Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margot - ale Ci zazdroszcze ... zamien sie ze mna :) ;) Otwierasz rano okno i wdychasz to czyste, gorskie powietrze- no i widok masz zapierajacy dech w piersi (tak sobie wyobrazam :D)po prostu niepowtarzalny... tez bym nie jechala do Pl gdybym mogla sobie spedzic swieta w takiej pieknej okolicy jak Twoja :D Blingbling - slysze ze sie Twoj remont zbliza ku koncowi - jakie efekty? Jestes zadwolona? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bling - widze, ze remont pomalu obiega konca! I jak: zadowolona jestes? :) :) Kasiulena - to jest naprawde piekny region! Prowansja, gory... Cud miod i orzeszki... I chetnie bym tutaj zostala, ale... poza turystyka ciezko jest znalezc zatrudnienie, do drugie brakuje mi w poblizu wiekszego miasta... po trzecie (wiem jestem dzisiaj monotematyczna) moi tesciowie mieszkaja tylko 10 km od nas i preferowalabym jakies oddalenie (minumum 50 km) w dowolnym kierunku :P :D Jesli zas chodzi o PL, to ostatnimi czasy jezdzimy na krotko i trzymamy sie dla odmiany nizin ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao margot, kasiulenia... ja tez za oknem mam gory....apeniny i swieze powietrze, ale jak chce isc do teatru albo na wystawe, to musze jechac w bardziej cywilizowane miejsca.. .. np..do stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, dla odmiany, mozecie odwiedzic mnie w domu moich rodzicow jak bedziecie w okolicach Mazur :D Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - ja mam muzea pod nosem... a chce gor i morza i jezior i lasow.... ze tez zawsze chcemy tego czego nie mozemy miec :D Mika - dawaj dawaj... nie ociagaj sie w tyle ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to. Zawsze chcemy miec to czego nie mamy... :) Kasiulena - dzieki za zaproszenie! 🌻 Ode mnie (w PL) na Mazury juz nie jest tak daleko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika,,, ciao, ja tez szoruje, bo przyjezdza moja kolezanka z kanady......i wlasnie z nia wybiore sie na wycieczke ukulturniajaco-odhamiajaca po wiecznym miescie......../przepraszm za to wyjatkowo trafne ,wg. mnie, okreslenie/ kas.margot 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - ze stolicy Pomorza i Kujaw :D :) kryspina - okreslenie jest bardziej niz trafne! Osobiscie bardzi je lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie nastukacjcie za duzo bo bede znow miala lekturke do czytania:Puciekam spac bo rano nie wstane dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - okreslenie jak najbardziej trafne :D a jak Ci sie znudzi to cale odchamianie wtedy zapraszam do mnie, mam niezmierzone przestrzenie do wysprzatania ;) :D Ktora reflektuje? Wlasnie przypomnial mi sie dowcip o sprzataczce...a w zasadzie nie dowcip tylko stwierdzenie, ktore gdzies uslyszalam... a mianowicie ze w dzisiejszych czasach na Pania sprzataczke nie wypada mowic \" Pani sprzataczko \" tylko nalezy zwracac sie per konserwatorze powierzchni plaskich :D ok lece na silwonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym remontem to tak nei do konca ,koniec. Bo zostal przedpokoj i salon do pomalowania ,ale zrobie po mojemu,brat zagruntuje pomaluje na bialo a jak wroce na swieta to postawie szafe i dopiero strukturke walne. No wlasnei co tu taki ruch. Ja z zachodu z lubuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powracam znowu... :) Kasiulenka- dzieki za pomoc ... :) 🌻 Margot- skad jet Twoj M.??? Ja jestem z Krakowa....:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×