Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Widzicie-jak mi sprzątanie idzie???-koń by się uśmiał chodzę od pokoju do pokoju i zastanawiam się za który najpierw się wziąść:-) :classic_cool: Kupiłam Dolce Vita-Diora i Light blue-Dolce&Gabbana pierwsze to moja druga skóra.. a te niebieskie lubię na lato.. Julii-my wszystkie za granicą czujemy się samotne:-( W Polsce to do koleżanki nie trzeba się zapowiadać tylko poprostu się wpada na chwilunię,gdzie te czasy:-( Marguś-to klimacik też masz gorący:classic_cool: Zajrzę póżniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi... Dziewczeta zrobilam postepy... przygotowalam sobie sterte prania do prasowania... :) No i wieczor zglowy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pracowalam duzo:)pomylam okna i walczylam w ogrodzie-bo wszdzie liscie mialam:P teraz zbieram sie do obiadu ale cos mi werwa uciekla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja tez nie cierpie prasowania:Oa moj nosi tylko koszule:Owiec jak mam sie za to zabrac to na sama mysl rece mi opadaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 1122 - pewnie, ze nadgonimy stracony czas :) W ogole fajnie, ze ponadchodzily nam ostatnio nowe psiapsiolki :) Margot - no to ja sie zaprosze do Ciebie na jakies smaczne kulebiaczki i inne miniamniusnosci o ktorych pisywalas ostatnimi czasy, pamietam to jak przez sen, bo caly czas czuje sie, jakbym byla w jakims dziwnym letargu .... Dlatego nic mi nie idzie, ani pisanie, ani robienie czegokolwiek, ani myslenie, nie wiem, co to jest? Z jednej strony podoba mi sie w nowym miejscu, jest dosc przyjemnie, ale wszystko wydaje mi sie jakies odrealnione na tym Poludniu, ludzie nierzadko jakgdyby ociezali umyslowo, szczegolnie jak przyjdzie cos zalatwiac w urzedach :P Oprocz tego strasznie tesknie za moim starym domkiem, praca, tam bylo tak swiezo i pieknie, niegdy bym nie pomyslala, ze bede za tym wszystkim tesknic, prawie tak, jak onegdaj za Polska .... Jestem ogolnie zdegustowana wszystkim i niczym, mam nadzieje, ze to czasowe i minie 😭 Buziaki Dzieweczki i ew. zagladajace mezczyzny ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - moje ulubione perfumy to Allure Chanel :) Klimacik owszem cieplutki... Mieszanka gorsko-srodziemnomorska :) :) bagatelka - to na pewno jest przejsciowe uczucie. ❤️ Czlowiek jest takim zwierzatkiem, ktore predzej czy pozniej przystosowuje sie do zmian :) Potrzebujesz po prostu czasu na odkrycie nowych miejsc, na zapuszczenie pierwszych korzeni i na polubienie tego otoczenia :) A na kulebiaczka i inne smakolyki to jestes zaproszona zawsze! :):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie lece do domu... :D Nic nie mowicie o leniu bo mam go przez caly dzien.... JEdyna dobra rzecz jaka sie zdarzyla to taka ze Pogoda byla super i zapowiada sie ze bedzie taka przez caly weekend... Wybieram sie do Londka wiec musi byc ladna :D Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika- he he he.... a kto wie?????????:) Bagatelka-milo mi Cie poznac... nie wiem skad dokad sie przeprowadzilas ale napewno Twoje zle samopoczucie jest tymczasowe.... glowa do gory... trzymaj sie cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozma rzona
hej!!! a jest ktos z okolic stuttgartu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo.......:) Widze ze dla nie ktorych sie weekend zaczal.......:D :(niestety nie dla mnie No ale Najlepszego!!!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... Ciezko pracuje........:):):) Prasuuuuuuuuuuuuje........ A jak mi się niechceeeeeeeeeeee........😠 A wiec jeszcze raz nazdrowie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to ja polewam..... hi hi... w takim tempie to do rana sie nie wyrobie....:D a co to dzisiaj takie puski....... tylko my dwie jestesmy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie winko pijesz??? ........ bo ja biale...:D pewnie tak...w koncu piatek wieczor.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wiem....... :D Tak naprawde to wczoraj popilam i glowa dzisiaj caly dzien bolala........:( Nigdzie sie na imprezke w weekend nie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spedzam wieczor bardzo zakrapiany :-) A jutro pobudka 3 godz.wczesniej niz normalnie..ale dobrze mi zrobi... To co pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julii.......🖐️ Ja biale winko... a Mika martini bianco....... a Ty na czym jedziesz?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, bylo wino czerwone a teraz pije mirto, moze pilas w Napoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×