Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej Naneczka Rzeczywiscie imprezke mialyscie udana- nic dziwnego ze faceci za Wami szaleli jak tam same piekne dziewczeta sie wybraly :D Jesli chodzi o list dziekczynny to moze smialo podeslac mi na emaila - mieszkam tu troche i chyba moge powiedziec ze mowie biegle ;) Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka> slij listy, potlumaczymy;-) ales zaszalala... fju fju.. moje ostatnie szalenstwa odbywaly sie w pokoju symulacyjnym, gdzie ucono nas jak odssysac trach (rurka w gardle, nie wiem jak to sie nazywa po polsku), oszczedze szczegolow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi ! MAcie racje, mezczyzn trzeba czasami trzymac w slodkiej nieswiadomosci! Tym razem sie wygadalam, bom steskniona i tak bardzo chcialam sie podzielic wrazeniami! Ale chyba zauwazyl, ze letko przegial, bo troche sobie z niego podworowala, ze moze zazdrosny, albo co? ;-) Zadzwonil wieczorem i powiedzial, ze przeprasza, bo nie ma ani racji, ani podstaw, by zle osadzac czlowieka, ktorego nie zna. :-) Kasiulena, - Eh tam, ze nie dziwota - naokolo pelno bylo naprawde pieknych kobiet! Jedyne,co nas wyroznialo, to sredni wzrost 180 cm! ;-) No i dzieki dzieki za propozycje tlumaczonka! Juz slalam mailik, ale Twoj stary adres, ktory mam zapisany, zdaje sie nie dzialac... i mail wrocil. Jay - dzieki za propozycje pomocy, ale nie mam serca! Ty juz przeciez tak ganiasz, ze dziwie sie jak Ty w ogole dajesz rade! Szybciej bede dukac ze slownikiem godzinami! ;-) Kuk - swietny ten pomysl z opisywaniem przygod! Kiedy Wam sie te historie Krakowskie przydarzyly? Fajnie! No tak - maz domator i male dzieci utrudniaja sprawe, ale moze tym bardziej warto by bylo sie czasem wyrwac? Jak widze, masz prawdziwy talent do porzygod! mika - ja tez nie wytrzymam w luziu za dlugo. No chyba, zem baaaardzo ciezko chora! Zwykle mierzi mni eto lezenie juz po kilku godzinkach i zaczynam sie przemieszczac :-) Ani ! wracaj do zdrowia! Moj to tez nie mezus! No i i tak sie nie wystaralam szczegolnie.. oj nie dobrze! ;-) Ale juz wrocil i czeka na mnie w domciu! Bagatelka! 🌻 102- powtarzam za Antonetta: \"szpilki...szpilki bez wzgledu na dlugosc futerka...szpilki to elegancja milej imprezy...\" Antonetta! Ja to kiedys jechalam specjalnie do Ulm, by ta wieze zobaczyc! jest faktycznie niesamowita! Teatr Muzyczny z polskim barytonem- Tomaszem- wow! To sie kurcze kulturalnie rozbijaliscie :-) Pozdrawiam was serdecznie! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi ! MAcie racje, mezczyzn trzeba czasami trzymac w slodkiej nieswiadomosci! Tym razem sie wygadalam, bom steskniona i tak bardzo chcialam sie podzielic wrazeniami! Ale chyba zauwazyl, ze letko przegial, bo troche sobie z niego podworowala, ze moze zazdrosny, albo co? ;-) Zadzwonil wieczorem i powiedzial, ze przeprasza, bo nie ma ani racji, ani podstaw, by zle osadzac czlowieka, ktorego nie zna. :-) Kasiulena, - Eh tam, ze nie dziwota - naokolo pelno bylo naprawde pieknych kobiet! Jedyne,co nas wyroznialo, to sredni wzrost 180 cm! ;-) No i dzieki dzieki za propozycje tlumaczonka! Juz slalam mailik, ale Twoj stary adres, ktory mam zapisany, zdaje sie nie dzialac... i mail wrocil. Jay - dzieki za propozycje pomocy, ale nie mam serca! Ty juz przeciez tak ganiasz, ze dziwie sie jak Ty w ogole dajesz rade! Szybciej bede dukac ze slownikiem godzinami! ;-) Kuk - swietny ten