Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość karola666
xmoniska :racja ,ja łykam + bonusowo mam dopochwowe heehe aaapropo tego wszystkiego po porodzie dalej to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już zapytasz czy po porodzie też :) ja też mam jedne dopochwowo już przepisane bo ostatnio faktycznie jakąś infekcję złapałam, a te co przepiszą to nie wiem czy to do łykania czy też dopochwowo... napisałam łykać będę bo któraś tam wcześniej pisała, że ma tabletki do łykania.... oby do łykania bo nie lubię sobie tego aplikować.... w każdym razie już tamtej infekcji się chyba pozbyłam bo nie mam objawów takich jak miałam tzn niemiły zapach bo swędzieć nie swędziało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
xmoniska:drugi raz bede miała robiony wymaz?:>zeby zobaczyc co i jak?bo jesli tak to wole sie przygotowac psychicznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Efffcia123:Ja napisze w piątek bo dopiero wyniki bede miała przed oczami. Dziewczyny które biorą antybiotyki ,chodzi mi o AGUMENTIN czy odczuwacie jakies skutki uboczne?mnie strasznie bolą nogi w stawach i wogle łydki na tyle ze długo nie ustoje;/ czytalam ze tak moze byc przy przedawkowaniu dziwne co najmniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola666, lekarz nie mówił na jaką bakterię ten augumentin? Ja kiedyś brałam i z kolei dostałam jakiejś wysypki :) z drugiej strony wiem, że opinie na jego temat są dobre i że jest bezpieczny w ciąży także nie przejmuj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wykryli coś tam coli i coś tam jeszcze, ale ja nie biorę augumentinu. Biorę zinnat doustnie i pimafucin czy coś takiego dopochwowe globulki :] za to jak przeczytałam ulotkę zinnat to od razu do M mówię, żeby w razie co mnie ratował bo tyle tam ubocznych efektów, że aż oczy mi na wierzch wyszły... ale skoro trzeba.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moninisiaa no u mnie chyba to samo, na pewno coś tam coli bo tyle usłyszałam przez tel :) a wlasnie tego drugiego nie doslyszalam, myslalam ze jak ktoras z Was napisze to mnie olsni hehe co to za ustrojstwo. Jakies globulki mam miec i chyba jednak augumentin, na sama mysl zaczyna mnie wszystko swedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
U mnie się wyhodował Enterococcus i niestety Streptococcus agalactiae. Też mam Augmentin i Lactovaginal dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Efffcia123;Właśnie nie wiem na jaka ta bakterie w piatek sie dowiem,przez tel nic nie zapamietałam przez moj szok na sama mysl o czyms takim.A co do tego leku to tyle ze bezpieczny w ciazy jest to przeczytalam na ulotce ,zreszto moze to wogle związku nie ma ,po prostu ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te bakteriozy, musi się coś przypałętać no ;) ja zaczęłam brać augumentin i albo u mnie w pokoju lata jakiś komar-tajniak :D albo znowu będzie wysypka w trakcie kuracji :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
A ja na szczęście dziś koncze kuracje augumentinem ,przez cały czas zarzywania miałam biegunke coś wspaniałego hehe kazda wysypke bym zniosła nawet ta swedzącą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wybieram się na posiew, ile za niego płaciłyście? tak jak podane na stronie arciszewskich, tj 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nUrszula86 - za sam posiew to nie wiem, ale po wizycie+zebranie materiału na posiew skasowali mnie na 220zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Ja zapłaciłam 200 zł za cała wizyte z usg. Standardowo płace za wizyte bez badania,tylko samo usg 150 zł A jak u Was Babeczki to wygląda? nURSZULA86:powodzenia na badaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wizytę z USG zawsze płaciłam 130 zł. a za wizytę z USG genetycznym w 13 tyg 180 zł. karola666- nie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Ja płaciłam 50zł za posiew, na paragonie też tak jest wyszczególnione. Ciekawe skąd takie rozbieżności.. w końcu posiew zawsze taki sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
xmoniska:a skąd masz takie informacje? swoja drogą skoro na stronie jasno i wyraznie pisze 50 zł to tyle powinno być,a skoro to mają być ceny dla pacjentów stałych to taka informacja tez powinna tam być ja za każda wizyte płace 150zł bez badania tylko usg z ich cennika wynika ze powinnam płacic 130 zł,zresztą nURSZULA86 chodzi do tego samego lekarza co ja i płaci 130zł. Ciekawi mnie czy to nie wynika z tego jakie Panie sa na zmianie w recepcji i jak wbijają paragony:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam, że stałe pacjentki mają inne ceny, karola666 ja chodzę do tego samego lekarza, ale chodziłam do niego jeszcze przed zajściem w ciążę, więc myślę, że ma to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130 zł kosztuje wizyta z USG przed 11 tyg, a USG po 25 tyg z obrazowaniem 3D kosztuje 160 zł- wg ich cennika ze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i panie z recepcji nie mają nic do tego ile płacisz, ponieważ cenę ustala lekarz, one wiedzą ile kasy mają pobrać wg systemu komputerowego,którym przepływają informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01
Cześć, mam takie pytanie do was ;) Narazie chodze na warszawska na nfz ale 2 miesiace przed terminem porodu mam zamiar przepisać sie na zamenhoffa . Mam wskazania do cesarki i jak bym wczesniej zaczeła rodzić tzn przed 37 tyg ( to oni tam wcześniej nie przyjmują prawda ?)to musze jechać na warszawska albo do psk ? I dostane tam od lekarza z zamenhoffa jakiś papier że na cesarskie ciecie czy musze mieć od ortopedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
to w takim razie dla kogo są ceny na stronie? ''USG po 25 tyg z obrazowaniem 3D kosztuje 160 ''-ja ani razu nie miałam takiego USG. Nie wiem jak wytłumaczyc to ze na ostatniej wizycie zapłaciłam 130złza to samo za co wczesniej płaciłam 150zł moze mam sie czuc stała klientka. Panie w recepcji maja wpłw na to jak wbijają paragon bo jak spojrze na ostatni to z niego wnika ze miałam usg przed 11 tyg.ciąży;) Myśle że nie ma co analizować bo jak sie płaci i tak taką kase nie mała to nikomu róznicy nie robi kilka groszy ale mimo tego rożnice sa. justyna01:myśle ze skoro masz wskazania do cc to powinnas miec zaświadczenieod tego lekarza który to uznał(bo chyb a z kimś to skonsultowałaś ,skoro jestes przekonana do cc) jesli poród zaczniesz przed ukończeniem 37 tyg to Cie raczej nie przyjma chyba ze kilka dni Ci zostanie do tych pełnych37 to przyjma (tak mi mowił mojlekarz),choc nie wiem od kogo to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek12345
karola666 szczerze powiem, że dla mnie to czy płacę 130 czy płaciłabym 160 nie robi większej różnicy, bo najważniejsza jest dobra opieka nad Dzieckiem i nade mną, no i poczucie bezpieczeństwa. poza tym zdarzyła mi się też wizyta z USG, za którą zapłaciłam 80 zł. i panie z recepcji nie mają wpływu na to ile płacisz, ponieważ to lekarz ustala cenę wizyty wg ilości wykonanych procedur, przecież pani recepcjonistka nie siedzi w gabinecie i nie widzi czy masz wykonaną cytologię, posiew czy usg genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×