Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

u mnie tez cieplutko:) przeziebienie mi powoli mija, ufff Madzik, napisz po \"naszemu\" to ostatnie zdanie bo mnie zaintrygowało:D odnosnie pokory.... jak ktoś zwraca mi grzecznie uwagę, ze cos robie nie tak, ze moze powinnam cos zmienic, daje mi dobre rady, ale takie z dobrego serca - to jak najbardziej potrafie z takich rad skorzystac, zastanowic sie co robie nie tak. Ale jesli ktos mnie obraza - nie znając mnie w ogole, wmawia mi jakies niestworzone rezczy, które nawet mi nigdy do głowy nie przyszły - to to sorry, nie bede wobec takiego zachowania obojetna. Owszem, przyznaje - nerwy mi puściły, pobluźniłam sobie troszeczkę, ale nie bez powodu. Pomysl - jak Ty bys sie zachowała na moim miejscu? Łatwo sie kogos krytykuje jak sie nie jest na jego miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do A****A: no tak, lepiej naciągac Państwo na zasiłek i na lewe zwolnienie lekarskie niż uczciwie szukać pracy i chociaż podziekować, że kogoś interesuje czyjs los i brak pracy. A co złego jest w ogłoszeniach??? Ale niestety od pasożytów w naszym kraju się aż roi!!! Widzisz, zaprzyjaźniać to ja się z tobą absolutnie nie chcę!!! Czytać i pisać każdy może, gdyż jest to forum publiczne. Trudno pisać MIŁĘ słowa jak się czyta (szczególnie ostatnio) o ch...., k....., itd. itp. A niestety prawda w oczy kole!!! Jak tylko ktoś się Wam przymili, powie miło słówko - to już przyjaciel. Wystarczy minimum krytyki - od razu wróg. Piszesz, \"MAM WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ \" - jakos po ostatnich twoich i koleżanek wypowiedziach tej kultury zdecydowanie nie widać. Czyżby dla ciebie każdy krytykant (zresztą słuszny) to od razu cham? Piszesz \"nie jesteś na naszym poziomie wiec my, żeby podtrzymać przemiłą konwersację zniżyłyśmy sie do Twojego poziomu\" - UWAŻAJ TYLKO, ŻEBYS SIĘ NIE POŁAMAŁA, JAK BĘDZIESZ Z TEGO WYSOKIEGO POZIOMU SPADAĆ!!!! Mój wpis z 26.10 godz. 18.24: jest to publiczne forum, a nie prywatne. Każdy ma prawo zaglądać, czytac i komentować. A że WY się z tym nie zgadazacie, to już jest WASZ problem. Zawsze się obrazałyście (szczególnie Berry i A***A) za jakąkolwiek krytykę. WY nie jesteście święte nieomylne krowy!!!! A MY czytaczki możemy sobie mówic co o WAS myslimy i koniec!!!! Czy możesz mi powiedzieć i wskazać, jakie chamstwo zawarte jest w tej wypowiedzi? wypowiedź następna z 26.10 godz. 19.23: (O Berry) jak to robiła mężem, to wyobrażała sobie kolegę z pracy i było jej przyjemniej. To w sumie mozna nazwać zdradą moralną, prawda? A tutaj gdzie jest chamstwo??? A zresztą, szkoda gadać i szkoda klawiatury na pisanie, boTy i koleżanka Berry i tak widzicie tylko swoje racje i tylko wasze zdanie ma się liczyc. Każde inne jest przez was niemile widziane. DOSC TEGO!!! Pozdrawiam i życzę, żeby ci wasi panowie w końcu przejrzeli na oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I w końcu znikniesz... Heloo dziewczyny!Głowa do góry!Piszemy do siebie a nie do \"nich\"!!!!Pamiętacie???Nie dajcie się wciągać!!!!!!!!