Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Gość bilborka
ja jestem 6 dzień,jesli chodzi o efekty to już spore i wagowo i centymetrowa ale niestety nie wytrzymuję tylko na zupkach.Wieczorem do zupkim jem kalarepę albo 2 ogórki kiszone. I to mnie trzyma przy życiu.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
oj dziewczynki kochane teraz wiem ze z ta dieta to nie byl dobry pomysl jest szybka ale po mojemu to lepiej jest zastosowac diete 1000 kcal i dolaczyc do tego sport bo na tej cambridge to raz jak poszlam na basen to nie dalam rady pojsc do pracy a tak jesz co chcesz obliczasz sobie co ile ma kcal a w internecie juz pelno tych tabeli itp a jak masz ochote na czekolade to jesz zamiast podwieczorku np 5 kostek to 100 kcal a bedac na cambridge to naprawde czlowiek jest taki wymeczony i spragniony tych wszystkich pysznosci nawet salata jest pysznoscia i potem zaczyna sam siebie oszukiwac a tylko mala kromka chleba nikt sie nie zorientuje i tak ze wszystkim i wlacza sie taka pewnosc dalas rade raz dasz nastepny noi taki diabel wew ciagle namawia zjedz cos bo znowu tak dlugo nic nie dostaniesz to powinno byc stosowane np w szpitalu albo chociasz te wychodzenie z dietywtedy ludzie by dawali rade nie mam juz teraz ochoty na slodki jem same light produkty ale ciagle jestem glodna i czasem brzuch jest pelny az boli a ja jestem glodna chodze teraz na basen codziennie od piatku na 1.5 godziny ale naprawde lubie plywac takze nie mecze sie taka strasznie nie wiem z kad ja biore tyle energii dziewczyny normalnie wstaje o 6 rano i ide plywac a wieczorem cwicze mysle ze to zielona herbata takiej sily mi daje oczywiscie to wszystko zeby kilo nie wrocily i rano jest 60.7 a wieczorem 61.2 ale teraz zwaze sie dopiero w sobote zeby nie stresowac siebie samej wczoraj nie zjadlam nic slodkiego tylko pare sucharkow a potem wyrzuty sumienia i na silownie takie mam zakwasy ze ledwo sie poruszam no ale dzis narazie wedlug diety mieszanej zobaczymy jak to bedzie w pracy wsrod wszystkich ciasteczek frytek krewetek i wina lubimy sobie z dziewczynami wypic winko rozowe zobaczymy jak to bedzie bede pisala co dalej narazie mieszana a potem 1000 i planuje na tej 100 pozostac juz na dluzej jesli tylko te kg nie wroca bedzie cudownie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka555
Ja też się wzięłam za tą dietę. Ponieważ bałam się , że na samych zupkach nie wytrzymam , robię sobie tak, że zjadam dwa koktajle dziennie z DC a po południu przed 18.00 zjadam obiad. Albo rybę gotowaną lub z parowara z sosem jogurtowym lub chude mięso (z indyka lub z kurczaka) i do tego jakąś sałatkę lub surówkę (sporo). No i dzięki tej kombinacji wytrzymuję, bo nie jestem spragniona normalnego jedzenia, bo co dzień coś jem normalnego. Udało mi się jak do tej pory schudnąć przez 2 tygodnie 3 kg. Chyba są zalety takiej diety, bo powiem Wam, że czuję się normalnie, i nie jestem osłabiona. Kiedyś byłam już na Diecie Cambridge kilka lat temu i udało mi sie na ścisłej (tj.. na samych zupkach i koktailach) schudnąć przez 3 tygodnie 8 kg. No ale siły zero i miałam czasami mroczki przed oczami. A teraz jest dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka555
A i jeszcze dodam, że jak wczoraj miałam mały kryzys i coś za mną chodziło zanim uszykowałam sobie do jedzenia obiad, to wypiłam szklankę mleka. Pomogło. Zasyciłam się tym mlekiem do czasu obiadu. A no i czasami jeszcze między posiłkami wypijam kawę rozpuszczalną z chudym mlekiem. Staram się tak , żeby oprócz diety spożywać produkty z bialkiem a z małą zawartością węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
