Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Go艣膰 renusia333
czy ktos ma moze namiary na konsultanktke w Krakowie diety cambridge? prosze o pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agata ping-pong
Hej dziewczyny chcia艂abym sie dowiedziec jak taka dieta wygl膮da np. jeden dzie艅 i ile kosztuje tydzien takiej diety ile musialabym j膮 stosowac zeby zrzucic 5 kilo pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) Renusia najlepiej jak zadzwonisz do Centrum Diety Cambridge tam podadza Ci namiary do konsultantek z Twojego miasta nr tel to 0228590304 Agata jest to dieta oparta na gotowych produktach, w ci膮gu dnia je si臋 trzy albo 4 te posi艂ki( w zale偶no艣ci od wzrostu) Niestety dieta jest do艣膰 kosztowna ,ale warto. Sama jestem obecnie 7 dzie艅 na niej i czuj臋 si臋 艣wietnie:) O samej diecie mo偶esz dowiedzie膰 si臋 szperaj膮c w internecie jest sporo tam info np ta stronka www.eodchudzanie.fr.pl. Zapraszam Was r贸wnie偶 na stronk臋 forum jest nas tam wi臋cej , dziewczyny s膮 bardzo sympatyczne wymieniamy sie uwagami i spostrze偶eniami w stosowaniu tej dietki. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=247153 Pozdrawiam cieplutko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 renusia333
wielkie dzieki nikulina za telefon do warszawy...:))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰!Stosuje d臋t臋 cambridge od pi臋ciu dni i wszystko bylo ok ,na 偶adnej innej diecie nigdy nie wytrzyma艂am tak d艂ugo,ale dzi艣 mia艂am jakiego艣 do艂a i czu艂am straszne ssanie w 偶o艂膮dku i niestety skusi艂am si臋 na p贸艂 gto艂膮beczka :((((I mam pytanie do was kochane cambrowiczki ,czy to wielka tragedia?Czy dalej mog臋 normalnie stosowac t臋 diete czy ju偶 po ptakach:)i trzeba zaczyna膰 wszystko od pocz膮tku?Napiszcie cos prosze bo si臋 za艂amie :((Chc臋 jeszcze powiedzie膰 ze jestem strasznie zdeterminowana i marze o tym 偶eby schudn膮膰(mam do zrzucenia 13 kg) a ta dieta jest dla mnie poprostu wymarzona i boje si臋 ze wszystkie moje starania spe艂z艂y na niczym!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dietka
Syliwa,zapomnij o tym grzeszku wracaj do diety, tylko naprawde onim zapomnij, wr贸c sie my艣lami dotej sytuacjikiedy sie zastanawiala艣 czy go zjesc czy nie i wyobra藕 sobie jak odchodzisz od niego i budzisz si臋 nast 臋pnegoranka zadowolona 偶e go nie zjad艂a艣. I uwierz ze tak bylo naprawd臋 i kontynuuj dietk臋:):) Trzymam kciuki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 renusia 222
chcialabym zaczac ta diete musze zrzucic 12 kg ale boje sie ze niewytzymam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czy mozecie mi powiedziec
z JAKIEJ WAGI STARTUJECIE? Chcialabym zakupic diete na 3 tygodnie... Waze 67 kg (172 cm) - chce zrzucic ta "7".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karolinaa838
czesc stosowalam diete cambridge dwa lata temu i bylam bardzo zadowolona wazylam 70 kg przy wzroscie 165 i schudlam do 58 moja wage trzymalam przez rok jeszcze w tym czasie schudlam 3 kilo i bylam szczesliwa i nie musialam az tak ograniczac jedzenia wazne bylo zebym nei jadla wieczorami no i strasznie duzo po tej diecie pilam wody i coli light i na prawde efekty sa super moja siostra tez uzywala po ciazy wage utrzymala ale niestest poznalam chlopaka i dlugie wieczory z nim przed telewizorem i pizza to przytylam 3 kg ale pozniej wyjechalam za granice i przez te jedzenie tutaj te konserwanty i slodycze bo je kocham wrocilam do swojej wagi no i od jutra znowu cambridge kto ze mna zaczyna?prosze nie chce byc sama

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karolinaa838
