Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

A ja wam powiem,oglądałam z moim ME w koszu i dzisiaj był finał! Emocje ogromne,ja byłam za Rosją(chyba nie macie mi tego za złe) dlatego,że Hiszpanie grali u siebie i byli pewni wygranej,zresztą słusznie bo byli wspaniali,Rosjanie też ,ale mieli mniejszy doping(nie ma to jak doping,w każdym tego słowa znaczeniu i sytuacji) :-)) Jednym punktem w ostatnich sek wygrali Rosjanie! Mają złoty medal, do mojego mówię,całe szczęście bo lepsze złoto niż Sybir.. To jest motywacja,ale tak za czasów komuny było z kolarzami,kto wie może w tej kwestii nic się nie zmieniło.W każdym razie Kolorowych Snów życzę wszystkim. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala ja tez jestem kibicem ale pilki noznej:D za pare tyg beda grac Polska-Belgia:) ostatnio Polska wygrala :D teraz tez bede trzymac kciuki za Polakow:Dmimo ze w Belgii mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
czesc wszystkim!!! ja mieszkam w italii w okolicach mediolanu a wy? sorry ale za dlugi topic nie chce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
czesc mika :) gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
jak dlugo? ja dopiero 2 m-ce. na poczatku bylo ciezko, teraz juz jest lepiej, ale tesknie do rodziny, do mojego pieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie kilka miesiecy ale jezdilam miedzy krajami przez dwa lata a co z pieskiem?zostal w pl?jak sobie radzisz z jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
piesek w polsce zostal, zobacze go w grudniu.. :( z jezykiem wlasnie jest najgorszy problem bo ja wloskiego sie uczylam w polsce tylko rok. tutaj bede uczyc sie jezyka ale zaczynaja w listopadzie. jakos tam mniej wiecej rozumiem co do mnie mowia :) tylko problem jest z praca, ja znam dobrze ang, ale u nich kiepsko z jezykami obcymi. jak ci sie podoba belgia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm tu tez nie ciekawie z praca:(no coz taki zywot emigranta;) Belgia jako kraj ma swoje plusy:)ludzie bardziej przyjazni i otwarci Jest duzo natury ktora uwielbiam:)a najbardziej trzyma mnie tu moja polowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
z ta polowka to samo u mnie :) poza tym za duzo jem ale nic nie poradze, takei tu pyszne szyneczki i rybki.. ludzie tez bardzo przyjazni, sasiedzi si e odwiedzaja, opowiadaja o swoich prywatnych sprawach, klopotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Belgii raczej o klopotach od ludzi nie uslyszysz zawsze jest wszytko ok-tak twierdza;) propo jedzenia wlasnie zjadlam lasagnie:Pno i co dziewczyny-takie moje odchudzanie:O Flacha mam nadzieje ze bedziesz czesto zagladac:)ja juz zmykam😴bo rano nie wstane😭dobrej nocki wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacha
milej nocki mika !! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to stronka poświęcona Antosiowi, małemu chłopczykowi, który w wyniku zapalenia opon rdzeniowo-mózgowych cierpi na porażenie mózgowe, zaniki korowo-podkorowe o raz epilepsję. http://naszskarb.bnx.pl/news.php Proszę zajrzyjcie poczytajcie i pomyślcie ciepło o maluszku, który nie zdążył poznać jeszcze świata i dajcie mu szansę. Jest to prośba o wsparcie nie tylko finansowe, ale również duchowe... Księga Gości to miejsce gdzie można napisać, zostawić ślad po sobie dziękuję i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i juz wszystko wiem!! mikus sie wygadala!! no to wiecie ze czekam na Maje, juz tylko 20 dni zostalo, wszystko gotowe;-) nadal pracuje , juz tylko do wtorku- miejmy nadzieje , bo jescze moja szefowa chciala mnie zostawic na kilka dni, zobaczymy jak z tym bedzie... ktos pytal o Gape...juz od dawna w Kanadzie, i probuje sie ulozyc tam...jakas niezadowolona...a my tesknimy:-( piszecie o wadze;-) ja sie