halooo jak tam dziewczynki wasze diety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Dziewczyny totalna klapa..........jest po swietach i .....znowu waze 71kg!!!!A bylo tak dobrze...61,7........dzwonilam do konsultantki i za pare dni wskakuje na 3 tyg diety,porazka.Kurcze,prawie rok tak dobrze sobie radzilam :( pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Witaj Aniu! wczoraj przeczytałam Twoją wiadomość i chciałabym Cie jakoś pocieszyć. Powiem tak, u mnie też ostatnio kiepsko z dyscypliną. Słodycze kuszą jak nie wiem co, pyszne jedzonko wokół, wieczorem do lodówki ciągnie najbardziej, chwila nieuwagi i juz waga leci do góry. Z jednej strony człowiek sobie myśli, że przeciez nie mozna tak całe życie sie katować a zdrugiej jak sie tak naje to potem zły na siebie. Ja to wszystko rozumiem i wiem jaki to ból ;) Też po diecie przybyło mi już 3 kilo, ale jeszcze wydaje mi sie że mam nad tym kontrolę (choc zrzucić te 3 kilo jakos nie potrafię ;)) Dlatego trzymaj się, nie poddawaj sie i mów jak Ci idzie. Ja solidarnie z Tob a obiecuję że nie będę sie objadac słodyczami i nie będę jeść po 18 - może bedzie Ci łatwiej wiedząc że nie tylko Ty cierpisz katusze :))) Buziole i walcz!! PS. Powiedz co Twoja konsultantkoa na to że znów chcesz stosowac dietę?? Nie za szybko?? Ciekawa jestem bo pewnie też mnie to czeka prędzej czy później ;) - choc wim obiecałam i postaram sie wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania72
Od poniedziałku przymierzam się po raz 3 do dc. Za pierwszym razem schudłam 8 kg ( 73 a potem 65 ). Po około 2 latach doszłam do wagi 69 kg i na drugiej diecie schudłam do 63. Dość długo ważyłam 63 kg ale potem zaszłam w ciążę i po urodzeniu synka zosłało mi 69 kg. Teraz chciałabym schudnąć do 63 kg, gdyż bardzo dobrze się czułam przy tej wadze (wzrost 160). Jest to jedyna dieta na której potrafię schudnąć. Nie doszłam jeszcze do wagi sprzed 1 stosowania diety więc uważam że jak ktoś się pinuje to efekt jo-jo mu nie grozi. Trzymajcie za mnie kciuki. Od poniedziałku zaczynam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, bardzo potrzebna jest mi dieta cambgridge. Może ktoś mi powie, gdzie i jak ją kupić. Przez allegro już nie można. Ciekawe dlaczego? Mieszkam w Krakowie - Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cambridge_d
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy DC można stosować od razu w formie mieszanej? Doszukałam się dwóch wersji, że można 2 posiłki po 200kcal lub jeden 400kacl i 2 torebki. Ktoś ma może wieści na ten temat? Nie moge na razie zastosować ścisłej, bo mam sesję i muszę myśleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina0
hej! ja tez zaczelam stosowac ta diete i leci mi piaty tydzien jak narazie schudlam okolo 8 kilo i bardzo sie z tefgo ciesze poniewaz caly jeden tydzien jadlam normalne obiady z powodu choroby:) zycze wam powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodka
hej dziewczyny, ja od lutego drugi raz zaczynam dietę Cambridge, stosowałam ją jakieś 3 lata temu, 5 miesięcy temu urodziłam synka i zamierzam wziąć się za siebie, żeby się synek w lato nie wstydził za mamusię ;) może któraś też zaczyna ????? razem łatwiej :):):) teraz ważę 73 ( wzrost 164 ) mój cel IDEALNY to 63, ale jak będę ważyć 65 to też będę bardzo szczęśliwa :) byle zejść z tej przerażającej siedemdziesiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama8991
