Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Ale impreza🌼 to już zrobiła się 754 stronka:-) :classic_cool::classic_cool::classic_cool: zrobiłam awokado z jajkiem i czosnkiem,ale jak przeczytałam jakie to kaloryczne to postanowiłam,że rano zjem:-) Chyba napję się winka,białego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no robi sie fajna imprezka :D Kto wlaczy jakas muze ? :D to potanczymy -trzeba rozprostowac stare kosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan jest tylko francuski! Prosto z Szampanii :D :) Julii - zapraszamy! :D Impreza nam sie rozkreca :D A jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - dziekuje za szampanik.. :D Kasiulena - wlasnie o te rozmowe pytalem.. czyli w czwartek trzymac kciuki... :D mika - nie zabralas.. ale zycze ci zebys miala... tak duzo duzo... pappapa.. ide spac bo jutro znowu 12 godzin.. chyba ze bedzie deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - dzisiaj nie liczymy kalorii!!! :) Kasiulenia - muza? Moze byc cancan? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus - tak tak poprosze o kciuki w czwartek margot ty burzujko - Francuskiego szampana nam wyciagnelas ;) :D A umiesz robic kir royal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulenko-dziecko drogie... jakie ty masz stare kości? ja mam młode i też lubię tańczyć:-) la,la,la,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - w koncu we Francji mieszkam! :D Zreszta szampan jest tylko produkowany we Francji :P A kir royal nigdy nie robilam... jeszcze nie robilam :P No to laski zadzieramy kiecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerasela
hello wszystkim z Rehoboth Beach. Mieszkam tu od 4 miesiace, zostalo mi jeszcze niecale 2 lata i wroce do Polski, tutaj tylko pracuje i zarabiam kase, zeby moc studiowac jak wroce,nie moge sie doczekac kiedy wroce, ale najpierw czekaja mnie ciezke 2 lata,za to nastepne 5 to beda cudowne lata na studiach, dam z siebie wszytsko, bo mam w zyciu marzenia i do nich daze...dodam ze zostajac rzucilam 2 lata studiow ale na kierunku ktory mnie kompletnie nie interesowal, ale nie odwazylam sie zmienic bo nie mialam pieniedzy na to....tak wiec zyje i pracuje z celem w zyciu...pod koniec pobytu spelnie jeszcze jedno marzenie, o ktorym spelnieniu nawet nie marzylam...tak wiec mysle ze warto..... O marzenia trzeba walczyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-muzyczka skoczna🌼 fajowa!!! Marguś🌻 nie liczymy kalorii ale wino je ma,więc z reszty rezygnuję:-) Ej dziewczyny,na cancana nie mam dzisiaj siły:-( Tańczycie na stole? to byłby prawdziwy cancan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala - \"tancze na stole , kiecke zadzieram 🌻, cos tam cos tam i depcze szklo...\" jakie to byly slowa tej piosenki... kojarzycie ja wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-🌻 jak wrócisz z łazienki to ja następna, najwyżej w koszulce będę tańcować... A co? jak kto lubi..:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:)a kiecki nie zadzieram bo w pizamie siedze:D ale party pizamowe w modzie:) Margot prawdziwy szampan tylko z francji:Dale duzo jest podrobek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marguś🌻 Ty powinnaś mieć taką falbaniastą kieckę dzisiaj i koniecznie Podwiązki!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po szampanie czas na jakies inne fajne drinki - jutro bedziemy martwic sie bolaca glowa :D to co lubicie? jaki jest wasz ulubiony drink nr1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 - to o szampanie powiedz Francuzowi :P :) selala - tylko podwiazki! :D No i kiecka :D :) Kasiulenia - dla mnie sex on the beach ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×