Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

cosmi.. madzik55@o2.pl czekam :) dziewczynki padam na ryj -mam sesję nakową i ledwo żyję..ale juz jutro koniec.i wtedy się rozpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała!! No juz się robi chlodno:( Ja też nie lubie zimy. Jestem cieplolubna. Zawsze marznę w stopy i ręce, no i tyłek:P Teraz siedze se z mężem w domku:) On sie gapi w tv a ja se klikam:) Pijemy piwko, gadamy. Fajnie jest:) Siedzę troche na Allegro i szukam gaci na zimę. Juz znalazłam fajne, bezszwowe z Gatty:) Muszę cos miec ciepłego bo moj pecherz nie daje o sobie zapomnieć:( Wystarczy, że zmarznę w stopy i juz mnie boli. Prasuj sie Mała:) Ja kiedyś nie znosiłam a teraz nawet ujdzie:) Kazałam mężowi kupić super żelazko i od tamtej pory nawet lubię:D Tylko muszę mieć w tv M jak miłość i Na Wspólnej:P Se oglądam i prasuje. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A to podobnie jak ja z tym prasowaniem,tylko niestety zawsze jak oglądam to złapię kolejną bliznę oparzeniową na łapce. Idę ,bo mój stary juz wrócił i siedzi w wannie,pójdę mu plecki wyszorować:-) :-) mail juz poszedł z nr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze apropos zimnych rąk i stóp- ja też tak mam!!:-) ale komentuje to tak : ręce,stopy i kolana zimne ale za to serce gorące!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kobitki :-) Mała jak chcesz to u mnie jest sterta z 4 praleczek do wyprasowania :-) Ja nienawidze prasowac ... A do zimnych odnózy ja jeszcze miewam zimny nos ciekawe co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
A już myślałam że to tylk ja taki zmarźlak jestem:D moj Luby nawet ma teorie na tą zmarźlinę, a mianowicie wg niego to jest spowodowane tym, że ciągle śpię :D hihi nic na to nie poradzę na nic nie mam raczej ochoty jak tylko na spanie.... nie wiem jak to się ma do rzeczywistości...?? a może to sprawa niskiego ciśnienia, krążenia krwi itp...? A w ogóle to już jest w zasadzie jesień więc jest zimno i znowu więc- owinni już włączyć ogrzewanie...ale widocznie oszczędności górą i co tam będą ludziom ciepełko dawać zbyt szybko:-( niech ludki wymarzną, dziesięć razy grypsko przejdą to później włączą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarzlina po czesku to lody hehehe... Oni mają genialne słownictwo. Ostanio słyszałam że usta karela Gotta to Karlove Vary :-) miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachel- mój też tak tłumaczy mi moje zimne kończyny,że za dużo śpię.No ale w końcu większość zwierzaków zapada w sen zimowy ,prawda :-)A ja uwieeeellllbiam spaaaaać.dzisiaj wstałam o 10, a co tam,nikt nie widział.:-)Wszystkich się pozbyłam z domu o 8 i sru do łóżeczka:-D Cosmi- sorki ale ja nienawidzę prasować i chyba nie powinnam ,o czym świadczą moje blizny od żelaska na rękach.Prasuję jak już muszę!!!!blee :-( Na schledano!(cholerka nie wiem jak sie to pisze po czesku?):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
hihi no nieźle czyli nie jestesm sama nie tylko z ta zmarźliną hehe po czesku lody:D to jeszcze z tym ciągłym spaniem:D tylko że u mnie to spanie nie od teraz a już od......(?) nawet nie pamiętam kiedy hmmmm dziwnie.... pieuch paskudny ze mnie i do tego suseł okrutny;-) ale dzisiaj przynajmniej ładne słoneczko przygrzewa choć to pierwszy dzień jesieni.... dla mnie w drodze kompromisu cała jesień mogłaby być taka i zima też no z tym wyjątkiem że na powiedzmy jakieś dwa tygodnie, góra trzy mógłby śnieżek popruszyć żeby było wiadomo że zima jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstaje 12-13 albo nawet 14. Tak wstałam przedwczoraj:PMój mąż jak ma wolne to tez gnije w wyrku do 13:P Ja tam kocham spać, tylko praca mi w tym przeszkadza wiecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