pomysl z opisywaniem przygod! Kiedy Wam sie te historie Krakowskie przydarzyly? Fajnie! No tak - maz domator i male dzieci utrudniaja sprawe, ale moze tym bardziej warto by bylo sie czasem wyrwac? Jak widze, masz prawdziwy talent do porzygod! mika - ja tez nie wytrzymam w luziu za dlugo. No chyba, zem baaaardzo ciezko chora! Zwykle mierzi mni eto lezenie juz po kilku godzinkach i zaczynam sie przemieszczac :-) Ani ! wracaj do zdrowia! Moj to tez nie mezus! No i i tak sie nie wystaralam szczegolnie.. oj nie dobrze! ;-) Ale juz wrocil i czeka na mnie w domciu! Bagatelka! 🌻 102- powtarzam za Antonetta: \"szpilki...szpilki bez wzgledu na dlugosc futerka...szpilki to elegancja milej imprezy...\" Antonetta! Ja to kiedys jechalam specjalnie do Ulm, by ta wieze zobaczyc! jest faktycznie niesamowita! Teatr Muzyczny z polskim barytonem- Tomaszem- wow! To sie kurcze kulturalnie rozbijaliscie :-) Pozdrawiam was serdecznie! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka> ja mam wolne od szkoly teraz, wiec prosze, posylaj... ja ze slownikiem siedziec nie bede;-) podejrzewam, ze to kwestia kilku minut, prawda? no... to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka Wyslalam Ci maila z mojego nowego adresu (tego hotmailowego) na ten adres co masz pod nickiem wiec jesli jeszcze potrzebujesz pomocy to pisz smialo. :) 102 jestem za szpilkami - nozka wyglada bardzo sexi :D Kuk - przygod to mialam calkiem sporo... zastanawiam sie tylko, ktore nadaja sie na opowiedzenia na publicznym forum ;) :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! co u was? 102 - koniecznie szpilki!!!! Chyba ze impreza polega na staniu na zewnatrz na mrozie... Wtedy nie ma sensu za bardzo sie katowac... naneczka - co z tym twoim mailem? co tylko wysle to sie wraca... kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) jak tam zdrowko?^polepszylo sie? ja po malu staje na nogi ale wczoraj w szkole to normalnie glowa lezalam na lawce:P dzis mecz polska -serbia ale niewiem czy tu w tv beda pokazywac:Ojakby co licze na Was ze podacie mi wynik buziale dla wszytskich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dla wszystkich wczoraj...niestety... nie dalam rady wlaczyc sie do rozmow...bo... po pierwsze wrocilam strasznie pozno...po drugie strasznie zmeczona...3 duze zabiegi ( kazdy zabieg to 2.5 godz. intensywnej pracy...zmywanie...pielegnacja...maski...maseczki...dwa rodzaje masazy...manikiure...pedikiure...koncowka Make - up )... a jako 4...moja przyjaciolka Dorota...ale co sie nie robi dla przyjazni. usmialysmy sie co niemiara...bo juz w poczatkowej fazie zabiegu ( koorygowanie brwi )...moja przyjacilka z usmiechem informuje...jak ewentualnie...mam wyprofilowac luk brwiowy!!!...z usmiechem odpowiedzialam...co mozesz wymagac...jak suma- sumarum masz 3 no moze 4 wloski ktorych nie mozena w zaden sposob ulozyc ale nie ma co sie zamartwiac...zrobimy co sie da...zostaje jeszcze ostatecznie ...Permanrntny...podskubuje wlosek za wloskiem...moja przyjacilka co chwilke pyta...jak wyglada...bo podskubuje i podskubuje...wiec odpowiadam...zeby sie nie zamartwiala jest wszysko ok. a jak zbyt duzo sie podskubie...to w rezerwie mam kilkanasicie...podskubanych wloskow...ktore w kazdej chwili bedzie mozna doklejac...a i sekundowy klej jest tez na miejscu...mozecie sobie wyobrazic...ile smiechu przy tym bylo...a ze tlumaczylam mojej asystentce... wiec i ona dolaczyla