Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość ale przecież berry
chłopaki, do domu!!!dajcie juz spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jednak nie bawią Cię te
teksty. Brak seksu prowadzi do histerii (buhahahahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zalosne jest rezerwowanie
nickow, zeby sie podszyc i przeprosic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslałam z dziecko znalazło sobie inne zabawki... Moze mamusia na Gwiazdkę kupi nową lalę albo samochodzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś założył sobie że sie z nami rozprawi bo tu jest zdecydowanie za spokojnie i na siłe gramoli sie do naszego stolika.no ok.. olka łapie doła.mam wrazenie że im dłużej siedzi w domu tym gorzej..potem nie moze sie przyzwyczaić.jak wchodzimy na salą..od razu ją cofa i pani musi ją prowadzić. lecę dziś po magnez i chrom..opiszę wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze obcy znowu dają ... cóż ja to nazywam \"przypadki doktora Miłka \" nieuleczalne na dodatek. Ja wczoraj tez połaziłam po cmentarzu, w Bielsku była sliczna pogoda, słonko i zero wiatru ( a tutaj czasami taki halny daje ze szok) wiec wczoraj było super... Pozdrowionka kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik napisz iel kosztuje ten chrom bo ja slyszalalm ze 29 zl , a magnez to polecam taki w tabl do rozpuszczania ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh teraz umyślił mi sie adipeks :D kurcze jak schudne do 55 kg to ze szczęscia bede biegać wokół domu:D:D trzymajcie kciuki ,zaczynam za 2 tygodnie po okresie ktory MUSI niebawem przysjc:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁEEEEEEE!!!!!!!!!!!!:-( Masz rację Madzik- ktoś tu się strasznie na siłe ładuje Nam do zabawy!!!:-( :-( U mnie pogoda wczoraj tez dopisała,było fajne słoneczko:-) A dzisiaj niestety pochmurnie :-( Także nie tylko Ty A****A ŁAPIESZ DOŁA...ja też niestety...Chyba musze kupic sobie jakieś ciepłe paputki ,bo mi stopki marzną niemiłosiernie...A tak wogóle ,to nienawidze nosic na sobie tej sterty ciuchów!!!!!Chyba zapadne w sen zimowy!!!:-) :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaaa zapomniałam wybrać kasę z bankomatu ..a dzisaj zapomniałam karty..takze na wielkie chromowe zakupy wybieram się jutro.umysliłam sobie też kupić nowe kozaki i kurtkę.mąż na razie nie komentuje tego faktu..bo jest milion km stąd.. :) chyba na szczescie.. caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova.
obserwuje juz ten topik od dawna, i to mniej wiecej dzieki niemu zdecydowałam sie przestac brac tabletki,to juz 9 dzień kiedy nie biore , a plamienia nadal sie utrzymuja, czy to normalne, brałam Cilest, z góry dzieki za odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova, Po odstawieniu, szczególnie w pierwszym cyklu wszystkie anomalie są mozliwe, więc sie pnie przejmuj:) I gratulacyjki, że juz nie bierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!! Dziś mój 2 dzień-7 dniowej przerwy.Biorę-a raczej brałam Cilest.odstawiam go już na dobre. pomijając cellulit i totalny spadek libido,to było na razem dobrze juz od prawie roku...a teraz zamieniam cilest na gumki.Z jednej strony cieszę się,że przestałam brać tabsy-mój organizm powoli ich już nie tolerował, z drugiej jednak boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez niedawno zucilam i teraz jedziemy na gumach, wiadomo ze sie boje i co chwile mam schizy ale nie chce juz ich brac ,Jak narazie (odpukać)) nie wyspuje mnei pryszczami :D ale nie wiadomo jak to bedzie w czasie okresu na który czekam :O libido powoli wraca do mnie:D moge sie kochać codziennie ale daalej jest tak ze raz dziennie mi starczy:O pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova.