hihiih:D no tak wszytskiemu winna ta paskudna robota bo się człowiek wyspać porządnie nie moze i non stop tylko stres pierdzielony😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
.... hmmm tylko jak tak pomyśleć ile człowiek przesypia.... w moim przypadku to chyba już przespałam połwę swojego dotychczasowego życia:D:D:D a spać mi chce się nadal:D:D:D wiec jak mi się chce to se będę spać i co mi ktoś coś zrobi????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmak
hmmm...widze,ze tu sie prywatny temat towarzyski rozwiną i nikt odwazny sie nie znajdzie,zeby wrocic do pierwotnego tematu...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik nie pada tylko użytkowników brak:P Berry w Egipcie, Magg Bóg wie gdzie, Mała pewnie pada po pracy...albo gada ze mną:P Xanim wywiało...oby nie na amen:) Madzik, a z Tobą co jest do cholery???:D Te, laski, co z Wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy ,jesteśmy ...obecne duchem zawsze z naszym topikiem... tak sobie pozwolę za Wszystkie odpowiedziec!:-) Mam 3 dni wolne więc obiecuję nadrobić zaległości!!:-) :-) :-)ale dzisiaj już czas siedzenia przy kompie mi się kończy!:-Pmam dość :-) sprawdziłam chyba wszystkie możliwe oferty sprzedaży samochodów i już moje oczy lekko stritują,mam dość!:-P :-P :-P DO JUTRA A****A -dzięki za @liścik,do usłyszenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, nie ma sprawy!Liscik był z miłosci do Ciebie:)Całuje Ciebie mocniutko:) Nie mam pojecia, kiedy wraca Berry. Chyba pojechała na 3 tygodnie...Kurcze, mam nadzieję, że sie tam seksi:P do bólu:D Ja sobie chyba w tym roku wyjazd odpuszczę:( Jakis przegląd auta na horyzoncie, lekarce za L4 w łape trza dać...Etammm, se na Kanary pojade w 2018, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje piękne! a ja byłam na chrzcinach..wróciłam tttaaaak obżarta że sobie dzisiaj funduje głodówę albo coś na kształt.maleństwo piękne.Ma na imię Kubuś.Jeszcze główki dobrze nie trzyma i jest taki fajny i taki mały.mmm...rozczuliłam się..A mozoe też sobie takiego zrobić?... ;) a tymczasem zrobiłam sobie masakrę na głowie-otóż wzięłam se farbować odrosty -kupiłam skandynawski blond..masakra!!Włosy mam lekko blond (pasemka) a czubek głowy mam żółty!!Wyglądam..jak kurczak dziś pójdę do fryzjerki i będę błagać o ratunek! tymczasem u mnie bez zmian.Zero sexu i lateksu, Całuje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ... Madzik nie zabijaj mnie prosze ale jeszcze nie zrobiłam a dlaczego to : w sobote moje dziecie przybiegło ze zgrają dzieciaków oznajmniajac mi że przed chwilka kolega na podwórku go pobił i skopał mu głowę(pokazując ze chciał mu noga zmiazdzyc głowe jak orzecha) , myslałam ze mnie szlag jasny trafi! Przybiegam na placyk a tam stoi ten mastodont i wpierdziela loda bezstersowo! Pytam gdzie rodzice - wyskakuje babcia która mowi mi ze ona go pilnuje teraz a co? ! Hmmm pytam jej najnormalniej w swiecie czy wie co tu zaszło a ona mi na to : wiem byłam przy tym, wie pani jak to z dzieciakami w sumie nic sie nie stało .... Kopanie po głowie - nic sie nie stało pytam ! A ona do mojego smyka