Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Gość Anna28
Olamonola!Trzymaj sie i to mocno,nie ma osoby,ktora nie schudlaby na tej diecie,przynajmniej ja sie nie doszukalam takiej.Lekarka powiedziala mi,ze pierwszy tydzien to schodzi woda,nastepny to tluszcz,wiec kto ma wygrac?Ty czy tluszcz? :P Nie poddamy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Witam wszystkie walczące z wagą dziewczyny! Chciałam tylko zameldować, że właśnie mija 8 dzień diety i że jestem bardzo dzielna! :)) Ani razu się nie złamałam (choc córka właśnie siedzi obok i wcina chipsy o smaku zielonej cebulki:)). A jestem 2,5 kg lżejsza i juz pomałau wchodzę w rzeczy które były mi ciasne!! :) Aniu, aTy jak??? Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie, bo jeszcze długa droga przed nami, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
W srode minie drugi tydzien, schudlam 5 kg :) Ale juz jestem zadowolona bo juz nie musze tak strasznie maskowac moich walkow bo czesc znikla :D Zostal mi jeszcze ponad tydzien , jestem dzielna bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaczynam we srodę. Jestem konsultantka to mam troche taniej ale zawsze rzucam sie po tej diecie na jedzenie jak głupia i kg wracają wkilka dni. jednak nie mam wyjścia, jeszcze ten jeden raz spróbuję, jade za niecałe 3 tyg. nad morze a nie mam w czym chodzić. Utyłam 4 kg w 2 tygodnie, a w sumie od listopada 9. Chociaż 5 muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Dzis zakonczylam diete.Moja wyjsciowa waga to 73 kg.,po trzech tyg. mam 65.5!!!!!Jestem szczesliwa,ale modle sie ,zebym nie zucila sie na jedzenie bo czasem kusi mnie,ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonola
Witajcie dziewczynki! Ja dzisiaj zakończyłam ścisłą dietę. Schudłam 7 kg :)) Chciałabym jeszcze z 5, wtedy byłoby już poprostu fantastycznie!! Dlatego, szczerze mówiąc troche sie boję, co najlepiej jeść przynajmniej w ciągu tego pierwszego tygodnia po diecie??? Aniu, a jak Twój pierwszy dzień po diecie?? Czytam własnie że tez byłaś bardzo dzielna! :))) GRATULUJE!!! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Moj pierwy dzien to wlasciwie tez dieta,jak i pozostale dni :( Jest o tyle gorzej,ze bardziej kusi niby to normalne jedzenie :( ale staram sie wytrwac.Na sniadanie jogurt naturalny i kawa z mlekiem,obiad duszone warzywa,kawa z mlekiem.Potem jogurt naturalny i to wszystko :( Co dzien cos nowego ale bardzo dietetycznego.A jak Twoje pierwsze dni Olamonola?Gratuluje Tobie rowniez wyrwalosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
No tak, właściwie dzień po diecie to tez dieta ;/ Ja dzisiaj zjadłam jedną zupke i przez resztę dnia zastanawiałam się co moge zjeść i w końcu wymysliłam wieczorem plasterek szynki :) Jutro do pracy wezme pół jajka i troszke szyneczki,a w sobotę ugotuje sobie warzywa na parze. Bardzo chciałbym jeszcze schudnąć bo 22 czerwca wyjeżdżam nad morze. ... ;) Buziaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
To widze,ze trzymasz fason zywieniowy.Jak dalej tak pociagniesz to schudniesz bo na taka ilosc spozywanych kal. dziennie nie sposob chyna nie schudnac?A nad jakie morze jedziesz?Polskie?Ja dzis rano wazylam 64.7 mimo iz proszkow juz nie pije ale bardzo ograniczam jedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny błąd
Robicie błąd. Konsultanci nie powiedzieli wam jak wyjść z diety? Powinno się po ścisłej przejśc na mieszanąjeść 2 posiłki Czambridge i 1 swój potem 1 Cambridge i 2 swoje - lub więcej malutkich zalezy czy ktos woli 3 posiłki dziennie czy 5. wtedy nie będzie jojo. w innym wypadku w ponad 90% waga wraca szybko.normalne jedzenie tak kusi:( ja 2 razy przytyłam po diecie a teraz jestem po ścisłej 2 tygodnie potem 2 tygodnie mieszanej a teraz cały czas jem na sniadanie koktajl lub batona a potem warzywa,jajka jogurt naturalny i w sumie schudłam 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Witam! Właśnie pije napój truskawkowy z mlekiem 0% :/, bo oczywiście że konsultantka powiedziała mi jak wyjść z diety. Wczoraj nawet do mnie dzwoniła z pyaniem jak sie czuje po