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sprawa kogo sobie wyobrażam jak się kocham ze swoim mężem prawda? Dzis na przykład wyobrażałam sobie że bzyka mnie mój śliczny piesek:D i tez było cudownie, szczerze mówiąc - jak nigdy do tej pory.. Powiedziałam o tym swojemu mężowi i on tez mi się przyznał, że czasem sobie wyobraża taka pudlicę z klatki obok (w sumieto ona też mi się podoba, może kiedyś jakiś trójkącik mykniemy.... Nie pisz mi więcej o zdradzie moralnej nasza święta członkini kółka różańcowego, bo nie kto inny, ale własnie Ty jakiś czas temu zastanawiałaś się nad zmianą partnetra - jako lekarstwo na niskie libido po tabletkach... Przyganiał kocioł garnkowi.... No dobra przyszła pora na całą prawdę dziewczynki, mam nadzieję, ze nie będziecie mi miały za złe, że ujawnię naszą słodką tajemnicę..: Jak juz piszemy szczerze to Ci powiem dlaczego nie chcemy nikogo innego w swoim gronie...bo my jesteśmy wszystkie lesbijkami. Nasi mężowie to tylko przykrywka dla znajomych, bo wiesz, Polska to wolny kraj, ale wszelkie mniejszości seksualne są dyskryminowane. Spotykamy się mniej więcej raz na tydzień i odwalamy nieziemski sex (oczywiście nie zapominamy też czasem dołączyć do tego naszych zwierzątek - wiesz, tak dla pikanterii;) Jest nas piątka (ja, A****A, Madzik, Mała i Cosmi), jak do sexu to wystarczy, bo jak byłoby nas więcej to już by się tłum zrobił i byśmy się pogubiły która ma którą....;) Musisz nam wiec wybaczyć, ze Cie nie chcemy w swoim gronie:O Poszperaj trochę w jakichś ogłoszeniach w gazecie (widzę, ze jestes w tym dobra;), moze tam trafisz na jakies fajne kolezanki lub kolegów (zależy co lubisz), z którymi może zawiążesz bliższe przyjaźnie... Ot, i cała prawda o nas - wulgarnych, niewykształconych i obrażalskich lesbijkach... (grunt, że bardzo się kochamy! Bo miłość jest najważniejsza - nigdy o tym nie zapominaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak ...oprócz pajaczków oczywiście,bo pajączków i podobnych obslizgłych stworzeń nie lubimy:-P:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry, jak mogłaś zdradzic naszą tajemnicę!!!!Jesteś okropna-za karę tym razem jak sie spotkamy to nie będę juz mietoliła Ci cycuszków tak, jak ostatnio...Podobało Ci się, prawda? A i jeszcze jedno-jeżeli o mnie chodzi to masz sex ze mną z głowy na jakieś 2 miesiące-Tak ZDRAJCZYNI!!!!! Teraz się wstydzę za Ciebie, jak mogłaś? Okres posuchy jest przed Tobą Skarbie!Kara musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
czyli jednak nie kochasz swojego partnera :D Po drugie to pare razy ludzie dawali ci dobre rady (wizyta i seksuologa, Vamea) ale ty od razu z pyskiem na nich. Buhahaha haha haha A***A dlatego nie szuka pracy przez ogloszenia bo takiej krowy co duzo ryczy a malo mleka daje nikt by nie chcial i tak by nikt nie chcial. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry.
i piszecie cos o kosciele i kolku rozancowym. a kto "caly dzien przeplakal po smierci papieza??" hipokrytka Acha.I jesli dla was ktos kulturaly od razu do kolka rozancowego musi nalezec, to wy tirowki jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry.