do fali...smiechu...pracuj w takich warunkach!!! choc smiech...to zdrowie i dobre ciwiczenie dla wszystkich miesni twarzy, dekoltu...ale przed nami poczatek pracy ( duzy zabieg...robie na 4 rece...fantastyczny efekt...polega na podziale prac...w czasie kiedy zajmuje sie roznymi partiami twarzy...moja asystentka w tym samym czasie zajmuje sie rekoma , stopami...kolejno i rownomiernie rozpoczynamy nasza prace...) ...ze moja przyjaciolka ma duza mase...174 cm ...ze wszystkim wyrobilysmy sie juz o 22.15...nim dojechalysmy do domu...to zrobilo sie tak strasznie pozno...ze wypadalo tylko wskoczyc do lozek. wiedze...ze grypa atakuje...niemilosiernie! wszystkim chorym...zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!...pozdrawiam wszystkich...tych chorych...tych zdrowych...milego dnia zycze sama szybciutko sie zbieram...czeka mnie dzien...pelen wrazen!!! Naneczka! widzisz...mowilam ze wszystko sie dobrze zakonczy!!!!!! Ps.jestem za...opisem ciekawych przygod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNKI ZA POMOC;-) ok stoi na szpilkach, teraz kolejne pytanie- peep toe czy zwykle? o mrozie nie ma mowy ;-) mreza jest zamknieta znaczy wewnatrz 5.12, wiec pewnie troszke sie ochlodzi z 20 stopni do 15;-) bede nosic dlugie spodnie jak w czyms to pomoze...wybaczcie ze zawracam glowe ale wypadlam z mody na amen przez ostatnie 10 mies;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Naneczka - rewelacja... strasznie lubie Twoje opowiadania o imprezach.. a co do nadinterpretacji to faktycznie faceci to maja... :D zima znika na razie z polskiego krajobrazu.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dlugich luznych spodni zalozylabym zwykle szpilki, a do powiedzmy bardziej obcislych peep toe :) - to jeszcze zalezaloby czy szlabym na jakas oficjalna imreze czy nie - wiadomo jesli oficjalna to zbytnio kusych spodni bym nie zalozyla... nie wiem czy to co napisalam pomoglo... :D moze reszta dziewczyn sie dopisze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - peep toe to raczej nie. Po piersze jest zima - nawet jak jestes w cieplych krajach, Po drugie - mowilas ze masz futro... Szpice i to jak najbardziej szpiczaste. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Squirley! 🌻Kope lat! Co slychac? Nie wiem, co sie z mailem dzieje, tak wlasciwie, to dziala, ale na przyklad wczoraj tez mi robil psikusy!Napisz cos wiecej i juz nie znikaj! Mieszkaz w nowym Twoim wlasnym domku? Jak sie zyje? kiedys zagladalam na stronke z Twoimy zdieciami! Pycha! ;-) Jay 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kokusiu! 🌻 moj nadinterpretujacy juz sie nieco uspokoil! I nawet jest przychylny na spotkanie w Washingtonie! Antonetta 🌻 kurcze, jak Ci fajnie, ze Ty Twoim kolezankom mozesz samym swoim zawodem i umiejetnosciami sprawic taki piekny prezent! Wow! Zazdroszcze! mika 1122- ja tez meczona przeziebieniem lekko szwankuje i moja koncentracja zostawia wiele do zyczenia! Mam nadzieje, ze Ci szybko przejdzie! 102 - no tez bym bala za szpiczastymi szpilkami! To klasyka modna dzisiaj, przed 10-ma miesiacami i za 10 miesiecy :-) Zdaj konieczne relacje jak bylo na premierze podzieciaczkowej! :-) Kasiulena 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdawiam was wszystkie i ptysia tez! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiadacze
antoneta lubie czytac wszystko co opisujesz konkretnie i ciekawie inni nie maja czym zaimponowac!!!!!!!!!!!!!!!!!na tym topiku!!!!!!!!!!staraja sie ale to im nie wychodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!czekam na kolejne opowiadanie!!!!!!!!!!!!pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wielbiciel!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonette masz wielbiciela:) do wielbiciela-skoro Cie nasze wypowiedzi nudza-to nie czytaj:P od dzis zmienilam glos:Oskrzypie:P no coz taka pora roku Kokus powiadasz ze wpl zima uciekla-hm chyba wybiera sie do mnie bo od przyszlego tyg ma tu snieg padac:O Antonette posmialam sie z opowiadania-powiem szczerze ze balabym sie byc krolikiem dla asystetki-ale mialas wyjscie awaryjne-przklejanie brwi:D Zycze wszystkim zdrowka i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! U mnie w pracy chwilowo jest luzniej, ale co chwile ktos mi sie patrzy przez ramie i nie bardzo moge ani nic popisac ani poczytac. Porazka doslownie :( Nic, pozdrawiam wszystkich b. serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ludziki 🖐️ Squirley - co porabiasz? Kiedys pisalas, ze wybierasz sie do Mobilu, ale to juz pewnie po sliwkach ;) A z innej beczki, to natchnelas mnie do picia mleka 2% .. ono faktycznie jest nie mniej pyszne niz pelne, a zawsze troche lepsze na serce ;) Bywalas ostatni w TJMaxx\'ie?? 102 - i co w koncu zadecydowalas? Ja tam zazdroszcze dziewczynom, co potrafia wygodnie i swobodnie czuc sie w szpilkach ... opowiadacze - hmmm, jesli myslisz, ze ktos tutaj sie stara wymyslac opowiadania by zaimponowac, a teraz na twoj wniosek sie jeszcze bardziej bedzie starac, to chyba mnie rozsmieszyles :D :D Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich, a dla tych, co w temacie - wielkiej indyczej wyzerki! :D Mnie dla odmiany czeka dzis uczta wegeterianska, beda rozne pizze domowej roboty itd. Wlasnie powinnam sie zajac przygotowaniem swojego wkladu w impreze, czyli sorowki kapuscianej z zurawinami, zamiast jak gula jakas siedziec znow od tana na kafeterii :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) witam z rana;-) wstalysmy o 7 rano i ogladamy przyjaciol... ja siedze i rze jak powalona;-) dzis mam wolne z okazki swieta dziekczynienia- zolnierz gotuje;-) jutro zakupy urodzinowe i swiateczne wiec pojdzie troche pieniedzy....ah... znow moj pierwszy raz gdy puszcze pieniadze.. juz sie doczekac nie moge;-) Bagatelko- wyjscie dopiero 5.12, ale problemy mam z doborem ciuchow :biala gora i czarny dol- klasyka czy odwrotnie??pozatym upatrzylam sobie stiletto czerwone i sie zakochalam, ehhh pierwsze zakupy a tu nadal jeszcze 5 kg to go...czekam do ostatniej chwili...chyba;-) pozdrawiam i smacznego indyka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Balbinki i Ptysiu🌻🌻 U mnie bez zmian:-) Zimnisko straszne zrobiło się w nocy ok 0 st i jeszcze ta wilgoć w powietrzu,to tak jak u nas w kraju -10 st. Naneczko-oglądałam fotki,są super:-) Antonetta-ciekawe kto Ci tak słodzi:-P :-) Parę stro wcześniej Polo nas obserwowało a teraz Opowiadacze:-P Proszę.... Ty nam zaimponuj:-P Zabaw nas jeśli potrafisz i masz tak bogate życie:-P Pozdrawiam całą ekipę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo poznym wieczorem... widze ze czerwoni...atakuja! czy opowiadacze...to... ta sama osoba...zmieniajaca tipiki??? radze zmienic kolor...czas wolny wypelnic ciekawymi zadaniami...no chyba ze jest to...choroba dzisiaj jestem strasznie zmeczona...zeby takiemu wyjasniac na czym polega chorba...przed godz. wrocilam z wyjzdow... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - zgralam wreszcie zdjatka z ostatnich kilku miesiecy - jesli ktos chce zobaczyc na zywo nasza czworke - prosze od adres. W kwestii szpilek powiem krotko - sa dla mnie narzedziem turtur! Mam 174 wzrostu, wiec pelnia w moim przypadku wylacznie fukcje estetyczne ale, choc podobaja mi sie bardzo, zakladam je tylko od wielkieeeego dzwonu. To czego nie lubie, to przesadne szpice. Lekko zaokraglone noski podobaja mi sie duzo bardziej no i ...torturuja stope nieco mniej ;) W ostatnim katalogo Max Mary sa takie piekne modele o lagodnie zaokraglonych czubach i nieco solidniejszej szpilce - w stylu lat 40-tych noszone do super szerokich spodni i dlugich waskich spodnic. Dla mnie szczyt elegancji :) Wiecie, dzis rano sunelam do pracy rowerem (moj ukochany srodek lokomocji miejskiej) i nagle - pomimo smrodu spalin, halasu i mzawki uswiadomilam sobie, ze jestem niesamowicie szczesliwa w zyciu! :) Olsnienie to splynelo na mnie tak nagle, ze prawie wpadlam pod autobus - i to bylby mojego szczesliwego zywota kres, gdyby nie refleks kierowcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przylaczam sie do Was mieszkam w niemczech Landau pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i wolam...hallo...hallo co sie dzieje? gdzie sie wszyscy podziewaja?...ale sie zrobilo smutnawo! majka 28! witam...fajnie jestesmy sasiadkami...jestem z Ulm...jest nas juz 3 osoby w tej okolicy...Naneczka...tez mieszka w poblizu... pozdrawiam...wszysciusienkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Antonetta - tak sie dzieje z naszym topikiem juz od lat... w sobote i niedziele malo kto pisze.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedtaxi
Jezdzimy codziennie na Berlinskie lotniska Schonefeld i Tegel kierunek Szczecin. Zabieramy naszych klientów nie tylko z Dworca PKP, ale i równiez spod adresu jak i z okolic. Jestesmy zawsze punktualni i rzetelni.Jestesmy na rynku od czerwca i z dnia na dzien zdobywamy coraz to wieksze zaufanie klientów. Klienci sa naprawde zadowolneni. Nie jezdzimy autobusami 17 os tylko wygodnymi samochodami 7-9os marki VW t-5,Marcedesy Vito, co pozwala na szybsze dotarcie do celu. Spróbuj i ty DAJ NAM SZANSE0048 501 009 501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka speed taxi to by mi sie przydala, tylko nie sadze, ze jest w stanie mnie odebrac i przewiezc przez ocean;-) Moj weekend uplywa mi na tworzeniu esejow i juz wysiadam, w srode bede sprzedawac choinki. (tradycja szkolna) Wlasciciel choinek pozniej w czerwcu oplaca 20 dzieciakom z cochlear implants (implanty w uchu) tydzien pobytu na Camp Communication Vacations. Mam nadzieje, ze bedzie cieplo, bo ja i zima bardzo sie nei lubimy. Ostatnio nie mam co narzekac, w dalszym ciagu temp powyzej 20C;-) Milej niedzieli wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale numer :D Ja wlasnie ostatnio jak bylam w Polsce to jechalam SpeedTaxi :D Przyjechalismy na lotnisko Tegel i autobus, ktory mielismy zomowiony w ogole sie nie pojawil, a tu noc, ciemno zimno i do domu daleko 😭 Na szczescie byl tam tez pan ze SpeedTaxi, po innych ludzi, ale mial w aucie kilka wolnych miejsc, wiec sie zalapalismy. Nawet filmy puszczal :classic_cool: Buziaki dla wszystkich, a nawet speed taxi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×