ja zaczynam dzisiaj, mam do zrzucenia 20 kg - bardzo potrzebuję wsparcia bo jestem przerażona. Jakiś czas temu (około 8 lat) stosowałam tą dietę i schudłam 25 kg (do 80 kg), od tamtego czasu trochę przytyłam (do 90) co przy moim wzroście (158) jest okropne.Mam nadzieję że tym razem też się uda. Ja zaczynam ścisłą tj. tylko 3 posiłki DC dziennie przez około 3 tygodnie. Nie wiem czy wytrzymam ale będę bardzo się starać, później 2 tygodnie po dwa posiłki DC i jednym normalnym, a na koniec 1 posiłek DC i dwa normalne. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Podbijam watek jako stara fanka Cambridge (a raczej jej wysokiej skutecznosci). Jak idzie dziewczyny? Jakie sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA :)
HEJ DZIEWCZYNY,Jestem na diecie od 2 tygodni,straciłam 7 kg,pierwsze 4 dni na samych 3 produktach Cambridge,potem dolozylam obiad 200 kcal,mam d zrzucenia jeszcze 16 kg,mam nadzieje ze dam rade,mam zamiar pociągnąć jeszcze 2 tygodnie,a potem zwiekszac kalorie i troche ćwiczyć,a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate wroclaw
hej kochane jestem na diecie 5-ty dzien i 3kg w dol probowalam jtź tyle diet ze ho ho i zadna nie byla tak skuteczna do zrzucenia mam jeszcze 10kg trzymajcie kciuki ;-) jak juz mi sie uda na pewno sie pochwale buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ile jesz posiłków? Byłam kiedyś na tej diecie, schudłam w sumie 5 kg jedząc trzy posiłki dziennie. Teraz znów myślę o tej diecie, ale łącząc włączając jeden normalny niskokaloryczny posiłek + 3 diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabikropka
Cześć. Już 4 dzień jestem na diecie. Jest OK. Stosowałam ją jakieś 10 lat temu. Wtedy też bardzo zaiteresowałam się zdrowym żywieniem. Skutecznie schudłam jakieś 20 kg przez 1,5 roku. DC potraktowałam jako start (2 tyg), żeby "zaciągnąć żołądek" tzn. zmniejszyć jego pojemność. Potem diety 1200 kcal, 1400 do 1800. Bardzo długo około 6 lat trzymałam świetną formę. Potem zaczęłam robić "karierę" i tak nerwowych lat to nie pamiętam + rozchorowała się moja tarczyca. Efektem było + 35 kg. Teraz przejrzałam na oczy, po cholerę mi ta kariera i duża kasa skoro zdrowie szfankuje. Poważne problemy z kręgosłupem, alergie z astmą i problemy z jajnikami. 3 m-ce temu powiedziałam stop, dosyć. Schudłam 10kg. Teraz pojadam DC i liczę, że jak kiedyś starczy mi siły na zdrowe chudnięcie. Pozdrawiam wszystkie osoby zmagające się ze swoimi nadmiernymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuśka2123
hej czy ktoś jeszcze tu zaglada? ja zaczynam diete w poniedzialek kupiłam narazie na 7 dni mam nadzieje ze dam rade. moze ktos ma jakies wskazówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 20 lat jestem konsultantem Diety Cambridge. Nie znam osoby która nie zna tej diety. Udzielam konsultacji na terenie Ślaska . kontakt 602585392 oraz na FB "Dieta Cambridge Woj Śląskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoni
funkciona naprawde schudlam 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikakika
Ja dzisiaj kupiłam ta dietę:) zaczynam od jutra.. życzcie mi powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm mala
weronikakika Trzymam kciuki! Ja dziś kończę pierwszy dzień. PRZEŻYŁAM :D Ale owsianka orzechowa strasznie słodka. Ja startuję z 76kg przynajmniej 10kg w dół. A jakie Ty masz plany? PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaO
Witam, dziś zaczynam DC i mam pytanie do Was - czy Wam te zupki też śmierdzą jakąś chemią? Poprzednio jak stosowałam DC to wydaje mi się że smakowały inaczej. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm mala
Jedzac zupki czuje, ze jest to zupa z proszku, nie da sie ukryc. Jednak z pewnoscia nie czuje zadnej chemii. Ogolnie sa niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do obejrzenia filmiku o diecie Cambridge. Jeśli jest ktoś zainteresowany z województwa Ślaskiego zapraszam do kontaktu. Dojazd do klienta gratis. Edyta 602585392 https://www.youtube.com/watch?v=aLu8d5YX9ZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×