Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Barb
A tak wogole to moj dzieciak wczoraj taka szopke odstawil w sklepie bo nie chcialam mou kupic auta. TAk wrzeszczal ze ludzie sie ogladali. W koncu musialam mu kupic to auto, a on dalej w placz ze chce drugie. Wrzeszczal chyba z 10 min, w koncu musialam wrocic do domu i nic wlasciwie nie kupilam (oprocz auta oczywiscie). Nie wiem co z nim zrobic, nie chce rozpieszczac dzieciaka, ze co zawola to od razu dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb> moja kolezanka zostawila wrzeszczacego dzieciaka na podlodze w sklepie, powiedziala mu, ze wychodzi i jedzie do domu i ... wyszla hihihi kazdy jego napad konczyl sie tym, z ego pakowala do samochodu i jechali do domu, po kilku razach maly sie nauczyl, ze wycie nic nie daje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Jay- chyba faktycznie sprobuje, jak to sie robi ewaluacje, wysyla sie dyplom? Napisz cos wiecej, proszeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebujesz przetlumaczone : swiadectwo maturalne i dyplom z koledzu, rowniez index z koledzu, kopie tego wszystkiego wysylasz do ww.wes.org, a oni juz przeksztalcaja to na tutejsze kredyty i oceny, ja nwet lepiej na tym calym przeksztalcaniu wyszlam hihihi Jesli zmienilas nazwisko kopie aktu zawarcia zwiazku malzenskiego i tyle, proponuje Ci course-by course evaluation bo jest dokladniejsza i potem na podstawie tego mozna negocjowac z profesorkami i nie trzeba brac duzo kursow niz jak bys tylko przetlumaczyla swoj dyplom tlumaczenia musza byc zrobione pzrez tlumacza przysieglego, ale mozna to obejsc tlumaczac tutaj i posylajac papiery do Polski po pieczatke.. moja kolezanka placila $400 za sam index!! naprawde warto mysle, nie dosc, ze mam mgr tutaj tez, bo wszystko uznano, tylko aby uczyc tu trzeba miec teacher\'s certificate, do ktorego nawiasem mowiac sie przygotowuje.. no a teraz z tymi kursami, to jak juz mowilam, pozaliczona mi kilka, pzreskoczylam kilka.. zawsze to jakies pieniazki w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Ja mam dyplam przetlumaczony przez tlumacza przysieglego, tylko index nie. Mowisz zeby tutaj przetlumaczyc przez tlumacza przysieglego i wyslac po pieczatke do Polski? A ile kosztuje ewaluacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam 120, teraz chyba 130, wcale mysle niedrogo, skoro mozna przeskoczyc kilka kursow.. jak tylko zrobie wymagane prerequsites, bede sie ubiegac o miejsce w MUSC ( medical uni of SC) na program mgr i trwa tylko 2 lata.. bo wyksztalcenie juz mam, wiec nie musze przechodzic pzrez undergraduate school juz... warto Barbiku hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb> odnosnie tlumaczenia, nie bron Boziu nie idz do tlumacza przysieglego tutaj bo skore z Ciebie zdejmie, przetlumacz sama, jesli nie masz czasu to podeslij kopie, wpisze Twoje dane w swouje rubryczki i wyslij to co przetlumaczysz do tlumacza przysieglego w POlsce, ode mnie wzial tlumacz za pieczatki 200zl 2 lata temu tylko. Pewnie beda potzrebne jakies przerobki to on to sie juz tym zajmie.. moja kolezanka w NY placila tutaj $400 za index u tlumacza przysieglego.. lepiej poslac to do Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Wiesz Jay, ja pewnie tak zrobie. Popatrze na ten link ktory mi dalas, potem wygrzebie dyplom z szafy i przetlumacze. Tylko nie za bardzo wiem jak to ma wygladac, tzn jaki format, papier, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wlasnei po ksiazki na swoje kursy, $300 w plecy buuu buuu, Barb, jak wroce do domu, przesle Ci przetlumaczony moj index, zobaczysz jak ja to zrobilam, tlumacz przysiegly nic nie poprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb dzwon kiedy masz ochote, to moj prywatny numer, jesli nie odbiore to znaczy ze jestem z klijetem lub bardzo zajeta, wiec zostaw wiadomosc :) oddzwonie na 100% :D robia nam dach dzisiaj hurrrrrrraaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Piwonia- zadzwonie pewnie wieczorkiem, kolo 9 jak juz dzieciaka poloze spac. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Jay- bede ci bardzo wdzieczna!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barb, mam nadzieje, ze wlecisz jutro na kawke. W piatek jednak nie bardzo, bo wybieramy sie do kina na Shreka. A moze wybierzecie sie z nami i naszymi znajomymi? Jeszcze niedziele wieczor mamy wolny jak na razie :) Daj znac jakby co. Pozdraówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Wpadne jutro, a co do weekendu to jeszcze pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya
Hejka wszystkim!!! Ale sie mnoza te strony ze trudno nadazyc!!! Juz sie niemoge doczekac wyjazdu na dlugi weekend. To juz w piatek! Juz dawno nie spalam pod namiotem. Mam nadzieje ze nie zje nas niedzwiedz:-) Zanosi sie tez na niezla popijawke:-) Jedziemy cala grupa, co najmniej 50 osob, wiec bedzie niezly korowod samochodowy. Dzieki za zyczenia udanego weekendu! Margotka-Sorry z tymi zdjeciami,wlasnie ci wyslalam w koncu. Jak masz nowe to tez mi podeslij. Jay-od ciebie nic niedostalam jeszcze:-( Marzenka-dzieki za zdjecia. Rzeczywiscie sie spalilas! Kucyki super! Tez bym sobie chetnie pojezdzila na rowerku, tylko rowerka i czasu mi brak. Zamierzam wkrotce sprobowac ten jablecznik, bo szef w tym biurze gdzie zaczelam pracowac, truje wkolko ze jak wczesniej pracowala dla niego Polka, to przynosila ciasta. Powiedzialam mu ze ja nie umie piec ciast, ale ten swoje, wiec chyba wkoncu zrobie. Czy mikser jest niezbedny? Bo nie posiadam owego sprzetu. Piwonia, Dark Elf, Kokus, Haneczka, Bagatelka, Naneczka, Gadzina i Gruszenkai kazdy kto chce, prosze o zdjecia!!! Adres:marzenka7@go2.pl Ja jak bede miec z campingu to tez was wysle! Barb-rzeczywiscie pechowy mialas dzien! mam nadzieje ze juz takich wiecej nie bedzie. Pozdrawiam Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYA jak masz trzepaczke, to nie bedziesz potrzebowac miksera, ale musisz trzepaczką wtedy ubijac dluugo piane z bialek, zeby byla sztywna!!! Dzieki za kucyki :) Opalenizna juz zbledla, takze nastawiam sie na to, ze po kolejnej dawce slonca bedzie to samo.:) Ale mam nadzieje, ze na twarzy nie bedzie juz tak zle, bo zakupilam sie w balsam 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, czesc i czolem :D 🖐️ Wczorajszy piknik ze znajomymi udal sie, a jakze! :D Nie powiem, zebym sie nie ubawila, co to, to nie :D Tylko tak jakos wszystkim sie ciut smutno pod koniec zrobilo, ze tu juz jest koniec naszej wspolnej przygody... ze niedlugo wszyscy rozjedziemy sie po swiecie... coz, takie sa koleje rzeczy... Ponadto wczoraj przed moim wyjazdem do Aix-en-Provence odwiedzili nas znajomi. Nie mialam okazji z nimi zbyt dlugo rozmawiac, bo spieszylam sie na pociag, ale zdazylam sie dowiedziec, iz ich sasiadka pochodzi z Polski, o czym dowiedzieli sie dopiero niedawno i zupelnie przez przypadek! :) Na razie jeszcze zbytnio nie ekscytuje sie tym faktem, ale cudownie by bylo, gdybym mogla z nia nawiazac kontant :) Barb, faktycznie mialas jakis pechowy dzien... ale dzisiaj jest juz nowy, wiec na pewno wszystko bedzie ok :) Maya, dziekuje za zdjecia! :) Cudowna z Was para :) Zycze Wam udalnego pobytu pod namiotem :) Koniecznie naprytrykaj mnostwo zdjec :) Jay 👄 no, nie ma jeszcze nie ma :( Ale bedzie, nawet na 100 osob ;) Gadzinka, a ty nadal walczysz z elektrykiem?? Marzenusia, moje ramionka tez sie wczoraj troszke przypiekly ;) A dzisiaj rano rozmawiajac z babcia przez telefon zobaczylam wieworke na jednym z cedrow, ktore rosna mi pod oknem. :) Miala taka fajna ruda kitke :D No nic, uciekam pod przysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas jest dzisiaj 29 stopni! :) Margot, czy u ciebie tez? :) HANECZKO :) NANECZKO Z Europy odzywamy sie tylko Margot i ja i Kokus z kraju. Poza tym Staniki zdominowaly topik! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) A na powaznie... co u was? caly czas zabiegane? brakuje nam was tutaj! :) HANECZKO, urzadzilas sie juz? :) NANECZKO, jak twoje sukcesy na \"polu golfowym\"? Jak praca? Czy szykuje ci sie godziwy urlop? Pozdrawiam Pozdrawiam Staniki I ide nakarmic osiolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina, tak na topiku mamy inwazje Stanikow ;) to znaczy ze Stanikow :D U mnie na termometrze - specjalnie bylam zajrzec - jest 24,5 stopnia. :) A co to za osioki bedziesz karmic? Haneczko, Naneczko, przylaczam sie do apelu o Wasz powrot! :) :) ❤️ ❤️ Gdzies mi Gio zniknela... gralysmy w szachy i nagle mi gdzies zniknela. Czyzby sie przestraszyla, ze moge jej zrobicmata? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goda
Witajcie:) to ja tez tu sie dopisze:) Litwa, Wilno pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiolki w sasiedniej wiosce jezdzimy do nich regularnie i karmimy suchym chlebem pani osiolkowa jest oczekujaca, niedlugo znowu bedzie maly siedze i zajadam juz drugie ciastko z kremem (jesuite, Margot, napewno wiesz o co chodzi :)), czy aby nie za bardzo dogadzam Fasolce? jednak najwyzszy czas, zebym sie wziela do nauki, bo elektryk dzis po poludniu nie przyjdzie (we Francji jest dzisiaj swieto), wiec stracilam ostatni argument przeciw sleczeniu nad ksiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda, witaj 🖐️ Gadzina, chetnie tez pokarmilabym osiolki :) A Fasolce jak najbardziej powinnas dogadzac, szczegolnie, ze jest jeszcze taka malutka... a przeciez musi rozsnac i zdrowo sie rozwijac :) Tak wiec, dogadzaj dziecieciu, dogadzaj :) Zdecydowalas sie jednak podejsc juz teraz do DALF? Kiedy zdajesz? Ja tez powinnam sie zaczac juz uczyc, ale jakos nie moge sie zebrac w sobie :o :o :o Dzisiaj juz chyba dam sobie spokoj... nauka nie zajac, nie ucieknie ;) Nic, musze uciekac, slysze, ze burza idzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×