czesc stosowalam diete cambridge dwa lata temu i bylam bardzo zadowolona wazylam 70 kg przy wzroscie 165 i schudlam do 58 moja wage trzymalam przez rok jeszcze w tym czasie schudlam 3 kilo i bylam szczesliwa i nie musialam az tak ograniczac jedzenia wazne bylo zebym nei jadla wieczorami no i strasznie duzo po tej diecie pilam wody i coli light i na prawde efekty sa super moja siostra tez uzywala po ciazy wage utrzymala ale niestest poznalam chlopaka i dlugie wieczory z nim przed telewizorem i pizza to przytylam 3 kg ale pozniej wyjechalam za granice i przez te jedzenie tutaj te konserwanty i slodycze bo je kocham wrocilam do swojej wagi no i od jutra znowu cambridge kto ze mna zaczyna?prosze nie chce byc sama ................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniaro77
pro艣ba o wsparcie! Witajcie, chc臋 zacz膮c od 2 stycznia po 艣wi臋tach, mam marzenie zjecha膰 do 5-7 kilo, i chc臋 j膮 stosowa膰 najwy偶ej przez 2 tygodnie. Mam pytanie, jakie s膮 efekty ( ubytki wagi )po 7 dniach?. Podajcie prosz臋 mi kontakt jakilkowiek do konsultantki, bo b臋d臋 j膮 stosowa膰 pierwszy raz w 偶yciu. Dzi臋kuj臋, pozdrawiam Was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karolina 70
ja by艂am na tej diecie schud艂am 10kg a wr贸ci艂o 25kg teraz by艂am na dietach na kt贸rych sie je i schud艂am spowrotem te 25kg bez efektu jo jo nie polecam tej diety

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karolina838
karolina 70 odpisz mi na maila jak mozesz cos na temat twojej diety na ktorej tak schudlas i nie ma efektu jo jo pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _kaka_
Dieta Cambrige jest cudowna! 4 lata temu j膮 stosowalam i schudlam z 61 kg do 52 przy wzro艣cie 168, ALE ... same torebki przez 2 czy 3 tygodnie nie za艂atwi膮 sprawy. Po DC stosowa艂am si臋 do zalece艅 konsultatnki - g艂贸wnie by艂o to zero t艂uszczu i zero cukru i liczenie kalorii na pocz膮tku, bo do normalnego jedzenia wraca i臋 bardzo powoli stopniowo i liczac kalorie. Dieta jest bardzo niskokaloryczna (400 kal dziennie) a wi臋c metabolizm zwalnia strasznie. Aby go przyspieszy膰 natychmaist po 艣cis艂ej diecie (bo w trakcie nie mo偶na) zacze艂am intensywnie 膰wiczy膰 na rowerku stac. - godzin臋 dziennie. W sumie moje ograniczenia 偶ywieniowe trwa艂y oko艂o 2 miesi臋cy, ale to dlatego 偶e tak sobie narzuca艂am - chude miesko i warzywka, bo ba艂am sie aby tak 艂atwo (w ci膮gu 2-3 tygodni) stracone kilogramy nie wr贸ci艂y. I nie wr贸ci艂y przez 2 lata. Potem stopniowo po troszeczku zacz臋艂y wraca膰, a偶 w ci膮gu ostaniego 0,5 roku przyty艂am chyba z 4 kg i teraz spowrotem wa偶e 61 kg i nosz臋 r.38 a po diecie i przez te 2 lata nosi艂am r.34. Jak w liceum! (teraz mam 33 lata). Ogolnie bardzo polecam t膮 diet臋 - po 2-3 trudnych dniach (g艂odowania kt贸re t艂umi si臋 pij膮c wod臋 lub cokolwiek niekalorycznego) nast臋puje euforia, super samopoczucie i kilogramy leca w d贸艂, a g艂odu w og贸le si臋 nie czuje i trzeba patrze膰 na zegarek 偶eby sprawdza膰 czy ju偶 czas na nast臋pn膮 torebke Je艣艂i kto艣 uwielbia je艣膰 i tylko b臋dzie czekal a偶 sko艅czy diet臋 aby zn贸w nawcina膰 sie fyrtek czy czekolady - to niech sobie da spok贸j bo nie wytrzyma albo kilogramy wr贸c膮 szybko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Z otwart膮 buzi膮 czytam wasze wypowiedzi! dzi臋ki Wam zam贸wi艂am diet臋 i mam cichutk膮 nadziej臋, 偶e mnie te偶 wesprzecie. Podrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KAROLINA 70 mo偶e i mnie zdradzisz swoj膮 tajmnic臋:-) mo偶e mnie te偶 prze艣lesz t臋 diet臋. Ca艂uski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
by艂am twarda, nic nie podjada艂am, nie oszukiwa艂am , bo oszukiwa艂abym tylko siebie, Tylko zupki i co??? tylko 3 kg, bo mam spirale hormonaln膮, a przy hormonach to ta dieta nie dzia艂a. tyle m臋ki, a ma艂y efekt

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dotti29
