Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Swieta, swieta i po swietach... Rodzinka mojego meza wlasnie wyjechala, wiec bede miala okazje zajrzec na dluzej (mam jeszcze ponad tydzien wolnego). Poki co dziekuje Wam wszystkim za zyczenia i pozdrawiam wszystkich a Adzee zycze 100 lat! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) aktualnie zamieszkuje anglie a dokladnie male miasteczko na polnocy tej wyspy. jestem tu juz albo dopiero 7 miesiecy...wczoraj minelo :) musze przyznac ze pomysl zalozenia tego topiku byl extra i zalozycielce gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
>Slonko - to anglie czy bardziej szkocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adah
Londyn zyczy Szczesliwego Nowego Roku! Jestem tu juz od ponad 10 lat a wczesniej 11 lat we Wloszech przesiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adah wszystkiego dobrego....napisz cos wiecej.Mieszkam w Polsce ale wybieram się do Anglii,na sylwka już nie zdazę...POZDROWIONKA!!!Z POLSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko z jajkiem
Luxembourg tęsknię za Polską:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH ZA GRANICą>>>>>ZAZDROSZCZE WAM>>>W POLSCE JEST BIDA Z NęDZą ZAZDROSZCZę i jak tylko będe mogła to wyjadę z tego zakłamanego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PO 25 latach pracy dorobiłam się tylko DŁUGÓW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość south hill
A ja na razie mieszkam Tadżykistanie i myślę o przeprowadzce do sąsiedniego Afganistanu, ze względu na doskonały haszysz! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccco wysseeepkaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysepppka
Witam i pozdrawiam z wysp.mieszkam a miasteczku pelnym swoich rodakow i rodaczek!!pozdro dla wszystkich i Udanego Sylwka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adah
do malgos1, no to Anglia na ciebie czeka! Wesolego Sylwestra zycze! my w domciu spedzamy bo male dziecko mamy, ale i tak bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Po dlugiej nieobecnosci nareszcie sie pojawilem.. U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, dzien za dniem, tydzien za tygodniem.. rok za rokiem.. Zycze wszystkim duzo radosci i usmiechu, zdrowia, spelnienia jawnych i najskrytszych marzen, udanych przeprowadzek, sukcesow w obecnej lub nowej pracy, pociechy z dzieci oraz malzonkow/partnerow... i wszystkiego czego sami sobie zyczycie... w Nowym 2007 Roku... caluski dla wszystkich... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim czytajacym i nie....skladam najserdeczniejsze zyczenia noworoczne ; duzo szampana, sniegu, z........j zabawy i powodzenia w 2007 roku. tym , ktorzy mieszkaja w cieplych krajach zycze znosnej temperatury oraz kapieli w basenach lub oceanach bo na drugi dzien po sylwestrze jest to bardzo wazne......i orzezwiajace.... kokus...nie pij za duzo. ciao pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. jak samopoczucie w pierwszym dniu Nowego Roku? kryspina - wyroslem juz z tego wieku, kiedy sie naduzywalo... Sylwestra z zona spedzilismy w domu, przy kompie i tv, o polnocy szampan i ogladanie przez okno fajerwerkow na sandomierskich wzgorzach.... wszystkiego najlepszego jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester w Pradze ...Nogi mnie bola jeszcze dzisiaj...ale ogólnie było fajnie.PRAGA I BEHEROVKA są super..a Vaclawskie Namesti..teżDOSIEGO Z POLSKI OD MAŁGOśki... DZIęki ADAH>>>ale to nie tak szybko...też mam rodzinę i nie jestem już taka młoda.A w ciemno nie mogę jechać.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley.....no i jak minely te swieta pod palma??? czy wykrzesalas troche nastroju??? mam nadzieje, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponoworocznie! I przy okazji skladam Wam jeszcze raz najserdeczniejsze zyczenia! Oby rok 2007 okazal sie dla Was bardzo szczesliwym! :) 🌻 My Sylwestra w tym roku - po intensywnych swietach - spedzilismy bardzo spokojnie, tylko we dwoje... w domu :) Zrobilam \"moules et frites\" (udalo sie wysmienicie!)... Byl tez szampan... W sumie nic specjalnego, ale bylo naprawde milo. :) Zwlaszcza, ze po najezdzie rodzinki S. na nasz dom, przyjemnie nam bylo pobyc tylko we wlasnym towarzystwie :) Tak poza tym do poniedzialku mam jeszcze wolne, ale w sumie to juz teraz jest takie wolne-niewolne. Mam troche rzeczy do przygotowania na uniwersytet... Wczoraj jeszcze udalo mi sie wykrzesac troche sily, zeby sie w koncu za to zabrac, a dzisiaj od rana tylko krece sie w kolko myslac, ze czas ucieka a ja jeszcze nie ruszylam z praca przewidziana na dzis. Coz, bywaja i takie dni, kiedy sie po prostu wie, ze mimo szczerych checi i tak nic z tego nie bedzie :o No coz, to by bylo tyle na teraz! Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam ogromną prośbę do dziewczyn z tego topiku które mieszkają w Anglii lub Irlandii. Czy może wiecie jak się kształtują ceny stylizacji paznokci w Anglii? czyli ile np. kosztuje zakładanie paznokci żelowych lub akrylowych na tipsach, french itd? lub jak to znaleźć w necie? szukałam kilka godzin i nigdzie nie mogę znaleźć cenników takich usług. i jeszcze pytanie - czy tam funkcjonuje coś takiego jak wykonywanie fryzur czy też usług kosmetycznych w domu klienta przez fryzjerki i kosmetyczki w ramach prowadzonej działalności. będę bardzo bardzo wdzięczna za wszystkie informacje można tu napisać albo na mój adres meilowy. dzięki wielkie z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cichutko dzisiaj na topiku, czyzby wszyscy jeszcze leczyli noworocznego kaca? ;) Ja wlasnie probuje zmotywowac sie do pracy... na razie malo skutecznie niestety :( Usciski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezrazona podciagam temat do gory ;) Moze jednak ktos tu dzisiaj zajrzy zanim pojde spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, chyba nikogo sie nie doczekam. Pozdrawiam wszystkich i zycze dobrej nocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×