zakończeniu diety ścisłej (byłam bardzo mile zaskoczona). Zdaje sobie też sprawę z efektu jojo i wiem że wynika on tylko i wyłacznie z tego że po diecie wygłodniali ludzie rzucaja się na jedzenie a potem zapominają że utyli z tego że za duzo jedli i poprostu za dużo jedzą. Aniu, jade na wczasy do Jastrzębiej Góry :)), będę dużo chodzić i absolutnie nie bęe jeść słdyczy (żadne lody itp), chleba i ziemniaków, żeby nie przekroczyć 1000 kalorii. Więc, mam nadzieje nie utyć a nawet jeszcze schudnąć ;) Trzymaj kciuki i pisz co u Ciebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Ja staram sie trzymac :( chociaz kusi i to bardzo!Wtedy mysle o tym jak dobrze czuje sie w mniejszych ubraniach :D Jastrzebia to piekna miejscowosc,mieszkam nad morzem ale w gdyni:) Bywam tam,wiec polecam.Oby pogoda Tobie dopisywala przy zarzywaniu morskich kapieli ;) a w razie malych waleczkow to nie przejmuj sie,nad morzem plywa sporo "wielorybow" i nikt nie zwraca na to najmniejszej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Minelo juz troche czasu i trzymam jakos fason :) Zdaza sie,ze dwa kilo przybedzie ale wtedy "oszczednie" odzywiam sie i jest ok.Ta dieta jest dla mnie rewelacyjna i pewnie jeszcze do niej wroce,zapewne po swietach ;P Powodzenia wszystkim zaczynajacym i to prawda,ze dieta to pikus a po diecia to prawdziwa dieta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Witam serdecznie! Długo mnie tutaj nie bylo, ale wiecie wakacje..... :) Chciałam jednak tak jak Ania, pochwalić się tym że, jestem dzielna i trzymam wagę!! Dzięki diecie udało mi sie zrzucić 10 kg, powinnam jeszcze ze 3 ale myślę że fakt że nie przytyłam przez wakacje jest i tak sukcesem! :) A właściwie utrzymanie wagi polega teraz na tym żeby nie jeść bezmyślnie, nie objadac sie słodyczami i nie jeść wieczorem. Dlatego polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, bo dita jest szybka i skuteczna :) Pozdrawiam wszytkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
hejka pierwszy dzien diety mam za soba czyli jeszcze tylko 20 nie jest tak zle po ciezkim tygodniu pracy jestem tak zmeczona ze nawet jesc mi sie nie chce nie wiem co o tym myslec wierze ze wytrwam a dla was ktory dzien byl najgorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna28
Hej eweliszka:) Dla mnie najgorszy był pierwszy tydzień.Dopiero wtedy zobaczyłam pierwsze efekty i już głód mi przeszedł :) Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
dziekuje aniu za wsparcie wiesz dzis bede zaczynala 4 dzien jakos nie znosze tej diety tak ciezko nie wiem co sie dzieje ale jakos tak dziwnie i tak bardzo sie staram az mi sie sni ze cos jem i mam potem takie wyrzuty sumienia we snie oj nie wiem jak to bedzie czasem cos napisze na forum Aniu myslalam ze uz cie nie ma na tym forum ostatni wpis widzialam z 2005 ale to milo ze napisalas ciekawi mnie jak twoja linia po takim czasie czy cos sie zmienilo? buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
ups troszke przesadzilam z tym rokiem ale nie gniewaj sie rano jest i ja jeszcze taka wczorajsza po koktajlu kakaowym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
hej wlasnie koncze 4 dzien mam czkawke o zjedzenia zupy rosol z grzybami i nie wiem jak temu zaradzic nie pomaga doslownie nic help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
hejka juz 4 dzien jestem na tej diecie i cos tak od srodka mnie kusi zeby cos zjesc i ze nic sie nie stanie ale nie musze byc silna czkawke mam caly dzien nie wiem czy to od tych zupek czy ktos mysli o mnie nie wiem jak to jest tak bardzo sie boje ze nie dam rady bo mam takie glupie sny ze jem cos po kryjomu a tak ogolnie to jest ok nie jestem wcale az tak straszliwie glodna moze bo na 2 tyg przed zaczelam diete 1000 kcal nie wiem sama trzymajcie kciuki jutro 5 dzien buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
