Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

ja mysle ze slowka na poczatek bo zawsze sie jakos dogadasz. tylko takie kucie z listy troche sensu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - u mnie podobnie, moze nie az 80, za pare dni ma sie z deka ochlodzic (wypadaloby). Milo jest zyc w takiej pogodzie, bez sniegow i gololedzi :D Caly czas chodzic w wiosenno-letnich ciuszkach ... Ostatnio nabylam plaszczyk i kurtke w Targecie i choc calkiem cienkie to i tak za cieple na tutejsza \'zime\' (narazie). Tobie zas jak sie wiedzie? :) 2003 - jesli mozez, to ogladaj jak najwiecej telewizji i zapisz sie na kurs. Samemu to sie mozna uczyc majac ogrooooomna samodyscypline chyba ;) Ale mysle i ze slowka i gramatyka sa wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka - u mnie jak na razie sllodko. W pracy nieziemski ukrop, snu mi brakuje, ale luby mnie rozpieszcza a w swieta jade w jeszcze cieplejsze kraje wiec sie ciesze... Swieta za 13 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybciaka dzisiaj.... ktora mi podpowie jak sa plesniawki? wiecie takie w buzi co sie robi i kuruje antybiotykiem?idziemy do lekarza i bede sie pytac a znalezc nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - wydaje mi sie, ze to sie nazywa \'alcers\', mowi sie \'olsers\', tak mi sie wydaje, nie jestem na 100% pewna, sprobuje jeszcze zobaczyc gdzies ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek burczy mucha
ałma ata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam: \'aphta\' .... nie iwem, czy do konca mnie to przekonuje ... po polsku tez sie na plesniawki mawia afty ... powodzenia, zreszta juz pewnie i tak poszlyscie do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jzu moze nie aktualny, ale wracam do pierwszej wersji: plesniawki to \'mouth ulcers\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bagatelko;-) temat nieaktualny ale Maja na szczescie tego nie ma;-) za to slowo warto pamietac...wytlumaczylam o co chodzi za to wazy 4.85 kg czyli 10lb 12oz i mierzy 22 1/2 inch czyli 57 cm, panna sie robi jak trzeba;-) pierwsze szczepienia za nami zolnierz byl z nia jak ja bylam na swojej wizycie, na razie nie placze i jest ok ...zobaczymy jak w nocy bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 to dobrze ze malutka rosnie-niech zdrowo sie chowa:) Dzis u mnie zimno i szron wszedzie brrr-ale na snieg niemam na co liczyc-buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaki sliczny aniolek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluski z wloch.jestem tu 7 lat.ale starosc chce w UKOCHANEJ POLSCE spędzic.Z wloską rętą oczywiscje.hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) 102 zdjecia piekne:)podobaja mi sie bardzo te komentarze:) Ech Ty w grudniu w krotkim rekawku a ja tu pomalu zamarzam:OCaly tydzien bedzie u mnie mrozilo:P Jak tam przygotowania na swieta?Macie juz choinke? Moja juz stoi:D ani witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... zimno sie zrobilo straszliwie... bagatelko- nie zamarzlas?:-) tak na tej florydzie wlasnie jest....jednego dnia 30 stopni, a nastepnego prawie 0:-) wystawilam na craiglist stolik, zawalidroge, caly dzien telefon i maile sie urywaly , stolik sprzedany, miejsce jest-choinka stoi od piatku:-) wczoraj sie na msze polska wybralam, obiecalam zolnierzowi ze plakac nie bede w tym roku:-) prawie sie udalo...pokolendowalismy troche, dziecie moje przespalo i msze i zakupy potem... a dzis z racji lenistwa sobotniego i niedzielnego- sprzatanie pranie gotowanie... pozdrawiam pomiedzy praniem a suszeniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Wiecie, co… Bardzo lubię to forum, bo wiem, że zawsze mogę tu na kogoś z was liczyć. Gdy tylko potrzebuję pomocy, zaraz tu piszę. I między innymi dziś bym chciała prosić was o głos w konkursie. Oto, jak to zrobić: Wejdź na stronę http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1865&pg=0 Następnie przepisz kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknij „Głosuj”. I już! :) Głosowanie trwa zaledwie kilka sekund, a będę baaardzo wdzięczna! Proszę, nie zawiedźcie mnie… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki i chlopcy! Oj wy tu o aftach! Mialam dwa lata temu taka paskudna infekcje... Po rozstaniu z mezem imaly sie mnie najdziwniejsze paskudzctwa! Te afty, to byly takie biale ranki (jaj pypec) na jezyku i na dziaslach. Bardzo niemila i bolesna sprawa. Nic nie moglam kesc i tylko wode pic. Ale przeszlo samo. Troche wspomagane homeopatia... A teraz siedze i lykam sobie drineczka- Amarula- Pycha! Znacie? Chwalilam sie juz moimi zdieciami z Washingtonu? http://www.pixum.de/viewalbum/?id=2796756 prosze! NY dolacze kiedy indziej :-) Nic to zmykam do wyra! Wduldam tylko drina... Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperoooooo
mieszkam w wiedniu jest to stolica takiego malego nic nie znaczacego panstwa.ale tu nudno!!!oprocz pracy to niema tu nic ciekawego,polacy ktorzy tu przyjezdzaja to w 90 % BURAKI,CHOLOTA!!!a sprzedaliby drugiego polaka za 5 euro!!!Pozdrawiam wszystkich normalnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka sliczne zdjecia:)widze ze zabawa byla super:D Kacper bylam w Wiedniu i bardzo mi sie tam podobalo-szczegolnie w wesolym miasteczku hihi U mnie mroz straszny brrr buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Naneczko, jak milo Cie widziec taka usmiechnieta i szczesliwa u boku sympatycznego faceta.... piekne zdjecia.. jak Ci sie podoba amerykanska architektura domow? a zwlaszcza te ceglane sciany wewnatrz? kacperoo - nie krytykuj innych i nie uogolniaj bo nie wiadomo co ktos mowi o tobie.. Widze ze w Stanikach zrobilo sie diablo zimno... i mnostwo sniegu.. Ciekawe jak sobie dajecie rade.. trzymam kciuki.. i pozdrawaim wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim starym i nowym...:D Wpadlam tylko zameldowac sie ze zyje...:) U mnie pogoda nienaganna...:) Zimno ale sloneczko pieknie swieci..:D Wpadlam w szal zakupow. Czwartek ostatni dzien na dopiecie wszystkiego na ostantni guzik i zrobione...:) Juz za 7 dni Wigilia...:D:) Az sie nie moge doczekac... Pozdrawiam wszyskich serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat wszystkim oraz Szczesliwego Nowego Roku! >>bagatelka - gratualacje - juz prawie 800 strona! czy ktos zna www.nasza-klasa.pl ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ...tak wczesna pora, witam wszystkich stalych i nowo przybylych! widze ze wszyscy zajeci jestescie przygotowaniami swiatecznymi...a ja od momentu powrotu z delegacji ( sobota ) za nic w swiecie nie moge sie pozbierac...przez 2 dni odsypialam wszystkie zaleglosci...walizki stoja jeszcze nie rozpakowane...mam jeszcze ogrom pisaniny, sprawozdan...ktore odkladam na...na po - swietach...a jeszcze minie czeka kolejny wyjazd...tylko tym razem jest to zasluzony wypoczynek...innaczej mowiac...Urlop! Bede sie streszczac...doczytalam, ze 102 ma problemy z dzidziusiem bo powstaly plesniawki! temat moze juz nieaktualny ale stary niezawodny sposob na plesniawki to...roztwor Kalium - Hypermanganicu ( taki fioletowy plyn ) innaczej nazywany Nadmanganian Potasu ( postac: plynna, tabletki, krysztalki )rozcienczony z przegotowana woda...po rozcienczeniu powinien powstac lekko rozowy kolor...nawijasz watke na palec...moczysz w roztworze i delikatnie pedzlujesz buzke dziecka...1,2 dni plesniawki znikaja same a i dzidzia jest spokojniejsza...( sama praktykowalam na moim dziecku, choc w prawdzie nie ssal smoka...ale wkladal paluszki...tym wprowadzal mala infekcje )...zycze duzo milych momentow z dzidzia bagatelka...mialas racje...plesniawka lac. nazwa Afta... Kokus...po urlopie bede sie starala wrzucic kilka zdjec z odpowiednim komentarzem...jest co opisywac...jedynie co moge powiedziec...zdjecia nie oddadza tego co sie przezywa w danym momencie...sam przelot nad Wyspa Palma! naneczka...widze ze cala i zdrowa powrocilas z wojazy...po urlopie napisze kilka slów o mojej delegacji,bylo ciekawie i kuszaco!... teraz musze jedno wypakowac zeby inne zapakowac...w sobote wyruszamy na zasluzony...zimowy urlop...jak bys miala ochote troche sie poslizgac na nartach...zapraszam! jestesmy jak kazde roku San Moritz, Hotel Kempynski pokoj 202...adres latwy zaden problem...nas znalezc! dla tych co blisko i dla tych co daleko...zycze zdrowych i pogodnych Swiat, milej i cieplej atmosfery rodzinnej i niech w nadchodzacym 2008 roku...spelnia sie wszelkie marzenia a kazdy dzien Nowego Roku przyniesc ma usmiech, radosc i zadowolenie! Ps...ciekawe co powiecie na propozycje opisania...jak? ...gdzie? ...kto? ...organizuje Swieta Bozego Narodzenia...mamy mozliwosc poznania wielu tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi kochani po długiej nieobecności. Jestem taka zdolna i taka mądra,że sama sobie usunęłam możliwość dostępu do sieci Web! Po wielu staraniach jestem! Mam teraz wrażenie,że świat stanął dla mnie otworem! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac ni moge wiec postanowilam zapolowac na 800 stronke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×