Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

:) Arnusia - a kto mowil, ze zycie jest sprawiedliwe ;) Tytul ksiazki zostal zantotowany! :) Paaoolka - marzeniem mojej wczesnej mlodosci bylo zamieszkanie w Skandynawii. Czesto jezdzilam wtedy do Danii i czasami tez do Szwecji i bardzo mi sie tam podobalo :) W sumie tutaj gdzie mieszkam jest pieknie. Nie moge narzekac. Mamy ok. 300 dni slonecznych w roku, ale bardzo brakuje mi zimy z prawdziwego zdarzenia! Wlasnie pieke tarte z jablkami. Zapach unosi sie taki, ze zaraz padne. Nie ma to jak bycie na diecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia, a ty lubisz sie bac? moze zrobimy jakis topikowy horror? z tym baniem sie , to jest ciekawa sprawa.....wydaje mi sie, ze jakos ludzi ciagnie do niego.....nie moga sie temu odczuciu oprzec.... paaollka, fajnie, ze napisalas cos o danii. wiem, ze jest droga...a co tam sie najwiecej pije? maja jakis trunek narodowy typu: tyskie czy wyborowa?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAarguś-nic mi nie mów o zapachach drożdżówki:-) uwielbiam,aż zrobiłam się głodna na samą myśl Ja też kocham gorąco ale umirkowane do 35 st a nie 48 st w cieniu Arnusia- a o jakim pożądaniu mowa w tej ksiące? jedzenia, pieniedzy, milion rzeczy można pożądać! \"pożądanie zabija strach\"- nie wiem czyje to jest,ale bardzo przypadło mi do gustu. A jak chcecie się pobać to polecam na kafeterii stronkę\"nawiedzony obraz\" Bałam się tak,że nie obejrzałam go,zresztą miałam wiele doświadczeń z zaświatem,więc pomysł Kryspinki popieram i mogę się przyłączyć.Mój nie wierzył w duchy,ale już wierzy,a jak deski w domu zaskrzypia to niepewnie rozgląda się,ha,ha,ha, ale go nastraszyłam! Paaoolko, Anglicy są na 1 m-cu pózniej szwedzi lub norwegowie,niemcy przed nami a Polacy na 5 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny, nie bójcie się,duchów nie widać,ale one są wszędzie.... za naszymi plecami lub stoja przy łóżku patrzą na nas... czasami,gdy jesteśmy zbyt pewni,że ich nie ma dają nam znaki Dobranoc🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny, nie bójcie się,duchów nie widać,ale one są wszędzie.... za naszymi plecami lub stoja przy łóżku patrzą na nas... czasami,gdy jesteśmy zbyt pewni,że ich nie ma dają nam znaki Dobranoc🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny, nie bójcie się,duchów nie widać,ale one są wszędzie.... za naszymi plecami lub stoja przy łóżku patrzą na nas... czasami,gdy jesteśmy zbyt pewni,że ich nie ma dają nam znaki Dobranoc🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dziewczyny ja juz mam 5 kilo mniej,i che wiecej. Powodzenia w zrzucaniu cialka,troche mnie chorobsko bierze ale ogolnie ejst ok. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raniutko- leje!! Margot i Kryspina pewnie pekaja z zazdrosci:D Selala- czasami widac! Pytanie bylo tendencyjne do Miki, czy zaskoczy Nie wiem czy lubie sie bac , jakies horrory to zawsze ogladam przez palce, a bac najlepiej sie w towarzystwie Pozadanie zabija strach- bardzo zwierzece! no ale jak sie patrzy co ludzie nieraz robia dla forsy... o wiele wiecej niz np dla seksu! Polecam topik \" Czy dziecko moze zobaczyc ducha\" Kryspina - zainstalowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa
nawet tu sie MACIORY wepchaly . W.P.I.E.R.D.A.L.A.C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana ;) U nas wczoraj rozpetala sie straszna burza! Grzmialo, trzaskaly pioruny... Piekny spektakl! A jesli chodzi o banie sie, to nie lubie sie bac... i juz :) :) selala - ja jestem wytrzymala na upaly. U nas czesto dochodza do 35-40 stopni. Na szczescie powietrze jest w miare suche... i jest \"znosnie\". Ostatnio jak bylam w Polsce, to temperatura ledwo przekraczala 30°C. Ale wilgotnosc byla b. wysoka... Ciezko bylo oddychac... :) BlingBling - gratulacje! :D Jak Francuzi mowia: \"chapeau\"! :) Arnusia - nie pekam, bo i u nas zanosi sie na deszcz :P :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Margot trzymam kciuki za obrone:D Kasiulena za Ciebie tez-trzymam kciuki:) Kryspina ja w Anwerpii bywam tylko na shoppingu:D Arnusia hahaha bac sie lubie-zczegolnie o swoje wlosy:Pnie powiem ze jestem zadowolona:Pale lubie tez opowiastki o duchach:D Bling gratulacje!!! 