ale jestescie zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna rzecz się wydała:( To z tą tirówką też trafiłaś bezbłędnie:O A jednak czasem uda ci się w cos trafic;) Ale tylko w niedziele stoje na Gierkówce, bo w dni powszednie musze chodzic do normalnej pracy, więc aż tak strasznie często się nie puszczam;) No i tylko z kobietami, nawet nie wiesz ile ich się zatrzymuje... nawet sobie nie zdajesz sprawy ile na świecie jest homoseksualistów, tylko ze sie dobrze kryją... No nie kocham swojego partnera - fakt, bo kocham tylko kobiety:O Ale starałam się go pokochać, naprawdę, no trudno, nie udało się. jesteśmy teraz przyjaciółmi, mieszkamy razem, on czasem korzysta z okazji jak przyprowadzę jakąś fajną koleżankę... I jest git!! A****A no coś Ty! Cały rok posuchy?! Przecież znasz moje libido! Ja nawet dnia bez sexu nie mogę wytrzymac, a Ty mi tu z całym rokiem wyjeżdżasz?! Miejże litość dziewczyno! P.S. A teraz poważniej do pewnej pani z bardzo niskim IQ: Kochac Papieża i płakać po jego śmierci, a należeć do dewocjonalnego kółka rózańcowego (o którym pisałam żartobliwie - jakbyś nie skapowała) - to dwie diametralnie różne sprawy, jak nie czujesz tej róznicy, to jesteś głupsza niż się tutaj kreujesz..... I nie mieszaj z łaski swojej do naszych sprzeczek Papieża, bo to, ze o Nim tutaj napisałaś, wśród takich przepychanek słownych świadczy jaka jesteś ograniczona, beznadziejna, żałosna... czasem az słów brakuje.. My się możemy tutaj kłócić i bluźnić na siebie wzajemnie ile wlezie, ale do głowy by mi nie przyszło zeby w takim momencie wpominać Papieża i wywlekać moje wypowiedzi z dnia Jego smierci. Popisałas sie na całej linii, teraz mozesz sobie pisac co chcesz - jakiekolwiek słowa napisane przez ciebie sa dla mnie jak powietrze, nie chce miec z kimś takim nic wspólnego..:O Niedobrze mi się robi na samą myśl o tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki .... U mnie wczoraj było ciepło - dzis juz piździ jak w ............. na dworcu - nie bedę tu wymieniac nazw miejscowości :) Berry ten kurs trwa cały czas bo w Łodzi jest siedziba największej szkoły akrylu i przedstawiciel na cała Polske. ale Wam by sie tez przydało troche górskiego powietrza :) która jezdzi na nartach??? ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo nad tym myslalas
Akurat nie jestem katoliczka i nie uznaje zwiechrznictwa papieza. Wydaje mi sie czysta hipokryzja wysmiewanie sie z kosciola, a potem beczenie nad papiezem. Gdybys naprawde uwazala go za osobe swieta nie smiaalbys sie z tego ze ktos np. chodzi do kosciola znalazlam twoj blog http://www.lady-jewel.mylog.pl/ buhahahahaahhahahahaahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, tez tak macie ostatnio na kafeterii ze sie strony na brązowo wyświetlają? Chyba jakieś gówno się wykluło... Cosmi - narty jak najbardziej, rewelacja! To jedyny powód, dla którego choć trochę lubię zimę;) I dzięki wielkie raz jeszcze - wiesz za co 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry, Ty mi tu napisz co to ma być-od wczoraj wieczór swędzi mnie w okolicy łechtaczki, z prawej strony...zaraz oszaleje. Mam w domu masć Pimafucort i smaruję. Na grzybicę to mi nie wyglada...Tylko nie pisz, że mam iść do gina, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, w okolicach łechtaczki powiadasz.... mnie to wygląda na znak-sygnał, że przyszła pora na bara baba;) :D Moze tak Cie orgaznim o tym informuje;) Grzybica pewnie nie, bo wtedy by sedziło bardziej koło środka i byś miała takie upłaty serowate:P Normalnie opis jest super:O W kazdym razie na nic groźnego to mi nie wygląda... Ps. Idź do ginekologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam tam takiego małego guzka, jakby krostkę...To na bank niee jest grzybica bo nie raz miałam i wiem, jak się objawia-ale co to za ścierwo jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzka? to ni cholery nie wiem co tam Ci rośnie... może siusiak ;) A tak poważnie to jakby Ci nie zniknęło to jednak idź do gina, powiedz ze chcesz zajsc niedlugo w ciaze to Ci nie da piguł!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny topik-
