Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika24

dieta i odchudzanie po porodzie

Polecane posty

Gość zdesperowanamatkapolka
Dziewczyny, postanowiłam od dziś się odchudzać. Karmię piersią, mam problemy z tarczycą i ogólnie waga mocno poszybowała do góry. Jak myślicie, co warto jeść, aby jedynie co stracić to nadmiar kilogramów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkanadiecie
Na pewno zdrowo, ogranicz słodycze i jeżeli karmisz, a nie chcesz mieć problemów z laktacją, to pij profilaktycznie proszki na laktację. Pokarm nie zaniknie, a przy tym zmniejszysz chęć na słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest prawda ze przy karmieniu piersia szybciej sie chudnie. Jest wlasnie odwrotnie. Gdy karmisz hormony powoduja ze jestes tak chocby dalej w ciazy wiec nie masz szans odrazu schudnac bo wiadomo jesc wtedy trzeba. A gdy nie karmisz to organizm wraca do stanu przed ciaza w ok 6 miesięcy. Wtedy waga bardzo szybko spada, no chyba ze bedzie sie jadlo bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Cześć dziewczyny widzę, że nie tylko ja miałam ten problem, przed ciążą ważyłam 64 przytyłam 21kg, po porodzie 79 i długo się to utrzymywało a nawet rosło czasem na moment. Nie jadlam nic tlustego, nic smazonego. Duzo owoców, sałatek i nic... ZAŁAMKA :(((. Dopiero w necie znalazłam info, że po ciąży trzeba wiedzieć co jeść, żeby organizm wszystko łatwo przetrawił itp. Po dalszych poszukiwaniach znalazłem coś co miało fajne opinie iGenesis – test DNA. Byłam już w takiej formie psychiczne, ze było mi wszstko jedno tak naprawdę, ale ta decyzja okazała się szcześliwa - Dr Dethloff po badaniu rozpisała mi co jesc, co cwiczyć, zeby wrocic do fajnego wygladu bez efektu jojo, jestem 3 msc na tych zaleceniach chudne i dobre mam samopoczucie, wiec narazie 10/10. Zobaczymy co dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Po pierwszej ciąży odchudzanie to chyba jest pierwszy priorytet kobiety poza opieką nad dzieckiem xD Nie jest to łatwe. Rzadko kiedy któraś wpadnie na pomysł, że jeżeli zadba o siebie w ciąży, to potem łatwiej będzie wrócić do formy,  bo będzie mniej kilogramów do stracenia. Ja zaczęłam już w trakcie ciąży korzystać z usług dietetyczki online - bo dużo podróżowałam zawsze, więc nie miałam czasu na regularne wizyty w gabinetach. Bardzo mało przytyłam. Szczerze, nikt na studiach nawet nie zauważył, jak nosiłam duże swetry :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Polecam zapoznać się z informacjami co i jak zanim przystąpicie do diety i odchudzania, ja lubię sobie poczytać stronę naturalnaplodnosc, takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam :roll: Dawno się nie ważyłam, ale obawiam się, że osiągnęłam 6 z przodu, co wcześniej zdarzyło mi się tylko w ciąży :roll: Ćwiczyłam latem, motywacji starczyło mi na ponad 2 m-ce...
Buzię mam teraz okrąglejszą, ale ponoć dzięki temu nos wydaje się mniejszy :lol: No i podobno tyłek mi się "zrobił", a wcześniej miałam patelnię zamiast tyłka, także nic tylko się cieszyć >D Jedynie ten brzuch :evil: Jestem jednak leniwa i wróciłam do wcześniejszego planu

Ogólnie staram się ruszać bo wiem jak brak ruchu jest szkodliwy http://www.keepyour-balance.pl/ile-razy-w-tygodniu-cwiczyc-i-jakie-sa-konsekwencje-braku-ruchu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×