Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kooa

który ginekolog najlepszy w RZESZOWIE ??

Polecane posty

Gość kooa

proszę o dobre rady, byłam pierwszy raz u kobiety na Warzywnej ale bardzo "oschle" mnie potraktowała, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaa
ja chodze do "Feminy" dr Wrobel, calkiem mila ale od roku leczy mnie bez efektów.to przy przychodni studenckiej politechniki ale chyba kazdy do gin moze isc tam, nie tylko studentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADA
Najlepsza jest pani Marianna Chrostowicz z ul.Krótkiej kliknij do niej na gg często jest tam i mozna sie umówić z nia na wizyte bardzo miła obsługa i tanio POLECAM nr gg 3423124 tel 880175547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio tzn ile
Bo jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456456
ja jestem z Kolbuszowej i chodze do pani Lewandowskiej która tutaj raz w tygodniu przyjezdza włąsnie z Rzeszowa bardzo mila babka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 11111
Ile kosztuje wizyta u ginekologa prywatnie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 456456
w kolbuszowej gdzie przyjmuje ten ginekolog?????????? ile płacisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka
Jesli chodzi o dobrego lekarza to profesor Skret, lekarze z 2 st. specjalizacji ginekologicznej u niego zdaja ow egzamin, a co tanie to drogie:) Sadze, ze zdrowie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka
Jesli chodzi o dobrego lekarza to profesor Skret, lekarze z 2 st. specjalizacji ginekologicznej u niego zdaja ow egzamin, a co tanie to drogie:) Sadze, ze zdrowie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka
Jesli chodzi o dobrego lekarza to profesor Skret, lekarze z 2 st. specjalizacji ginekologicznej u niego zdaja ow egzamin, a co tanie to drogie:) Sadze, ze zdrowie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten
ginekolog przyjmuje u góry o Orzecha. Chciałąm dobrze sie zabezpieczyc wiec sie do niego wybralam. Chodze co 6 miesiecy na poczastku co miesiąc ze 3 razy wizyta kosztuje 50 zl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561111
Czy do tego lekarza u orzecha trzeba sie zapisywac wczesniej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111
czy do tego lekarz , który przyjmuje u orzecha trzeba sie zapisywac wcześniej????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japka
o ile się nie mylę, to skręt jest ordynatorem całej ginekologii w szpitalu nr 1, więc musi być dobry a drogi ....zapewne też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolk
Czesć mam pytanie. Znacie może jakiegoś ginekologa ktory przepisuje tabletki antykoncepcyjne i zna sie na nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny, że bardzo dobrym ginekologiem jest p. R.Zawrzykraj. Jestem pierwszy raz w ciąży i postanowiłam z polecenia mojej koleżanki udac sie do niego. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Jest człowiekiem bardzo ciepłym, szczerym i odpowiedzialnym za to co robi. Polecam!!. Przyjmuje w czwartki na MSWiA od 12.30-18.30 oraz prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris311
witam wszystkich czy ktos ma kontakt do doktora skręta?? bardzo prosze o pomoc. To bardzo wazne dla mnie i mojej mamy. PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5
Czy na Warzywnej któryś ginekolog jest godny polecenia? z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjnkm,542
tez chcialbym wiedziec czy w rzezowie jest jakis ginek na ul warzywnej ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×