Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

nana_c - 🖐️ dolaczaj, dolaczaj :) Co tam porabiasz? 102 - nie pracuje, jestem w trakcie zdobywania pracy ;) Wiesz jak to jest, przyjezdzasz na nowe miejsce, nie wiesz o co chodzi, nikogo nie znasz ... Przebrnelam przez pierwsze zasieki biurakracji odnosnie pracy w bibliotece. Ja chetnie przyjade gdzie sobie zazyczysz, bo zauwazylam, ze te odleglosci tutaj nie sa takie straszne. Bylismy z Gulf Shores ostatnio obejzec male tygryski w ZOO, cudo :D No i pierwszy raz widzialam plaze, tez cudo, bialy piasek, fale, ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ;-) Co porabiam?- a tak zyje sobie, pracuje, mam syna, i tak juz od wielu lat... Akurat wzielam sie za fajna robote: skanuje stare zdjecia do kompa, robie wirtualne albumy... ale tego mam, a to dopiero poczatek. Dobranoc wam wszystkim chyba na dzisiaj... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim:) Wpadlam zyczyc wszystkim najlepszego w przyszlym roku oraz szampanskiej zabawy:D do siego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Zbieram sie ciagle, zeby napisac dluzsza wiadomosc i jakos zebrac sie nie moge. Jakies poswiateczne lenistwo mnie ogarnelo ;):D Obecnie jestem we Francji - cud, miod i orzeszki! Stesknilam sie... Nie myslalam, ze tak sie stesknie przez zaledwie poltora miesiaca w Belgii... Ale stesknilam sie strasznie i teraz laduje akumulatory. :) Swieta w tym roku spedzilismy tylko we dwojke. Zwazywszy, ze od mojego wyjazdu do Belgii i naszej jeszcze czysto hipotetycznej przeprowadzki do tego kraju na stale, bardzo pogorszyly sie nasze stosunki z moimi tesciami (z tesciem), wolelismy zostac u siebie. To byly nasze pierwsze takie swieta. Zawsze wydawalo mi sie, ze swieta bez rodziny to nie swieta... a bylo wyjatkowo przyjemnie. :) Menu mielismy wyjatkowo nie polskie... Zafundowalismy sobie miesne fondue :) Dopiero na nastepny dzien jedlismy pierogi z kapusta i grzybami :) :) 102 - spadl u Was snieg na Wigilie?? Bomba ;):D Obejzalam zdjecia Twojej malutkiej w stopce - jest cudowna :):) I rosnie jak na drozdzach :D :) Joaska - bede czekac na Twojego maila :) :) Jay - i jak: kiedy zaczynasz staz? :) :) Bagatelka - mam nadzieje, ze w Nowym Roku uda Ci sie przebrnac przez wszystkie zasieki biurokracji i znalezc wymarzana prace :) Nic, to tyle na teraz z mojej pisaniny. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> 7 stycznia musze juz byc na miejscu... chyba troche nie chce tam jechac, denerwuje sie, jem za duzo, brzuch mnie boli a tu jeszcze ile dni do piatku bleee bagatelka> ja chyba bede przejezdzac przez Twoje miasto w drodze do Houston;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> 7 stycznia musze juz byc na miejscu... chyba troche nie chce tam jechac, denerwuje sie, jem za duzo, brzuch mnie boli a tu jeszcze ile dni do piatku bleee bagatelka> ja chyba bede przejezdzac przez Twoje miasto w drodze do Houston;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele szczęścia i miłości , sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a niczego nie brakuje w 2008 roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot mam nadzieje ze stosunki z tesciami sie poprawia-daj im troche czasu:) Jeszcze raz szampanskiej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalonej Nocki!!!! my juz gotowi...oby tylko Maja zachciala pospac;-)tzn nie szalejemy...tak troszke w domu sami.... pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. no to jestesmy juz wszyscy w Nowym 2008 Roku.. zeby okazal sie dla wszystkich lepszy niz ten co minal.. Zycze wielu okazji do radosci, tylko milych osob w otoczeniu, dobrej pogody i... spelnienia marzen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Szczesliwego Nowego Roku 2008 :):):) Nasz Sylwester minal bardzo spokojnie. :) Ale bylo bardzo milutko :D :) Jay - bedzie dobrze, zobaczysz! :) Mi tez sie nie chce jechac, a jade juz pojutrze :( No, ale jak trza, to trza... Na pewno bedzie to ciekawe doswiadczenie dla Ciebie :) :) mika 1122 - mysle, ze moje stosunki z tesciami sie nie poprawia. Ale powiem Ci szczerze, doszlam do takiego stadium, ze naprawde nie zalezy mi na tym. :P A jak tam Twoj flamandzki? Planujesz moze w najblizszym czasie wypad do Brukseli? :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam kochani topikowi Przyjaciele spelnienia wszystkich marzen w Nowym Roczku, duuuzo pieniedzy, podrozy i prze-szczesliwych momentow 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszy raz od 10 lat BYLAM gdzies na Sylwestra :D (Tzn. ani nie zaprosilam do siebie jakis niedobitkow, ktorych nikt inny nie chcial (jak nierzadko sie zdarzalo, bo sama zawsze bylam takim niedobitkiem ;) ), ani nie siedzielismy w domu sami jak dwoje samotnikow ;) ) Jay - jakbys mogla sie urwa z autostrady chocby na szybki lyk kawki lub cos na zab, to ja tylko czekam :) A jak nie teraz, to moze w drodze powrotnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - no to super! :D A gdzie BYLISCIE na Sylwestra? :D A ja mam lenia :D Milego wieczora zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - :D BYLISMY az u znajomych na zwyklym domowym siedzeniu i jedzeniu, ale to dla mnie i tak wielki ewenement. Bylo bardzo sympatycznie, mili ludzie, bezpretensjonalni, nie-plastikowi i tacy misiowaci ;) Jedna baba tylko sie upila i miala twarde ladowanie na ganku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w Nowym Pieknym Roku :) Pewnie mnie niezbyt kojarzycie bo zagladalam tu sporadycznie. Ale obserwowalam nasz topik :) Ja teraz pisze z Polski jednak juz w Polowie stycznia bede w UK a mainowicie w okolicach Rotherham. Moze ktos jest tu z tych okolic, a jesli nie to z calej Anglii i mam pytanie. Jak znalezliscie pierwsze mieszkanie w Anglii poprzez internet? chyba nie? To nie latwa sztuka jak sie okazuje, troche sie obawiam ze niezdaze wyszukac. Wparawdzie znajomi pytaja sie i szukaja tam na miejscu ale jak nieznajda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bagatelko to superancko ze sie udala zabawa.... Jay milej podrozy;-) Margotku... kupe lat... Wiataj Nana_C;-) MIkus Kokus wreszcie sie poajwil... Megoo- z Angli jest Agaaa ale teraz jej nie ma;-) a moj zolnierz wrzeszczy na mnie bo zarysowalam samochod!!wrrrrr to i tak moj samochod, kilka znakow pozniej;-) przestane rysowac;-) A my mielismy gosci, znajomi wstapili z dzieciakami, i w sumie swietnie sie bawilam . nawet szamponu lyknelam o polnocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janglady
Witam! Super pomysl na forum! Ja mieszkam od roku w Peterborough W Wielkiej Brytanii mam tu duzo rodziny ale niestety paraca z samymi anglikami nie pozwala na poznanie innych rodakow...wiec kto jeszcze mieszka w Peterborough? pozdrawiam wszystkich Polakow i Polki w kraju i na obczyznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×