Cze艣膰 Dziewczyny. Mieszkam w Lublinie i nie mog臋 znale藕膰 namiar贸w na 偶adnego konsultanta, je艣li mo偶ecie to prosz臋 pom贸偶cie. Jaki jest og贸lny koszt 21 diety i ile mo偶na schudn膮膰 przy wzro艣cie 160 cm i 84 kg? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nuta22
karolina 70!! Prosze podaj na meila jaka diete stosowalas bez tego efektu jojo!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nuta22
mam pytanko!!zaczelam chodzic na silownie a teraz chce przejsc na diete cam.....co sie moze stac jak bede cwiczyc??moge zaslabnac??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moze tym razem bedzie mi lepiej szlo z pomoca, innych, tyle razy pr贸bowalam i nic....tak zle sie czulam ze musialam przerwac po tygodniu, bylam taka bezsilna! myslicie ze moge brac witaminy w trakcie diety bym sie lepiej czula?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joasia 25
hejka ja rowniez zaczelam stosowac diete cambridge schudlam w 2 tygodnie 9 kg musialam schudnac bo 6 miesiecy temu coreczke urodzilam i troszke zaostalo stosowalam duzo diet ale ta faktycznie niezla minelo juz 4 miesiace od konca diety i nie przytylam trzytmam sie uwazam na to co jem i nawet jeszcze 2 kg schudlam jeszcze 2 i bedzie super mam 177cm i 67kg a chce wazyc 65 i bede laska kiedys tyle warzylam przed ciaza i nosilam rozmiar 38 ciuszkow mam 25 lat mimo ze juz nie najmlodsza ale jak czlowiek chce to schudnie duzo sportu i dieta i efekt bedzie a jak nie ma to widocznie wina tarczycy albo objadania sie ja sie badalam na tarczyce ale mam ok pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mirinda1
Czesc dziewczynki, teraz trzymajcie sie!Opisze Wam krociutko jak to ja zmagalam sie ze zbednymi kilogramami po ciazy.Wczasie ciazy przytylo mi sie piersza ciaza-40kg,druga-35.Dopoki karmilam piersia to bylo wszysko ok wiadomo zero diety,ale pozniej kazde spojrzenie w lustro doprowadzalo mnie do placzu.Spotkalam kolezanke ,ktora byla na tej diecie 3-tygodni,nie zastanawialam sie 5 min.Zamowilam 3-tygodnie od razu, bylo ciezko ,ale jak mialam dola( teraz mozecie sie smiac)popatrzylam na siebie w lustro i to byla moja sila na przetrwanie.Teraz warze 60kg i mysl jeszcze powtorzyc jeden tydzien.Dziewczynki trzymam kciuki wiem, ze dacie rade przeciez jestesmy mocne i wytrwale babeczki.Pozdrowienka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anna28
Witajcie dziewczynki :) Dzis wykupuje diete na 3tyg.,juz nie moge doczekac sie efektu.Zaczynam od jutra i jestem bardzo ciekawa czy uda mi sie zrzucic pare kilo.Mam 175cm i waze 73 kg :( to jakas trauma.......bede pisac jak mi idzie,zyczcie powodzenia :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Roktemu by艂am na tej diecie.Mo偶e nawet to za du偶e s艂owo :P Wola艂am by膰 ca艂y dzie艅 g艂odna bo poprostu te zupy mnie odpycha艂y.Koktaje da si臋 wytrzyma膰.Efekt taki 偶e wykupi艂am diete na 3 tygodnie i nici. A do tanich nie nale偶膮 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olamonola
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Prze偶y艂am 1 dzie艅 na DC!!!! :)) Popijam jeszcze wod臋 i zaraz id臋 spa膰:)) Chcia艂am si臋 zapyta膰, bo z tego co tu pisa艂y艣cie to 偶ujecie gum臋 (bez cukru oczywi艣cie) i pijecie kaw臋, mnie to w艂asnie dzisiaj uratowa艂o, tylko czy kawa mo偶e byc z chudym mlekiem??? Nie cierpi臋 czarnej kawy :(( Buziaczki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anna28
Czesc Olamonola :) podobno mozna ale z mlekiem 0%,ja mam to szczescie bo pije i tak czarna.Jestem na diecie od srody i juz widze efekty :D trzymaj sie wytrwale :) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olamonola
Dzi臋ki Aniu! Ja ma dzisiaj wielki kryzys :( I nawet nie chodazi o jedzenie tylko o to 偶e, jestem na diecie od czwartku i nie schud艂am nawet p贸艂 kilo :((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×