumiem ze test juz ja pokazal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy nie zażywam tej witaminy. Wogóle ostatnio nic nie brałam. Od wczoraj wziełam tylko rutinacea bo jakies przeziebienie mnie bierze, kicham i kicham. dziewczyna która pyta o wróżkę, pytałam ją poprzez sms. Podaje sie date urodzenia i pytanie. Koszt 2 zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 dzisiaj jeszcze testu nie robiłam bo robie raz dziennie wieczorem. Zobacze co mi dziś wyjdzie. Mam jeszcze jeden test na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie co napisałam z tymi wrózkami ale tak sobie pomyslałam co mi ewik mówiła aby wyciągnąc średnia i tak zrobiłam. Trafiła mi sie wróżka na moim portalu i wysłałam tego smsa. To juz 2 wrózka która mówi o ciąży na wiosne i o dziewczynce. jedna mówiła o jesieni i chłopcu. Tak się zastanawiam bo ta mi powiedziała o jeszcze jednym dziecku ale nie pytałam wiecej bo trzeba za kazde pytanie płacić. Mysle, że troche naciąga na pytania. 4 dziecka juz nie planuje, chyba, że wyskoczą bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu a w jaki sposób zapytał
nie, nie;) mnie chodziło o to jakie dokładnie pytanie postawiłaś wróżce?;) dokładnie słowo w słowo jak ono brzmiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłam pytanie kiedy zajde w ciąze i jakiej płci bedzie dziecko. A czemu to ciebie tak interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 zrobiłam test i jest pozytywny, sa 2 grube kreski czyli owulka powinna być. Kurcze myslałam, ze mam jeszcze jeden na jutro a to niestety był ostatni. Zobaczymy jaka tempka bedzie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest 13 dc a staranka były 11dc rano. Czyli przedwczoraj z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Witam wszystkie dziewczyny.Jestem tu nowa.Mam 2 synów i marzę o córce.Teoretycznie wszystko wiem,gorzej z praktyką,boję się że będzie 3 chłopak.Ktoś pisał o WIESIOŁKU proszę oświećcie mnie,bo nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ona mamama
eWIK TO TEMAT O PLANOWANIU PLCI, TY JUZ JESTES W CIAZY I SIE NIE UDALO, WIEC PO CO PISZESZ? BO ZNAJOMOSCIO SIE NAWIAZALY PEWNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ona mamama Duzo tu z nas juz jest w ciazy a nadal pisza !!! Ja nie widze nic w tym zlego ... Przeciez nie musisz czytac naszych postow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez o to chodzi aby dziewczyny, które zaciązyły pisały a nie po zobaczeniu 2 kresek znikały. Dobrze, ze pisza, przypominaja jak wyglądały starania no i pózniej chwalą sie co z tych starań wyszło. Basia 31 wiesiołek pomaga zwiększyć ilość śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu a w jaki sposób zapytał
Tak pytam, bo sama z ciekawości pierwszy i jedyny raz w życiu napisałam do takiej wróżki właśnie z Interii. Żeby niczego nie sugerować dokładnie tak postawiłam pytanie: "Czy w ogóle, a jeśli tak to ile dzieci urodzę?" wiesz co mi odpowiedziała?: "Witam. Analiza Twojej aury wskazuje, ze juz za okolo trzy miesiace uda Ci sie zajsc w ciaze. To bardzo szczegolny czas dla Ciebie i Twoich bliskich" oraz: "Wiem, ze do tego czasu Twoje zycie jeszcze sie niespodziewanie zmieni, szczegolnie w sferze uczuc. Czy moge wskazac na zrodlo tych zmian i ich konsekwencje?" :O:O:O Fajnie, nie? W ogóle nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytanie, a do tego jeszcze próbowała wyciągnąć jeszcze ode mnie kasę na kolejne smsy:O Ty postawiłaś w taki sposób pytanie, że można odpowiedzieć wszystko. U mnie gdy nie miała najmniejszej wskazówki w ogóle na pytanie nie odpowiedziała:O Przekonałam się, że te całe "wróżki" to jedna wielka ściema żerująca na osobach zdesperowanych albo po prostu naiwnych, bo pewnie nie jeden skusił się na dalszą konwersację smsową z taką wróżką;) Ja w to absolutnie nie wierzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Dzięki Bernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno naciągaja na kolejne pytania. Z tego pewnie żyją. W tez to do końca nie wierzę, ale jak pasuje mi wróżba to daje nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu a w jaki sposób zapytał
W sumie tak;) Mnie nadziei nie dała niestety:( Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×