hej dziewczeta to juz moj 6 dzien i musze przyznac ze nie jest tak zle chce miec ladna figure na brata wesele w czerwcu ma ale ja chcialam tak dluzej bo jesli zmienie te nawyki po diecie cambridge to potem juz bede tylko utrzymywac moja wage nie wazylam sie ale chudne czuje mowia mi ludzie i staram sie nie myslec co zjem po diecie tylko jaki koktajl jutro a tak poza tym co sie teraz daje na wesele chyba pieniadze najlepiej ale ile dla brata? Aniu nie odpisujesz a wyczytalam ze czasem przybywa ci 2 kg i wtedy oszczednie czyli zrzucaszte 2 caly czas czy jak? trzymasz jeszcze linie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj dziesiąty dzień na Cambridge. Jest to pierwsza dieta na której tyle wytrzymałam i wcale nie jest mi ciężko :) Wierzę, że uda mi się wreszcie wyglądać tak jak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
oj malutka na pewno ci sie uda ja wierze ja dzis mam 8 dzien nie jest tak zle jak by sie wydawalo wczesniej prawda ?oj najwazniejsze zeby potem zastosowac sie rowniez do tych wszystkich zalecen trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal się nie poddałam, jestem z siebie dumna! Mija mi 12sty dzień i widzę już pierwsze efekty w postaci luźniejszych spodni :) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Hej eweliszka!Jak Tobie idzie?Wytrzymałaś tą wstrzemięźliwość żywieniową ?Moja waga poszła minimalnie w górę ale spokojnie:)Kilka dni drakońskiej diety i będzie dobrze :) Pozdrawiam Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
oj Aniu w piatek poleglam zaczelam jesc jak glupia a potem zmuszac sie do wymiotow wyrzuty sumienia napisalam do mojej konsultantki i nie odpisala mi nic tak jak by jej to nie obchodzilo nie pomogla mi tym wiec wczoraj znowu sie obrzeralam jedzenie mi nie smakowalo brzuch mnie bolal a ja jadlam dalej i jeszcze wypilam 2 lampki wina czerwonego i z bolacym brzuchem jakiego nigdy nie mialam poszlam spac chcialam sie zmusic do wymiotow ale nie dalam rady dzis nowy dzien poczulam sile na nowo taka moc jak na poczatku wiesz schudlam 5.5 kg a dzis weszlam na wage i 1,2 wrocilo ale nie martwi mnie to bo na nowo mam sile plywalam 1.5 godziny i 25 min spedzilam w saunie stracilam 0.7 przykro mi bylo bo nie mialam z kim nawet porozmawiac ty nie odpisywalas moja konsultantka tez a chlopak namawial mnie do jedzenia a tak niewinnie sie zaczelo od jablka ale mam ta sile na nowo teraz zastosuje mieszana a potem 1000 kcal bo co mam robic konsultantka mi odpisala po 3 dniach ze rece jej opadly i szkoda mojego czasu i zdrowia jak tak wogule mozna napisac? czujesz to rozumiem co zrobilam napewno nie oczekiwalam pochwal ale jakiegos pierdolonego wsparcia ze dam rade zeby sie otrzasnac i zaczac od nowa ze wiesz a nie poprostu wszystko stracone mam teraz w planach zaczac cwiczyc plywam a to podobno dobre na wszystko bede codziennie a tak wogule to w zeszlym roku schudlam 20 kg na diecie 1000 kcal sama sobie ulozylam po jestem po zasadach zywienia wiec znam sie na dietetyce i kilo nie wrocily 3 tylko a ja potem chcialam wiecej schudnac i szybciej bo wczesniej to w 4 m-ce wazylam 83,5 potem 63 64 i 67od lutego tego r juz tak 65.5 i nie moglam zrzucic wiecej to zrobilam zobaczymy nie zaluje widzisz jak to dobrze ze sie odezwalas mialam sie komu wygadac i tak milepiej od razu pozdrawiam jak chcesz to tez mozesz mnie skrytykowac jak ona buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliszka
a mial ktos z was taka chwile zalamania przytrafilo sie komus z was szybsze skonczenie diety cambridge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Hej eweliszka!Luzik,ja mam dola i sukcesywnie zazeram go,brzych i nie tylko mi peka.Jednak nie przejmuje sie bo daje sobie przytyc pare kilo bo wiem,ze i tak to zrzuce jak sie upre(zwlaszcza jak ubrania zaczynaja opinac)Ja z wymiotami tez probowalam ale zrezygnowalam bo to jak dla mnie zbyt duzy wysilek:) Po diecie wazylam 61.7 a teraz mam 65 i znajac mnie i ilosc slodyczy w szafce to jeszcze ze dwa kilo dozuce.Potem mam plana przed swietami schudnac aby potem moc znowu odrobine przytyc ;) Daj sobie na luz bo nie warto sie tak katowac.Pokazalas,ze masz silna wole i jak chcesz to potrafisz zrzucic,wiec nie przejmuj sie niczym.Ja ide po nastepna tabliczke czekolady,hahahahaha.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×