mozna sie duzo dowiedziec, widac ze wiele osob ma taki problem i fajnie ze piszecie na ten temat :) ale tak pociuchutku powiem ze faktycznie laseczki troche bluzgacie ;) ja akurat tego nie lubie, no ale ze mnie temat zainteresowal to zagryzam zęby i troche poczytuję. absolutnie nie chce was atakowac, bo interesuje mnie temat, a nie to jakie jestescie i rozumiem ze sie wkurzacie jak ktos pomaranczowy was obraza, ale widze ze na kazdym topiku znajdzie sie jakas menda, ktora czepia sie co rusz to innej osoby i sieje zamęt. Jednak przychylam sie do opinii niektorych czytajacych ze takie bluzgi wykraczaja poza ramy pewnej netykiety. Trzymajcie sie cieplo i nie dajcie sie wyprowadzic z rownowagi zaczepialskim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, trochę przegięłyśmy z tymi bluzgami:O Ale na swoje usprawiedliwienie moge powiedziec , ze jak widac, wczesniej tego nie robilysmy,ale jak ktos zaczyna nas obrażac, to każdemu nerwy by puściy. Ale juz nam przeszło;) fakt, zauwazyłam za na wielu topikach pomarańcze potrafią nieźle zaśmiecić fajne tematy. Niestety, zawsze sie ktos taki znajdzie i rady na to nie ma. Ciesze sie, ze znalazlas \"u nas\" cos dla siebie i czegos moglas sie dowiedziec. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że A****A była pomarańczowa od 2 lub 3 strony topicu aż do 11. Gadała na pomarańczowo coś ok. 2 m-cy. Wtedy nie zaśmiecała topiku? A teraz jak ktoś wejdzie na pomarańczowo - raz-dwa zaśmieca wg Was topic i jest niemile widziany. Hipokryzja???? Zdaje mi się, że rezerwowanie nicku nie jest obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, skończmy już to przerzucanie się słowami, bo nawet jak to na początku było w jakimś stopniu interesujące to teraz już stało się po prostu nudne. Co za dużo to i świnia nie chce. Ten topik jest o zakończeniu przygody z tabletkami i nie jest konkursem kto komu bardziej dosra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i jeszcze jedno.Wyjaśniam po raz kolejny. Nie chodzi o to, ze mamy coś przeciwko wszystkim pomarańczowym. Niektórzy sa bardzo sympatyczni i zawsze tutaj mile widziani. Jeżeli mamy jakies pretensje to do chamskich i bezczelnych pomarańczowych, z reszta tak samo bysmy potraktowali \"czarnego\", który zachowywał by się tak samo beznadziejnie. Kolor tu nie ma znaczenia - tak samo jak w życiu. Nie widzę więc tutaj w ogóle związku z tym, co nazywasz hipokryzją. Wiecej juz pisac nie bede na te tematy, bo uwazam ze wszystko zostalo juz wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje jesteś nudna jak flaki z olejem i jak czytam ten topik, choć w nim nie uczestniczę to jesteś jego najwiekszą porażką i z takimi jak ty nie można kulturalnie...przylazłaś tu, krytykujesz...a nic od siebie-NIC, tylko krytyka...Jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Hmmm...widzę,że sie nic nie zmieniło...???????? Więc chyba przerzucę się na gg z Wami:-) :-) :-) p.s.Madzik dzięki -wiesz za co:-)Cosmi też :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze ...największa porazka naszego topiku sa wypowiedzi takie jak twoje - które nic nie wnoszą na temat, ktory nas interesuje, wiec z łaski swojej jak nie masz nic bardziej pozytecznego do roboty, to posprzataj troche w domu, w koncu jest sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×