nie przyznaje... duzo za duzo... tyle ze sie pocieszam ze 2 mies- i strace to;-)a wzrostu mam 164, a zolnierz ponad 2 metry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 102!! to ja pytalam o Gape, a tobie zycze wszystkiego naj-naj a ile ci sie przytylo w ciazy?? oby twoja mala zolnierka urodzila sie zdrowa! Witam w poniedzialek , upalow ciag dalszy - oby tak bylo co najmniej do pazdziernika, niedlugo lece na silownie , chce sie pochwalic ze od zeszlego pon polecialo mi 700 gr i w ogole czuje sie lzej, choc sa momenty zalamania wczoraj wbilam zeby w cieply chlebek:D A najgorsze ze nie mam zadnych wyrzutow sumienia :D Co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kryspina i Selala napewno macie racje ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ale jednym ogromnym argumentem \"za\" Waszymi krajami jest sloneczko!!! Kryspinko mieszkam w Danii i brakuje mi okropnie slonca. W zasadzie jak jest udane lato to slonce jest od maja do sierpnia a potem moge je sobie poogladac w telewizji doslownie. W tym roku lato bylo do d... (sorry:)) wiec widzialam je jeszcze mniej a dzisiaj sobie leje i tak sobie szaro bedzie juz do przyszlego roku wiec i ludzie nie moga byc specjalnie mentalnie ozywieni zyjac w takim klimacie. Selala wspolczuje odciskow, ja sie w wakcje tak urzadzilam za dluga wedrowka w niedopasowanych butach ze do tej pory mam fioletowy paznokiec u stopy :D Co do wina, moj intruktor ostatnio rzekl ze wino odklada mu sie pieknie na brzuszku wiec trzeba sie raczej trzymac z daleka. Ja se pozwalam w weekendy bo tez uwielbiam i ze wszystkiego nie zrezygnuje. Arnusia ja tez pracuje co drugi weekend a za to wszystkie piatki mam wolne wiec jak przyjdzie ten wolny to mam wolne trzy dni :D Staram sie tez z reguly tak kombinowac zeby miec troche godzin w zapasie i jak sie da to pracoac w weekendy tylko jednen dzien, ogolnie tez nie narzekam. 102 moje gratulacje!!! Maja to sliczne imie :) Kasia z UK i flacha 🖐️ Pozdrowionka z zachmurzonej Danii (jakis wisielczy humor mnie dzis ogarnal) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i 102 dolaczasz dzis do grona maluchow :D a z waga to spokojna glowa, wiadomo, spadnie napewno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flacha napisz jak poznalas swoja polowke i jak trafilas za granice 102 hihi dobrze ze do ciebie napisalam przynajmniej sie pokazalas:D Arnusia daj upalow!!!od jutra u mnie tylko 16 stopni:O Paaoolka:) zaraz ide do fryzjera:Oaz sie boje bo tutejsi fryzjerzy zle robia:Pmoge byc pomaranczowa-ide pierwszy raz tutaj:P MILEGO PONIEDZIALKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dostalam dzisiaj list z uniwersytetu... Nie daja mi zapomniec o obronie :P Mam ja 28 wrzesnia... czyli juz za niecale 2 tygodnie :o :) kryspina - no nie az tak, ale prawie ;) Ale kurcze, gosc przyszedl i pukal nam i w okna i w drzwi... i dzwonil chyba ze 20 razy! :o :) selala - ja tez mam jakas sympatie do Rosjan. :) Nigdy nie bylam w Rosji... marzy mi sie zobaczenie St. Petersburga i Moskwy oraz przejaz koleja transyberyjska :) :) flacha - ja tez bardzo tesknie za moim psem! Niestety nie moglam go wziac ze soba do Francji... Zostal z mama i teraz ona go rozpieszcza! :) 102 - gratulacje raz jeszcze 🌻 Duzo zdrowka dla Ciebie i dla malutkiej! :) :) Arnusia - ja zrobilam wczoraj mojemu racuchy... I oczywiscie musialam troche skubnac :P To dobiero zbrodnia, ale co tam - raz sie zyje :D Tez nie mam wyrzutow sumienia :D Taz to nie zawsze :P :) mika 1122 - ja tez w tym tygodniu ide do fryziera. Teraz mam swojego, ktory swietnie strzyze... Wczesniej za kazdym razem przezywalam chwile grozy. Mam nadzieje, ze fryzurke bedziesz miala piekna! :) Pozdrawiam starych i nowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wszystkich witam 