Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czysta, czysta? hmmm...w sumie ma taki smak, ze alkoholu nie czuc... Czasmi kupowalam francuski pernod albo ricard( chyba 45)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola.......:) a powiedz mi jak dlugo jestes w Italii??? Sama tam jestes? Zdroweczko!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wodke tylko w drinkach, za to moj ja uwielbia :-) A tutaj tylko wyborowa w sklepach...ale zawsze sobie jakas butelke w Polsce kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooomoc
To mowisz zejuz po slubie????????? dzieci macie??????? sorki ze tak wypytuje...:) ale ja nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssssss........ tak jakos zrozumialam.......:) alkohol robi swoje........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pogonic towarzystwo, a mojego zapedzic do kuchni :-) Znajomy sie u nas zatrzymuje na noc, wiec co nieco musze jeszcze przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajnie... poobijalabym sie tak jakis czas.........:) No ale nie ma lekko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..na dluzsza mete to nie jest przyjemnie...Ale nic...A teraz juz wylanczam komp, ok? Postaram sie jutro wpasc :-) Bedzie malowanie w domu, wiec nie wiem czy bede miala chwilke, czy tez bede musiala dyrygowac co i jak... Pa..patki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki poszly spac i mi pozostanie pospijac resztki po balandze :D Oj dzieki za slowa pocieszenia, na Was zawsze mozna liczyc :) ani79 - mi tez Cie milo poznac :) Przeprowadzilam sie z samej polnocy USA na samo poludnie ... do dzis nie moge wyjsc z szoku termiczno-kulturowego, chociaz niby wszystko jest normalnie ... :D Szkoda mi starych smieci, bo tam jakos sobie ulozylam samotne bo samotne, ale zycie. A tu jest jakis taki rozpindziel, nie moge sie polapac :D Margot - za te kulebiaczki to Ciebiem po prostu kofam ❤️ :D Ja raz zrobilam kulebiaczka z lososiem i szpinakiem, wyszedl o dziwo niezly, ale teraz to nawet pysznosci mi sie nie chce robic ... No wlazlo we mnie jakies cholerstwo, len, marazm. Na dodatek w srode mi wyrwa zomb i umieram ze strachu 😭 Jak ktos chce do mnie dzis wpasc, to zapraszam na bardzo prostacka kolacje - duszony kartofel, zielona fasolka i odsmazone kielbaski + tanie bo tanie, ale czerwone wineczko dla zdrowia i urody :) Na nowych smieciach jeszcze nie przyzwyczailam sie do stosowania wykwintnej kuchni, wiec na razie w/w, wzglednie moze byc mrozona pizza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🖐️ Po wielkich za i przeciw podnioslam sie z mojego cudownego lozeczka...:( Wlasnie popijam kawke i ogladam TVN24...:) Nastawiam sie psychicznie na dluuuuuuugi dzien pracy,az do 18stej.......(ojjjjj,jak mi sie niechce)...:( Bagatelka- glowa do gory...:) poczatki zawsze sa najgorsze...po zlych przychodza dobre czasy...;) nic sie niemartw... bedzie dobrze... Zycze wszystkim milego dnia...:D Hi hi... A u Nas znowu sloneczko swieci....:D:D;) Wow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja obudzilam sie dzisiaj w nie najlepszym humorze. Wszystko dlatego, ze wczoraj posprzeczalam sie z moim S. :o :) bagatelka - wszystko sie pieknie ulozy ❤️ Pomieszkasz w nowym miejscu, przyzyczaisz i ulozysz sobie wszystko pieknie ladnie :) Wiesz, ja uwazam, ze najlepszym lekarstwem na wszystko jest dobre jedzonko w dobranym towarzystwie. :) Towarzystwo dobrane masz, jedzonko zawsze mozna albo samemu zrobic albo wybrac sie do restauracji... :D No nie mam racji? ;):D Twoj obiadek brzmi przepysznie i ten kulebiak z lososiem i szpinakiem! Jejku zaczynm byc gloda :D Nic, pozdrawiam wszystkich. Ide wyciagnac naczynia ze zmywarki... Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot czasem trzeba oczyscic atmosfere-pomysl jak fajnie sie potem godzic:) Ani milej pracy:) Bagatelka ja tez wciaz sie klimatyzuje-ucze sie drog gdzie i jak dojechac do tego jezyk ktorym jeszcze biegle nie mowie:O denerwuje mnie ze czasem nie moge sama wszystkiego zalatwic jak w pl ale wierze ze wszystko sie unormuje potrzeba czasu i mi i Tobie rowniez wiec uszy do gory:) ja tez mam dzis slonko:D milej soboty-widze ze wczoraj jak poszlam spac to sie imprezka rozkrecila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika - juz jestesmy pogodzeni :) Mamy mily dzien za soba! Nie ma jednak tego zlego :P Milej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta Wpadam na chwile by sie pochwalic ze upieklam sernik wiedenski puszysty i wyszedl swietny :D Jak chcecei podam Wam na niego przepis :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×