Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzoa

czy wyprostuje sie firanka powieszona na oknie?

Polecane posty

Gość Madzoa

Powiesiłam mokrą firnakę na oknie. Jest jednak bardzo wygnieciona. Czy wyprostuje sie po pewnym czasie, czy bede musiała ja sciągnąć, prasować i na nowo wieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie doczytałam do końca.A samą pare.Weż zelazko+dużo wody i parą ją potraktuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupie baby...
jesteście leniwe do granic możliwości!!! mokrą firankę powiesić na oknie... o raaaaanyyyyyy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes gllupia
zawsze sie tak robi, zeby ladnie sie ulozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do........
co za głupie ....... ty się z choinki urwałes, czy takiego debila strugasz :P ? zapytaj mamuśkę co robi z firankami po praniu, bo sam nigdy tego nie robiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumna kobieta po praniu
wiesza firnakę na suszarce, a jak już wyschnie, to prasuje :) ale ok, są domy, gdzie nie przywiązuje się zbyt wielkiej wagi do porządku, i odwala się chałturę, spoko, wy w takich mieszkacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnTo
Tymrazem jestem z wami moje miłe :D Przyznam wam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sposób stary jak świat
od pokolen - delikatnie sie odwirowuje i wiesza sie jeszcze jak są wilgotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek
Firanki sie nie prasuje bo żólknie. Moze upralas w goracej wodzie ???Ja piore na 30 stopni i wieszam zaraz po odwirowaniu. Nigdy nie byly pogniecione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek
Jeszcze zapomnialam o jednej radzie zawsze firanke skladam w kostke i dopiero do automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrcze alem się uśmiała! Absolutnie zawsze wiesza się firankę mokrą! Tylko wtedy ładnie się ułoży! A prasowanie - jak chcesz prasować firankę która żółknie po wypraniu w temp wyższej niż 30 stopni?? Ustawisz żelazko na 30st (czyli bedzie chlodniejsze od twojej ręki) i będziesz próbowała ją prasować takim letnim żelazkiem? Napisała ten tekst chyba osoba która nie przykłada większej uwagi do porządku, odwala chałturę i jest tak leniwa do granic możliwości, że NIGDY W ŻYCIU NIE ZDAŻYŁO JEJ SIĘ UPRAĆ FIRANEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Panie!:) Ja zawsze \"dawalam ciala\" z firankami ale teraz sie juz nauczylam i robie tak.Piore je w 30 stopniach w soli do firan z odrobina proszku do prania. Do ostatniego plukania zawsze daje Vanish do firan (saszetka 100ml) - pieknie wybiela i super usztywnia. Pieknie pachnie.Nigdy nie wiruje.Jedynie odpompowuje wode. Wyciagam mokre, jeszcze kapiace z pralki. Pod oknem rozkladam stare reczniki i wieszam. szybko scieka woda. Zawsze sa proste i nie pogniecione.:)Potem zbieram reczniki. Po klopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać w was korzenie rodem
z prowincji i wsi... tam rzeczywiście nikt nie ma czasu na perfekcjonizm i wiesza mokre szmatki od razu w oknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek
No widac kto nie umie prac firan.Tylko z wiochy wieszaja firany na sznurku a potem takie zagniecione wieszaja w oknie.Jak nie umiesz prac to ci powiem ze tylko wilgotna firana pieknie sie ulozy w oknie.Inie wyglada jak szmata.Jeszcze duzo sie musisz nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej ubawiłam się
czytając metodę z podkładaniem ręczników pod kapiące mokre szmaty :D wieszajcie sobie te swoje kiepskie gatunkowe firanki wilgotne w oknie, spox :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak oto reczniki staly sie tematem do dyskusji.Bravo!Nie ma jak przewaga formy nad trescia!Zycze wszystkim debilom, siedzacym na tym topiku duzo szczescie w zyciu. Bo firan nie zawiesicie. To pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszą metodą jest nazwanie
kogoś od razu "debilem", zabrakło ci argumentów???????? :P bo inteligencji i polotu to na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza nie umie czytac
Kto tu napisal ze prasuje zelazkiem na 30 st. Bo ja nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat mam perfekt w oknach warunek mokre firanki /odwirowane/ maria z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz jeden powiesiłam firankę w oknie i liczyłam na cud że sama się rozprostuje.niestety cud nie nastąpił a firanka wyglądała zwyczajnie jak niewyprasowana i tyle w temacie.jak cienka firanka ma sie rozprostować ?jeszcze ciężka zasłona to może ale też będą widoczne zagniecenia.widuję u ludzi takie firanki ,widać wieszają nieprasowane i to jest widać.nikt mi tu nie wmówi że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×