Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

nana_c - 🖐️ dolaczaj, dolaczaj :) Co tam porabiasz? 102 - nie pracuje, jestem w trakcie zdobywania pracy ;) Wiesz jak to jest, przyjezdzasz na nowe miejsce, nie wiesz o co chodzi, nikogo nie znasz ... Przebrnelam przez pierwsze zasieki biurakracji odnosnie pracy w bibliotece. Ja chetnie przyjade gdzie sobie zazyczysz, bo zauwazylam, ze te odleglosci tutaj nie sa takie straszne. Bylismy z Gulf Shores ostatnio obejzec male tygryski w ZOO, cudo :D No i pierwszy raz widzialam plaze, tez cudo, bialy piasek, fale, ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ;-) Co porabiam?- a tak zyje sobie, pracuje, mam syna, i tak juz od wielu lat... Akurat wzielam sie za fajna robote: skanuje stare zdjecia do kompa, robie wirtualne albumy... ale tego mam, a to dopiero poczatek. Dobranoc wam wszystkim chyba na dzisiaj... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim:) Wpadlam zyczyc wszystkim najlepszego w przyszlym roku oraz szampanskiej zabawy:D do siego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Zbieram sie ciagle, zeby napisac dluzsza wiadomosc i jakos zebrac sie nie moge. Jakies poswiateczne lenistwo mnie ogarnelo ;):D Obecnie jestem we Francji - cud, miod i orzeszki! Stesknilam sie... Nie myslalam, ze tak sie stesknie przez zaledwie poltora miesiaca w Belgii... Ale stesknilam sie strasznie i teraz laduje akumulatory. :) Swieta w tym roku spedzilismy tylko we dwojke. Zwazywszy, ze od mojego wyjazdu do Belgii i naszej jeszcze czysto hipotetycznej przeprowadzki do tego kraju na stale, bardzo pogorszyly sie nasze stosunki z moimi tesciami (z tesciem), wolelismy zostac u siebie. To byly nasze pierwsze takie swieta. Zawsze wydawalo mi sie, ze swieta bez rodziny to nie swieta... a bylo wyjatkowo przyjemnie. :) Menu mielismy wyjatkowo nie polskie... Zafundowalismy sobie miesne fondue :) Dopiero na nastepny dzien jedlismy pierogi z kapusta i grzybami :) :) 102 - spadl u Was snieg na Wigilie?? Bomba ;):D Obejzalam zdjecia Twojej malutkiej w stopce - jest cudowna :):) I rosnie jak na drozdzach :D :) Joaska - bede czekac na Twojego maila :) :) Jay - i jak: kiedy zaczynasz staz? :) :) Bagatelka - mam nadzieje, ze w Nowym Roku uda Ci sie przebrnac przez wszystkie zasieki biurokracji i znalezc wymarzana prace :) Nic, to tyle na teraz z mojej pisaniny. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> 7 stycznia musze juz byc na miejscu... chyba troche nie chce tam jechac, denerwuje sie, jem za duzo, brzuch mnie boli a tu jeszcze ile dni do piatku bleee bagatelka> ja chyba bede przejezdzac przez Twoje miasto w drodze do Houston;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> 7 stycznia musze juz byc na miejscu... chyba troche nie chce tam jechac, denerwuje sie, jem za duzo, brzuch mnie boli a tu jeszcze ile dni do piatku bleee bagatelka> ja chyba bede przejezdzac przez Twoje miasto w drodze do Houston;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele szczęścia i miłości , sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a niczego nie brakuje w 2008 roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot mam nadzieje ze stosunki z tesciami sie poprawia-daj im troche czasu:) Jeszcze raz szampanskiej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalonej Nocki!!!! my juz gotowi...oby tylko Maja zachciala pospac;-)tzn nie szalejemy...tak troszke w domu sami.... pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. no to jestesmy juz wszyscy w Nowym 2008 Roku.. zeby okazal sie dla wszystkich lepszy niz ten co minal.. Zycze wielu okazji do radosci, tylko milych osob w otoczeniu, dobrej pogody i... spelnienia marzen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Szczesliwego Nowego Roku 2008 :):):) Nasz Sylwester minal bardzo spokojnie. :) Ale bylo bardzo milutko :D :) Jay - bedzie dobrze, zobaczysz! :) Mi tez sie nie chce jechac, a jade juz pojutrze :( No, ale jak trza, to trza... Na pewno bedzie to ciekawe doswiadczenie dla Ciebie :) :) mika 1122 - mysle, ze moje stosunki z tesciami sie nie poprawia. Ale powiem Ci szczerze, doszlam do takiego stadium, ze naprawde nie zalezy mi na tym. :P A jak tam Twoj flamandzki? Planujesz moze w najblizszym czasie wypad do Brukseli? :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam kochani topikowi Przyjaciele spelnienia wszystkich marzen w Nowym Roczku, duuuzo pieniedzy, podrozy i prze-szczesliwych momentow 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwszy raz od 10 lat BYLAM gdzies na Sylwestra :D (Tzn. ani nie zaprosilam do siebie jakis niedobitkow, ktorych nikt inny nie chcial (jak nierzadko sie zdarzalo, bo sama zawsze bylam takim niedobitkiem ;) ), ani nie siedzielismy w domu sami jak dwoje samotnikow ;) ) Jay - jakbys mogla sie urwa z autostrady chocby na szybki lyk kawki lub cos na zab, to ja tylko czekam :) A jak nie teraz, to moze w drodze powrotnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - no to super! :D A gdzie BYLISCIE na Sylwestra? :D A ja mam lenia :D Milego wieczora zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - :D BYLISMY az u znajomych na zwyklym domowym siedzeniu i jedzeniu, ale to dla mnie i tak wielki ewenement. Bylo bardzo sympatycznie, mili ludzie, bezpretensjonalni, nie-plastikowi i tacy misiowaci ;) Jedna baba tylko sie upila i miala twarde ladowanie na ganku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w Nowym Pieknym Roku :) Pewnie mnie niezbyt kojarzycie bo zagladalam tu sporadycznie. Ale obserwowalam nasz topik :) Ja teraz pisze z Polski jednak juz w Polowie stycznia bede w UK a mainowicie w okolicach Rotherham. Moze ktos jest tu z tych okolic, a jesli nie to z calej Anglii i mam pytanie. Jak znalezliscie pierwsze mieszkanie w Anglii poprzez internet? chyba nie? To nie latwa sztuka jak sie okazuje, troche sie obawiam ze niezdaze wyszukac. Wparawdzie znajomi pytaja sie i szukaja tam na miejscu ale jak nieznajda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bagatelko to superancko ze sie udala zabawa.... Jay milej podrozy;-) Margotku... kupe lat... Wiataj Nana_C;-) MIkus Kokus wreszcie sie poajwil... Megoo- z Angli jest Agaaa ale teraz jej nie ma;-) a moj zolnierz wrzeszczy na mnie bo zarysowalam samochod!!wrrrrr to i tak moj samochod, kilka znakow pozniej;-) przestane rysowac;-) A my mielismy gosci, znajomi wstapili z dzieciakami, i w sumie swietnie sie bawilam . nawet szamponu lyknelam o polnocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janglady
Witam! Super pomysl na forum! Ja mieszkam od roku w Peterborough W Wielkiej Brytanii mam tu duzo rodziny ale niestety paraca z samymi anglikami nie pozwala na poznanie innych rodakow...wiec kto jeszcze mieszka w Peterborough? pozdrawiam wszystkich Polakow i Polki w kraju i na obczyznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×