🖐️ Niestety w pracy i w domu mam urwanie glowy takze bede miala czas pogawedzic z Wami za jakies 2 tyg Serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Wszystkim mieszkającym w krajach pochmurnych i bezsłonecznych śle ogromną wiązkę promieni słonecznych:-) 102-Gratuluję córeczki, ponoć dziecko to błogosławieństwo Boże Pierwsze? Paaoolko- na mnie brak słońca wpływa mega depresyjnie, dlatego też cała pólnocna europa pije za dużo,ja się temu nie dziwię:-(( za to mają najlepszą wódkę na świecie.Słyszałam raz tutaj w tv statystykę o krajach eu w spożywaniu alkocholu,no i jak myślicie,który kraj bije rekordy??? Margusia-to już tak blisko do obrony pracy?? ale zleciało,trzymam kciuki od dzisiaj.🌼 A racuchy drożdżowe ? też lubię,ale u mnie nie ma kto ich jeść:-(( więc nie smażę . Ja też idę do fryzjera pod koniec tyg.Jest tutaj czeszka i swobodnie dogaduję się, Czećś Flacha-witam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102-- to my tez czekamy na maje razem z toba.... margot-- a z czego sie bronisz??? bo przed kim , to juz wiem.( he, he, ale mi sie zazartowalo) kasiulenia--wyluzuj.... mika- bylam kiedys w antwerpii, tam jest mnostwo zydow, szlifuja diamenty..ladne miasteczko, mile wspomnienia. paoolka. dania to bogaty kraj... a czy ladny?a czy jechalas tym dluuuugim mostem do szwecji? musi byc to chyba bardzo fascynujace, wypuscic sie na otwarte morze, samochodem. mika...odwagi, trzymamy kciuki..... salela, na mnie slonce i upaly wplywaja depresyjnie,,, kocham deszcz, zimno, wiatr i snieg, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - ja bardzo lubie ciasto drozdzowe. Sama zapach zwala mnie z nog. ;) Moj maz tez lubi a ze ciasto drozdzowe jest kaloryczne, czesto mu przygotowyje racuchy, gofry drozdzowe etc. Coz, staram sie podtuczyc to moja chudzinke ;) A ja dzisiaj mam malego lenia! Chyba zafunduje sobie mala sjeste, moze to mnie zmotywuje, zeby zrobic w koncu cos pozytecznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kryspina - ja tez lubie zimno. Zawsze marzylam, zeby mieszkac na polnocy a przywialo mnie na poludnie. Ironia losu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z pracy, to jakis cud ze nie mam nic do roboty!! Margot, Kryspina! to niesprawiedliwe ze wy mieszkacie w cieplym klimacie a ja kocham goraco😭 Dziewczyny swietna ksiazke czytam \"Straszne opowiesci o otylosci i pozadaniu\" troche babska literatura ale napisana prawie sadystycznym jezykiem, czasem czlowiek czyta z zaklopotaniem! polecam , kupilam w Merlinie , a moze mozna ja sciagnac na rapidshare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, Kryspina i Margot normalnie w szoku jestem ze ktos moze lubic zimno..brrr. Ja kocham sloneczko i ciepelko- napawa mnie ono optymizmem i zyc mi sie chce z usmiechem na twarzy :) Selala dunczycy popijaja naprawde niezle. Niech sobie statystyki pisza co chca a ja sadze ze oni maja wiekszy problem od polakow. mlodziez zlopie poprostu okropnie i wydaje majatek na alkohol a i dorosli sobie nie zaluja. Panstwo utzrymuje mnostwo alkoholikow tyle ze ich za bardzo na ulicy nie widac. Kryspinko jechalam mostem i rzeczywiscie fajne wrazenie robi przmierzanie mostu przez morze :D Dania moze i bogata ale niemilosiernie droga we wszystkim, nie ma jednej rzeczy, o ktorej mozna powiedziec ze jest tania w zwiazku z tym zarobki pokrywaja wysokie koszty zycia i wiele nie zostaje. Luksus kupowany jest na kredyt na naprawde super samochody ludzi nie stac. Mimo tego duny sie ciesza i sa dumne ze swojego panstwa i systemu wiec dla nich to chyba najwazniejsze. Wtykaja wszedzie swoje dunskie flagi (nawe w pomidory w sklepach :D) i maja wielka dume narodowa mimo 5-cio milionowego spoleczenstwa:) ale sie rozpisalam, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×