i co skarzysz? Tyle czasu sie z moim wnukiem bawiłes a teraz na niego skarzysz? Dostałam szału i powiedziałam ze jade na pogotowie i na policje a ona mi na to a niech pani jedzie a ten gówniarz (czyli mój syn) niech mi sie tu na placu nie pokazuje. Po 3 godzinach przyjechałam do domu ze szpitala i policji - na szczescie nic powaznego sie małemu nie stało poza zdartymi uszami, skóra na ręce i wybroczynyna na głowie. No i teraz powiedzcie mi moje drogie kobitki co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmi- mnie czasami aż trzęsie jak słyszę od mojej córy,że znowu ktoś tam ją pchnął czy walnął piłką z całej siły w głowę!!!najchętniej to bym wpadła na to podwórko i nawpierdzielała tym dziewuchom w dupsko( bo to takie koleżanki są miłe a szczególnie taka jedna ,która namawia inne do takich rzeczy,a że moja córa zawsze się jej stawia to najczęściej obrywa)Ale myslę sobie ,że reagowac trzeba naprawde w ostrych przypadkach np.Twój, resztę sobie odpuszczam i proszę żeby załatwiła to sama,kiedyś musi nauczyć się dawac sobie radę z takimi mastodontami,a może im szybciej tym lepiej? A tak wogóle to córa w piątek złamała rękę w dodatku prawą ,ale nie dzięki \"koleżance\" a przez własne dwie lewe nogi o które się potknęła i tak niefortunnie upadła .Także czeka mnie przepisywanie lekcji :-P albo pójdę na ksero!:-) Dzieci dostarczają nam tyle rozrywki ,że nie ma co narzekac na nudę,co nie? :-) :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K*-*-*K
A****A powiedz mi jak zazywasz ketonal? w jakich dawkach? ja mam ten 50mg. Dzis o 7 rano dostałam w zastrzyku dozylnieketonal -tak mi napierdzielal brzuch i nawet zemdlalam. Znalazlam w domu wlasnie ketonal, ale bez ulotki, i nie chciałabym przedawkowac:) Z gory dzieki:) Pozdrawiam Was Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K*-*-*K
Dzięki Cosmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jak tylko poczuję, że mnie ćmi od razu łykam 1 sztukę. Staram sie nie przeginać bo mnie potem żołądek boli:( Staram sie też nie dopuszczać to tego masakrycznego bólu, więc zawsze pod ręką mam Scopolan (ziołowy lek rozkurczowy). Bardzo pomaga i jest bezpieczny. W aptece 10szt kosztuje ok 5-6zł. Opakowanie 30szt jest na receptę (bardziej sie opłaca) Spadam bo zaraz mam gości. Teściowie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik5
cosmi..ok:) poczekam kurcze do tego co napisałaś...ja to nie wiem -nerwowa jestem-od razu palnęłabym wiąchę pod adresem tej babci i zrobiłabym aferę na 100 fajerek..babbcia..to taka stara zołza czy wręcz przeciwienie wypindrzona damula?..a trzeżwa aby? brzuch mnie boli od przeżarcia nadal..jutro głodówa bo dzis zjadlam obiad i umierania ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmi... ja to bym te babcie zbluzgała na czy świat stoi...potem bym se poszła do rodziców i kulturnie:P porozmawiała i spytała, co z ich dzieckiem jest nie halo. No i bym ostrzegła popaprańców. Poważnie. Niech się starzy nim zajmą. Babcia jak to babcia, trafiłaś na jakąś wczorajszą bo moja mama to by manto spuściła sama...swojemu wnukowi oczywiście, jakby tak przegiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia około lat 50 zwyczajna baba ani wypindrzona ani zapuszczona ale ryło takie ze wątrobę można było poogladać ... Ja jakbym sie dowiedziała ze mój mały tak nafikał to by drzazgi z ( ! ) szły . madzik - odezwe się na @. dzięki kobitki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×