5 kg to duzo-ile jeszcze chcesz zrzucic? ja wybywam zaraz do Holandii milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 - baw sie dobrze w Holandii. :D A tak à propos, to zauwazylysmy z Arnusia (za jej namowa czytam wyzej wspomniany juz topik), ze lubisz opowiesci o duchach. \"Belgijka\" to ty, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja takie pytanko... Czy jest ktos z Lincolnshire z okolic Grimsby? Chcialabym wiedziec jak tam jest, bo istnieje pewne prawdopodobienstwo, ze sie tam bedziemy przeprowadzac. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja takie pytanko... Czy jest ktos z Lincolnshire z okolic Grimsby? Chcialabym wiedziec jak tam jest, bo istnieje pewne prawdopodobienstwo, ze sie tam bedziemy przeprowadzac. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot i Arnusia:D hihi detektywy wy :D tak to ja tam pisalam:)ale jeszcze kiedys na topiku Duch hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale sie tu strasznie zrobilo :O ja sie nie lbie bac i w ogole jestm okropnym tchorzem i strachulcem. Wieczorami chodzac ogladam sie ciagle na wszelki wypadek dookola a horrorow wcale nie ogladam bo przy najwazniejszych scenach zamykam oczy albo chowam gdzies glowe a potem pytam mojego \"zabili go juz?\" a on sie wscieka :D Margot: zalamalas mnie do reszty- 300 slonecznych dni w roku.. ja tez chceeee!!! 😭 chociaz burzy zazdroszcze bo lubie bardzo a tak ogolnie przeszlam do Twoja diete bo mi cos cienko szlo. Blingbling moje gratulacje!!! super, super, wyobrazam sobie jaka musisz byc z siebie zadowolona :) Jakas specjalna dieta? zdrowiej szybko i nie daj sie chorobsku :D Kryspina duny zlopia mnostwo piwska (niedobrego zreszta-strasznie cienkie i zagazaowane np Tuborg, ktoremu daleko do naszego Tyskacza :D) i maja swoje ziolowe narodowe mocne alkohole. Wodki raczej nie pijaja. Selala dzieki za statystyki :) Odrazu mi sie lepiej na duszy zrobilo... :D a ogolnie i mnie tez leje i jest zimno ale wlasnie zakupilam bilety na lot do Warszawy w pazdzierniku i juz zaczynam sie cieszyc :) Pozdrowionka i hasta pronto!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nei lubie jakis takich strasznych filmow dla mnie to za dziecinne,wole babski romans hihi A co do schudniecia to ja zawsze w kraju zrzucam,ale teraz dodatkowo silownia ,i cialo sie robi inne, chcialabym jeszcze z 5 kilo ale to raczej nierealne, wazny zeby mi zostalo to do czego etraz doszlam,wklejam swoje oblicze. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c405ea177db3e1d.html Buziaki,nie sugerujcie sie az tak fotka bo jakas taka wydluzona wyszla,nie wiem czemu,ja siebei takiej nie widze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nei lubie jakis takich strasznych filmow dla mnie to za dziecinne,wole babski romans hihi A co do schudniecia to ja zawsze w kraju zrzucam,ale teraz dodatkowo silownia ,i cialo sie robi inne, chcialabym jeszcze z 5 kilo ale to raczej nierealne, wazny zeby mi zostalo to do czego etraz doszlam,wklejam swoje oblicze. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c405ea177db3e1d.html Buziaki,nie sugerujcie sie az tak fotka bo jakas taka wydluzona wyszla,nie wiem czemu,ja siebei takiej nie widze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Megx - wydaje mi sie, ze tutaj nie ma nikogo z tych okolic, niestety. Pozdrawiam :) :) mika 1122 - no kto by pomyslal ;):D :) Paaoolka - ja najbardziej nie lubie widoku krwi w filmach. Zaraz robi mi sie slabo ;) Jesli potrzebujesz jakis informacji o diecie, to moge Ci je przeslac. :) :) BlingBling - wow, ale z Ciebie laska! :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpoczywajacy
Piekna inicjatywa laczenia Polakow przez internet ! Jak zauwazam przewaga mlodych rozsianych po calym swiecie za nauka,chlebem i przygodami. Uwazam ,ze dobrze sie stalo iz waszym jezykiem jest piekny i niezniszczalny JEZYK POLSKI,to cos wiecej jak miedzynarodowy angielski. Wstyd dla tych co nasz jezyk uwazaja za wstydliy za granica. KOCHAJMY SIE POLACY ! W MILOSCI I JEDNOSCI JEST WIELKA SILA !!! AP Floryda - USA 18.IX.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uheee odpoczywajacy ale patos byl... :) ale co racja to racja ;) Blngbling moge tylko potwierdzic, ale z Ciebie laska :) Mnie daleko do takiego wygladu wiec nie bede Was rozpraszac fotkami :D Nie napisalas czy jestes na jakiejs diecie? Margotka dziekuje, bardzo chetnie skorzystam z Twoich informacji. mam ksiazke ale jakas taka ogolna i znajoma kazala mi kupic inna bardziej dokladna. Wole jednak jeszcze sie wstrzymac i sprawdzic czy to cos dla mnie zanim kolejna ksiazke o dietach upcham na polce. Dzis trzymam sie dzielnie i wlansie wciagnelam piersiaka z zielenina. Moze masz jakis przepis na fasole? mam na nia ogromna ochote, wiem ze wolno, mam w domu a nie wiem co z nia latwego zrobic. Pozdrowionka, au revoir!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj wlasnie gdzies wyczytalam ze nie wolno pic kawy i mleka a ten numer ze mna nie przejdzie ... Margot odstawilas kawe i mleko? (nie wiem czemú z gory zalozylam ze pijesz kawe z mlekiem? :D ) Ja nie wyobrazam sobie tego! nie dosc ze jedzenie ograniczone, alkoholu picia zakaz to jeszcze kawy... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Paaoollka - jesli masz ksiazke, to nie ma sensu, zebym cokolwiek Ci wysylala, bo niektore informacje po prostu zeskanowalam z ksiazki o SB. Odnosnie kawy, to owszem kawe pije i w dodatku tylko z mlekiem! Mialas nosa :D W ksiazce nigdzie nie jest napisane, ze nie mozna pic kawy. Mozna. Tylko trzeba starac sie ograniczac, bo kawa (a dokladniej kofeina) powoduje wieksze laknienie. Mozna tez pic kawe z mlekiem (Oni pisza o odtluszczonym. Ja pije z 1,5%, bo odtluszczonego mleka nie lubie). Serow tez nie jem odtluszczonych, bo mi nie smakuja (no chyba ze mozzarella). Wole zjesc mniej sera, ale normalnego :) Poszukam jakiegos przepisu na fasole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wlasnie robie sobie krotka przerwe... w nagrode za to ze mi testy dobrze ida. Zagladam do Was a tu Margot na posterunku przepisami jak z rekawa sypie :D Takze tez sie przylaczam do prosb o przepisy :D Czy do Was tez juz jesien przyszla? Bo do mnie zawitala jakies 2 tyg temu i zadomowila sie na dobre. Najbardziej zdumiewajace jest to ze pogoda moze sie tak nagle zmienic i z 25C spasc do 10 -15C? Siedze w domu i jest tu jak w szklarni poniewaz mam duze okna i pomieszczenia sie szybko nagrzewaja, na tomiast na zewnatrz czuc jesien :) Dobrze ze chociaz to Slonce swieci bo depresja bylaby gotowa :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calea
Pozdrawiam z Hiszpani:)tu nadal upał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na salatke z czerwona fasola Wymieszać 1,5 szklanki fasoli czerwonej uprzednio namoczonej i ugotowanej lub z puszki, polowe pokrojonej w kostke czerwonej papryki oraz polowe czerwonej cebuli (jesli ktos nie lubi cebuli moze byc por). Dodac pol puszki kukurydzy oraz tunczyka (najlepszy bedzie w sosie wlasnym). Z majonezu (3 lyzki) i jogurtu (2 lyzki) przygotowac sos. Skladniki wymieszac, doprawić do smaku sola i pieprzem, dodac posiekany szczypiorek oraz koperek jesli ktos lubi. Voilà :) :) Kasiulena - jak tam nauka? Ja dzisiaj dostalam instrukcje jak sie przygotowac do obrony. Od czwartku zabieram sie za czytanie pracy... Chce mi sie jak psy orac :P Ale co zrobic... :) calea - witaj 🖐️ Skad dokladnie klikasz? :) Ja bardzo lubie Hiszpanie. Bylam kiedys w Andaluzji na 5-miesiecznych praktykach. I mam fantastyczne wspomnienia :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Margot dzieki za przepis. Wyprobuje jak nic tylko ta kukurydza chyba w diecie niewskazana? Ja kawy za nic w swiecie nie odstawie a mleko zawsze dolewam 0,5% wiec nie ma problemu. Postaram sie pic malo poprostu. Sery tez ograniczam ale jem normalne bo rowniez nie znosze tych odchudzonych -smakuja jak papier. Kaiulena u mnie jesien pelna para. Niby jeszcze nie bardzo zimno ale drzewa sa pieknie zolto-czerwone. Mieszkam przy lesie i mam taki widok z balkonu ze az przyjemnie na nim posiedziec :) Calea hola! :D napisz cos wiecej.. Bylam dzis na tym rowerku, instruktor byl stukniety i wszytsko mnie boli ale mam nadzieje ze sie oplaci :) pozdrowionka i milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×