dzieki berry, oby to wszystko wyszlo nam na dobre.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewwaa - raz dziennie Ci starczy...;) Powiem krótko: fajnie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomposzanka
cześć dziewczyny!!!! poszukuję informacji o novinette bo niedługo zaczne je brać, a chciałabym znać opinie kobiet. wczesniej brałam logest i nie wiem czy podjęłam dobra decyzję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamposzanka: Hmm, że tak powiem chyba na tym topiku nie znajdziesz nikogo, kto powiedziałby Ci coś dobrego o jakichkolwiek tabletkach:( Bo my tu wszystkie \"na odwyku\" jesteśmy, własnie przez to że tabletki przysporzyły nam wiele przykrości:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tu kiedys bylam
hej hej mam ogromna prosbe niech ktos mi cos powie :) odstawilam tabletki, krwawienie z odstawienia mialam 1 pazdziernika, czyli jakby nie patrzec okres powinnam dostac 29ego a tu nadal klops... w ciazy nie jestem, wiec tym sie nie martwi, ale wkurza mnie to czekanie! rozumiecie... a tak obilo mi sie o uszy, ze przewaznie pierwszy normalny okres przychodzi regularnie jeszcze, wiec sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakatakajedna
kiedyś tu byłam hmm brałam tabletki przez kilka lat-cilest zreszta i było ok tak przynajmniej myślałam tyłam stabilnie kawałeczek po kawałeczku więc myślałam że może to zmiana trybu zycia, starość genetyka itp nie widziałam że jestem nerwowa niby nie miałam zaburzeń libido nie biore od stycznia tego roku i chyba wreszcie mój organizm zaczyna wracać do normy chudnę szybciej niż tyłam ale powolutku nic na siłę jestem pełna energii i taka dziwnie spokojna ah no i czuje motyle jak ładnych kilka lat temu i jest git najgorsze jest to że czuję się jakbym stała przed plutonem egzekucyjnym brak pewności stres w okolicach miesiączki jakaś część mnie krzyczy weź pigułkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tu kiedys byłam: skąd takie wiadnomosci, ze pierwszy okres po odstawieniu przychodzi regularnie? Pierwsze słyszę o czymś takim. Z róznych opinii wynika ze z tym nie ma zadnej reguły, bywa naprawde róznie. U Ciebie to dopiero niecały tydzień opóźnienia, czyli tak jaby nic;) U mnie do tej pory cykl waha się 24-30 dni, wiec parę dni w tą czy w tą to normalka, a szczególnie już po odstawieniu, więc nie martw się! :) magdalenatakajedna: Super, ze wszystko u Cienie wraca no normy - czyli do stanu sprzed tabletek! Powiedz tej części organizmu, którz krzyczy \"weź pigułę\" żeby się zamknęła;) Sama widzisz ze nie wato chyba ich brać - tycie, apatia, nerwowosc, brak libido... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69500828 dziewczyny weźcie obczajcie te buty..normalne chodzą za mna od kilku tygodi..nie szajsowate..? osobiscie czuję sie brzydka,gruba i wysyfiona..@ mi sie zbliza wielkimi krokami a i poziom wrednosci jest na niebezpiecznym poziomie. chyba se pójdę do fryzjera na poprawę humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ładne sa te buty. Ja osobiscie kupuje juz z okragłymi przodami ale jak lubisz takie to sa bardzo ładne i seksiowne :):):) Ja chce komus opchnąc motorole V3 i nie wiem jak to sie robi na tym allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno, madzik, buty sexi na maxa, no mój stary byłby szczęsliwy gdybym ja w takich gustowała;) Ale na jego nieszczęście ja lubię buty np. z Lesty (wiecie jaki tam typ mają) jak nie to wklejam do obejrzenia (przewija sie strzałeczkami >> ) http://www.lesta.pl/pl-kolekcja.html i w ogóle z takimi kwadratowymi czubami i takie buciorowane... zupełnie niekobiece;) Jak jest jakaś większa okazja i muszę wskoczyć w coś na obcasie to ryczeć mi się chce;) Madzik - jak takie lubisz i się w nich nie zabijesz;) to kupuj, bo są naprawdę fajne! cosmi - mail zajebisty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no berry niezłe buciki - mam takiego rodzaju na zimkę bo wiesz u nas w górach to zima po byku, zreszta ja tez na obcasach nie lubie chodzic, ale podobają mi się laski na obcasach ( prosze opacznie nie zrozumiec :) ) wiec madzik kupuj bo na nastepnej fotce widze twoje nogi na obcasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik!! Buty są piekne, ja osobiście takie bardzo lubię i strasznie mi się podobają ale...u kogoś;) Ja nie umiem w takich chodzić, ponadto styl, ktory preferuję jest czysto sportowy więc nawet mowy nie ma:( Jeżeli to Twój styl to sie nie zastanawiaj:) Tylko pamietaj, że one Cie nie ogrzeją, są bardzo cieńkie-nie ocieplane-streczowe i podeszwa jest cieńka więc jak zimą poczekasz sobie w nich na przystanku autobusowym to Twoje palce zamienią się w sople lodu:( Wiem to, bo mam takie same tylko bordowe, kiedyś zaszalalam i se kupiłam ale zakładam je tylko od swięta a własciwie to wogóle:( Cosmi Jesteś zarejestrowana na Allegro? jak tak to włazisz w Moje Allegro-Sprzedaj-i jedziesz z koksem. Tylko musisz mieć aparat w telefonie lub cyfrowy i zamieścić real foto. Potrzebny jest do tego program Irfan View, ktory znajdziesz w www.dobreprogramy.pl pomaga on zmniejszyć zdjęcie do parametrów wymaganych przez Allegro-ja zawsze daję-540/405...Płacisz za wystawienie aukcji i potem prowizje od sprzedaży-raz w miesiącu dostaniesz meila od Allegro z poleceniem zapłaty i od daty meila masz na uregulowanie 14 dni-warto mieć konto internetowe:) Jak czegoś nie wiesz, to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hm..to chyba sobie je kupię..chociaz stary napewno mnie zabije ze znowu kupuję sobie coś na allegro :)..ale..co tam..najwyżej ..:) ja osobiście całe życie przechodizłam w galanach..w lecie,w zimie i o kazdej porze dnia i nocy i do wszystkoego..jedą parę hd-ków zdarłam totalnie i kupiłam sobie nowe-czekają na zimową chlapę i ciapę.. i przez te glaniska zrobiły mi się ogroomne łydki..ale w sumie od wysokich szpil też się robią.. w kazdym razie natchneło mnie na buty w których niegdy nie lubiłam chodzić..ale chyba się starzeję..i jeszcze te czuby..chociaz w tych to ten czub nie jest chyba taki ogromny :)..chociaz karalucha w kącie to pewnie by zabił :) pożeram czekoladkę i jest mi obłędnie :) całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×